Inloggen
Registreren
Voetbal
IJshockey
Basketbal
Overigen
Tennis
Handbal
Honkbal
Rugby
American Football
Volleybal
Wedstrijden van vandaag
Live
6
Mijn wedstrijden
Mijn competities
WK
Eredivisie
Premier League
Bundesliga
Primera División
Serie A
Ligue 1
First Division A
Alles bekijken
Klik hier om competities aan je favorieten toe te voegen
Mijn teams
Ajax
FC Twente
PSV
Manchester United
FC Barcelona
Real Madrid
AC Milan
Klik hier om teams aan je favorieten toe te voegen
Toplanden
England
Deutschland
Italien
Frankreich
Niederlande
Landen
Afrika
Ägypten
Albanien
Algerien
Andorra
Alles bekijken
WatisDeScore.com
Voetbal
Europa
UEFA Cup 1
Live wedstrijd UEFA Cup 1
Live wedstrijd UEFA Cup 1 Live score resultaten van voetbalwedstrijden - Rankings UEFA Cup 1
UEFA Cup 1
Europa
2002/2003
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
2001/2002
2000/2001
1999/2000
Uitslagen / Programma
Standen
100% bonus of up to 100€
100%
Registreren
UEFA Cup 1-wedstrijden
Endphase
Qualification
Endphase
Ronde-Finale
1e Ronde
2e Ronde
3e Ronde
4e Ronde
Kwartfinale
Halve finale
Ronde-Finale
Europa :
UEFA Cup 1
21 mei 2003
20:45
n. V.
Celtic
2
-
3
FC Porto
(0 - 1)
Discussie
0
Berichten
Inloggen of registreren
> Plaats reactie
Aanstaande topwedstrijden
UC1
11 april 2024
Liverpool - Atalanta
21:00
Wat is jouw voorspelling?
Liverpool
1
X
2
Atalanta
Uitslagen UEFA Cup 1
Endphase
#
Team
ptn
j
+/-
1
VfB Stuttgart
8
9
2
Wisla Krakow
8
11
3
Sparta Praag
4
3
4
FC Kärnten
2
-3
5
Liberec
6
3
6
SC Heerenveen
2
-1
7
Panathinaikos
10
6
8
Schalke '04
6
5
9
Besiktas
10
7
10
Maccabi Haifa
2
-7
11
Hapoel Tel Aviv
4
-1
12
Parma
4
-1
13
NK Varazdin
2
-1
14
Dinamo Zagreb
4
4
15
Hajduk Split
2
-1
16
Litex Lovech
2
-2
17
CSKA Sofia
2
0
18
Siroki Brijeg
2
-4
19
FK Sarajevo
2
-5
20
Gomel
2
-7
21
Sturm Graz
6
2
22
Grazer AK
2
-2
23
Austria Wien
4
0
24
Mouscron
2
-4
25
Grasshoppers
4
0
26
Celtic
13
15
27
Stabæk
2
0
28
Celta de Vigo
6
4
29
FC Utrecht
2
-5
30
Ipswich
4
-1
31
Fulham
6
4
32
Alaves
4
3
33
Malaga
10
2
34
Paris Saint G.
6
7
35
Bordeaux
6
9
36
Djurgaarden
4
0
37
Servette
2
0
38
FC Porto
13
19
39
Sporting CP
2
-2
40
CSKA Moskou
2
-1
41
Lyon
2
-1
42
Ankaragucu
2
-4
43
Rapid Bucuresti
2
-1
44
FC National
4
-2
45
Shakhtar Done.
2
-3
46
Zenit Petersb.
2
-1
47
Werder Bremen
4
7
48
Fenerbahce
4
-1
49
Lorient
2
0
50
Dynamo Kiev
2
-2
51
Rode Ster Bel.
4
1
52
Iraklis
2
0
53
Legia Warszawa
4
4
54
Xanthi
2
-4
55
Blackburn
4
-3
56
Liverpool
6
3
57
Anderlecht
8
6
58
Levski Sofia
4
2
59
Met. Donetsk
2
-8
60
Ventspils
2
-6
61
APOEL Nicosia
4
-3
62
Met. Zaporizhia
2
-1
63
PAOK Saloniki
6
0
64
Boavista
12
6
65
Betis
6
6
66
Brøndby IF
2
-3
67
Lens
2
-2
68
Auxerre
4
-2
69
AEK Athens
4
6
70
Rangers
2
0
71
Lazio
12
6
72
Chievo
2
-2
73
Aberdeen
2
-1
74
Viking
4
-2
75
Leeds
6
4
76
Chelsea
2
-1
77
OB
2
-1
78
FC København
2
-2
79
AIK
2
-2
80
Club Bruges
2
-2
81
Suduva
2
-9
82
Livingston
2
-2
83
Vitesse
6
0
84
Ferencvaros
4
3
85
Hertha BSC
8
7
86
FC Midtjylland
4
-4
87
Ujpest
2
-4
88
Zimbru
2
-3
89
Partizan Belg.
4
0
90
Maccabi Tel A.
2
-2
91
Slavia Praag
8
8
92
Dinamo Tbilisi
2
-2
93
Leixoes
2
-2
94
Anorthosis
4
-2
95
Zizkov
4
-4
96
Denizlispor
8
-3
97
FC Smederevo
2
-1
98
Amica Wronki
4
-2
99
Polonia Warsc.
2
-4
100
Primorje
2
-7
101
Puchov
2
-9
102
KSZO Ostrowiec
2
-1
103
Zalaegerszeg
2
-8
104
Kocaelispor
2
-5
Qualifikation
#
Team
ptn
j
+/-
1
Senec
0
2
-4
1
Lok.Tbilisi
0
2
-5
1
Grevenmacher
0
2
-1
1
Ventspils
0
2
2
1
Glentoran
0
2
-6
1
Zvartnots
0
2
-3
1
Bangor City
0
2
-1
1
Mouscron
0
2
2
1
FC Kärnten
0
2
4
1
Aberdeen
0
2
1
1
Livingston
0
2
0
1
Ipswich
0
2
8
1
MyPa
0
2
-1
1
Helsinki
0
2
-5
1
Gomel
0
2
5
1
Lugano
0
2
-2
1
Kairat Almaty
0
2
-5
1
Servette
0
2
5
1
IB Vestmannae.
0
2
-4
1
FC Midtjylland
0
2
1
1
Dinamo Tbilisi
0
2
4
1
Puchov
0
2
2
1
Atlantas
0
2
-7
1
Polonia Warsc.
0
2
4
1
KF Tirana
0
2
-1
1
Rode Ster Bel.
0
2
5
1
Nistru Otaci
0
2
-1
1
Ferencvaros
0
2
3
1
FK Sarajevo
0
2
2
1
Amica Wronki
0
2
10
1
Shamrock
0
2
-4
1
FC Smederevo
0
2
1
1
Suduva
0
2
2
1
Zizkov
0
2
5
1
Llansantffraid
0
2
-10
1
Ujpest
0
2
1
1
Klaksvik
0
2
-1
1
Wisla Krakow
0
2
6
1
Avenir Beggen
0
2
-8
1
Hajduk Split
0
2
11
1
OB
0
2
1
1
NK Varazdin
0
2
9
1
Vikingur
0
2
-11
1
Primorje
0
2
3
1
CSKA Sofia
0
2
4
1
Gorica
0
2
-4
1
Rapid Bucuresti
0
2
4
1
IFK Gothenburg
0
2
-2
1
Maccabi Tel A.
0
2
4
1
AIK
0
2
4
1
Zimbru
0
2
2
1
Djurgaarden
0
2
4
1
Birkirkara
0
2
-3
1
Zenit Petersb.
0
2
13
1
Litex Lovech
0
2
7
1
Sigma Olomouc
0
2
-2
1
Fylkir
0
2
-2
1
Stabæk
0
2
4
1
Leixoes
0
2
1
1
Brann
0
2
-2
1
Met. Zaporizhia
0
2
3
1
Anorthosis
0
2
1
1
FC National
0
2
1
1
Din. Minsk
0
2
-4
1
Siroki Brijeg
0
2
4
1
L. Metalurgs
0
2
-4
1
Dundalk
0
2
-9
1
TVMK Tallinn
0
2
-4
1
Spartak Yerevan
0
2
-5
1
Pobeda
0
2
-1
1
Atyrau
0
2
-2
1
Linfield
0
2
-4
1
Encamp
0
2
-13
1
Levadia Maardu
0
2
-4
1
Belasica
0
2
-1
1
FC Vaduz
0
2
0
1
Partizani
0
2
-4
1
Sliema W.
0
2
-4
1
AEL Limassol
0
2
-3
1
Hapoel Tel Aviv
0
2
4
1
Domagnano
0
2
-5
1
FC København
0
2
5
Feedback