Inloggen
Registreren
Voetbal
IJshockey
Basketbal
Overigen
Tennis
Handbal
Honkbal
Rugby
American Football
Volleybal
Wedstrijden van vandaag
Live
0
Mijn wedstrijden
Mijn competities
WK
Eredivisie
Premier League
Bundesliga
Primera División
Serie A
Ligue 1
First Division A
Alles bekijken
Klik hier om competities aan je favorieten toe te voegen
Mijn teams
Ajax
FC Twente
PSV
Manchester United
FC Barcelona
Real Madrid
AC Milan
Klik hier om teams aan je favorieten toe te voegen
Toplanden
England
Deutschland
Italien
Frankreich
Niederlande
Landen
Afrika
Ägypten
Albanien
Algerien
Andorra
Alles bekijken
WatisDeScore.com
Voetbal
Europa
UEFA Cup 1
Live wedstrijd UEFA Cup 1
Live wedstrijd UEFA Cup 1 Live score resultaten van voetbalwedstrijden - Rankings UEFA Cup 1
UEFA Cup 1
Europa
2010/2011
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
2001/2002
2000/2001
1999/2000
Uitslagen / Programma
Standen
100% bonus of up to 100€
100%
Registreren
UEFA Cup 1-wedstrijden
Endphase
Qualification
Gruppe Phase
Endphase
Ronde-Finale
1/16 finale
8ste finale
Kwartfinale
Halve finale
Ronde-Finale
-
Europa :
UEFA Cup 1
18 mei 2011
20:45
END
FC Porto
1
-
0
Sporting Braga
(1 - 0)
Discussie
0
Berichten
Inloggen of registreren
> Plaats reactie
Aanstaande topwedstrijden
UC1
18 april 2024
Olympique de Marseille - Benfica
21:00
Wat is jouw voorspelling?
Marseille
1
X
2
Benfica
Uitslagen UEFA Cup 1
Gruppe Phase - Gruppe A
#
Team
ptn
j
+/-
1
Manchester City
11
6
5
2
Lech Poznan
11
6
3
3
Juventus
6
6
0
4
Salzburg
2
6
-8
Uitslagenlegenda weergeven
Promotie
Gruppe Phase - Gruppe B
#
Team
ptn
j
+/-
1
Leverkusen
12
6
6
2
Aris Thessalo.
10
6
2
3
Atletico Madrid
8
6
2
4
Rosenborg
3
6
-10
Uitslagenlegenda weergeven
Promotie
Gruppe Phase - Gruppe C
#
Team
ptn
j
+/-
1
Sporting CP
12
6
8
2
Lille
8
6
2
3
Gent
7
6
-5
4
Levski Sofia
7
6
-5
Uitslagenlegenda weergeven
Promotie
Gruppe Phase - Gruppe D
#
Team
ptn
j
+/-
1
Villarreal
12
6
3
2
PAOK Saloniki
11
6
2
3
Dinamo Zagreb
7
6
-1
4
Club Bruges
3
6
-4
Uitslagenlegenda weergeven
Promotie
Gruppe Phase - Gruppe E
#
Team
ptn
j
+/-
1
Dynamo Kiev
11
6
4
2
BATE Borisov
10
6
0
3
AZ
7
6
-2
4
FC Sheriff
5
6
-2
Uitslagenlegenda weergeven
Promotie
Gruppe Phase - Gruppe F
#
Team
ptn
j
+/-
1
CSKA Moskou
16
6
15
2
Sparta Praag
9
6
0
3
Palermo
7
6
-4
4
Lausanne
1
6
-11
Uitslagenlegenda weergeven
Promotie
Gruppe Phase - Gruppe G
#
Team
ptn
j
+/-
1
Zenit Petersb.
18
6
12
2
Anderlecht
7
6
0
3
AEK Athens
7
6
-4
4
Hajduk Split
3
6
-8
Uitslagenlegenda weergeven
Promotie
Gruppe Phase - Gruppe H
#
Team
ptn
j
+/-
1
VfB Stuttgart
15
6
10
2
Young Boys
9
6
0
3
Getafe
7
6
-4
4
OB
4
6
-6
Uitslagenlegenda weergeven
Promotie
Gruppe Phase - Gruppe I
#
Team
ptn
j
+/-
1
PSV
14
6
7
2
Metalist Khar.
11
6
5
3
Sampdoria
5
6
-3
4
Debrecen
3
6
-9
Uitslagenlegenda weergeven
Promotie
Gruppe Phase - Gruppe J
#
Team
ptn
j
+/-
1
Paris Saint G.
12
6
5
2
Sevilla
10
6
3
3
BOR
9
6
3
4
Karpaty
1
6
-11
Uitslagenlegenda weergeven
Promotie
Gruppe Phase - Gruppe K
#
Team
ptn
j
+/-
1
Liverpool
10
6
5
2
SSC Napoli
7
6
-1
3
Steaua Boekar.
6
6
-2
4
FC Utrecht
5
6
-2
Uitslagenlegenda weergeven
Promotie
Gruppe Phase - Gruppe L
#
Team
ptn
j
+/-
1
FC Porto
16
6
10
2
Besiktas
13
6
3
3
Rapid Wien
3
6
-7
4
CSKA Sofia
3
6
-6
Uitslagenlegenda weergeven
Promotie
Endphase
#
Team
ptn
j
+/-
1
VfB Stuttgart
2
-3
2
Sporting Braga
9
1
3
Sparta Praag
2
-1
4
Villarreal
8
6
5
Young Boys
2
-1
6
Besiktas
2
-7
7
BATE Borisov
2
0
8
Basel
2
-1
9
SSC Napoli
2
-1
10
Paris Saint G.
4
-1
11
FC Porto
9
13
12
Benfica
8
7
13
Sporting CP
2
0
14
CSKA Moskou
4
-1
15
Metalist Khar.
2
-6
16
Zenit Petersb.
4
0
17
Dynamo Kiev
6
8
18
Rubin Kazan
2
-2
19
Liverpool
4
0
20
Spartak Moskou
6
-2
21
PSV
6
0
22
Lille
2
-2
23
Anderlecht
2
-5
24
PAOK Saloniki
2
-1
25
FC Twente
6
-3
26
Ajax
4
1
27
Rangers
4
-1
28
Manchester City
4
2
29
Sevilla
2
0
30
Aris Thessalo.
2
-3
31
Leverkusen
4
4
32
Lech Poznan
2
-1
Qualifikation
#
Team
ptn
j
+/-
1
FK Jelgava
2
0
2
FK Spartak Zl.
4
1
3
Teteks
4
-4
4
FK Tauras Tau.
4
-4
5
Faetano
2
-5
6
Tre Penne Gal.
2
-10
7
UE Santa Coloma
2
-5
8
Fk Metalurg S.
2
-3
9
Sporting Fingal
2
-2
10
JK Sillamae K.
2
-9
11
Sibir Novosib.
4
-4
12
Dinamo Boekar.
4
5
13
VfB Stuttgart
4
2
14
Wisla Krakow
4
5
15
Aston Villa
2
-1
16
Hibernian
2
-4
17
Montpellier
2
-1
18
Feyenoord
2
-1
19
AZ
4
2
20
Maritimo
6
5
21
Villarreal
2
6
22
FC Nordsjælla.
2
-2
23
Luzern
2
-3
24
Besiktas
6
16
25
Maccabi Haifa
2
-1
26
Sibenik
4
2
27
Cibalia
2
-1
28
Dinamo Zagreb
2
3
29
Hajduk Split
4
4
30
Litex Lovech
2
-3
31
CSKA Sofia
4
7
32
Beroe
2
-3
33
Borac Banjaluka
2
-1
34
Siroki Brijeg
4
4
35
Zrinjski Mostar
6
10
36
Torpedo Zhodino
4
4
37
Dnepr Mogilev
8
2
38
BATE Borisov
2
4
39
Din. Minsk
6
8
40
Sant Julia
2
-8
41
F.C. Lusitanos
2
-11
42
Laci
2
-6
43
KF Tirana
4
-3
44
Besa
2
-10
45
Rapid Wien
6
8
46
Sturm Graz
4
0
47
Austria Wien
6
5
48
Gent
2
1
49
Genk
4
0
50
Cercle Bruges
4
-1
51
Grasshoppers
2
-1
52
Dundee U.
2
-1
53
Motherwell
6
3
54
Celtic
2
-2
55
Stabæk
2
0
56
Molde
4
-1
57
FC Utrecht
6
9
58
IFK Gothenburg
2
-1
59
Kalmar FF
6
3
60
Juventus
4
5
61
SSC Napoli
2
3
62
Helsinki
2
-6
63
Paris Saint G.
2
1
64
FC Vaduz
2
-3
65
BOR
2
5
66
FC Porto
2
5
67
Sporting CP
4
3
68
CSKA Moskou
2
5
69
Trabzonspor
2
-2
70
Metalist Khar.
2
1
71
FC Vaslui
2
-2
72
ACS Poli Timi.
4
-2
73
Steaua Boekar.
2
1
74
Lok. Moskou
2
-1
75
FC Skonto Riga
2
-1
76
Fenerbahce
2
-1
77
OFK Belgrad
4
-3
78
Karpaty
6
6
79
Rode Ster Bel.
2
-1
80
Liverpool
4
6
81
PSV
2
4
82
Lille
2
2
83
Olympiakos
3
11
84
Galatasaray
4
4
85
Levski Sofia
6
12
86
Dnipro
4
0
87
Buducnost P
4
0
88
Ventspils
2
-2
89
APOEL Nicosia
6
7
90
PAOK Saloniki
2
1
91
Brøndby IF
6
4
92
AEK Athens
2
1
93
Palermo
2
2
94
Manchester City
2
3
95
OB
4
4
96
Randers FC
6
6
97
Aalesund
2
-3
98
Debrecen
2
3
99
AIK
2
-1
100
Club Bruges
2
2
101
Llanelli
2
-1
102
Maribor
6
4
103
Suduva
2
-4
104
Breiðablik
2
-2
105
Getafe
2
1
106
Shakhtyor Kar.
2
-2
107
Aris Thessalo.
4
2
108
Leverkusen
2
5
109
Flora Tallinn
2
-1
110
Rabotnicki
6
8
111
KR Reykjavik
4
-1
112
NSI Runavik
2
-3
113
MyPa
6
14
114
Omonia Nicosia
2
-1
115
Videoton FC
2
-2
116
Elfsborg
6
5
117
Iskra-Stali
2
-2
118
FC Olimpia Ba.
4
-6
119
Apollon Limas.
2
0
120
Aktobe
2
-1
121
FK Baku
2
-2
122
Gefle
4
1
123
Portadown
4
0
124
Tobol Kostanay
2
-2
125
FK Karabakh
8
1
126
Sliema W.
2
-3
127
Banants Yerevan
2
-4
128
FC Mika
2
-1
129
Gorica
2
-3
130
Differdang03
2
-2
131
Unirea Urziceni
2
-3
132
Zeta
2
0
133
Nitra
2
-2
134
Ol Ljubljana
2
-5
135
Maccabi Tel A.
6
0
136
TNS
2
-3
137
Georgia Tbilisi
2
-6
138
Jablonec
2
-3
139
Dinamo Tbilisi
6
1
140
Lausanne
6
3
141
Turku PS
4
6
142
Honka
2
-1
143
Ulisses
2
-1
144
FC Inter Turku
2
-5
145
Tavria
2
-5
146
Fylkir
2
-5
147
Ostrava
4
4
148
Anorthosis
8
1
149
Khazar Lenkoran
2
0
150
Plzen
2
-3
151
Slovan Bratis.
4
0
152
Gyor
8
5
153
Vikingur
2
-7
154
Dacia Chisinau
4
-2
155
Dudelange
2
-4
156
Siauliai
2
-7
157
Shamrock
4
-2
158
Mogren
4
4
159
Atyrau
2
-5
160
Trans Narva
2
-7
161
EB/Streymur
2
-4
162
Zestafoni
6
5
163
Bnei Yehuda T.
4
0
164
Glentoran
2
-3
165
Port Talbot
2
-6
166
Bangor City
4
-6
167
Lech Poznan
2
1
168
Banska Bystrica
2
-2
169
Valletta
2
0
170
Grevenmacher
2
-1
171
Jagiellonia B.
2
-1
172
Dundalk
4
-7
173
Cliftonville
4
-3
174
Zalaegerszeg
2
-1
175
Ruch Chorzow
6
-3
Feedback