|
---|
|
15:00 | END |
Steigen
6 - 0
Meløy FK
| | |
|
19:00 | END |
Sandnessjøen
5 - 2
Brønnøysund
| | |
|
15:00 | abges. |
Mo 2
-
Dønna/Herøy
| | |
|
19:00 | END |
Tverlandet
2 - 4
Saltdalkam.
| | |
|
12:00 | END |
Stålkam.
6 - 0
Fauske/Sprint
| | |
|
15:00 | END |
Mosjøen
3 - 3
Innstranden
| | |
|
13:00 | END |
Hammerfest
4 - 2
Bossekop 2
| | |
13:00 | END |
Porsanger
2 - 3
Bjørnevatn
| | |
13:00 | END |
Alta 2
1 - 3
Sørøy Glimt
| | |
13:00 | END |
Kautokeino
3 - 1
Tverrelvdalen
| | |
13:00 | END |
Kirkenes
9 - 0
Norild
| | |
|
15:00 | END |
Hamarkam. 2
6 - 3
Fart
| | |
15:00 | END |
Senja
1 - 1
Fløya
| | |
15:00 | END |
Toten
0 - 4
Flisa
| | |
15:00 | END |
Elverum
4 - 2
Trysil FK
| | |
15:00 | END |
Løten
6 - 3
Eidskog
| | |
15:00 | END |
Ottestad
7 - 0
Kolbu/KK
| | |
15:00 | END |
Bardufoss
3 - 4
Ishavsbyen
| | |
15:00 | END |
Finnsnes
1 - 6
Skarp
| | |
15:00 | END |
Tromsdalen 2
3 - 0
Tromsø 3
| | |
15:00 | END |
Nordreisa
2 - 1
Lyngen/Karnes
| | |
15:00 | END |
Salangen
2 - 3
Skjervøy
| | |
15:00 | END |
Follebu
1 - 0
Vind
| | |
15:00 | END |
Hardhaus
3 - 2
Sortland IL
| | |
15:00 | END |
Landsås
1 - 9
Harstad
| | |
15:00 | END |
Skånland
7 - 1
Melbo
| | |
15:00 | END |
Mjølner
15 - 1
Leknes
| | |
15:00 | END |
Grovfjord
7 - 0
Medkila
| | |
15:00 | END |
Gjøvik FF
7 - 3
Moelven
| | |
15:00 | END |
Søndre Land
3 - 1
Brumunddal
| | |
15:00 | END |
Ringsaker
3 - 2
Lom
| | |
15:00 | END |
Sander
3 - 0
Hadeland
| | |
|
19:30 | END |
Raufoss 2
1 - 4
Kongsvinger 2
| | |
|
18:00 | END |
Rosenborg 3
2 - 5
Strindheim 2
| | |
|
18:30 | END |
Volda
2 - 2
Valder
| | |
18:30 | END |
Hareid
4 - 2
Langevåg
| | |
18:30 | END |
Hødd 2
1 - 3
Spjelkavik
| | |
|
13:00 | END |
Namsos
6 - 3
Vuku
| | |
14:00 | END |
Stålkam.
0 - 2
Harstad
| | |
14:00 | END |
Kirkenes
0 - 0
Senja
| | |
15:00 | END |
Neset
0 - 3
Verdal
| | |
15:00 | END |
Flisa
2 - 0
Brumunddal
| | |
15:00 | END |
Vik IL
1 - 1
Fjøra
| | |
15:00 | END |
Årdal
5 - 3
Tornado
| | |
15:00 | END |
Eid IL
3 - 0
Sogndal 2
| | |
15:00 | END |
Stryn
4 - 0
Jølster
| | |
15:00 | END |
Kaupanger
2 - 5
Florø
| | |
15:00 | END |
Høyang
0 - 2
Førde
| | |
15:00 | END |
Charlottenlund
6 - 2
Ranheim 2
| | |
15:00 | END |
Malvik FK
1 - 2
Kattem
| | |
15:00 | END |
Byåsen 2
0 - 1
Steinkjer 2
| | |
15:00 | END |
Tiller
3 - 2
Heimdal
| | |
15:00 | END |
Sprint Jeløy
0 - 1
Kvik Halden
| | |
15:00 | END |
Måndalen
0 - 1
Kristiansund BK 2
| | |
15:00 | END |
Åndalsnes
3 - 3
Dahle
| | |
15:00 | END |
Vestnes/Varfjell
2 - 6
Træff
| | |
15:00 | END |
Sunndal
5 - 3
Elnesvågen/O
| | |
15:00 | END |
Averoykam.
5 - 2
Eidsvåg
| | |
15:00 | END |
Rival
3 - 3
Surnadal
| | |
15:00 | END |
Herd
6 - 0
Aalesund 2
| | |
15:00 | END |
Norborg
3 - 1
Godøy
| | |
15:00 | END |
Brattvag
2 - 1
Rollon
| | |
15:00 | END |
Tonsberg FK
4 - 3
Falk
| | |
16:00 | END |
Solberg
1 - 2
Modum FK
| | |
16:00 | END |
Konnerud
2 - 0
Kongsberg
| | |
16:00 | END |
Vestfossen
2 - 2
Jevnaker
| | |
16:00 | END |
Åmot
3 - 8
Birkebeineren
| | |
16:00 | END |
Åssiden
4 - 0
Hokksund
| | |
16:00 | END |
Svelvik
2 - 0
Mjøndalen 2
| | |
|
13:00 | END |
Nidelv
1 - 5
NTNUI
| | |
13:00 | END |
KIL/Hemne
3 - 0
Stjørdals Blink
| | |
13:00 | END |
Tynset
6 - 3
Orkla
| | |
13:00 | END |
Tangmoen
4 - 2
Melhus
| | |
13:00 | END |
Buvik
2 - 1
Kolstad
| | |
15:00 | abges. |
Eik-Tonsberg
-
Svarstad
| | |
15:00 | END |
Ørn-Horten
3 - 0
Larvik Turn
| | |
15:00 | END |
Sandar IL
2 - 1
Runar
| | |
15:00 | END |
Sandefjord 2
12 - 3
FK Tønsberg 2
| | |
15:00 | END |
Husøy/Foynland
3 - 3
Flint
| | |
|
19:00 | END |
Rakkestad
2 - 3
Lisleby
| | |
19:00 | END |
Rygge
1 - 0
Selbak
| | |
19:00 | END |
Ås
0 - 0
Sarpsborg 08 2
| (0 - 0) | |
19:00 | END |
Mysen
1 - 2
Østsiden
| | |
19:00 | END |
Askim
0 - 5
Moss 2
| | |
19:00 | END |
Drobak/Frogn 2
1 - 4
Trøgstad/Båstad
| | |
19:00 | END |
Notodden 2
2 - 2
Odd Grenland 2
| | |
|
18:30 | END |
Årvoll
1 - 0
Bærum 2
| | |
18:30 | END |
Øvrevoll Hosle
1 - 5
Bøler
| | |
18:30 | END |
Røa
3 - 2
Grorud
| | |
18:30 | END |
Vollen
3 - 5
Frigg
| | |
18:30 | END |
Holmen
1 - 2
Hasle/Løren
| | |
18:30 | END |
Ullern 2
1 - 11
Frognerparken
| | |
18:45 | END |
Rommen
3 - 4
Bygdø
| | |
18:45 | END |
Sagene
3 - 2
Jutul
| | |
18:45 | END |
Vestli (7er)
3 - 0
Gruner
| | |
18:45 | END |
Lommedalen
3 - 3
KFUM 2
| | |
18:45 | END |
Oldenborg
6 - 1
Asker 2
| | |
18:45 | END |
Kurer
1 - 0
Kjelsås 2
| | |
19:00 | END |
Pors Grenland 2
1 - 6
Skotfoss
| | |
19:00 | END |
Kjapp
1 - 1
Brevik
| | |
|
18:45 | END |
Skeid 2
3 - 1
Holmlia
| | |
18:45 | END |
Nesodden
4 - 4
Korsvoll 2
| | |
18:45 | END |
Nordstrand
0 - 0
Grei
| (0 - 0) | |
18:45 | END |
LilleTøyen
1 - 1
Langhus
| | |
18:45 | END |
Oslo City
2 - 1
Kolbotn
| | |
18:45 | END |
Oppsal
2 - 6
Follo 2
| | |
|
18:00 | END |
Tollnes
7 - 0
Herkules
| | |
19:00 | END |
Hinna FK
1 - 0
Vaulen
| | |
19:00 | END |
Froyland
0 - 2
Aakra
| | |
19:00 | END |
Skjold
12 - 2
Djerv 1919
| | |
19:00 | END |
Hana
4 - 5
Klepp
| | |
19:00 | END |
Nord
2 - 2
Avaldsnes
| | |
|
18:00 | END |
Urædd FK
5 - 0
Sannidal
| | |
18:00 | END |
Skarphedin
8 - 1
Stathelle FK
| | |
|
14:00 | END |
Harstad
1 - 2
Stålkam.
| | |
14:00 | END |
Kvik Halden
1 - 3
Ørn-Horten
| | |
14:00 | END |
Senja
3 - 1
Kirkenes
| | |
15:00 | END |
Høland
5 - 0
Aurskog F.
| | |
15:00 | END |
Nordheimsund
1 - 4
Voss
| | |
15:00 | END |
Kolstad
4 - 2
Charlottenlund
| | |
15:00 | END |
Brumunddal
3 - 0
Flisa
| | |
15:00 | END |
Vestsiden-Askøy
6 - 3
Vadmyra
| | |
15:00 | END |
Smørås
1 - 1
Bergen Nord
| | |
15:00 | END |
Austevoll
6 - 0
Arna-Bjørnar
| | |
15:00 | END |
Sandviken
1 - 2
Hald
| | |
15:00 | END |
Baune
0 - 3
Follese
| | |
15:00 | END |
Brann 2
7 - 1
Askøy
| | |
15:00 | END |
Hovding
1 - 4
Bjarg
| | |
15:00 | END |
Løv-Ham 2
4 - 1
Trio
| | |
15:00 | END |
Os
1 - 1
Tertnes
| | |
15:00 | END |
Lyngbø
4 - 1
Odda
| | |
15:00 | END |
Nordhordland
2 - 2
Djerv
| | |
15:00 | END |
Buoy
2 - 4
Sandved
| | |
15:00 | END |
Austrått
3 - 4
Brodd
| | |
15:00 | END |
Vardeneset
5 - 1
Hundvaag
| | |
15:00 | END |
Staal Jorpeland
2 - 4
Egersund
| | |
15:00 | END |
Havorn
1 - 3
Vidar
| | |
15:00 | END |
Tveit
1 - 1
Birkenes
| | |
15:00 | END |
Vigor
0 - 7
Sogne
| | |
15:00 | END |
Trauma
1 - 0
Donn
| | |
15:00 | END |
MK 2
2 - 3
Vaag
| | |
15:00 | END |
Giv Akt
3 - 2
Lyngdal
| | |
15:00 | END |
Grane/ABK
7 - 2
Farsund
| | |
15:30 | END |
Jerv
10 - 0
Gimletroll
| | |
16:00 | END |
Nordre Land
4 - 0
Redalen
| | |
17:00 | END |
Birkebeineren
2 - 3
Førde
| | |
|
13:00 | END |
Gjerdrum
2 - 1
Fet
| | |
13:00 | END |
Strømmen 2
4 - 3
Skjetten 2
| | |
13:00 | END |
Sørumsand
5 - 0
Hauerseter
| | |
13:00 | END |
Skedsmo
2 - 3
Fu/Vo
| | |
13:00 | END |
Lørenskog 2
5 - 2
Ull Kisa 2
| | |
13:00 | END |
Eidsvold IF
3 - 4
Fjellhamar (7er)
| | |
|
17:00 | END |
Sandnes 2
2 - 1
Bryne 2
| | |
19:00 | END |
Randaberg 2
4 - 1
Stavanger 2
| | |
19:00 | END |
Viking 2
6 - 6
Vedav.Karm.
| | |
19:00 | END |
Aalgaard FK 2
1 - 1
Haugesund 2
| | |
|
18:30 | END |
Klyve
1 - 2
Ulefoss SF
| | |
|
13:00 | END |
Jerv
1 - 3
Odd Grenland 2
| | |
14:00 | END |
Førde
2 - 1
Birkebeineren
| | |
14:30 | END |
Austevoll
2 - 1
Os
| | |
15:00 | END |
Ørn-Horten
0 - 2
Kvik Halden
| | |
15:00 | END |
Charlottenlund
0 - 3
Kolstad
| | |
15:00 | END |
Frigg
6 - 1
Lommedalen
| | |
|
12:00 | END |
Oslo City
2 - 0
Høland
| | |
|
18:00 | END |
Vidar
3 - 4
Viking 2
| | |
|
18:30 | END |
Lommedalen
2 - 7
Frigg
| | |
|
19:00 | END |
Aalesund 2
1 - 2
Træff
| | |
|
14:00 | END |
Høland
2 - 4
Oslo City
| | |
15:00 | END |
Os
3 - 1
Austevoll
| | |
|
18:00 | n. V. |
Viking 2
3 - 6
Vidar
| | |
19:00 | END |
Odd Grenland 2
6 - 2
Jerv
| | |
19:00 | END |
Træff
1 - 4
Aalesund 2
| | |