Inloggen
Registreren
Voetbal
IJshockey
Basketbal
Overigen
Tennis
Handbal
Honkbal
Rugby
American Football
Volleybal
Wedstrijden van vandaag
Live
2
Mijn wedstrijden
Mijn competities
WK
Eredivisie
Premier League
Bundesliga
Primera División
Serie A
Ligue 1
First Division A
Alles bekijken
Klik hier om competities aan je favorieten toe te voegen
Mijn teams
Ajax
FC Twente
PSV
Manchester United
FC Barcelona
Real Madrid
AC Milan
Klik hier om teams aan je favorieten toe te voegen
Toplanden
England
Deutschland
Italien
Frankreich
Niederlande
Landen
Afrika
Ägypten
Albanien
Algerien
Andorra
Alles bekijken
WatisDeScore.com
Voetbal
Norwegen
Derde Divisie
Live wedstrijd Derde Divisie
Live wedstrijd Derde Divisie Live score resultaten van voetbalwedstrijden - Rankings Derde Divisie
Derde Divisie
Norwegen
2017
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Uitslagen / Programma
Standen
100% bonus of up to 100€
100%
Registreren
Derde Divisie-wedstrijden
week- 26
week- 1
week- 2
week- 3
week- 4
week- 5
week- 6
week- 7
week- 8
week- 9
week- 10
week- 11
week- 12
week- 13
week- 14
week- 15
week- 16
week- 17
week- 18
week- 19
week- 20
week- 21
week- 22
week- 23
week- 24
week- 25
week- 26
Norwegen :
Derde Divisie
21 oktober 2017
13:00
END
Tiller
1
-
1
Kolstad
13:00
END
Skedsmo
1
-
2
Sortland IL
13:00
END
Fu/Vo
4
-
2
Harstad
13:00
END
Lillestrøm 2
3
-
0
Tromsø 2
13:00
END
Skjervøy
3
-
2
Lørenskog (7er)
13:00
END
Senja
0
-
1
Fløya
13:00
END
Junkeren
3
-
2
Træff
13:00
END
Molde 2
1
-
5
Rosenborg 2
13:00
END
Verdal
2
-
6
Strindheim
13:00
END
Orkla
3
-
2
Sverresborg
13:00
END
Mjølner
8
-
1
Salangen
13:00
END
Steinkjer
4
-
3
Stjørdals Blink
13:00
END
Mosjøen
1
-
2
Mo
14:00
END
Start 2
1
-
3
Sola
14:00
END
Sprint Jeløy
1
-
0
Kvik Halden
14:00
END
Haugesund 2
1
-
5
Stord Sunnhordland
14:00
END
Halsen
2
-
1
FK Tønsberg
14:00
END
Brann 2
1
-
2
Lysekloster
14:00
END
Sotra Sportsklubb
0
-
1
FK Fyllingsdalen
14:00
END
Varegg
4
-
2
Førde
14:00
END
Os
0
-
1
Brattvag
14:00
END
Spjelkavik
2
-
0
Aalesund 2
14:00
END
Express
0
-
3
Pors Grenland
14:00
END
Lura
2
-
2
Brodd
14:00
END
Sandnes 2
2
-
1
Madla
14:00
END
Bryne 2
2
-
1
Viking 2
14:00
END
Sarpsborg 08 2
1
-
2
Vestfossen
14:00
END
Odd Grenland 3
0
-
2
Ullern
14:00
END
Strømsgodset 2
3
-
2
Oppsal
14:00
END
Holmen
0
-
6
Moss
14:00
END
Kråkerøya
0
-
3
Ørn-Horten
14:00
END
Gjøvik FF
3
-
2
Frigg
14:00
END
Lyn
2
-
2
Korsvoll
14:00
END
Ready
1
-
0
Tynset
14:00
END
Valdres FK
1
-
2
Raufoss 2
14:00
END
Lokomotiv Oslo FK
0
-
4
Eidsvold TF
14:00
END
Flisa
0
-
3
FF Lillehammer
14:00
END
Stabæk 2
8
-
0
Redalen
14:00
END
Østsiden
0
-
1
Drobak/Frogn
14:00
END
Flekkerøy
4
-
1
Staal Jorpeland
14:00
END
Fjøra
1
-
0
Herd
17:00
END
Alta 2
2
-
3
Skjetten
Discussie
0
Berichten
Inloggen of registreren
> Plaats reactie
Aanstaande topwedstrijden
Derde Divisie
2 april 2024
Odd Grenland 2 - Sandefjord 2
18:00
Wat is jouw voorspelling?
Odd Grenland 2
1
X
2
Sandefjord 2
Uitslagen Derde Divisie
3. Liga - Gruppe Phase - Gruppe 1
#
Team
ptn
j
+/-
1
Moss
63
26
66
2
Ørn-Horten
52
26
31
3
Kvik Halden
49
26
41
4
Oppsal
45
26
9
5
Kråkerøya
40
26
0
6
Vestfossen
40
26
-3
7
Ullern
39
26
2
8
Drobak/Frogn
36
26
3
9
Strømsgodset 2
36
26
-8
10
Østsiden
35
26
10
11
Sarpsborg 08 2
35
26
1
12
Sprint Jeløy
26
26
-26
13
Holmen
17
26
-43
14
Odd Grenland 3
7
26
-83
Uitslagenlegenda weergeven
Promotie
Degradatie
3. Liga - Gruppe Phase - Gruppe 2
#
Team
ptn
j
+/-
1
Stabæk 2
63
26
73
2
Lyn
62
s
26
36
3
Eidsvold TF
58
26
36
4
Korsvoll
46
26
13
5
Tynset
38
26
-12
6
Frigg
36
26
11
7
Gjøvik FF
34
26
-14
8
Valdres FK
33
26
-4
9
Lokomotiv Osl.
33
26
-8
10
Ready
30
26
-13
11
FF Lillehammer
29
26
-3
12
Flisa
21
26
-44
13
Raufoss 2
20
26
-26
14
Redalen
18
26
-45
Uitslagenlegenda weergeven
Promotie
Degradatie
3. Liga - Gruppe Phase - Gruppe 3
#
Team
ptn
j
+/-
1
Flekkerøy
65
26
47
2
Pors Grenland
51
26
41
3
Madla
42
26
4
4
FK Tønsberg
40
26
7
5
Sola
38
26
11
6
Viking 2
37
26
-1
7
Start 2
36
26
6
8
Halsen
35
26
-8
9
Staal Jorpeland
33
26
-4
10
Brodd
33
26
-6
11
Sandnes 2
31
26
-9
12
Lura
30
26
-16
13
Bryne 2
30
26
-29
14
Express
14
26
-43
Uitslagenlegenda weergeven
Promotie
Degradatie
3. Liga - Gruppe Phase - Gruppe 4
#
Team
ptn
j
+/-
1
Brattvag
56
26
51
2
Lysekloster
56
26
23
3
Herd
42
26
9
4
FK Fyllingsda.
41
26
11
5
Sotra Sportsk.
41
26
9
6
Varegg
40
26
-3
7
Spjelkavik
35
26
1
8
Førde
34
26
-2
9
Brann 2
30
26
1
10
Stord Sunnhor.
30
26
-10
11
Os
30
26
-10
12
Haugesund 2
27
26
-23
13
Fjøra
26
26
-32
14
Aalesund 2
17
26
-25
Uitslagenlegenda weergeven
Promotie
Degradatie
3. Liga - Gruppe Phase - Gruppe 5
#
Team
ptn
j
+/-
1
Stjørdals Bli.
59
26
36
2
Kolstad
43
26
13
3
Steinkjer
40
26
4
4
Junkeren
39
26
2
5
Rosenborg 2
37
26
25
6
Orkla
37
26
3
7
Molde 2
37
26
-1
8
Verdal
37
26
-1
9
Træff
36
26
-3
10
Tiller
35
26
-3
11
Mo
34
26
-9
12
Strindheim
32
26
-11
13
Sverresborg
23
26
-22
14
Mosjøen
22
26
-33
Uitslagenlegenda weergeven
Promotie
Degradatie
3. Liga - Gruppe Phase - Gruppe 6
#
Team
ptn
j
+/-
1
Mjølner
62
26
41
2
Senja
51
26
30
3
Sortland IL
45
26
6
4
Skjetten
42
26
3
5
Lørenskog (7.
41
26
18
6
Harstad
39
26
5
7
Skjervøy
37
26
-7
8
Fløya
35
26
3
9
Lillestrøm 2
35
26
0
10
Skedsmo
35
26
-2
11
Fu/Vo
35
26
-4
12
Tromsø 2
24
26
-22
13
Alta 2
18
26
-41
14
Salangen
17
26
-30
Uitslagenlegenda weergeven
Promotie
Degradatie
Feedback