Wedstrijden Voetbal volledig live

Geen wedstrijden in 'Mijn wedstrijden' vandaag Ga naar 'Mijn wedstrijden'
Argentinië : Primera B Nacional
20:00END Atletico Parana 0 - 3 Boca Unidos (0 - 2)
Australië : Victoria Premier L.
12:30END Kingston City 2 - 0 Bulleen Lions (1 - 0)
Australië : Australia Youth 2 : NPL Youth Victoria
10:30END Kingston City U20 1 - 0 Bulleen Lions U20
Brazilië : Série A
00:00END Coritiba 1 - 2 Fluminense (1 - 2)
00:00END Bahia 1 - 1 Avai FC (0 - 0)
Brazilië : Brazil 4 : Eindfase
00:00END Rio Branco 1 - 1 Maranhao
00:00END Uniao Rondonopolis 1 - 2 Villa Nova AC
Brazilië : Série C : Groepsfase - Groep A
00:00END Cuiaba 1 - 0 Botafogo PB
Bulgarije : Parva Liga
19:30END1 Septemvri Sofia 0 - 2 Dunav Ruse (0 - 1)
Chili : Copa Chile : round-1/2
00:00END U. San Felipe 1 - 2 Union Espanola (1 - 2)
Colombia : Liga Águila : Liga Postobon - Cl.
00:15END Millonarios 0 - 1 Santa Fe (0 - 0)
00:30END A. Petrolera 2 - 0 Itagui 1(0 - 0)
02:45END Atletico Nacional 2 - 1 Bucaramanga (1 - 0)
Colombia : Torneo Águila : Clausura
01:00END Real Santander 3 - 1 Depor Aguablanca
Denemarken : Superligaen
19:00END OB 1 - 2 FC Nordsjælland (0 - 1)
Egypte : Premier League
20:00END Al Ahly 2 - 0 El Zamalek (1 - 0)
Europa : Europees Kampioens. : Groepsfase - Groep B
18:00END Italië 1 - 2 Rusland (0 - 2)
20:45END Duitsland 0 - 0 Sweden (0 - 0)
Finland : Veikkausliga
17:30END HIFK 1 - 4 KuPS (0 - 2)
IJsland : Úrvalsdeild
20:00END Vikingur O. 1 - 0 Akranes 1(1 - 0)
21:15END Fjolnir 4 - 0 Grindavik (2 - 0)
22:00END Stjarnan 2 - 0 KR Reykjavik (1 - 0)
Indonesië : Indonesië Super Le.
08:30END Perseru Serui 0 - 0 Semen Padang (0 - 0)
10:00END Pelita Jaya 1 - 0 Persiba (1 - 0)
13:30END1 Persela 1 - 3 Persebaya Surabaya (0 - 1)
Internationaal : Various Matches : Anderen
11:00END Cerezo Osaka 1 - 3 Sevilla (0 - 1)
17:00END Ankaraspor 2 - 1 Sumqayit (2 - 1)
18:00END Hansa Rostock 0 - 1 Wolfsburg (0 - 1)
18:00END Bursaspor 3 - 0 Leeds (1 - 0)
18:30END Sturm Graz (A) 0 - 0 West Ham (0 - 0)
19:30END Real Union 1 - 3 Eibar (0 - 1)
20:00END Tavistock AFC 2 - 7 Cardiff (1 - 6)
20:00END Athletic Bilbao 0 - 0 Fenerbahce (0 - 0)
21:00END Vitoria de Setubal 2 - 0 Betis B (1 - 0)
Kameroen : Première Division
16:30END Canon Sportif 1 - 1 Cotonsport
Mexico : Primera División : Kampioenschap Finale
04:50END Tigres 1 - 0 CD Guadalajara (0 - 0)
Noord-en Midden-Amerika : CONCACAF Gold Cup : Groepsfase - Groep C
00:05END Jamaica 1 - 1 El Salvador (0 - 1)
02:35END Curacao 0 - 2 Mexico (0 - 1)
Noorwegen : Tweede Divisie : Oddsen-ligaen - Gr.
18:00END Odd Grenland 2 1 - 4 Bryne
Noorwegen : Eliteserien
19:00END Kristiansund BK 1 - 1 Vålerenga (1 - 0)
Polen : Ekstraklasa
18:00END Korona Kielce 0 - 1 Zaglebie Lubin (0 - 0)
Roemenië : Liga I
17:30END FC Viitorul Consta. 3 - 0 Gaz Metan Medias (2 - 0)
20:00END Botosani 1 - 1 CFR Cluj 1(1 - 1)
Verenigde Staten : USA 4
00:00END Seacoast United Ph. 7 - 4 A.C. Connecticut
00:00END F.A. Euro 1 - 1 Evergreen FC
01:00END Dayton Dutch Lions 1 - 5 West Virginia Chaos
04:00END FC Golden State Fo. 6 - 0 San Diego Zest FC
04:30END Lane United FC 0 - 3 Portland Timbers
23:00END Academy Bradenton 3 - 2 Tampa Bay Rowdies .
Zuid-Korea : K-League Challenge
13:00END1 FC Anyang 1 - 3 Bucheon FC 1995 (1 - 2)
13:00END Seoul E-Land FC 0 - 0 Suwon City (0 - 0)
Zweden : Allsvenskan
19:00END Jonkoping S. 0 - 1 Hacken (0 - 0)
19:00END Elfsborg 3 - 0 Hammarby (3 - 0)