Live wedstrijd Nationaal kampioenschap Live score resultaten van voetbalwedstrijden - Rankings Nationaal kampioenschap

Nationaal kampioenschap-wedstrijden

19 januari 2019
22:00ENDLa Habana 4 - 0 Isla de la Juventud
22:00ENDMayabeque 0 - 0 Matanzas
22:00ENDCienfuegos 1 - 0 Villa Clara
22:00ENDPinar del Río 0 - 1 Artemisa
22:00ENDSantiago de Cuba 1 - 1 Guantánamo
22:00ENDSancti Spíritus 1 - 1 Ciego de Ávila
22:00ENDHolguín 2 - 1 Granma
22:00ENDCamagüey 1 - 1 Las Tunas
23 januari 2019
21:00ENDMatanzas 4 - 3 Cienfuegos
21:00ENDArtemisa 1 - 1 La Habana
21:00ENDVilla Clara 2 - 1 Mayabeque
21:00ENDIsla de la Juventud 0 - 0 Pinar del Río
21:00ENDLas Tunas 1 - 0 Sancti Spíritus
21:00ENDGuantánamo 1 - 0 Holguín
21:00ENDGranma 0 - 1 Santiago de Cuba
21:00ENDCiego de Ávila 2 - 1 Camagüey
26 januari 2019
21:00ENDIsla de la Juventud 0 - 1 Artemisa
21:00ENDLa Habana 1 - 1 Pinar del Río
21:00ENDCienfuegos 5 - 0 Mayabeque
21:00ENDVilla Clara 3 - 2 Matanzas
21:00ENDCamagüey 1 - 1 Sancti Spíritus
21:00ENDGuantánamo 3 - 1 Granma
21:00ENDLas Tunas 0 - 0 Ciego de Ávila
21:00ENDSantiago de Cuba 2 - 1 Holguín
2 februari 2019
21:00ENDCienfuegos 1 - 0 Matanzas
21:00ENDLa Habana 2 - 1 Artemisa
21:00ENDMayabeque 0 - 1 Villa Clara
21:00ENDPinar del Río 0 - 0 Isla de la Juventud
21:00ENDSancti Spíritus 0 - 0 Las Tunas
21:00ENDCamagüey 1 - 1 Ciego de Ávila
21:00ENDHolguín 1 - 2 Guantánamo
21:00ENDSantiago de Cuba 0 - 0 Granma
6 februari 2019
21:00ENDArtemisa 1 - 0 Pinar del Río(0 - 0)
21:00ENDIsla de la Juventud 0 - 1 La Habana(0 - 0)
21:00ENDVilla Clara 0 - 1 Cienfuegos(0 - 1)
21:00ENDMatanzas 1 - 1 Mayabeque(0 - 1)
21:00ENDGuantánamo 0 - 1 Santiago de Cuba(0 - 0)
21:00ENDLas Tunas 0 - 1 Camagüey(0 - 0)
21:00ENDCiego de Ávila 1 - 1 Sancti Spíritus(1 - 1)
21:00ENDGranma 3 - 1 Holguín(2 - 0)
9 februari 2019
21:00ENDArtemisa 0 - 1 Isla de la Juventud
21:00ENDPinar del Río 0 - 1 La Habana
21:00ENDMayabeque 0 - 2 Cienfuegos
21:00ENDMatanzas 0 - 2 Villa Clara
21:00ENDHolguín 0 - 1 Santiago de Cuba
21:00ENDGranma 1 - 4 Guantánamo
21:00ENDCiego de Ávila 2 - 0 Las Tunas
21:00ENDSancti Spíritus 1 - 1 Camagüey
16 februari 2019
21:00ENDPinar del Río 0 - 1 Villa Clara
21:00ENDArtemisa 1 - 0 Cienfuegos
21:00ENDLa Habana 1 - 1 Matanzas
21:00ENDIsla de la Juventud 4 - 0 Mayabeque
21:00ENDLas Tunas 1 - 4 Guantánamo
21:00ENDCiego de Ávila 1 - 2 Granma
21:00ENDCamagüey 1 - 2 Santiago de Cuba
21:00ENDSancti Spíritus 0 - 0 Holguín
20 februari 2019
21:00ENDCienfuegos 0 - 1 La Habana
21:00ENDVilla Clara 1 - 0 Isla de la Juventud
21:00ENDMatanzas 3 - 3 Artemisa
21:00ENDMayabeque 1 - 4 Pinar del Río
21:00ENDGuantánamo 0 - 0 Sancti Spíritus
21:00ENDGranma 0 - 1 Camagüey
21:00ENDHolguín 0 - 2 Las Tunas
21:00ENDSantiago de Cuba 1 - 1 Ciego de Ávila
23 februari 2019
21:00ENDPinar del Río 0 - 2 Matanzas
21:00ENDIsla de la Juventud 1 - 2 Cienfuegos
21:00ENDArtemisa 3 - 0 Mayabeque
21:00ENDLa Habana 2 - 0 Villa Clara
21:00ENDLas Tunas 0 - 2 Granma
21:00ENDCamagüey 3 - 2 Holguín
21:00ENDCiego de Ávila 3 - 0 Guantánamo
21:00ENDSancti Spíritus 2 - 1 Santiago de Cuba
2 maart 2019
21:00ENDMatanzas 1 - 1 Isla de la Juventud
21:00ENDCienfuegos 2 - 0 Pinar del Río
21:00ENDVilla Clara 1 - 1 Artemisa
21:00ENDMayabeque 0 - 2 La Habana
21:00ENDSantiago de Cuba 1 - 0 Las Tunas
21:00ENDHolguín 2 - 1 Ciego de Ávila
21:00ENDGranma 1 - 0 Sancti Spíritus
21:00ENDGuantánamo 2 - 0 Camagüey
6 maart 2019
21:00ENDMayabeque 1 - 1 Isla de la Juventud
21:00ENDMatanzas 2 - 1 La Habana
21:00ENDCienfuegos 2 - 2 Artemisa
21:00ENDVilla Clara 2 - 0 Pinar del Río
21:00ENDSantiago de Cuba 0 - 2 Camagüey
21:00ENDHolguín 0 - 3 Sancti Spíritus
21:00ENDGranma 1 - 1 Ciego de Ávila
21:00ENDGuantánamo 2 - 1 Las Tunas
9 maart 2019
21:00ENDPinar del Río 2 - 1 Mayabeque
21:00ENDArtemisa 0 - 1 Matanzas
21:00ENDLa Habana 1 - 2 Cienfuegos
21:00ENDIsla de la Juventud 0 - 1 Villa Clara
21:00ENDCamagüey 0 - 1 Granma
21:00ENDCiego de Ávila 0 - 2 Santiago de Cuba
21:00ENDSancti Spíritus 1 - 0 Guantánamo
21:00ENDLas Tunas 1 - 0 Holguín
16 maart 2019
22:00ENDMayabeque 0 - 2 Artemisa
22:00ENDMatanzas 4 - 2 Pinar del Río
22:00ENDCienfuegos 1 - 0 Isla de la Juventud
22:00ENDVilla Clara 3 - 0 La Habana
22:00ENDGranma 4 - 0 Las Tunas
22:00ENDSantiago de Cuba 1 - 0 Sancti Spíritus
22:00ENDGuantánamo 1 - 0 Ciego de Ávila
22:00ENDHolguín 1 - 2 Camagüey
20 maart 2019
22:00ArtemisaVilla Clara
22:00Pinar del RíoCienfuegos
22:00La HabanaMayabeque
22:00Isla de la JuventudMatanzas
22:00Ciego de ÁvilaHolguín
22:00Las TunasSantiago de Cuba
22:00Sancti SpíritusGranma
22:00CamagüeyGuantánamo
Discussie
0 Berichten