Live wedstrijd Linafoot Congo Live score resultaten van voetbalwedstrijden - Rankings Linafoot Congo

Linafoot Congo-wedstrijden

DR Kongo : Linafoot Congo
16 september 2018
16:30Verl.Motema PembeDauphins Noirs
22 september 2018
16:30Ende nach WertungMotema Pembe 3 - 0 Muungano
16:30ENDMotema Pembe 2 - 2 Dauphins Noirs
23 september 2018
16:30ENDSanga Balende 2 - 0 FC Lubumbashi sport
16:30Ende nach WertungManiema Union 3 - 0 Dragons
16:30ENDDauphins Noirs 2 - 0 Renaissance(0 - 0)
16:30ENDDon Bosco 2 - 0 J.S. Bazano
16:30ENDSaint-Eloi Lupopo 1 - 1 Nyuki(1 - 0)
29 september 2018
14:30ENDJ.S. Bazano 0 - 0 Motema Pembe(0 - 0)
14:30ENDDauphins Noirs 1 - 0 Don Bosco(0 - 0)
16:30ENDDragons 0 - 1 Saint-Eloi Lupopo(0 - 1)
16:30ENDFC Lubumbashi sport 1 - 1 Motema Pembe(1 - 1)
30 september 2018
14:30ENDDauphins Noirs 0 - 3 Maniema Union(0 - 1)
16:30ENDNyuki 0 - 0 Sanga Balende(0 - 0)
2 oktober 2018
16:30ENDTP Mazembe 4 - 0 FC Lubumbashi sport(1 - 0)
16:30ENDDragons 0 - 0 Renaissance
5 oktober 2018
16:30ENDNyuki 0 - 2 Maniema Union
16:30Ende nach WertungMuungano 0 - 3 Sanga Balende
16:30ENDFC Lubumbashi sport 6 - 0 Motema Pembe
6 oktober 2018
14:30ENDJ.S. Bazano 1 - 0 Dauphins Noirs(0 - 0)
16:30ENDRenaissance 0 - 6 TP Mazembe(0 - 3)
7 oktober 2018
14:30ENDDauphins Noirs 3 - 2 Don Bosco
8 oktober 2018
15:00ENDDragons 0 - 1 Motema Pembe
9 oktober 2018
16:30ENDV.Club 4 - 1 Muungano
16:30ENDDauphins Noirs 0 - 3 TP Mazembe
10 oktober 2018
14:30ENDDragons 0 - 1 Motema Pembe
16:30ENDMotema Pembe 1 - 0 Nyuki
16:30ENDFC Lubumbashi sport 1 - 1 Saint-Eloi Lupopo
13 oktober 2018
16:30ENDMuungano 0 - 1 Maniema Union
14 oktober 2018
14:30ENDDragons 0 - 3 Dauphins Noirs
16:30ENDNyuki 0 - 1 Don Bosco
16:30Ende nach WertungRenaissance 0 - 3 Motema Pembe
16:30ENDDauphins Noirs 1 - 1 J.S. Bazano
17 oktober 2018
16:30ENDRenaissance 0 - 1 Motema Pembe(0 - 0)
16:30Verl.DragonsMotema Pembe
16:30ENDMuungano 1 - 0 J.S. Bazano
16:30ENDNyuki 1 - 0 Dragons
19 oktober 2018
16:30ENDV.Club 1 - 0 Saint-Eloi Lupopo(0 - 0)
20 oktober 2018
16:30ENDDragons 0 - 2 Dauphins Noirs
21 oktober 2018
16:30ENDMotema Pembe 0 - 3 TP Mazembe(0 - 1)
16:30ENDJ.S. Bazano 1 - 1 Renaissance
16:30ENDMotema Pembe 1 - 1 Nyuki
16:30ENDManiema Union 1 - 1 FC Lubumbashi sport
23 oktober 2018
16:30ENDDragons 2 - 2 Dauphins Noirs
16:30ENDSaint-Eloi Lupopo 2 - 1 Muungano
24 oktober 2018
16:30ENDDon Bosco 2 - 0 Renaissance(1 - 0)
16:30ENDTP Mazembe 1 - 0 Sanga Balende(0 - 0)
27 oktober 2018
16:30ENDDon Bosco 3 - 1 FC Lubumbashi sport
16:30ENDJ.S. Bazano 4 - 0 Dragons
28 oktober 2018
16:30ENDSaint-Eloi Lupopo 1 - 2 TP Mazembe(1 - 2)
16:30ENDSanga Balende 2 - 2 Motema Pembe(2 - 1)
16:30ENDDauphins Noirs 2 - 1 Nyuki
16:30ENDManiema Union 0 - 2 V.Club
31 oktober 2018
15:30ENDSaint-Eloi Lupopo 1 - 1 Dauphins Noirs(0 - 0)
16:30ENDDon Bosco 0 - 0 Dragons
1 november 2018
15:30ENDTP Mazembe 4 - 0 Maniema Union(1 - 0)
3 november 2018
14:30ENDFC Lubumbashi sport 1 - 1 Dauphins Noirs
4 november 2018
14:30ENDRenaissance 0 - 1 Sanga Balende(0 - 0)
16:30ENDTP Mazembe 3 - 2 V.Club(1 - 1)
16:30ENDNyuki 1 - 0 J.S. Bazano
5 november 2018
14:30ENDSaint-Eloi Lupopo 1 - 3 Motema Pembe(0 - 1)
16:30ENDMuungano 0 - 1 Don Bosco
7 november 2018
14:30ENDV.Club 1 - 0 Motema Pembe(0 - 0)
16:30ENDTP Mazembe 2 - 0 Don Bosco(1 - 0)
10 november 2018
16:30ENDRenaissance 0 - 0 Saint-Eloi Lupopo(0 - 0)
16:30ENDV.Club 0 - 0 Dauphins Noirs(0 - 0)
16:30ENDFC Lubumbashi sport 0 - 1 Dauphins Noirs(0 - 1)
11 november 2018
16:30Ende nach WertungTP Mazembe 3 - 0 J.S. Bazano
16:30ENDSanga Balende 1 - 1 Maniema Union(1 - 1)
14 november 2018
15:30ENDDragons 0 - 1 V.Club(0 - 0)
16:30ENDSaint-Eloi Lupopo 1 - 0 Dauphins Noirs(1 - 0)
19 november 2018
13:30ENDJ.S. Bazano 1 - 1 FC Lubumbashi sport(0 - 0)
20 november 2018
14:30ENDSaint-Eloi Lupopo 1 - 1 Sanga Balende(1 - 0)
21 november 2018
15:30Ende nach WertungDauphins Noirs 3 - 0 Muungano
24 november 2018
14:30ENDMuungano 1 - 2 TP Mazembe(0 - 1)
14:30ENDMotema Pembe 2 - 0 Dauphins Noirs(1 - 0)
26 november 2018
16:30ENDDragons 1 - 0 FC Lubumbashi sport
28 november 2018
14:30ENDDauphins Noirs 0 - 0 TP Mazembe(0 - 0)
14:30ENDMotema Pembe 0 - 0 Sanga Balende(0 - 0)
29 november 2018
14:30ENDMuungano 1 - 2 Renaissance(1 - 0)
2 december 2018
14:30ENDMotema Pembe 1 - 3 TP Mazembe(0 - 1)
14:30ENDDauphins Noirs 0 - 0 Sanga Balende(0 - 0)
14:30ENDSaint-Eloi Lupopo 1 - 0 J.S. Bazano
16:30ENDMuungano 1 - 2 FC Lubumbashi sport(0 - 1)
3 december 2018
14:30ENDManiema Union 1 - 0 Dauphins Noirs(0 - 0)
5 december 2018
14:30ENDDauphins Noirs 5 - 1 Renaissance(1 - 0)
6 december 2018
14:30ENDSanga Balende 0 - 2 Don Bosco(0 - 1)
8 december 2018
16:00Ende nach WertungRenaissance 0 - 3 V.Club
16:30ENDNyuki 0 - 2 TP Mazembe(0 - 1)
9 december 2018
15:30ENDDauphins Noirs 1 - 1 Sanga Balende
10 december 2018
14:30ENDMotema Pembe 0 - 0 Dauphins Noirs(0 - 0)
11 december 2018
15:30ENDV.Club 2 - 1 Nyuki(1 - 0)
12 december 2018
15:30ENDDon Bosco 0 - 0 Saint-Eloi Lupopo(0 - 0)
15:30ENDManiema Union 0 - 0 Renaissance(0 - 0)
13 december 2018
15:30ENDV.Club 5 - 1 Dauphins Noirs(3 - 0)
15 december 2018
16:30ENDSanga Balende 4 - 0 Dragons(1 - 0)
16 december 2018
17:00ENDManiema Union 1 - 0 Don Bosco(1 - 0)
17 december 2018
17:00ENDSaint-Eloi Lupopo 1 - 0 Motema Pembe(1 - 0)
18 december 2018
16:30ENDTP Mazembe 3 - 0 Dragons(2 - 0)
19 december 2018
15:30ENDDon Bosco 1 - 1 Motema Pembe
15:30ENDSanga Balende 1 - 0 J.S. Bazano(0 - 0)
26 december 2018
15:30Verl.V.ClubDauphins Noirs
27 december 2018
14:30ENDSanga Balende 0 - 1 V.Club(0 - 1)
28 december 2018
15:30ENDFC Lubumbashi sport 0 - 1 Nyuki(0 - 1)
29 december 2018
15:30Verl.Dauphins NoirsMuungano
3 januari 2019
15:30ENDDon Bosco 2 - 4 V.Club(1 - 2)
15:30ENDNyuki 2 - 2 Renaissance(1 - 1)
15:30ENDJ.S. Bazano 0 - 1 Motema Pembe
4 januari 2019
15:30Verl.Motema PembeDauphins Noirs
6 januari 2019
15:30ENDNyuki 0 - 1 Dauphins Noirs(0 - 0)
15:30ENDDon Bosco 2 - 1 Motema Pembe(1 - 1)
15:30ENDJ.S. Bazano 0 - 0 V.Club(0 - 0)
7 januari 2019
15:30ENDMotema Pembe 1 - 0 Muungano
8 januari 2019
15:30ENDFC Lubumbashi sport 0 - 3 V.Club(0 - 2)
10 januari 2019
15:30ENDManiema Union 2 - 0 J.S. Bazano(1 - 0)
11 januari 2019
15:30ENDFC Lubumbashi sport 0 - 1 Renaissance(0 - 0)
14 januari 2019
15:30Verl.V.ClubRenaissance
17 januari 2019
14:30ENDManiema Union 2 - 3 Motema Pembe
22 januari 2019
15:30ENDMotema Pembe 1 - 1 Maniema Union
23 januari 2019
15:30ENDV.Club 3 - 1 Motema Pembe
26 januari 2019
12:30Ende nach WertungFC Lubumbashi sport 3 - 0 Dragons
12:30ENDMotema Pembe 1 - 1 Don Bosco
14:30ENDV.Club 2 - 0 J.S. Bazano
14:30ENDTP Mazembe 3 - 0 Dauphins Noirs
27 januari 2019
14:30ENDSaint-Eloi Lupopo 0 - 1 Maniema Union
14:30Verl.MuunganoDauphins Noirs
14:30ENDRenaissance 0 - 0 Nyuki
29 januari 2019
15:30ENDV.Club 4 - 1 Don Bosco
30 januari 2019
15:30ENDSanga Balende 1 - 0 Saint-Eloi Lupopo
15:30ENDFC Lubumbashi sport 1 - 2 J.S. Bazano
15:30Verl.MuunganoDauphins Noirs
31 januari 2019
15:30ENDDragons 1 - 2 Nyuki
15:30ENDMotema Pembe 2 - 0 Maniema Union
3 februari 2019
13:30Verl.Dauphins NoirsFC Lubumbashi sport
13:30Verl.J.S. BazanoMuungano
15:30ENDSaint-Eloi Lupopo 1 - 0 Renaissance
6 februari 2019
15:30ENDDauphins Noirs 1 - 2 V.Club
15:30Verl.Don BoscoTP Mazembe
15:30ENDFC Lubumbashi sport 0 - 1 TP Mazembe
7 februari 2019
13:30ENDRenaissance 3 - 2 Dragons
14:30ENDManiema Union 3 - 0 Sanga Balende
8 februari 2019
15:30ENDDauphins Noirs 1 - 0 Motema Pembe(0 - 0)
9 februari 2019
15:30Verl.TP MazembeMuungano
10 februari 2019
13:30ENDRenaissance 3 - 0 J.S. Bazano
13:30ENDNyuki 2 - 1 Motema Pembe
15:30Verl.FC Lubumbashi sportManiema Union
15:30ENDMotema Pembe 1 - 1 Sanga Balende
13 februari 2019
15:30ENDMotema Pembe 2 - 0 J.S. Bazano
14 februari 2019
13:30Ende nach WertungMuungano 0 - 0 Motema Pembe(0 - 0)
15 februari 2019
15:30ENDNyuki 0 - 2 Saint-Eloi Lupopo
16 februari 2019
13:30ENDDragons 1 - 1 J.S. Bazano
15:30ENDDon Bosco 0 - 2 FC Lubumbashi sport
17 februari 2019
13:30ENDNyuki 2 - 1 Dauphins Noirs
15:30ENDV.Club 3 - 0 Sanga Balende
15:30ENDTP Mazembe 4 - 1 Motema Pembe
15:30ENDManiema Union 3 - 0 Motema Pembe
20 februari 2019
13:30ENDDauphins Noirs 1 - 0 Saint-Eloi Lupopo
15:30Verl.Sanga BalendeMotema Pembe
15:30Ende nach WertungMuungano 0 - 0 Saint-Eloi Lupopo(0 - 0)
15:30Verl.TP MazembeSaint-Eloi Lupopo
15:30ENDV.Club 2 - 0 Dragons
21 februari 2019
15:30ENDJ.S. Bazano 0 - 3 TP Mazembe
23 februari 2019
15:30ENDDauphins Noirs 3 - 0 Motema Pembe
24 februari 2019
13:30ENDMotema Pembe 1 - 0 Renaissance
15:30Verl.Don BoscoNyuki
15:30ENDSaint-Eloi Lupopo 1 - 2 V.Club
15:30ENDManiema Union 1 - 0 Nyuki
15:30ENDSanga Balende 2 - 3 TP Mazembe
15:30Ende nach WertungManiema Union 0 - 0 Muungano
27 februari 2019
13:30ENDRenaissance 2 - 0 Dauphins Noirs
15:30ENDDauphins Noirs 1 - 0 Dragons
28 februari 2019
14:30ENDTP Mazembe 5 - 0 Motema Pembe
15:30ENDV.Club 3 - 0 Maniema Union
2 maart 2019
13:30ENDDragons 0 - 0 Maniema Union
15:30ENDRenaissance 1 - 1 Dauphins Noirs
3 maart 2019
13:30ENDJ.S. Bazano 1 - 0 Don Bosco
15:30ENDNyuki 1 - 1 Dauphins Noirs
15:30Verl.FC Lubumbashi sportSanga Balende
15:30Ende nach WertungMuungano 0 - 3 Motema Pembe
15:30Verl.V.ClubTP Mazembe
6 maart 2019
15:30Ende nach WertungManiema Union 3 - 0 Dauphins Noirs
15:30ENDJ.S. Bazano 1 - 0 Sanga Balende
9 maart 2019
15:30ENDSaint-Eloi Lupopo 0 - 0 J.S. Bazano
10 maart 2019
15:30Verl.Saint-Eloi LupopoDragons
15:30Verl.Sanga BalendeNyuki
15:30Verl.Don BoscoDauphins Noirs
15:30Verl.Motema PembeJ.S. Bazano
15:30ENDMotema Pembe 4 - 0 FC Lubumbashi sport
15:30ENDDon Bosco 1 - 1 Sanga Balende
13 maart 2019
15:30ENDDauphins Noirs 0 - 1 Motema Pembe
15:30ENDRenaissance 2 - 0 FC Lubumbashi sport
14 maart 2019
15:30ENDDragons 0 - 3 Don Bosco
16 maart 2019
15:30ENDDauphins Noirs 1 - 1 FC Lubumbashi sport
17 maart 2019
15:30Verl.DragonsSanga Balende
15:30Verl.J.S. BazanoManiema Union
15:30ENDRenaissance 2 - 1 Don Bosco
18 maart 2019
15:30ENDNyuki 1 - 2 Motema Pembe
20 maart 2019
13:30UnbekanntManiema UnionRenaissance
15:30UnbekanntSaint-Eloi LupopoFC Lubumbashi sport
15:30Ende nach WertungDragons 3 - 0 Muungano
15:30UnbekanntDauphins NoirsV.Club
24 maart 2019
15:30Motema PembeDragons
15:30Ende nach WertungSanga Balende 3 - 0 Muungano
15:30Don BoscoDauphins Noirs
15:30Dauphins NoirsJ.S. Bazano
27 maart 2019
15:30Ende nach WertungMuungano 0 - 3 V.Club
30 maart 2019
15:30Dauphins NoirsSaint-Eloi Lupopo
15:30Don BoscoManiema Union
31 maart 2019
15:30Motema PembeV.Club
15:30TP MazembeRenaissance
3 april 2019
13:30Motema PembeRenaissance
4 april 2019
15:30NyukiV.Club
15:30DragonsTP Mazembe
6 april 2019
15:30Ende nach WertungFC Lubumbashi sport 3 - 0 Muungano
15:30Sanga BalendeRenaissance
7 april 2019
13:30J.S. BazanoNyuki
15:30Dauphins NoirsDragons
15:30Saint-Eloi LupopoMotema Pembe
10 april 2019
13:30Motema PembeV.Club
15:30Maniema UnionTP Mazembe
12 april 2019
15:30Ende nach WertungDon Bosco 3 - 0 Muungano
13 april 2019
15:30J.S. BazanoDauphins Noirs
14 april 2019
13:30Ende nach WertungMuungano 0 - 3 Nyuki
15:30Sanga BalendeDauphins Noirs
15:30Saint-Eloi LupopoDon Bosco
17 april 2019
15:30TP MazembeDauphins Noirs
20 april 2019
15:30abges.RenaissanceMuungano
21 april 2019
13:30V.ClubFC Lubumbashi sport
15:30Motema PembeDragons
15:30Ende nach WertungMuungano 0 - 3 Nyuki
15:30Maniema UnionDauphins Noirs
15:30Motema PembeDon Bosco
15:30Sanga BalendeDauphins Noirs
24 april 2019
15:30NyukiFC Lubumbashi sport
15:30Motema PembeSaint-Eloi Lupopo
15:30Dauphins NoirsMotema Pembe
Discussie
0 Berichten