Live wedstrijd Linafoot Congo Live score resultaten van voetbalwedstrijden - Rankings Linafoot Congo

Linafoot Congo-wedstrijden

DR Kongo : Linafoot Congo
16 september 2018
16:30Ende nach Wertung Motema Pembe 3 - 0 Dauphins Noirs
22 september 2018
16:30Ende nach Wertung Motema Pembe 3 - 0 Muungano
16:30END Motema Pembe 2 - 2 Dauphins Noirs
23 september 2018
16:30END Sanga Balende 2 - 0 FC Lubumbashi sport
16:30Ende nach Wertung Maniema Union 3 - 0 Dragons
16:30END Dauphins Noirs 2 - 0 Renaissance (0 - 0)
16:30END Don Bosco 2 - 0 J.S. Bazano
16:30END Saint-Eloi Lupopo 1 - 1 Nyuki (1 - 0)
29 september 2018
14:30END J.S. Bazano 0 - 0 Motema Pembe (0 - 0)
14:30END Dauphins Noirs 1 - 0 Don Bosco (0 - 0)
16:30END Dragons 0 - 1 Saint-Eloi Lupopo (0 - 1)
16:30END FC Lubumbashi sport 1 - 1 Motema Pembe (1 - 1)
30 september 2018
14:30END Dauphins Noirs 0 - 3 Maniema Union (0 - 1)
16:30END Nyuki 0 - 0 Sanga Balende (0 - 0)
2 oktober 2018
16:30END TP Mazembe 4 - 0 FC Lubumbashi sport (1 - 0)
16:30END Dragons 0 - 0 Renaissance
5 oktober 2018
16:30END Nyuki 0 - 2 Maniema Union
16:30Ende nach Wertung Muungano 0 - 3 Sanga Balende
16:30END FC Lubumbashi sport 6 - 0 Motema Pembe
6 oktober 2018
14:30END J.S. Bazano 1 - 0 Dauphins Noirs (0 - 0)
16:30END Renaissance 0 - 6 TP Mazembe (0 - 3)
7 oktober 2018
14:30END Dauphins Noirs 3 - 2 Don Bosco
8 oktober 2018
15:00END Dragons 0 - 1 Motema Pembe
9 oktober 2018
16:30END V.Club 4 - 1 Muungano
16:30END Dauphins Noirs 0 - 3 TP Mazembe
10 oktober 2018
14:30END Dragons 0 - 1 Motema Pembe
16:30END Motema Pembe 1 - 0 Nyuki
16:30END FC Lubumbashi sport 1 - 1 Saint-Eloi Lupopo
13 oktober 2018
16:30END Muungano 0 - 1 Maniema Union
14 oktober 2018
14:30END Dragons 0 - 3 Dauphins Noirs
16:30END Nyuki 0 - 1 Don Bosco
16:30Ende nach Wertung Renaissance 0 - 3 Motema Pembe
16:30END Dauphins Noirs 1 - 1 J.S. Bazano
17 oktober 2018
16:30END Renaissance 0 - 1 Motema Pembe (0 - 0)
16:30END Muungano 1 - 0 J.S. Bazano
16:30END Nyuki 1 - 0 Dragons
19 oktober 2018
16:30END V.Club 1 - 0 Saint-Eloi Lupopo (0 - 0)
20 oktober 2018
16:30END Dragons 0 - 2 Dauphins Noirs
21 oktober 2018
16:30END Motema Pembe 0 - 3 TP Mazembe (0 - 1)
16:30END J.S. Bazano 1 - 1 Renaissance
16:30END Motema Pembe 1 - 1 Nyuki
16:30END Maniema Union 1 - 1 FC Lubumbashi sport
23 oktober 2018
16:30END Dragons 2 - 2 Dauphins Noirs
16:30END Saint-Eloi Lupopo 2 - 1 Muungano
24 oktober 2018
16:30END Don Bosco 2 - 0 Renaissance (1 - 0)
16:30END TP Mazembe 1 - 0 Sanga Balende (0 - 0)
27 oktober 2018
16:30END Don Bosco 3 - 1 FC Lubumbashi sport
16:30END J.S. Bazano 4 - 0 Dragons
28 oktober 2018
16:30END Saint-Eloi Lupopo 1 - 2 TP Mazembe (1 - 2)
16:30END Sanga Balende 2 - 2 Motema Pembe (2 - 1)
16:30END Dauphins Noirs 2 - 1 Nyuki
16:30END Maniema Union 0 - 2 V.Club
31 oktober 2018
15:30END Saint-Eloi Lupopo 1 - 1 Dauphins Noirs (0 - 0)
16:30END Don Bosco 0 - 0 Dragons
1 november 2018
15:30END TP Mazembe 4 - 0 Maniema Union (1 - 0)
3 november 2018
14:30END FC Lubumbashi sport 1 - 1 Dauphins Noirs
4 november 2018
14:30END Renaissance 0 - 1 Sanga Balende (0 - 0)
16:30END TP Mazembe 3 - 2 V.Club (1 - 1)
16:30END Nyuki 1 - 0 J.S. Bazano
5 november 2018
14:30END Saint-Eloi Lupopo 1 - 3 Motema Pembe (0 - 1)
16:30END Muungano 0 - 1 Don Bosco
7 november 2018
14:30END V.Club 1 - 0 Motema Pembe (0 - 0)
16:30END TP Mazembe 2 - 0 Don Bosco (1 - 0)
10 november 2018
16:30END Renaissance 0 - 0 Saint-Eloi Lupopo (0 - 0)
16:30END V.Club 0 - 0 Dauphins Noirs (0 - 0)
16:30END FC Lubumbashi sport 0 - 1 Dauphins Noirs (0 - 1)
11 november 2018
16:30Ende nach Wertung TP Mazembe 3 - 0 J.S. Bazano
16:30END Sanga Balende 1 - 1 Maniema Union (1 - 1)
14 november 2018
15:30END Dragons 0 - 1 V.Club (0 - 0)
16:30END Saint-Eloi Lupopo 1 - 0 Dauphins Noirs (1 - 0)
19 november 2018
13:30END J.S. Bazano 1 - 1 FC Lubumbashi sport (0 - 0)
20 november 2018
14:30END Saint-Eloi Lupopo 1 - 1 Sanga Balende (1 - 0)
21 november 2018
15:30Ende nach Wertung Dauphins Noirs 3 - 0 Muungano
24 november 2018
14:30END Muungano 1 - 2 TP Mazembe (0 - 1)
14:30END Motema Pembe 2 - 0 Dauphins Noirs (1 - 0)
26 november 2018
16:30END Dragons 1 - 0 FC Lubumbashi sport
28 november 2018
14:30END Dauphins Noirs 0 - 0 TP Mazembe (0 - 0)
14:30END Motema Pembe 0 - 0 Sanga Balende (0 - 0)
29 november 2018
14:30END Muungano 1 - 2 Renaissance (1 - 0)
2 december 2018
14:30END Motema Pembe 1 - 3 TP Mazembe (0 - 1)
14:30END Dauphins Noirs 0 - 0 Sanga Balende (0 - 0)
14:30END Saint-Eloi Lupopo 1 - 0 J.S. Bazano
16:30END Muungano 1 - 2 FC Lubumbashi sport (0 - 1)
3 december 2018
14:30END Maniema Union 1 - 0 Dauphins Noirs (0 - 0)
5 december 2018
14:30END Dauphins Noirs 5 - 1 Renaissance (1 - 0)
6 december 2018
14:30END Sanga Balende 0 - 2 Don Bosco (0 - 1)
8 december 2018
16:00Ende nach Wertung Renaissance 0 - 3 V.Club
16:30END Nyuki 0 - 2 TP Mazembe (0 - 1)
9 december 2018
15:30END Dauphins Noirs 1 - 1 Sanga Balende
10 december 2018
14:30END Motema Pembe 0 - 0 Dauphins Noirs (0 - 0)
11 december 2018
15:30END V.Club 2 - 1 Nyuki (1 - 0)
12 december 2018
15:30END Don Bosco 0 - 0 Saint-Eloi Lupopo (0 - 0)
15:30END Maniema Union 0 - 0 Renaissance (0 - 0)
13 december 2018
15:30END V.Club 5 - 1 Dauphins Noirs (3 - 0)
15 december 2018
16:30END Sanga Balende 4 - 0 Dragons (1 - 0)
16 december 2018
17:00END Maniema Union 1 - 0 Don Bosco (1 - 0)
17 december 2018
17:00END Saint-Eloi Lupopo 1 - 0 Motema Pembe (1 - 0)
18 december 2018
16:30END TP Mazembe 3 - 0 Dragons (2 - 0)
19 december 2018
15:30END Don Bosco 1 - 1 Motema Pembe
15:30END Sanga Balende 1 - 0 J.S. Bazano (0 - 0)
27 december 2018
14:30END Sanga Balende 0 - 1 V.Club (0 - 1)
28 december 2018
15:30END FC Lubumbashi sport 0 - 1 Nyuki (0 - 1)
29 december 2018
15:30Ende nach Wertung Dauphins Noirs 3 - 0 Muungano
3 januari 2019
15:30END Don Bosco 2 - 4 V.Club (1 - 2)
15:30END Nyuki 2 - 2 Renaissance (1 - 1)
15:30END J.S. Bazano 0 - 1 Motema Pembe
6 januari 2019
15:30END Nyuki 0 - 1 Dauphins Noirs (0 - 0)
15:30END Don Bosco 2 - 1 Motema Pembe (1 - 1)
15:30END J.S. Bazano 0 - 0 V.Club (0 - 0)
15:30END Maniema Union 0 - 0 Saint-Eloi Lupopo (0 - 0)
7 januari 2019
15:30END Motema Pembe 1 - 0 Muungano
8 januari 2019
15:30END FC Lubumbashi sport 0 - 3 V.Club (0 - 2)
10 januari 2019
15:30END Maniema Union 2 - 0 J.S. Bazano (1 - 0)
15:30END Muungano 0 - 0 Nyuki (0 - 0)
11 januari 2019
15:30END FC Lubumbashi sport 0 - 1 Renaissance (0 - 0)
17 januari 2019
14:30END Maniema Union 2 - 3 Motema Pembe
22 januari 2019
15:30END Motema Pembe 1 - 1 Maniema Union
23 januari 2019
15:30END V.Club 3 - 1 Motema Pembe
26 januari 2019
12:30Ende nach Wertung FC Lubumbashi sport 3 - 0 Dragons
12:30END Motema Pembe 1 - 1 Don Bosco
14:30END V.Club 2 - 0 J.S. Bazano
14:30END TP Mazembe 3 - 0 Dauphins Noirs
15:30Ende nach Wertung Muungano 0 - 3 Dauphins Noirs
27 januari 2019
14:30END Saint-Eloi Lupopo 0 - 1 Maniema Union
14:30Ende nach Wertung Muungano 0 - 3 Dauphins Noirs
14:30END Renaissance 0 - 0 Nyuki
29 januari 2019
15:30END V.Club 4 - 1 Don Bosco
30 januari 2019
15:30END Sanga Balende 1 - 0 Saint-Eloi Lupopo
15:30END FC Lubumbashi sport 1 - 2 J.S. Bazano
15:30Ende nach Wertung Muungano 0 - 3 Dauphins Noirs
31 januari 2019
15:30END Dragons 1 - 2 Nyuki
15:30END Motema Pembe 2 - 0 Maniema Union
3 februari 2019
13:30Ende nach Wertung J.S. Bazano 3 - 0 Muungano
15:30END Saint-Eloi Lupopo 1 - 0 Renaissance
6 februari 2019
15:30END Dauphins Noirs 1 - 2 V.Club
15:30END FC Lubumbashi sport 0 - 1 TP Mazembe
7 februari 2019
13:30END Renaissance 3 - 2 Dragons
14:30END Maniema Union 3 - 0 Sanga Balende
8 februari 2019
15:30END Dauphins Noirs 1 - 0 Motema Pembe (0 - 0)
9 februari 2019
15:30Ende nach Wertung TP Mazembe 3 - 0 Muungano
10 februari 2019
13:30END Renaissance 3 - 0 J.S. Bazano
13:30END Nyuki 2 - 1 Motema Pembe
15:30END Motema Pembe 1 - 1 Sanga Balende
13 februari 2019
15:30END Motema Pembe 2 - 0 J.S. Bazano
14 februari 2019
13:30Ende nach Wertung Muungano 0 - 0 Motema Pembe (0 - 0)
15 februari 2019
15:30END Nyuki 0 - 2 Saint-Eloi Lupopo
16 februari 2019
13:30END Dragons 1 - 1 J.S. Bazano
15:30END Don Bosco 0 - 2 FC Lubumbashi sport
17 februari 2019
13:30END Nyuki 2 - 1 Dauphins Noirs
15:30END V.Club 3 - 0 Sanga Balende
15:30END TP Mazembe 4 - 1 Motema Pembe
15:30END Maniema Union 3 - 0 Motema Pembe
20 februari 2019
13:30END Dauphins Noirs 1 - 0 Saint-Eloi Lupopo
15:30Ende nach Wertung Muungano 0 - 0 Saint-Eloi Lupopo (0 - 0)
15:30END V.Club 2 - 0 Dragons
21 februari 2019
15:30END J.S. Bazano 0 - 3 TP Mazembe
23 februari 2019
15:30END Dauphins Noirs 3 - 0 Motema Pembe
24 februari 2019
13:30END Motema Pembe 1 - 0 Renaissance
15:30END Saint-Eloi Lupopo 1 - 2 V.Club
15:30END Maniema Union 1 - 0 Nyuki
15:30END Sanga Balende 2 - 3 TP Mazembe
15:30Ende nach Wertung Maniema Union 0 - 0 Muungano
27 februari 2019
13:30END Renaissance 2 - 0 Dauphins Noirs
15:30END Dauphins Noirs 1 - 0 Dragons
28 februari 2019
14:30END TP Mazembe 5 - 0 Motema Pembe
15:30END V.Club 3 - 0 Maniema Union
2 maart 2019
13:30END Dragons 0 - 0 Maniema Union
15:30END Renaissance 1 - 1 Dauphins Noirs
3 maart 2019
13:30END J.S. Bazano 1 - 0 Don Bosco
15:30END Nyuki 1 - 1 Dauphins Noirs
15:30Ende nach Wertung Muungano 0 - 3 Motema Pembe
6 maart 2019
15:30Ende nach Wertung Maniema Union 3 - 0 Dauphins Noirs
15:30END J.S. Bazano 1 - 0 Sanga Balende
9 maart 2019
15:30END Saint-Eloi Lupopo 0 - 0 J.S. Bazano
10 maart 2019
15:30END Motema Pembe 4 - 0 FC Lubumbashi sport
15:30END Don Bosco 1 - 1 Sanga Balende
13 maart 2019
15:30END Dauphins Noirs 0 - 1 Motema Pembe
15:30END Renaissance 2 - 0 FC Lubumbashi sport
14 maart 2019
15:30END Dragons 0 - 3 Don Bosco
16 maart 2019
15:30END Dauphins Noirs 1 - 1 FC Lubumbashi sport
17 maart 2019
15:30END Renaissance 2 - 1 Don Bosco
18 maart 2019
15:30END Nyuki 1 - 2 Motema Pembe
19 maart 2019
15:30END FC Lubumbashi sport 4 - 3 Sanga Balende
20 maart 2019
15:30END Don Bosco 0 - 0 Dauphins Noirs
15:30Ende nach Wertung Dragons 3 - 0 Muungano
23 maart 2019
15:30END Motema Pembe 1 - 1 Saint-Eloi Lupopo
24 maart 2019
15:30Ende nach Wertung Sanga Balende 3 - 0 Muungano
27 maart 2019
15:30END J.S. Bazano 0 - 1 Maniema Union
15:30Ende nach Wertung Muungano 0 - 3 V.Club
15:30END Motema Pembe 2 - 0 Dragons
28 maart 2019
14:30END Dauphins Noirs 0 - 3 V.Club
30 maart 2019
13:30END Don Bosco 1 - 2 Maniema Union
15:30END TP Mazembe 0 - 1 Saint-Eloi Lupopo
31 maart 2019
15:00END Nyuki 2 - 1 V.Club
16:30END Dauphins Noirs 0 - 1 Motema Pembe
2 april 2019
16:30END FC Lubumbashi sport 1 - 2 Maniema Union
3 april 2019
16:30END Dragons 1 - 0 Sanga Balende
16:30END Motema Pembe 0 - 1 V.Club
16:30END Saint-Eloi Lupopo 1 - 1 Motema Pembe
6 april 2019
15:30Ende nach Wertung FC Lubumbashi sport 3 - 0 Muungano
16:30END Dauphins Noirs 2 - 0 Saint-Eloi Lupopo
16:30END Sanga Balende 1 - 2 Renaissance
16:30END Motema Pembe 1 - 1 Don Bosco
8 april 2019
15:30END Dauphins Noirs 1 - 2 FC Lubumbashi sport
16:30END Nyuki 3 - 0 FC Lubumbashi sport
9 april 2019
16:30END Sanga Balende 2 - 1 Nyuki
10 april 2019
16:30END Dauphins Noirs 1 - 3 J.S. Bazano
11 april 2019
16:30END Motema Pembe 1 - 1 FC Lubumbashi sport
12 april 2019
15:30Ende nach Wertung Don Bosco 3 - 0 Muungano
14 april 2019
13:30Ende nach Wertung Muungano 0 - 3 Nyuki
16:30END Don Bosco 1 - 1 Nyuki
16:30END V.Club 0 - 0 Renaissance
16:30END Sanga Balende 1 - 0 Dauphins Noirs
17 april 2019
16:30END V.Club 0 - 0 FC Lubumbashi sport
16:30END TP Mazembe 4 - 0 Nyuki
20 april 2019
15:30END J.S. Bazano 0 - 1 Nyuki
15:30Ende nach Wertung Renaissance 3 - 0 Muungano
21 april 2019
16:30END V.Club 0 - 0 TP Mazembe
23 april 2019
15:30END Saint-Eloi Lupopo 0 - 3 FC Lubumbashi sport
27 april 2019
16:30END Saint-Eloi Lupopo 1 - 1 Don Bosco
28 april 2019
15:30END Motema Pembe 1 - 2 V.Club
30 april 2019
16:30END Don Bosco 2 - 5 TP Mazembe
1 mei 2019
16:30END Maniema Union 3 - 0 Dauphins Noirs
3 mei 2019
15:30END J.S. Bazano 3 - 0 Dauphins Noirs
5 mei 2019
15:30END Don Bosco 0 - 1 Dauphins Noirs
15:30END Saint-Eloi Lupopo 2 - 1 Dragons
6 mei 2019
15:30END Motema Pembe 0 - 3 J.S. Bazano
7 mei 2019
16:30END Dragons 0 - 3 TP Mazembe
9 mei 2019
16:30END Dauphins Noirs 1 - 0 Dragons
12 mei 2019
16:30END Motema Pembe 3 - 0 Dragons
16:30END TP Mazembe 3 - 0 Dauphins Noirs
15 mei 2019
16:30END Maniema Union 0 - 1 TP Mazembe
18 mei 2019
16:30END TP Mazembe 3 - 0 Renaissance
19 mei 2019
16:30END Sanga Balende 3 - 0 Motema Pembe
22 mei 2019
16:30Ende nach Wertung Maniema Union 0 - 3 Renaissance
28 mei 2019
14:30END Sanga Balende 3 - 0 Dauphins Noirs
30 mei 2019
15:30Ende nach Wertung Motema Pembe 3 - 0 Renaissance
Discussie
0 Berichten