Live wedstrijd FA Cup Live score resultaten van voetbalwedstrijden - Rankings FA Cup

FA Cup-wedstrijden

England : FA Cup
7 september 2019
13:30END Sholing 3 - 0 Bradford Town
13:30END Thatcham Town 2 - 3 Salisbury City
16:00END Scarborough Athletic 1 - 1 Marske United
16:00END Weston Super Mare 3 - 0 Fareham Town
16:00END Metropolitan Polic. 1 - 1 Horsham
16:00END Horsham YMCA 1 - 2 Margate
16:00END Bognor Regis Town 3 - 0 Sittingbourne
16:00END Ramsgate 0 - 0 Arundel
16:00END VCD Athletic FC 1 - 2 Moneyfields FC
16:00END Haringey Borough 3 - 0 Herne Bay
16:00END Westfields 0 - 1 Chipstead
16:00END Plymouth Parkway 0 - 1 Merthyr Tydfil
16:00END Ashford United 0 - 3 Farnborough
16:00END Corinthian Casuals 4 - 0 Sevenoaks Town
16:00END Haywards Heath Tow. 0 - 1 Hayes & Yeading Un.
16:00END Hastings 3 - 3 Worthing
16:00END Leatherhead 2 - 2 Lewes
16:00END Hanwell Town 2 - 3 Staines Town
16:00END Bracknell Town 0 - 2 Carshalton Athletic
16:00END Cinderford Town 5 - 3 Bideford AFC
16:00END Didcot Town 0 - 1 Poole Town F.C
16:00END Truro City 2 - 1 Wimborne Town
16:00END Romulus 0 - 4 Buxton
16:00END FC United 2 - 2 Atherton Collieries
16:00END Lancaster 0 - 0 Northwich
16:00END Banbury United 2 - 2 Gainsborough
16:00END Belper Town 1 - 0 Alvechurch
16:00END Matlock Town 2 - 1 Basford United
16:00END Dunston UTS 0 - 0 Sunderland RCA
16:00END Stratford Town 6 - 1 Boldmere St Michaels
16:00END Whyteleafe 1 - 0 Merstham
16:00END Mangotsfield United 0 - 5 Blackfield & Langley
16:00END Cirencester Town 1 - 0 Gosport Borough
16:00END Wantage Town 0 - 3 Swindon Supermarine
16:00END Burnham 2 - 3 Tiverton
16:00END Willand Rovers 1 - 2 North Leigh
16:00END Winchester City 0 - 3 Taunton Town
16:00END Bridgwater Town 1 - 3 Bristol Manor Farm
16:00END Whitstable Town 0 - 4 Folkestone Invicta
16:00END Chesham United 4 - 2 Fleet Town
16:00END Maltby Main 1 - 5 Ramsbottom United
16:00END Warrington Town 2 - 2 City Of Liverpool
16:00END Wingate & Finchley 4 - 1 London Colney
16:00END Sutton Coldfield T. 1 - 1 Redditch United
16:00END Stafford 3 - 0 Mickleover Sports
16:00END Nantwich Town 3 - 1 Grantham Town
16:00END Kidsgrove Athletic 2 - 1 Cleethorpes Town
16:00END Barwell F.C. 4 - 1 AFC Mansfield
16:00END Tamworth 3 - 1 Nuneaton
16:00END Newcastle Benfield 2 - 3 Runcorn Town
16:00END Deeping Rangers 2 - 2 AFC Sudbury
16:00END Kirby Muxloe 0 - 1 Boston Town
16:00END Morpeth Town FC 3 - 1 Hyde FC
16:00END South Shields 0 - 0 Colne
16:00END Tadcaster Albion 2 - 2 Ashton United
16:00END Stalybridge 0 - 2 Marine
16:00END Glossop North End 1 - 3 Pontefract Collier.
16:00END Trafford 3 - 0 Bamber Bridge
16:00END Chasetown 1 - 0 Staveley MW
16:00END Enfield Town 1 - 0 AFC Rushden & Diam.
16:00END Lowestoft Town 2 - 0 Leighton Town
16:00END Wisbech Town 1 - 2 Hitchin Town
16:00END Bowers & Pitsea 2 - 1 Brentwood Town
16:00END Hadley 3 - 2 Arlesey Town
16:00END St Neots Town 2 - 2 Biggleswade Town
16:00END Dereham Town 1 - 1 Needham Market
16:00END St. Ives Town FC 2 - 1 Berkhamsted FC
16:00END East Thurrock United 1 - 1 Peterborough Sports
16:00END Ware 5 - 1 Leiston
16:00END Barton Rovers 4 - 0 Romford
16:00END Hornchurch 6 - 0 AFC Kempston Rovers
16:00END Histon 0 - 3 Maldon & Tiptree
16:00END Colney Heath 1 - 3 Corby Town
16:00END Dunstable Town FC 3 - 5 Bishop Stortford
16:00END Waltham Abbey 2 - 2 Canvey
16:00END Cheshunt 1 - 0 Brightlingsea Regent
16:00END Stamford AFC 1 - 0 Witham Town
16:00END Takeley 0 - 1 Potters Bar Town
16:00END Kings Langley FC 3 - 1 Barking
16:00END Rushall Olympic 3 - 1 Sheffield FC
8 september 2019
16:00END Evesham United 0 - 2 Dorchester Town
16:00END Kingstonian 2 - 0 Walton Casuals
10 september 2019
20:45END City Of Liverpool 0 - 4 Warrington Town
20:45END Ashton United 4 - 2 Tadcaster Albion
20:45END Colne 1 - 0 South Shields
20:45END Gainsborough 1 - 0 Banbury United
20:45END Peterborough Sports 3 - 2 East Thurrock United
20:45END Atherton Collieries 0 - 1 FC United
20:45END Marske United 1 - 2 Scarborough Athletic
20:45END Needham Market 2 - 1 Dereham Town
20:45n. V. Worthing 3 - 2 Hastings
20:45END Arundel 0 - 4 Ramsgate
20:45END Redditch United 1 - 3 Sutton Coldfield T.
20:45END Horsham 3 - 2 Metropolitan Polic.
20:45END AFC Sudbury 2 - 3 Deeping Rangers
20:45END Canvey 2 - 1 Waltham Abbey
11 september 2019
20:30END Sunderland RCA 0 - 5 Dunston UTS
20:45END Northwich 1 - 2 Lancaster
20:45END Biggleswade Town 2 - 0 St Neots Town
20:45ELF Lewes 2 - 2 Leatherhead
Discussie
0 Berichten