Inloggen
Registreren
Voetbal
IJshockey
Basketbal
Overigen
Tennis
Handbal
Honkbal
Rugby
American Football
Volleybal
Wedstrijden van vandaag
Live
75
Mijn wedstrijden
Mijn competities
WK
Eredivisie
Premier League
Bundesliga
Primera División
Serie A
Ligue 1
First Division A
Alles bekijken
Klik hier om competities aan je favorieten toe te voegen
Mijn teams
Ajax
FC Twente
PSV
Manchester United
FC Barcelona
Real Madrid
AC Milan
Klik hier om teams aan je favorieten toe te voegen
Toplanden
England
Deutschland
Italien
Frankreich
Niederlande
Landen
Afrika
Ägypten
Albanien
Algerien
Andorra
Alles bekijken
WatisDeScore.com
Voetbal
Europa
UEFA Cup 1
Live wedstrijd UEFA Cup 1
Live wedstrijd UEFA Cup 1 Live score resultaten van voetbalwedstrijden - Rankings UEFA Cup 1
UEFA Cup 1
Europa
2006/2007
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
2001/2002
2000/2001
1999/2000
Uitslagen / Programma
Standen
100% bonus of up to 100€
100%
Registreren
UEFA Cup 1-wedstrijden
Endphase
Qualification
Endphase
Gruppe Phase
Ronde-Finale
1e Ronde
1/16 finale
8ste finale
Kwartfinale
Halve finale
Ronde-Finale
-
Europa :
UEFA Cup 1
16 mei 2007
20:45
ELF
Espanyol
1
-
2
Sevilla
(1 - 1)
Discussie
0
Berichten
Inloggen of registreren
> Plaats reactie
Aanstaande topwedstrijden
UC1
11 april 2024
Liverpool - Atalanta
21:00
Wat is jouw voorspelling?
Liverpool
1
X
2
Atalanta
Uitslagen UEFA Cup 1
Gruppe Phase - Gruppe A
#
Team
ptn
j
+/-
1
Rangers
10
4
4
2
Maccabi Haifa
7
4
1
3
Livorno
5
4
0
4
Auxerre
4
4
0
5
Partizan Belg.
1
4
-5
Uitslagenlegenda weergeven
Promotie
Gruppe Phase - Gruppe B
#
Team
ptn
j
+/-
1
Tottenham
12
4
7
2
Dinamo Boekar.
7
4
0
3
Leverkusen
4
4
-1
4
Besiktas
3
4
-3
5
Club Bruges
2
4
-3
Uitslagenlegenda weergeven
Promotie
Gruppe Phase - Gruppe C
#
Team
ptn
j
+/-
1
AZ
10
4
7
2
Sevilla
7
4
5
3
Sporting Braga
6
4
1
4
Liberec
5
4
-1
5
Grasshoppers
0
4
-12
Uitslagenlegenda weergeven
Promotie
Gruppe Phase - Gruppe D
#
Team
ptn
j
+/-
1
Parma
9
4
0
2
Osasuna
7
4
3
3
Lens
4
4
0
4
OB
4
4
-1
5
SC Heerenveen
4
4
-2
Uitslagenlegenda weergeven
Promotie
Gruppe Phase - Gruppe E
#
Team
ptn
j
+/-
1
Blackburn
10
4
5
2
Nancy
7
4
3
3
Feyenoord
5
4
-1
4
Wisla Krakow
3
4
-2
5
Basel
2
4
-5
Uitslagenlegenda weergeven
Promotie
Gruppe Phase - Gruppe F
#
Team
ptn
j
+/-
1
Espanyol
12
4
9
2
Ajax
7
4
4
3
Zulte-Waregem
6
4
-2
4
Sparta Praag
4
4
-3
5
Austria Wien
0
4
-8
Uitslagenlegenda weergeven
Promotie
Gruppe Phase - Gruppe G
#
Team
ptn
j
+/-
1
Panathinaikos
7
4
-1
2
Paris Saint G.
5
4
2
3
Hapoel Tel Aviv
5
4
0
4
Rapid Bucuresti
4
4
0
5
M Boleslav
3
4
-1
Uitslagenlegenda weergeven
Promotie
Gruppe Phase - Gruppe H
#
Team
ptn
j
+/-
1
Newcastle
10
4
3
2
Celta de Vigo
5
4
0
3
Fenerbahce
4
4
1
4
Palermo
4
4
-3
5
Frankfurt
3
4
-1
Uitslagenlegenda weergeven
Promotie
Endphase
#
Team
ptn
j
+/-
1
Sparta Praag
0
2
2
1
Ruzomberok
0
2
-1
1
Partizan Belg.
0
2
1
1
Ajax
0
4
6
1
Sion
0
2
-2
1
Dinamo Boekar.
0
4
2
1
Derry
0
2
-2
1
Nacional
0
2
-2
1
Celta de Vigo
0
6
2
1
Benfica
0
6
2
1
Osasuna
0
10
5
1
Leverkusen
0
8
1
1
AZ
0
8
-2
1
Livorno
0
4
0
1
Molde
0
2
-2
1
Frankfurt
0
2
4
1
Maccabi Haifa
0
6
-1
1
Espanyol
0
11
12
1
Palermo
0
2
4
1
Bordeaux
0
2
-1
1
Ethnikos Achnas
0
2
-2
1
Schalke '04
0
2
-1
1
Basel
0
2
5
1
Feyenoord
0
2
0
1
Austria Wien
0
2
1
1
Hertha BSC
0
2
-1
1
Dinamo Zagreb
0
2
-3
1
Newcastle
0
6
5
1
Wisla Krakow
0
2
1
1
Marseille
0
2
-1
1
Legia Warszawa
0
2
-1
1
Paris Saint G.
0
6
5
1
SK Austria Kl.
0
2
-3
1
Parma
0
4
0
1
Steaua Boekar.
0
2
-3
1
Sevilla
0
11
13
1
Rapid Bucuresti
0
2
2
1
Sporting Braga
0
6
1
1
Chernomorets O.
0
2
-3
1
Tottenham
0
6
3
1
Rubin Kazan
0
2
-2
1
Setubal
0
2
-3
1
Rabotnicki
0
2
-5
1
Werder Bremen
0
8
3
1
Slavia Praag
0
2
-2
1
West Ham
0
2
-4
1
Grasshoppers
0
2
8
1
Brøndby IF
0
2
-4
1
Salzburg
0
2
-2
1
OB
0
2
1
1
Randers FC
0
2
-4
1
Hearts
0
2
-2
1
Lok. Moskou
0
2
-1
1
Blackburn
0
4
1
1
Rode Ster Bel.
0
2
-3
1
Rangers
0
6
4
1
FC Petrzalka .
0
2
-2
1
SC Heerenveen
0
2
3
1
Liberec
0
2
3
1
Club Bruges
0
2
1
1
CSKA Moskou
0
2
-1
1
Lens
0
6
2
1
Åtvidaberg
0
2
-8
1
Auxerre
0
2
3
1
Start
0
2
-7
1
Nancy
0
4
0
1
Levadia Maardu
0
2
-2
1
Panathinaikos
0
4
-1
1
Shakhtar Done.
0
4
0
1
Standard Liege
0
2
-4
1
Hapoel Tel Aviv
0
4
0
1
Xanthi
0
2
-4
1
CSKA Sofia
0
2
-2
1
AEK Athens
0
2
-4
1
Litex Lovech
0
2
-2
1
Iraklis
0
2
-1
1
M Boleslav
0
2
1
1
Trabzonspor
0
2
0
1
Met. Zaporizhia
0
2
-1
1
Besiktas
0
2
2
1
Lokomotiv Sofia
0
2
0
1
FC Groningen
0
2
-1
1
Zulte-Waregem
0
4
-2
1
Fenerbahce
0
4
4
1
Kayserispor
0
2
-1
1
Spartak Moskou
0
2
-1
1
Atromitos
0
2
-5
1
Chievo
0
2
-1
Qualifikation
#
Team
ptn
j
+/-
1
CSKA Sofia
0
4
4
1
KF Tirana
0
4
-2
1
Orasje
0
2
-7
1
Dinamo Boekar.
0
4
9
1
Kairat Almaty
0
2
0
1
Rhyl
0
2
-1
1
Helsinki
0
2
-2
1
Gretna
0
2
-4
1
OB
0
2
5
1
Haka
0
2
-1
1
Brøndby IF
0
4
6
1
Marseille
0
2
0
1
Newcastle
0
2
1
1
Akranes
0
2
0
1
Club Bruges
0
2
5
1
Beitar Jerusa.
0
2
-1
1
Auxerre
0
2
3
1
APOEL Nicosia
0
4
5
1
Trabzonspor
0
2
1
1
S.S. Murata
0
2
-6
1
Mattersburg
0
2
-1
1
FC Rangers
0
2
-5
1
Slavia Praag
0
2
2
1
Hertha BSC
0
2
1
1
Basel
0
4
2
1
Vikingur
0
2
-3
1
Grasshoppers
0
2
2
1
Glentoran
0
2
-2
1
Sion
0
2
1
1
Vardar Skopje
0
2
-5
1
Ried
0
2
-1
1
Litex Lovech
0
4
7
1
Young Boys
0
4
3
1
Met. Zaporizhia
0
2
3
1
Randers FC
0
4
1
1
Drogheda
0
4
1
1
Zaglebie Lubin
0
2
0
1
Suduva
0
4
-4
1
OFK Belgrad
0
2
-3
1
FC Mika
0
2
-3
1
Partizan Belg.
0
2
1
1
Banants Yerevan
0
2
0
1
Hajduk Kula
0
2
0
1
Roeselare
0
4
1
1
Wisla Plock
0
2
0
1
Karvan FK
0
4
0
1
FC Petrzalka .
0
4
3
1
Skála
0
2
-4
1
Maribor
0
2
-1
1
Din. Tirana
0
2
-4
1
Koper
0
2
-6
1
BATE Borisov
0
4
-2
1
Videoton FC
0
4
-2
1
Ventspils
0
4
2
1
Ujpest
0
2
-3
1
Rapid Bucuresti
0
4
7
1
Wisla Krakow
0
2
1
1
Etzella Ettel.
0
2
-7
1
NK Varazdin
0
2
-2
1
Zimbru
0
4
-2
1
Rijeka
0
2
-1
1
Nistru Otaci
0
2
-3
1
Domzale
0
4
5
1
Flora Tallinn
0
4
-4
1
IFK Gothenburg
0
2
-2
1
FK Sarajevo
0
4
4
1
Trnava
0
2
-2
1
Chernomorets O.
0
2
0
1
Åtvidaberg
0
4
7
1
Derry
0
4
6
1
Gefle
0
2
-1
1
Bnei Yehuda T.
0
2
-6
1
Molde
0
2
1
1
Lokomotiv Sofia
0
4
8
1
Lyn
0
2
0
1
Georgia Tbilisi
0
2
-1
1
Brann
0
4
2
1
Portadown
0
2
-3
1
Start
0
4
5
1
Rubin Kazan
0
2
5
1
Din. Minsk
0
4
-2
1
FK Karabakh
0
2
-1
1
Hibernians
0
2
-8
1
Llanelli
0
4
-4
1
Kaunas
0
4
2
1
Ethnikos Achnas
0
2
4
1
FC Skonto Riga
0
4
4
1
Jeunesse Esch
0
2
-5
1
Levadia Maardu
0
4
2
1
Tobol Kostanay
0
2
-2
1
FC Vaduz
0
4
3
1
Kayserispor
0
2
4
1
Omonia Nicosia
0
4
0
1
Makedonija
0
2
-2
1
Sliema W.
0
2
-6
1
Valur
0
2
-2
1
Hapoel Tel Aviv
0
2
2
1
FC Ameri
0
4
-1
1
FC Twente
0
2
-1
Feedback