Inloggen
Registreren
Voetbal
IJshockey
Basketbal
Overigen
Tennis
Handbal
Honkbal
Rugby
American Football
Volleybal
Wedstrijden van vandaag
Live
1
Mijn wedstrijden
Mijn competities
WK
Eredivisie
Premier League
Bundesliga
Primera División
Serie A
Ligue 1
First Division A
Alles bekijken
Klik hier om competities aan je favorieten toe te voegen
Mijn teams
Ajax
FC Twente
PSV
Manchester United
FC Barcelona
Real Madrid
AC Milan
Klik hier om teams aan je favorieten toe te voegen
Toplanden
England
Deutschland
Italien
Frankreich
Niederlande
Landen
Afrika
Ägypten
Albanien
Algerien
Andorra
Alles bekijken
WatisDeScore.com
Voetbal
Europa
UEFA Cup 1
Live wedstrijd UEFA Cup 1
Live wedstrijd UEFA Cup 1 Live score resultaten van voetbalwedstrijden - Rankings UEFA Cup 1
UEFA Cup 1
Europa
2004/2005
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
2001/2002
2000/2001
1999/2000
Uitslagen / Programma
Standen
100% bonus of up to 100€
100%
Registreren
UEFA Cup 1-wedstrijden
Endphase
Qualification
Endphase
Gruppe Phase
Ronde-Finale
1e Ronde
1/16 finale
8ste finale
Kwartfinale
Halve finale
Ronde-Finale
-
Europa :
UEFA Cup 1
18 mei 2005
20:45
END
Sporting CP
1
-
3
CSKA Moskou
(1 - 0)
Discussie
0
Berichten
Inloggen of registreren
> Plaats reactie
Aanstaande topwedstrijden
UC1
11 april 2024
Liverpool - Atalanta
21:00
Wat is jouw voorspelling?
Liverpool
1
X
2
Atalanta
Uitslagen UEFA Cup 1
Gruppe Phase - Gruppe A
#
Team
ptn
j
+/-
1
Basel
7
4
1
2
Feyenoord
7
4
3
3
Schalke '04
7
4
2
4
Ferencvaros
4
4
-2
5
Hearts
3
4
-4
Uitslagenlegenda weergeven
Promotie
Gruppe Phase - Gruppe B
#
Team
ptn
j
+/-
1
Athletic Bilbao
9
4
7
2
Parma
6
4
-1
3
Steaua Boekar.
6
4
1
4
Besiktas
4
4
0
5
Standard Liege
4
4
-7
Uitslagenlegenda weergeven
Promotie
Gruppe Phase - Gruppe C
#
Team
ptn
j
+/-
1
Dnipro
9
4
2
2
Austria Wien
7
4
1
3
Zaragoza
7
4
2
4
Club Bruges
5
4
0
5
FC Utrecht
0
4
-5
Uitslagenlegenda weergeven
Promotie
Gruppe Phase - Gruppe H
#
Team
ptn
j
+/-
1
Lille
9
4
2
2
Sevilla
7
4
2
3
Alemania Aachen
7
4
1
4
Zenit Petersb.
5
4
3
5
AEK Athens
0
4
-8
Uitslagenlegenda weergeven
Promotie
Endphase
#
Team
ptn
j
+/-
1
Hammarby
0
2
-4
1
Amica Wronki
0
2
1
1
Wisla Krakow
0
2
0
1
Athletic Bilbao
0
4
0
1
Dinamo Zagreb
0
2
2
1
Steaua Boekar.
0
6
0
1
Maccabi Petac.
0
1
-5
1
Feyenoord
0
4
2
1
Lazio
0
2
6
1
Maritimo
0
2
-2
1
Schalke '04
0
4
7
1
Nacional
0
2
-3
1
Benfica
0
4
3
1
AZ
0
10
7
1
Sigma Olomouc
0
2
-2
1
Lille
0
6
3
1
L. Metalurgs
0
2
-8
1
Newcastle
0
8
12
1
Ventspils
0
2
-1
1
Parma
0
10
1
1
Hafnarfjorður
0
2
-4
1
Sevilla
0
6
3
1
Rapid Wien
0
2
-2
1
Sporting Braga
0
2
-2
1
Partizan Belg.
0
6
1
1
Sporting CP
0
11
6
1
Ujpest
0
2
-6
1
Udinese
0
2
-1
1
Gorica
0
2
-1
1
Valencia
0
2
-1
1
Zenit Petersb.
0
2
5
1
VfB Stuttgart
0
4
4
1
Odd Grenland
0
2
-4
1
Villarreal
0
8
7
1
Maccabi Haifa
0
2
-1
1
AaB
0
2
-2
1
Dinamo Boekar.
0
2
-2
1
Middlesbrough
0
6
2
1
Shelbourne
0
2
-2
1
Zaragoza
0
6
4
1
Dnipro
0
4
0
1
FC Utrecht
0
2
1
1
Bnei Sachnin
0
2
-6
1
Alemania Aachen
0
4
3
1
Grazer AK
0
4
3
1
Bochum
0
2
0
1
Austria Wien
0
8
4
1
Hearts
0
2
2
1
Rode Ster Bel.
0
2
-5
1
Millwall
0
2
-2
1
Ferencvaros
0
2
2
1
Rangers
0
2
2
1
Maribor
0
2
-1
1
SC Heerenveen
0
3
3
1
Elfsborg
0
2
-2
1
Club Bruges
0
2
5
1
Ostrava
0
2
-3
1
Beveren
0
2
1
1
Djurgaarden
0
2
-1
1
Auxerre
0
8
2
1
CSKA Moskou
0
9
11
1
Sochaux
0
4
7
1
Legia Warszawa
0
2
-3
1
Panathinaikos
0
2
-1
1
Bodø/Glimt
0
2
-1
1
Standard Liege
0
2
0
1
Stabæk
0
2
-9
1
Olympiakos
0
4
-4
1
Levski Sofia
0
2
-1
1
Panionios
0
2
1
1
Shakhtar Done.
0
4
-2
1
PAOK Saloniki
0
2
-2
1
Dynamo Kiev
0
2
-2
1
AEK Athens
0
2
1
1
Dinamo Tbilisi
0
2
0
1
Genclerbirligi
0
2
-1
1
CSKA Sofia
0
2
-1
1
Trabzonspor
0
2
-1
1
Litex Lovech
0
2
-4
1
Chateauroux
0
2
-5
1
Met. Donetsk
0
2
-6
1
Besiktas
0
2
1
1
Egaleo FC
0
2
1
1
Fenerbahce
0
2
-2
1
Terek Grozny
0
2
-2
1
Basel
0
4
0
1
Banska Bystrica
0
2
-5
1
Ajax
0
2
-1
Qualifikation
#
Team
ptn
j
+/-
1
Zalgiris Viln.
0
4
0
1
Litex Lovech
0
2
8
1
Din. Tirana
0
2
-7
1
CSKA Sofia
0
2
2
1
Marsaxlokk FC
0
2
-3
1
Haverfordwest
0
2
-3
1
Wil
0
2
-2
1
Portadown
0
2
-2
1
Genclerbirligi
0
2
0
1
Slavia Praag
0
2
0
1
Beveren
0
2
3
1
Dunfermline
0
2
-1
1
Haka
0
4
-1
1
Met. Donetsk
0
2
4
1
Servette
0
2
-4
1
Illichivets
0
4
1
1
Rapid Wien
0
2
1
1
FC Tiraspol
0
4
-1
1
Austria Wien
0
2
3
1
Banants Yerevan
0
2
-4
1
Dinamo Zagreb
0
2
2
1
Steaua Boekar.
0
2
1
1
Budapest Honved
0
4
0
1
Dinamo Tbilisi
0
4
2
1
Partizan Belg.
0
2
1
1
Glentoran
0
4
-1
1
Zeleznik
0
2
-1
1
Nistru Otaci
0
4
-4
1
Amica Wronki
0
2
1
1
FC Santa Coloma
0
2
-4
1
FC Petrzalka .
0
2
-3
1
Lech Poznan
0
2
-2
1
Maribor
0
4
1
1
Hafnarfjorður
0
4
4
1
Ujpest
0
2
4
1
Rubin Kazan
0
2
-1
1
Elfsborg
0
2
2
1
Terek Grozny
0
2
2
1
Rijeka
0
2
0
1
SS Pennarossa
0
2
-8
1
Primorje
0
4
1
1
Banska Bystrica
0
4
6
1
Hammarby
0
2
3
1
AaB
0
2
2
1
Zenit Petersb.
0
2
0
1
TNS
0
2
-3
1
Legia Warszawa
0
2
7
1
BATE Borisov
0
2
-2
1
Sigma Olomouc
0
2
5
1
Ventspils
0
4
11
1
Osters IF
0
4
3
1
Shakhtyor Sol.
0
2
-1
1
Bodø/Glimt
0
2
1
1
Etzella Ettel.
0
2
-3
1
Odd Grenland
0
2
1
1
Birkirkara
0
2
-1
1
Stabæk
0
2
4
1
Akranes
0
4
0
1
Shirak
0
2
-3
1
Longford
0
2
-2
1
B68 Toftir
0
2
-11
1
Maccabi Petac.
0
2
1
1
L. Metalurgs
0
4
9
1
Dnipro
0
2
3
1
TVMK Tallinn
0
2
-3
1
Allianssi
0
2
-1
1
Ekranas
0
4
1
1
Otelul Galati
0
4
6
1
Levski Sofia
0
2
8
1
B36 Tórshavn
0
2
-9
1
Zeljeznicar
0
4
0
1
Partizani
0
4
-4
1
SK Austria Kl.
0
2
0
1
AEK Larnaca
0
2
-1
1
Sloga Jugomag.
0
2
-7
1
FC Mika
0
2
-1
1
Dudelange
0
2
-2
1
FK Karabakh
0
2
-4
1
Shamkir
0
2
-4
1
FK Banat
0
2
0
1
Levadia Maardu
0
4
1
1
FK Modrica
0
4
-4
1
Bohemians
0
2
-2
1
Bnei Sachnin
0
2
5
1
FC Vaduz
0
4
-1
1
FK Sileks
0
2
-1
1
Omonia Nicosia
0
4
5
1
Olimpi Rustavi
0
4
-3
1
Brøndby IF
0
2
0
Feedback