Inloggen
Registreren
Voetbal
IJshockey
Basketbal
Overigen
Tennis
Handbal
Honkbal
Rugby
American Football
Volleybal
Wedstrijden van vandaag
Live
2
Mijn wedstrijden
Mijn competities
WK
Eredivisie
Premier League
Bundesliga
Primera División
Serie A
Ligue 1
First Division A
Alles bekijken
Klik hier om competities aan je favorieten toe te voegen
Mijn teams
Ajax
FC Twente
PSV
Manchester United
FC Barcelona
Real Madrid
AC Milan
Klik hier om teams aan je favorieten toe te voegen
Toplanden
England
Deutschland
Italien
Frankreich
Niederlande
Landen
Afrika
Ägypten
Albanien
Algerien
Andorra
Alles bekijken
WatisDeScore.com
Voetbal
Europa
UEFA Cup 1
Live wedstrijd UEFA Cup 1
Live wedstrijd UEFA Cup 1 Live score resultaten van voetbalwedstrijden - Rankings UEFA Cup 1
UEFA Cup 1
Europa
2005/2006
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
2001/2002
2000/2001
1999/2000
Uitslagen / Programma
Standen
100% bonus of up to 100€
100%
Registreren
UEFA Cup 1-wedstrijden
Endphase
Qualification
Endphase
Gruppe Phase
Ronde-Finale
1e Ronde
1/16 finale
8ste finale
Kwartfinale
Halve finale
Ronde-Finale
-
Europa :
UEFA Cup 1
10 mei 2006
20:45
END
Middlesbrough
0
-
4
Sevilla
(0 - 1)
Discussie
0
Berichten
Inloggen of registreren
> Plaats reactie
Aanstaande topwedstrijden
UC1
11 april 2024
Liverpool - Atalanta
21:00
Wat is jouw voorspelling?
Liverpool
1
X
2
Atalanta
Uitslagen UEFA Cup 1
Gruppe Phase - Gruppe A
#
Team
ptn
j
+/-
1
Monaco
9
4
4
2
Hamburger SV
9
4
3
3
Slavia Praag
4
4
-2
4
Viking
4
4
-3
5
CSKA Sofia
3
4
-2
Uitslagenlegenda weergeven
Promotie
Gruppe Phase - Gruppe B
#
Team
ptn
j
+/-
1
Palermo
8
4
4
2
Espanyol
8
4
2
3
Lok. Moskou
7
4
5
4
Brøndby IF
4
4
-3
5
Maccabi Petac.
0
4
-8
Uitslagenlegenda weergeven
Promotie
Gruppe Phase - Gruppe C
#
Team
ptn
j
+/-
1
Steaua Boekar.
8
4
7
2
Lens
7
4
2
3
Hertha BSC
6
4
1
4
Sampdoria
5
4
1
5
Halmstad
0
4
-11
Uitslagenlegenda weergeven
Promotie
Gruppe Phase - Gruppe D
#
Team
ptn
j
+/-
1
Middlesbrough
10
4
6
2
AZ
10
4
4
3
Litex Lovech
6
4
-1
4
Dnipro
3
4
-5
5
Grasshoppers
0
4
-4
Uitslagenlegenda weergeven
Promotie
Gruppe Phase - Gruppe E
#
Team
ptn
j
+/-
1
Strasbourg
8
4
4
2
Roma
7
4
1
3
Basel
6
4
-2
4
Rode Ster Bel.
4
4
-1
5
Tromsø
3
4
-2
Uitslagenlegenda weergeven
Promotie
Gruppe Phase - Gruppe F
#
Team
ptn
j
+/-
1
Marseille
9
4
2
2
Levski Sofia
6
4
0
3
SC Heerenveen
5
4
0
4
Dinamo Boekar.
4
4
-1
5
CSKA Moskou
4
4
-1
Uitslagenlegenda weergeven
Promotie
Gruppe Phase - Gruppe G
#
Team
ptn
j
+/-
1
Shakhtar Done.
9
4
3
2
Rapid Bucuresti
9
4
3
3
VfB Stuttgart
9
4
2
4
PAOK Saloniki
3
4
1
5
Rennes
0
4
-9
Uitslagenlegenda weergeven
Promotie
Gruppe Phase - Gruppe H
#
Team
ptn
j
+/-
1
Zenit Petersb.
7
4
1
2
Sevilla
7
4
4
3
Bolton
6
4
1
4
Besiktas
5
4
-1
5
Guimaraes
1
4
-5
Uitslagenlegenda weergeven
Promotie
Endphase
#
Team
ptn
j
+/-
1
Dinamo Boekar.
2
3
2
VfB Stuttgart
4
1
3
Wisla Krakow
2
-4
4
Sporting Braga
2
0
5
Hibernian
2
-4
6
FC Zürich
2
-1
7
Setubal
2
-1
8
Malmo FF
2
-2
9
Feyenoord
2
-1
10
AZ
4
-1
11
SC Heerenveen
4
2
12
Thun
2
-1
13
Schalke '04
8
7
14
Besiktas
2
2
15
FC Petrzalka .
2
-3
16
Litex Lovech
4
-1
17
Lokomotiv Plo.
2
-2
18
CSKA Sofia
2
2
19
Siroki Brijeg
2
-6
20
Grazer AK
2
-7
21
Austria Wien
2
0
22
Germinal B.
2
-3
23
Genk
2
-1
24
Grasshoppers
2
3
25
Basel
8
8
26
Mainz '05
2
-2
27
Sampdoria
2
1
28
Rennes
2
2
29
Strasbourg
6
7
30
Monaco
4
3
31
Hamburger SV
6
2
32
Sporting CP
2
0
33
CSKA Moskou
2
4
34
Rapid Bucuresti
8
4
35
Shakhtar Done.
4
4
36
Steaua Boekar.
10
8
37
Lok. Moskou
4
-1
38
Krylya Soveto.
2
0
39
Zenit Petersb.
8
2
40
Rode Ster Bel.
2
0
41
Roma
6
6
42
Xanthi
2
-2
43
Everton
2
-3
44
Lille
4
0
45
Galatasaray
2
-1
46
Levski Sofia
8
2
47
Dnipro
2
4
48
Met. Donetsk
2
0
49
APOEL Nicosia
2
-3
50
PAOK Saloniki
2
0
51
Tromsø
2
1
52
Betis
4
-2
53
Udinese
4
1
54
Brøndby IF
2
1
55
Marseille
6
3
56
Lens
4
0
57
Auxerre
2
0
58
AEK Athens
2
-1
59
Bolton
4
1
60
Espanyol
4
-2
61
Middlesbrough
11
0
62
Palermo
6
3
63
Willem II
2
-4
64
Viking
2
0
65
Brann
2
-2
66
Rosenborg
2
-3
67
FC København
2
-1
68
Osasuna
2
-2
69
Debrecen
2
-5
70
Club Bruges
2
-2
71
Halmstad
2
0
72
Sevilla
11
14
73
Aris Thessalo.
2
-4
74
Leverkusen
2
-2
75
Hertha BSC
4
0
76
Domzale
2
-1
77
FC Midtjylland
2
-4
78
MyPa
2
-3
79
Groclin Dysko.
2
-2
80
Vålerenga
2
-5
81
Partizan Belg.
2
-1
82
Maccabi Petac.
2
1
83
Guimaraes
2
4
84
Slavia Praag
4
3
85
Ostrava
2
-3
86
Anorthosis
2
-5
87
Teplice
2
-2
88
Cork City
2
-3
Qualifikation
#
Team
ptn
j
+/-
1
Dinamo Boekar.
2
1
2
FC Zürich
2
4
3
Besiktas
2
5
4
Rijeka
2
0
5
Litex Lovech
2
0
6
Lokomotiv Plo.
2
0
7
NK Zepce
2
-3
8
Siroki Brijeg
4
4
9
BATE Borisov
4
2
10
Partizan Minsk
4
0
11
Sant Julia
2
-10
12
Elbasani
2
0
13
Teuta Durres
2
-1
14
Grazer AK
2
3
15
Austria Wien
2
1
16
SK Austria Kl.
2
0
17
Genk
2
4
18
Grasshoppers
2
0
19
Dundee U.
2
0
20
Mainz '05
4
8
21
FC Vaduz
4
-4
22
Djurgaarden
2
0
23
Rapid Bucuresti
4
13
24
Krylya Soveto.
2
4
25
Zenit Petersb.
2
0
26
OFK Belgrad
2
0
27
Rode Ster Bel.
2
6
28
Legia Warszawa
2
-4
29
Levski Sofia
2
2
30
Dnipro
2
6
31
Met. Donetsk
2
4
32
Ventspils
2
0
33
APOEL Nicosia
4
7
34
Tromsø
2
1
35
Viking
4
4
36
Brann
2
2
37
FC København
2
4
38
Halmstad
2
2
39
IB Vestmannae.
2
-1
40
Esbjerg fB
4
4
41
Wisla Plock
2
0
42
Ferencvaros
2
-1
43
Flora Tallinn
2
-5
44
Domzale
4
8
45
Carmarthen
4
-2
46
FC Midtjylland
2
1
47
NSI Runavik
2
-6
48
MyPa
4
1
49
Omonia Nicosia
4
5
50
Vardar Skopje
4
-3
51
Hibernians
2
-6
52
Groclin Dysko.
2
3
53
L. Metalurgs
4
2
54
Ekranas
2
-1
55
B36 Tórshavn
4
0
56
Birkirkara
2
-6
57
FK Baku
2
-1
58
Portadown
2
-2
59
Banants Yerevan
4
-5
60
FC Mika
2
-4
61
Linfield
4
-2
62
TVMK Tallinn
2
-1
63
Zeta
2
-3
64
Sopron
2
-4
65
Maccabi Petac.
2
11
66
Maccabi Tel A.
2
-1
67
Lok.Tbilisi
2
-1
68
Khazar Lenkoran
2
-3
69
Ashdod SC
2
0
70
Zilina
4
0
71
Teplice
2
1
72
MIK CM Celje
2
-2
73
Nistru Otaci
4
0
74
Atlantas
2
0
75
Dacia Chisinau
2
-1
76
CS Pétange
2
-3
77
Allianssi
4
1
78
Baskimi
4
-8
79
Longford
2
-2
80
Keflavik
4
2
81
Inter Z.
2
-6
82
Domagnano
2
-8
83
Torpedo Kutaisi
2
-6
84
Cork City
4
1
85
Rhyl
4
-2
86
Banska Bystrica
2
-3
87
Etzella Ettel.
2
-6
Feedback