Inloggen
Registreren
Voetbal
IJshockey
Basketbal
Overigen
Tennis
Handbal
Honkbal
Rugby
American Football
Volleybal
Wedstrijden van vandaag
Live
76
Mijn wedstrijden
Mijn competities
WK
Eredivisie
Premier League
Bundesliga
Primera División
Serie A
Ligue 1
First Division A
Alles bekijken
Klik hier om competities aan je favorieten toe te voegen
Mijn teams
Ajax
FC Twente
PSV
Manchester United
FC Barcelona
Real Madrid
AC Milan
Klik hier om teams aan je favorieten toe te voegen
Toplanden
England
Deutschland
Italien
Frankreich
Niederlande
Landen
Afrika
Ägypten
Albanien
Algerien
Andorra
Alles bekijken
WatisDeScore.com
Voetbal
Europa
UEFA Cup 1
Live wedstrijd UEFA Cup 1
Live wedstrijd UEFA Cup 1 Live score resultaten van voetbalwedstrijden - Rankings UEFA Cup 1
UEFA Cup 1
Europa
2001/2002
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
2001/2002
2000/2001
1999/2000
Uitslagen / Programma
Standen
100% bonus of up to 100€
100%
Registreren
UEFA Cup 1-wedstrijden
Endphase
Qualification
Endphase
Ronde-Finale
1e Ronde
2e Ronde
3e Ronde
4e Ronde
Kwartfinale
Halve finale
Ronde-Finale
-
Europa :
UEFA Cup 1
8 mei 2002
20:45
END
Feyenoord
3
-
2
Borussia Dortmund
(2 - 0)
Discussie
0
Berichten
Inloggen of registreren
> Plaats reactie
Aanstaande topwedstrijden
UC1
11 april 2024
Liverpool - Atalanta
21:00
Wat is jouw voorspelling?
Liverpool
1
X
2
Atalanta
Uitslagen UEFA Cup 1
Endphase
#
Team
ptn
j
+/-
1
Dinamo Boekar.
2
-4
2
Valencia
10
15
3
Wisla Krakow
4
0
4
Aston Villa
2
0
5
Hibernian
2
-1
6
FC Kärnten
2
-4
7
Liberec
10
4
8
Troyes
4
3
9
Feyenoord
9
5
10
Maritimo
2
-2
11
St.Gallen
4
-1
12
Ruzomberok
2
-4
13
Hapoel Tel Aviv
10
5
14
Parma
8
7
15
NK Varazdin
4
-3
16
Osijek
4
0
17
Dinamo Zagreb
2
0
18
Hajduk Split
2
-1
19
Litex Lovech
6
3
20
CSKA Sofia
4
-1
21
BATE Borisov
2
-6
22
Rapid Wien
4
-1
23
Grazer AK
2
-3
24
FC Wacker Inn.
4
-1
25
Westerlo
2
-3
26
Standard Liege
4
-2
27
Grasshoppers
6
4
28
Celtic
2
-2
29
Celta de Vigo
4
2
30
FC Utrecht
4
1
31
Ipswich
6
1
32
Helsinki
2
-3
33
Helsingborg
4
-2
34
Sedan
2
-2
35
Strasbourg
2
-2
36
Paris Saint G.
6
6
37
Bordeaux
6
5
38
Roda JC
8
7
39
BOR
9
7
40
Servette
8
2
41
Sporting CP
6
8
42
Dinamo Moskou
4
-4
43
Obilic
2
-2
44
Gaziantepspor
2
-1
45
Lyon
4
-3
46
Rapid Bucuresti
2
-3
47
Steaua Boekar.
2
-1
48
Lok. Moskou
2
-2
49
Anzhi Makhach.
1
-1
50
Torpedo Moskou
2
-1
51
Chernomorets N.
2
-6
52
Rode Ster Bel.
2
-1
53
Legia Warszawa
4
3
54
Mallorca
2
-3
55
PSV
6
2
56
Lille
4
3
57
Internazionale
12
11
58
Levski Sofia
2
-5
59
Dnipro
2
-1
60
Met. Donetsk
2
-2
61
PAOK Saloniki
6
7
62
FC Twente
4
2
63
Kilmarnock
2
-2
64
Brøndby IF
6
2
65
Ajax
4
4
66
AC Milan
12
11
67
AEK Athens
8
2
68
Rangers
7
6
69
Fiorentina
6
0
70
Viking
4
-1
71
Leeds
8
3
72
Chelsea
4
3
73
Silkeborg
2
-4
74
Zaragoza
4
3
75
FC København
6
1
76
Debrecen
2
-2
77
Freiburg
6
2
78
Club Bruges
6
13
79
Halmstad
4
-5
80
Hertha BSC
6
3
81
Union Berlin
4
1
82
FC Midtjylland
2
-4
83
Elfsborg
2
-8
84
Apollon Limas.
2
-5
85
Birkirkara
2
-1
86
Partizan Belg.
2
-3
87
Odd Grenland
2
0
88
Gorica
2
-2
89
Ol Ljubljana
2
-2
90
Haka
2
-3
91
Maccabi Tel A.
4
-2
92
Genclerbirligi
2
-1
93
Slavia Praag
2
-1
94
Sigma Olomouc
2
-3
95
Fylkir
2
-5
96
Zizkov
2
-1
97
Slovan Bratis.
2
-1
98
FK Senica
2
-2
99
Ol Nicosia
2
-6
100
Polonia Warsc.
2
-3
101
FC Brasov
2
-6
102
Puchov
2
-1
103
CSKA Kiev
4
-6
104
Pribram
4
-3
Qualifikation
#
Team
ptn
j
+/-
1
Dinamo Boekar.
2
3
2
Maritimo
2
2
3
St.Gallen
2
1
4
Ruzomberok
2
2
5
Hapoel Tel Aviv
2
5
6
NK Varazdin
2
5
7
Osijek
2
0
8
Dinamo Zagreb
2
2
9
Litex Lovech
2
2
10
CSKA Sofia
2
3
11
Brotnjo
2
-1
12
FK Sarajevo
2
-2
13
Shakhtyor Sol.
2
-3
14
Belshina Bobr.
2
-2
15
BATE Borisov
2
3
16
FC Santa Coloma
2
-7
17
KF Tirana
2
-1
18
Din. Tirana
2
-3
19
Rapid Wien
2
3
20
Grazer AK
2
4
21
Standard Liege
2
5
22
Helsinki
2
2
23
Helsingborg
2
3
24
FC Vaduz
2
-5
25
Obilic
2
4
26
Gaziantepspor
2
3
27
Rapid Bucuresti
2
12
28
Legia Warszawa
2
5
29
Ventspils
2
-2
30
Kilmarnock
2
2
31
Brøndby IF
2
5
32
AEK Athens
2
8
33
Viking
2
1
34
Debrecen
2
2
35
Club Bruges
2
9
36
Flora Tallinn
2
-2
37
FC Midtjylland
2
4
38
MyPa
2
-3
39
Vardar Skopje
2
-5
40
Zimbru
2
-3
41
Pogon Szczecin
2
-1
42
Elfsborg
2
2
43
Akranes
2
-9
44
Apollon Limas.
2
1
45
Birkirkara
2
0
46
Partizan Belg.
2
7
47
Sliema W.
2
-2
48
Gorica
2
1
49
Ol Ljubljana
2
7
50
Maccabi Tel A.
2
7
51
TNS
2
-6
52
Dunaferr
2
-2
53
Dinamo Tbilisi
2
-3
54
Lok.Tbilisi
2
0
55
HB Tórshavn
2
-4
56
Fylkir
2
1
57
Jokerit
2
-4
58
Slovan Bratis.
2
5
59
Cosmos
2
-3
60
Ol Nicosia
2
2
61
Shelbourne
2
-5
62
Vikingur
2
-4
63
FK Neftchi
2
-1
64
Zalgiris Viln.
2
-7
65
Nistru Otaci
2
-2
66
Atlantas
2
-12
67
Longford
2
-2
68
Trans Narva
2
-2
69
Ararat
2
-5
70
Ashtarak
2
-6
71
Glentoran
2
-4
72
Cwmbran
2
-5
73
Polonia Warsc.
2
6
74
FC Brasov
2
6
75
Puchov
2
2
76
Etzella Ettel.
2
-5
77
Grevenmacher
2
-8
78
Glenavon
2
-2
79
Shafa
2
-7
80
CSKA Kiev
2
4
81
Dinaburg
2
0
82
Pelister
2
-1
Feedback