Inloggen
Registreren
Voetbal
IJshockey
Basketbal
Overigen
Tennis
Handbal
Honkbal
Rugby
American Football
Volleybal
Wedstrijden van vandaag
Live
0
Mijn wedstrijden
Mijn competities
WK
Eredivisie
Premier League
Bundesliga
Primera División
Serie A
Ligue 1
First Division A
Alles bekijken
Klik hier om competities aan je favorieten toe te voegen
Mijn teams
Ajax
FC Twente
PSV
Manchester United
FC Barcelona
Real Madrid
AC Milan
Klik hier om teams aan je favorieten toe te voegen
Toplanden
England
Deutschland
Italien
Frankreich
Niederlande
Landen
Afrika
Ägypten
Albanien
Algerien
Andorra
Alles bekijken
WatisDeScore.com
Voetbal
Europa
UEFA Cup 1
Live wedstrijd UEFA Cup 1
Live wedstrijd UEFA Cup 1 Live score resultaten van voetbalwedstrijden - Rankings UEFA Cup 1
UEFA Cup 1
Europa
2015/2016
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
2001/2002
2000/2001
1999/2000
Uitslagen / Programma
Standen
100% bonus of up to 100€
100%
Registreren
UEFA Cup 1-wedstrijden
Endphase
Qualification
Gruppe Phase
Endphase
Ronde-Finale
1/16 finale
8ste finale
Kwartfinale
Halve finale
Ronde-Finale
-
Europa :
UEFA Cup 1
18 mei 2016
20:45
END
Liverpool
1
-
3
Sevilla
(1 - 0)
Discussie
0
Berichten
Inloggen of registreren
> Plaats reactie
Aanstaande topwedstrijden
UC1
11 april 2024
Liverpool - Atalanta
21:00
Wat is jouw voorspelling?
Liverpool
1
X
2
Atalanta
Uitslagen UEFA Cup 1
Gruppe Phase - Gruppe A
#
Team
ptn
j
+/-
1
Molde
11
6
3
2
Fenerbahce
9
6
1
3
Ajax
7
6
0
4
Celtic
3
6
-4
Uitslagenlegenda weergeven
Qualifies for next round
Gruppe Phase - Gruppe B
#
Team
ptn
j
+/-
1
Liverpool
10
6
2
2
Sion
9
6
0
3
Rubin Kazan
6
6
0
4
Bordeaux
4
6
-2
Uitslagenlegenda weergeven
Qualifies for next round
Gruppe Phase - Gruppe C
#
Team
ptn
j
+/-
1
FC Krasnodar
13
6
5
2
BOR
10
6
5
3
PAOK Saloniki
7
6
0
4
FK Qabala
2
6
-10
Uitslagenlegenda weergeven
Qualifies for next round
Gruppe Phase - Gruppe D
#
Team
ptn
j
+/-
1
SSC Napoli
18
6
19
2
FC Midtjylland
7
6
-6
3
Club Bruges
5
6
-7
4
Legia Warszawa
4
6
-6
Uitslagenlegenda weergeven
Qualifies for next round
Gruppe Phase - Gruppe E
#
Team
ptn
j
+/-
1
Rapid Wien
15
6
4
2
Villarreal
13
6
6
3
Plzen
4
6
-2
4
Din. Minsk
3
6
-8
Uitslagenlegenda weergeven
Qualifies for next round
Gruppe Phase - Gruppe F
#
Team
ptn
j
+/-
1
Sporting Braga
13
6
3
2
Marseille
12
6
5
3
Liberec
7
6
-2
4
FC Groningen
2
6
-6
Uitslagenlegenda weergeven
Qualifies for next round
Gruppe Phase - Gruppe G
#
Team
ptn
j
+/-
1
Lazio
14
6
7
2
Saint Etienne
9
6
3
3
Dnipro
7
6
-2
4
Rosenborg
2
6
-8
Uitslagenlegenda weergeven
Qualifies for next round
Gruppe Phase - Gruppe H
#
Team
ptn
j
+/-
1
Lok. Moskou
11
6
5
2
Sporting CP
10
6
3
3
Besiktas
9
6
1
4
Skenderbeu
3
6
-9
Uitslagenlegenda weergeven
Qualifies for next round
Gruppe Phase - Gruppe I
#
Team
ptn
j
+/-
1
Basel
13
6
5
2
Fiorentina
10
6
5
3
Lech Poznan
5
6
-4
4
Belenenses
5
6
-6
Uitslagenlegenda weergeven
Qualifies for next round
Gruppe Phase - Gruppe J
#
Team
ptn
j
+/-
1
Tottenham
13
6
6
2
Anderlecht
10
6
2
3
Monaco
6
6
-4
4
FK Karabakh
4
6
-4
Uitslagenlegenda weergeven
Qualifies for next round
Gruppe Phase - Gruppe K
#
Team
ptn
j
+/-
1
Schalke '04
14
6
12
2
Sparta Praag
12
6
5
3
Asteras Tripo.
4
6
-8
4
APOEL Nicosia
3
6
-9
Uitslagenlegenda weergeven
Qualifies for next round
Gruppe Phase - Gruppe L
#
Team
ptn
j
+/-
1
Athletic Bilbao
13
6
8
2
Augsburg
9
6
1
3
Partizan Belg.
9
6
-4
4
AZ
4
6
-5
Uitslagenlegenda weergeven
Qualifies for next round
Feedback