Live wedstrijd Pirveli Liga Group B Live score resultaten van voetbalwedstrijden - Rankings Pirveli Liga Group B

Pirveli Liga Group B-wedstrijden

2 maart 2019
12:00ENDSamtredia 2 - 1 Baia(1 - 0)
3 maart 2019
12:00ENDKakheti Telavi 4 - 0 FC Guria Lanchkhuti(3 - 0)
12:00ENDFC Norchi Dinamoel. 0 - 1 Spartaki Tskhinvali(0 - 1)
4 maart 2019
11:00ENDFC Gagra 2 - 3 FC Norchi Dinamoel.(1 - 1)
12:00ENDKolkheti-1913 Poti 0 - 1 FC Shukura Kobuleti(0 - 0)
8 maart 2019
11:00ENDFC Guria Lanchkhuti 0 - 1 Samtredia(0 - 1)
9 maart 2019
11:00ENDFC Shukura Kobuleti 1 - 1 FC Gagra(0 - 1)
10 maart 2019
12:00ENDBaia 0 - 2 Kolkheti-1913 Poti(0 - 0)
12:00ENDSpartaki Tskhinvali 1 - 2 FC Norchi Dinamoel.(0 - 1)
15 maart 2019
11:00ENDFC Gagra 0 - 0 Baia(0 - 0)
12:00ENDKakheti Telavi 1 - 1 Spartaki Tskhinvali(1 - 1)
16 maart 2019
12:00ENDFC Norchi Dinamoel. 1 - 2 FC Shukura Kobuleti(0 - 1)
17 maart 2019
12:00ENDKolkheti-1913 Poti 0 - 1 FC Guria Lanchkhuti(0 - 0)
28 maart 2019
12:00Spartaki TskhinvaliFC Shukura Kobuleti
12:00BaiaFC Norchi Dinamoel.
29 maart 2019
12:00Kakheti TelaviSamtredia
12:00FC Guria LanchkhutiFC Gagra
3 april 2019
12:00FC Norchi Dinamoel.FC Guria Lanchkhuti
13:00FC Shukura KobuletiBaia
4 april 2019
12:00Kolkheti-1913 PotiKakheti Telavi
13:00SamtrediaSpartaki Tskhinvali
8 april 2019
11:00Kakheti TelaviFC Gagra
11:00SamtrediaKolkheti-1913 Poti
11:00Spartaki TskhinvaliBaia
11:00FC Guria LanchkhutiFC Shukura Kobuleti
12 april 2019
11:00Kolkheti-1913 PotiSpartaki Tskhinvali
11:00BaiaFC Guria Lanchkhuti
11:00FC Norchi Dinamoel.Kakheti Telavi
11:00FC GagraSamtredia
23 april 2019
11:00SamtrediaFC Norchi Dinamoel.
11:00Spartaki TskhinvaliFC Guria Lanchkhuti
11:00Kolkheti-1913 PotiFC Gagra
11:00Kakheti TelaviFC Shukura Kobuleti
5 mei 2019
11:00FC Shukura KobuletiSamtredia
11:00BaiaKakheti Telavi
11:00FC GagraSpartaki Tskhinvali
11:00FC Norchi Dinamoel.Kolkheti-1913 Poti
12 mei 2019
12:00FC Guria LanchkhutiKakheti Telavi
12:00FC Norchi Dinamoel.FC Gagra
12:00FC Shukura KobuletiKolkheti-1913 Poti
12:00BaiaSamtredia
18 mei 2019
12:00FC Norchi Dinamoel.Spartaki Tskhinvali
12:00SamtrediaFC Guria Lanchkhuti
12:00Kolkheti-1913 PotiBaia
12:00FC GagraFC Shukura Kobuleti
22 mei 2019
12:00FC Shukura KobuletiFC Norchi Dinamoel.
12:00FC Guria LanchkhutiKolkheti-1913 Poti
12:00BaiaFC Gagra
12:00Spartaki TskhinvaliKakheti Telavi
27 mei 2019
12:00FC GagraFC Guria Lanchkhuti
12:00SamtrediaKakheti Telavi
12:00FC Norchi Dinamoel.Baia
12:00FC Shukura KobuletiSpartaki Tskhinvali
2 juni 2019
14:00Kakheti TelaviKolkheti-1913 Poti
14:00Spartaki TskhinvaliSamtredia
14:00BaiaFC Shukura Kobuleti
14:00FC Guria LanchkhutiFC Norchi Dinamoel.
14 juni 2019
14:00FC Shukura KobuletiFC Guria Lanchkhuti
14:00BaiaSpartaki Tskhinvali
14:00Kolkheti-1913 PotiSamtredia
14:00FC GagraKakheti Telavi
22 juni 2019
14:00Kakheti TelaviFC Norchi Dinamoel.
14:00SamtrediaFC Gagra
14:00FC Guria LanchkhutiBaia
14:00Spartaki TskhinvaliKolkheti-1913 Poti
30 juni 2019
14:00FC Guria LanchkhutiSpartaki Tskhinvali
14:00FC GagraKolkheti-1913 Poti
14:00FC Norchi Dinamoel.Samtredia
14:00FC Shukura KobuletiKakheti Telavi
5 juli 2019
14:00Spartaki TskhinvaliFC Gagra
14:00SamtrediaFC Shukura Kobuleti
14:00Kolkheti-1913 PotiFC Norchi Dinamoel.
14:00Kakheti TelaviBaia
5 augustus 2019
13:00Kolkheti-1913 PotiFC Shukura Kobuleti
13:00SamtrediaBaia
13:00Kakheti TelaviFC Guria Lanchkhuti
13:00FC GagraFC Norchi Dinamoel.
11 augustus 2019
13:00Spartaki TskhinvaliFC Norchi Dinamoel.
13:00FC Guria LanchkhutiSamtredia
13:00BaiaKolkheti-1913 Poti
13:00FC Shukura KobuletiFC Gagra
17 augustus 2019
13:00FC GagraBaia
13:00FC Norchi Dinamoel.FC Shukura Kobuleti
13:00Kakheti TelaviSpartaki Tskhinvali
13:00Kolkheti-1913 PotiFC Guria Lanchkhuti
22 augustus 2019
13:00Spartaki TskhinvaliFC Shukura Kobuleti
13:00FC Guria LanchkhutiFC Gagra
13:00BaiaFC Norchi Dinamoel.
13:00Kakheti TelaviSamtredia
27 augustus 2019
13:00Kolkheti-1913 PotiKakheti Telavi
13:00FC Norchi Dinamoel.FC Guria Lanchkhuti
13:00SamtrediaSpartaki Tskhinvali
13:00FC Shukura KobuletiBaia
1 september 2019
12:00Spartaki TskhinvaliBaia
12:00FC Guria LanchkhutiFC Shukura Kobuleti
12:00SamtrediaKolkheti-1913 Poti
12:00Kakheti TelaviFC Gagra
12 september 2019
12:00FC GagraSamtredia
12:00FC Norchi Dinamoel.Kakheti Telavi
12:00Kolkheti-1913 PotiSpartaki Tskhinvali
12:00BaiaFC Guria Lanchkhuti
17 september 2019
12:00Kakheti TelaviFC Shukura Kobuleti
12:00Kolkheti-1913 PotiFC Gagra
12:00Spartaki TskhinvaliFC Guria Lanchkhuti
12:00SamtrediaFC Norchi Dinamoel.
22 september 2019
12:00BaiaKakheti Telavi
12:00FC Norchi Dinamoel.Kolkheti-1913 Poti
12:00FC Shukura KobuletiSamtredia
12:00FC GagraSpartaki Tskhinvali
30 september 2019
12:00FC Shukura KobuletiKolkheti-1913 Poti
12:00BaiaSamtredia
12:00FC Norchi Dinamoel.FC Gagra
12:00FC Guria LanchkhutiKakheti Telavi
5 oktober 2019
11:00FC GagraFC Shukura Kobuleti
11:00FC Norchi Dinamoel.Spartaki Tskhinvali
11:00Kolkheti-1913 PotiBaia
11:00SamtrediaFC Guria Lanchkhuti
17 oktober 2019
11:00BaiaFC Gagra
11:00Spartaki TskhinvaliKakheti Telavi
11:00FC Guria LanchkhutiKolkheti-1913 Poti
11:00FC Shukura KobuletiFC Norchi Dinamoel.
22 oktober 2019
12:00FC Norchi Dinamoel.Baia
12:00SamtrediaKakheti Telavi
12:00FC Shukura KobuletiSpartaki Tskhinvali
12:00FC GagraFC Guria Lanchkhuti
27 oktober 2019
11:00Spartaki TskhinvaliSamtredia
11:00Kakheti TelaviKolkheti-1913 Poti
11:00BaiaFC Shukura Kobuleti
11:00FC Guria LanchkhutiFC Norchi Dinamoel.
3 november 2019
10:00FC Shukura KobuletiFC Guria Lanchkhuti
10:00FC GagraKakheti Telavi
10:00BaiaSpartaki Tskhinvali
10:00Kolkheti-1913 PotiSamtredia
10 november 2019
10:00Spartaki TskhinvaliKolkheti-1913 Poti
10:00SamtrediaFC Gagra
10:00Kakheti TelaviFC Norchi Dinamoel.
10:00FC Guria LanchkhutiBaia
22 november 2019
10:00FC Guria LanchkhutiSpartaki Tskhinvali
10:00FC GagraKolkheti-1913 Poti
10:00FC Norchi Dinamoel.Samtredia
10:00FC Shukura KobuletiKakheti Telavi
29 november 2019
10:00SamtrediaFC Shukura Kobuleti
10:00Spartaki TskhinvaliFC Gagra
10:00Kakheti TelaviBaia
10:00Kolkheti-1913 PotiFC Norchi Dinamoel.
Discussie
0 Berichten