Live wedstrijd Jupiler League Live score resultaten van voetbalwedstrijden - Rankings Jupiler League

Jupiler League-wedstrijden

Niederlande : Jupiler League
28 augustus 2020
18:45END Jong FC Utrecht 1 - 2 Endhoven (0 - 1)
21:00END SC Cambuur 2 - 0 NEC Nijmegen (0 - 0)
29 augustus 2020
16:30END Jong PSV 1 - 6 Excelsior (0 - 2)
18:45END FC Oss 1 - 2 Helmond Sport (0 - 1)
21:00END NAC Breda 6 - 1 Jong AZ Alkmaar (3 - 0)
30 augustus 2020
12:15END Telstar 2 - 2 FC Volendam (2 - 1)
14:30END Jong Ajax 0 - 4 Roda JC (0 - 1)
16:45END FC Dordrecht 0 - 0 Go Ahead Eagles (0 - 0)
20:00END Almere City FC 0 - 0 MVV (0 - 0)
31 augustus 2020
20:00END De Graafschap 4 - 2 FC Den Bosch (1 - 0)
5 september 2020
16:30END Endhoven 2 - 3 Telstar (0 - 1)
18:45END MVV 1 - 7 SC Cambuur (1 - 4)
21:00END Roda JC 3 - 0 FC Oss (3 - 0)
6 september 2020
12:15END Excelsior 4 - 6 Almere City FC (3 - 4)
16:45END FC Den Bosch 2 - 1 FC Dordrecht (0 - 1)
20:00END Helmond Sport 0 - 2 NAC Breda (0 - 1)
11 september 2020
18:45END FC Volendam 0 - 1 Jong FC Utrecht (0 - 0)
18:45END FC Dordrecht 1 - 3 Excelsior (1 - 2)
18:45END Endhoven 0 - 0 Helmond Sport (0 - 0)
21:00END SC Cambuur 0 - 2 Go Ahead Eagles (0 - 1)
21:00END NEC Nijmegen 2 - 1 Jong Ajax (1 - 0)
21:00END Jong AZ Alkmaar 1 - 4 Jong PSV (1 - 1)
12 september 2020
16:30END De Graafschap 4 - 0 Roda JC (2 - 0)
13 september 2020
20:00END Telstar 1 - 2 MVV (0 - 1)
14 september 2020
18:45END Jong Ajax 1 - 2 Jong PSV (1 - 2)
20:00END NAC Breda 2 - 1 FC Den Bosch (0 - 1)
21:00END Jong FC Utrecht 1 - 2 Jong AZ Alkmaar (1 - 1)
15 september 2020
18:45END Almere City FC 3 - 0 FC Oss (2 - 0)
21:00END FC Volendam 1 - 3 NEC Nijmegen (0 - 2)
18 september 2020
18:45END Helmond Sport 0 - 1 FC Volendam (0 - 0)
18:45END Jong PSV 1 - 2 Endhoven (0 - 1)
21:00END Go Ahead Eagles 0 - 3 Jong Ajax (0 - 1)
21:00END Roda JC 4 - 0 FC Dordrecht (2 - 0)
19 september 2020
16:30END FC Oss 2 - 2 SC Cambuur (1 - 2)
20 september 2020
20:00END NEC Nijmegen 0 - 1 Almere City FC (0 - 0)
21 september 2020
18:45END Jong AZ Alkmaar 7 - 3 De Graafschap (5 - 1)
21:00END Jong FC Utrecht 0 - 2 NAC Breda (0 - 1)
22 september 2020
18:45END Excelsior 1 - 2 Telstar (0 - 0)
21:00END FC Den Bosch 2 - 0 MVV (0 - 0)
25 september 2020
18:45END Almere City FC 2 - 0 Helmond Sport (0 - 0)
18:45END FC Dordrecht 2 - 0 Jong AZ Alkmaar (1 - 0)
21:00END MVV 3 - 0 FC Oss (0 - 0)
21:00END SC Cambuur 5 - 2 Jong FC Utrecht (2 - 0)
26 september 2020
16:30END NAC Breda 2 - 1 Jong PSV (1 - 1)
27 september 2020
12:15END De Graafschap 2 - 0 NEC Nijmegen (0 - 0)
20:00END FC Volendam 0 - 0 Go Ahead Eagles (0 - 0)
28 september 2020
18:45END Jong Ajax 3 - 0 Excelsior (0 - 0)
21:00END Telstar 6 - 1 FC Den Bosch (2 - 0)
29 september 2020
18:45END Endhoven 3 - 3 Roda JC (2 - 3)
2 oktober 2020
18:45END Jong PSV 3 - 0 Telstar (0 - 0)
18:45END Go Ahead Eagles 2 - 3 Jong FC Utrecht (0 - 1)
21:00END Jong AZ Alkmaar 3 - 3 MVV (2 - 1)
21:00END NAC Breda 4 - 0 Jong Ajax (2 - 0)
3 oktober 2020
16:30END NEC Nijmegen 6 - 0 Endhoven (2 - 0)
4 oktober 2020
20:00END Roda JC 1 - 1 FC Volendam (0 - 1)
5 oktober 2020
18:45END Excelsior 1 - 2 De Graafschap (1 - 1)
21:00END FC Oss 2 - 0 FC Dordrecht (1 - 0)
6 oktober 2020
18:45Verl. FC Den Bosch - Almere City FC
21:00END Helmond Sport 1 - 5 SC Cambuur (1 - 0)
9 oktober 2020
18:45Verl. De Graafschap - NAC Breda
21:00END Endhoven 1 - 1 Excelsior (0 - 0)
10 oktober 2020
16:30END MVV 0 - 2 Go Ahead Eagles (0 - 2)
18:45END Almere City FC 2 - 1 Roda JC (2 - 1)
21:00END Telstar 1 - 1 FC Oss (1 - 0)
11 oktober 2020
14:30END SC Cambuur 5 - 0 FC Dordrecht (3 - 0)
12 oktober 2020
20:00END FC Den Bosch 1 - 2 Helmond Sport (0 - 0)
13 oktober 2020
18:00END Go Ahead Eagles 0 - 0 De Graafschap (0 - 0)
15 oktober 2020
20:00END FC Den Bosch 1 - 1 Almere City FC (0 - 1)
16 oktober 2020
18:45END Jong FC Utrecht 1 - 4 NEC Nijmegen (1 - 1)
18:45Verl. Helmond Sport - De Graafschap
18:45END Jong Ajax 3 - 2 Jong AZ Alkmaar (2 - 1)
21:00END Excelsior 2 - 0 MVV (0 - 0)
21:00END FC Volendam 5 - 1 Jong PSV (0 - 0)
17 oktober 2020
16:30END Go Ahead Eagles 3 - 0 Endhoven (1 - 0)
18 oktober 2020
20:00END FC Dordrecht 2 - 2 Almere City FC (2 - 1)
19 oktober 2020
17:30END Helmond Sport 1 - 2 De Graafschap (1 - 1)
18:45END Jong Ajax 3 - 2 Jong FC Utrecht (0 - 0)
20:00END Roda JC 1 - 1 Telstar (0 - 0)
21:00END Jong AZ Alkmaar 2 - 6 FC Volendam (1 - 4)
20 oktober 2020
18:45END Jong PSV 1 - 1 NEC Nijmegen (1 - 0)
18:45END NAC Breda 0 - 4 SC Cambuur (0 - 1)
21:00END FC Oss 2 - 0 FC Den Bosch (1 - 0)
23 oktober 2020
18:45END FC Volendam 7 - 1 FC Dordrecht (4 - 0)
18:45Verl. Jong FC Utrecht - FC Oss
18:45END Telstar 2 - 0 Helmond Sport (0 - 0)
18:45END NEC Nijmegen 2 - 1 Go Ahead Eagles (1 - 0)
18:45END MVV 1 - 5 Jong Ajax (1 - 1)
21:00END Endhoven 3 - 0 Jong AZ Alkmaar (0 - 0)
21:00END SC Cambuur 3 - 0 Roda JC (2 - 0)
21:00END De Graafschap 2 - 1 Jong PSV (1 - 1)
21:00END Almere City FC 2 - 0 NAC Breda (1 - 0)
21:00END FC Den Bosch 0 - 1 Excelsior (0 - 0)
30 oktober 2020
18:45END Jong Ajax 1 - 4 Almere City FC (0 - 3)
18:45END Helmond Sport 1 - 1 MVV (0 - 0)
21:00END FC Oss 0 - 2 De Graafschap (0 - 0)
21:00END NAC Breda 0 - 1 NEC Nijmegen (0 - 1)
31 oktober 2020
14:00END Go Ahead Eagles 0 - 0 Excelsior (0 - 0)
16:30END Roda JC 0 - 0 FC Den Bosch (0 - 0)
1 november 2020
12:15END FC Volendam 2 - 0 Endhoven (2 - 0)
2 november 2020
18:45END Jong AZ Alkmaar 1 - 1 Telstar (1 - 1)
21:00Verl. Jong PSV - SC Cambuur
3 november 2020
18:45END FC Dordrecht 0 - 3 Jong FC Utrecht (0 - 0)
6 november 2020
18:45END FC Den Bosch 1 - 2 Jong PSV (0 - 1)
18:45END MVV 1 - 4 NAC Breda (1 - 2)
21:00END NEC Nijmegen 2 - 2 Helmond Sport (1 - 1)
21:00END Almere City FC 2 - 0 Jong AZ Alkmaar (0 - 0)
7 november 2020
14:00END De Graafschap 2 - 5 FC Volendam (2 - 2)
16:30END SC Cambuur 2 - 3 Jong Ajax (2 - 1)
9 november 2020
18:45END Endhoven 5 - 1 FC Dordrecht (3 - 0)
21:00END Jong FC Utrecht 2 - 0 Roda JC (1 - 0)
10 november 2020
18:45END Excelsior 3 - 0 FC Oss (1 - 0)
21:00END Telstar 1 - 2 Go Ahead Eagles (0 - 0)
11 november 2020
18:45END De Graafschap 1 - 0 NAC Breda (1 - 0)
13 november 2020
18:45END Helmond Sport 2 - 1 Excelsior (1 - 0)
21:00END FC Oss 0 - 1 Endhoven (0 - 0)
14 november 2020
16:30END FC Dordrecht 0 - 2 De Graafschap (0 - 1)
18:45END NAC Breda 1 - 0 Telstar (0 - 0)
21:00END Roda JC 2 - 0 MVV (1 - 0)
15 november 2020
12:15END Go Ahead Eagles 3 - 0 FC Den Bosch (3 - 0)
20:00END SC Cambuur 7 - 2 Almere City FC (4 - 1)
19 november 2020
18:45END Telstar 2 - 0 FC Dordrecht (0 - 0)
21:00END De Graafschap 0 - 2 SC Cambuur (0 - 1)
20 november 2020
18:45END Excelsior 4 - 1 Jong AZ Alkmaar (0 - 0)
18:45END FC Volendam 1 - 1 FC Oss (1 - 0)
18:45END NEC Nijmegen 1 - 1 Roda JC (0 - 1)
21:00END MVV 3 - 3 Jong PSV (2 - 0)
21:00END FC Den Bosch 2 - 2 Jong Ajax (0 - 2)
21:00END Jong FC Utrecht 2 - 1 Helmond Sport (1 - 1)
21 november 2020
14:00END Endhoven 2 - 4 NAC Breda (1 - 2)
16:30END Almere City FC 3 - 0 Go Ahead Eagles (1 - 0)
23 november 2020
18:45END Jong AZ Alkmaar 0 - 3 NEC Nijmegen (0 - 2)
21:00END Jong Ajax 1 - 1 FC Volendam (1 - 1)
24 november 2020
18:45END Jong PSV 1 - 1 Jong FC Utrecht (0 - 1)
27 november 2020
18:45END FC Oss 0 - 0 NAC Breda (0 - 0)
18:45END SC Cambuur 3 - 1 FC Den Bosch (1 - 1)
21:00END FC Volendam 2 - 2 Almere City FC (1 - 1)
21:00END Helmond Sport 1 - 0 Jong PSV (1 - 0)
28 november 2020
14:00END Roda JC 3 - 1 Excelsior (1 - 1)
16:30END FC Dordrecht 3 - 1 Jong Ajax (2 - 1)
29 november 2020
12:15END Endhoven 3 - 2 De Graafschap (1 - 1)
30 november 2020
16:30END Jong PSV 0 - 1 SC Cambuur (0 - 0)
18:45END Jong FC Utrecht 1 - 2 Telstar (1 - 1)
21:00END NEC Nijmegen 2 - 1 MVV (1 - 1)
1 december 2020
18:45END Go Ahead Eagles 0 - 1 Jong AZ Alkmaar (0 - 0)
4 december 2020
18:45END MVV 2 - 3 De Graafschap (1 - 1)
18:45END Telstar 1 - 2 SC Cambuur (0 - 0)
21:00END Almere City FC 4 - 1 Jong FC Utrecht (0 - 0)
21:00END Helmond Sport 0 - 2 Go Ahead Eagles (0 - 2)
5 december 2020
14:00END Jong AZ Alkmaar 0 - 1 FC Oss (0 - 1)
16:30END Jong PSV 1 - 1 Roda JC (1 - 1)
6 december 2020
12:15END FC Den Bosch 2 - 2 NEC Nijmegen (2 - 2)
20:00END NAC Breda 0 - 1 FC Dordrecht (0 - 0)
7 december 2020
18:45END Jong Ajax 1 - 1 Endhoven (1 - 0)
21:00END Excelsior 2 - 3 FC Volendam (2 - 2)
11 december 2020
18:45END FC Volendam 6 - 0 FC Den Bosch (2 - 0)
18:45END Jong FC Utrecht 3 - 2 Excelsior (2 - 0)
18:45END FC Oss 3 - 2 Jong PSV (1 - 1)
21:00END Telstar 2 - 3 Almere City FC (1 - 3)
21:00END Go Ahead Eagles 0 - 0 NAC Breda (0 - 0)
21:00END De Graafschap 2 - 2 Jong Ajax (2 - 1)
12 december 2020
14:00END FC Dordrecht 1 - 2 NEC Nijmegen (0 - 2)
16:30END SC Cambuur 2 - 0 Jong AZ Alkmaar (0 - 0)
21:00END Endhoven 4 - 0 MVV (1 - 0)
14 december 2020
18:45END Jong FC Utrecht 0 - 1 FC Oss (0 - 1)
21:00END Roda JC 2 - 2 Helmond Sport (1 - 0)
18 december 2020
18:45END NAC Breda 3 - 0 FC Volendam (0 - 0)
18:45END FC Den Bosch 1 - 1 Endhoven (1 - 0)
21:00END MVV 3 - 1 FC Dordrecht (0 - 0)
21:00END Jong AZ Alkmaar 2 - 2 Helmond Sport (1 - 1)
19 december 2020
14:00END De Graafschap 3 - 1 Jong FC Utrecht (2 - 0)
16:30END NEC Nijmegen 0 - 1 FC Oss (0 - 1)
20 december 2020
12:15END Excelsior 0 - 1 SC Cambuur (0 - 1)
20:00END Roda JC 0 - 3 Go Ahead Eagles (0 - 2)
21 december 2020
18:45END Jong PSV 1 - 2 Almere City FC (1 - 0)
21:00END Jong Ajax 1 - 2 Telstar (1 - 0)
2 januari 2021
18:45END Helmond Sport 5 - 2 FC Dordrecht (1 - 2)
21:00END Almere City FC 1 - 0 De Graafschap (0 - 0)
3 januari 2021
12:15END Excelsior 0 - 3 NAC Breda (0 - 2)
14:30END Endhoven 2 - 5 SC Cambuur (1 - 5)
16:45END Telstar 5 - 2 NEC Nijmegen (3 - 0)
20:00END FC Volendam 0 - 1 MVV (0 - 1)
4 januari 2021
18:45END Jong AZ Alkmaar 0 - 1 Roda JC (0 - 0)
21:00END Jong FC Utrecht 3 - 1 FC Den Bosch (2 - 0)
5 januari 2021
18:45END Jong PSV 2 - 3 Go Ahead Eagles (0 - 2)
21:00END FC Oss 1 - 0 Jong Ajax (1 - 0)
8 januari 2021
18:45END NEC Nijmegen 3 - 2 Excelsior (0 - 2)
18:45END MVV 0 - 2 Jong FC Utrecht (0 - 1)
18:45END De Graafschap 2 - 0 Telstar (2 - 0)
21:00END NAC Breda 2 - 2 Roda JC (1 - 0)
21:00END Almere City FC 0 - 0 Endhoven (0 - 0)
21:00END SC Cambuur 0 - 1 FC Volendam (0 - 0)
9 januari 2021
14:00END Jong Ajax 2 - 2 Helmond Sport (2 - 2)
10 januari 2021
20:15END Go Ahead Eagles 1 - 0 FC Oss (0 - 0)
11 januari 2021
18:45END FC Den Bosch 1 - 2 Jong AZ Alkmaar (1 - 1)
21:00END FC Dordrecht 2 - 3 Jong PSV (0 - 1)
15 januari 2021
18:45END Roda JC 1 - 3 De Graafschap (0 - 3)
18:45END FC Dordrecht 0 - 0 FC Volendam (0 - 0)
18:45END Excelsior 1 - 0 Endhoven (1 - 0)
21:00END Helmond Sport 4 - 0 FC Den Bosch (3 - 0)
21:00END Jong AZ Alkmaar 2 - 5 Almere City FC (1 - 4)
21:00END Go Ahead Eagles 3 - 0 MVV (2 - 0)
16 januari 2021
14:00END FC Oss 1 - 4 Telstar (0 - 2)
17 januari 2021
12:15END NEC Nijmegen 0 - 0 SC Cambuur (0 - 0)
18 januari 2021
18:45END Jong FC Utrecht 1 - 2 Jong Ajax (0 - 2)
21:00END Jong PSV 1 - 1 NAC Breda (1 - 0)
22 januari 2021
18:45END SC Cambuur 5 - 1 Jong PSV (3 - 1)
18:45END MVV 1 - 1 Helmond Sport (1 - 0)
21:00END Almere City FC 3 - 0 FC Dordrecht (0 - 0)
21:00END Telstar 2 - 2 Jong AZ Alkmaar (1 - 1)
23 januari 2021
14:00END FC Den Bosch 1 - 1 NAC Breda (1 - 0)
16:30END FC Oss 1 - 3 Excelsior (0 - 1)
24 januari 2021
12:15END FC Volendam 1 - 4 De Graafschap (0 - 1)
20:00END Roda JC 2 - 1 Jong FC Utrecht (1 - 1)
25 januari 2021
18:45END Jong Ajax 0 - 2 Go Ahead Eagles (0 - 0)
21:00END Endhoven 0 - 1 NEC Nijmegen (0 - 1)
29 januari 2021
18:45END Helmond Sport 1 - 1 Telstar (1 - 0)
18:45END Jong PSV 1 - 2 Jong Ajax (0 - 1)
21:00END De Graafschap 2 - 1 FC Oss (1 - 0)
21:00END NEC Nijmegen 2 - 0 Jong FC Utrecht (0 - 0)
30 januari 2021
14:00END Excelsior 4 - 4 FC Den Bosch (2 - 0)
16:30END FC Dordrecht 0 - 5 Roda JC (0 - 3)
31 januari 2021
12:15Verl. Go Ahead Eagles - FC Volendam
20:00END SC Cambuur 2 - 0 MVV (0 - 0)
1 februari 2021
18:45END Jong AZ Alkmaar 3 - 2 Endhoven (0 - 1)
21:00END NAC Breda 4 - 0 Almere City FC (2 - 0)
2 februari 2021
18:45END Go Ahead Eagles 1 - 3 FC Volendam (0 - 1)
5 februari 2021
18:45END FC Oss 6 - 0 Jong AZ Alkmaar (3 - 0)
18:45END Endhoven 0 - 2 Go Ahead Eagles (0 - 1)
21:00END FC Volendam 0 - 2 Excelsior (0 - 0)
21:00END Roda JC 5 - 1 Jong PSV (2 - 0)
6 februari 2021
14:00END FC Den Bosch 2 - 3 De Graafschap (1 - 2)
16:30END MVV 2 - 1 NEC Nijmegen (1 - 0)
7 februari 2021
12:15Verl. Helmond Sport - Almere City FC
20:00Verl. Telstar - NAC Breda
8 februari 2021
18:45Verl. Jong FC Utrecht - FC Dordrecht
21:00Verl. Jong Ajax - SC Cambuur
12 februari 2021
16:30END Jong AZ Alkmaar 3 - 2 Jong FC Utrecht (2 - 1)
16:30END NAC Breda 2 - 1 Endhoven (2 - 1)
18:45Verl. Jong PSV - Helmond Sport
21:00Verl. Almere City FC - FC Volendam
13 februari 2021
12:00END Go Ahead Eagles 1 - 0 Telstar (1 - 0)
14:15END De Graafschap 1 - 0 MVV (1 - 0)
14 februari 2021
20:00Verl. NEC Nijmegen - FC Den Bosch
15 februari 2021
18:45END Jong Ajax 1 - 2 FC Dordrecht (0 - 0)
21:00END Excelsior 1 - 3 Roda JC (0 - 1)
16 februari 2021
16:30END Helmond Sport 2 - 1 Almere City FC (1 - 0)
18:45END SC Cambuur 3 - 0 FC Oss (1 - 0)
21:00END Telstar 1 - 2 NAC Breda (1 - 0)
19 februari 2021
16:30END Jong Ajax 1 - 1 SC Cambuur (1 - 0)
18:45END Jong PSV 1 - 0 FC Den Bosch (1 - 0)
18:45END FC Dordrecht 2 - 3 NAC Breda (1 - 2)
21:00END Helmond Sport 1 - 2 Roda JC (1 - 1)
21:00END Telstar 1 - 1 Endhoven (1 - 0)
20 februari 2021
14:00END FC Oss 2 - 4 Almere City FC (0 - 2)
16:30END MVV 1 - 0 Excelsior (0 - 0)
21 februari 2021
12:15END NEC Nijmegen 1 - 2 De Graafschap (0 - 0)
22 februari 2021
18:45END Jong AZ Alkmaar 0 - 3 Go Ahead Eagles (0 - 1)
21:00END Jong FC Utrecht 1 - 3 SC Cambuur (0 - 1)
23 februari 2021
18:45END FC Volendam 3 - 2 Jong Ajax (0 - 0)
21:00END Jong PSV 2 - 2 Helmond Sport (0 - 0)
26 februari 2021
18:45END MVV 2 - 0 Telstar (0 - 0)
18:45END Go Ahead Eagles 1 - 0 Jong PSV (1 - 0)
21:00END De Graafschap 1 - 1 Jong AZ Alkmaar (1 - 0)
21:00END FC Den Bosch 3 - 0 Jong FC Utrecht (1 - 0)
21:00END Roda JC 1 - 3 NEC Nijmegen (0 - 1)
27 februari 2021
14:00END Endhoven 1 - 1 FC Volendam (0 - 1)
16:30END FC Dordrecht 2 - 1 Helmond Sport (0 - 0)
28 februari 2021
12:15END Almere City FC 0 - 2 SC Cambuur (0 - 1)
1 maart 2021
18:45END Excelsior 5 - 1 Jong Ajax (3 - 0)
21:00END NAC Breda 3 - 0 FC Oss (2 - 0)
2 maart 2021
16:30END NEC Nijmegen 4 - 1 FC Den Bosch (1 - 0)
18:45END Jong FC Utrecht 3 - 1 FC Dordrecht (2 - 0)
3 maart 2021
18:45END Almere City FC 1 - 2 FC Volendam (1 - 2)
5 maart 2021
18:45END Helmond Sport 0 - 7 NEC Nijmegen (0 - 3)
18:45END Jong FC Utrecht 0 - 1 MVV (0 - 1)
21:00END SC Cambuur 3 - 1 Telstar (2 - 1)
21:00END FC Oss 0 - 4 Go Ahead Eagles (0 - 1)
6 maart 2021
14:00END Almere City FC 4 - 1 Excelsior (2 - 0)
16:30END FC Volendam 3 - 4 Roda JC (2 - 1)
7 maart 2021
20:00END De Graafschap 1 - 0 Endhoven (0 - 0)
8 maart 2021
18:45END Jong Ajax 1 - 2 FC Den Bosch (1 - 1)
21:00END Jong AZ Alkmaar 2 - 3 NAC Breda (0 - 2)
9 maart 2021
21:00 Jong PSV Voorspellingen FC Dordrecht
12 maart 2021
14:00 MVV Voorspellingen Jong AZ Alkmaar
16:30 Endhoven Voorspellingen Almere City FC
18:45 FC Den Bosch Voorspellingen FC Volendam
18:45 FC Dordrecht Voorspellingen FC Oss
21:00 NAC Breda Voorspellingen Helmond Sport
21:00 Roda JC Voorspellingen Jong Ajax
21:00 Excelsior Voorspellingen Jong FC Utrecht
21:00 Telstar Voorspellingen De Graafschap
21:00 NEC Nijmegen Voorspellingen Jong PSV
21:00 Go Ahead Eagles Voorspellingen SC Cambuur
15 maart 2021
20:00 NEC Nijmegen Voorspellingen FC Volendam
20:00 Jong AZ Alkmaar Voorspellingen Jong Ajax
20:00 Jong FC Utrecht Voorspellingen Jong PSV
19 maart 2021
20:00 Helmond Sport Voorspellingen Jong FC Utrecht
20:00 FC Oss Voorspellingen NEC Nijmegen
20:00 Jong PSV Voorspellingen Jong AZ Alkmaar
20:00 De Graafschap Voorspellingen Excelsior
20:00 Almere City FC Voorspellingen FC Den Bosch
20:00 Telstar Voorspellingen Roda JC
20:00 FC Volendam Voorspellingen NAC Breda
20:00 Go Ahead Eagles Voorspellingen FC Dordrecht
20:00 Jong Ajax Voorspellingen MVV
22 maart 2021
20:00 SC Cambuur Voorspellingen Endhoven
26 maart 2021
18:45 MVV Voorspellingen Almere City FC
21:00 Endhoven Voorspellingen FC Oss
28 maart 2021
14:30 Excelsior Voorspellingen Helmond Sport
16:45 Roda JC Voorspellingen SC Cambuur
20:00 NAC Breda Voorspellingen De Graafschap
29 maart 2021
18:45 FC Dordrecht Voorspellingen Telstar
21:00 FC Den Bosch Voorspellingen Go Ahead Eagles
2 april 2021
20:00 MVV Voorspellingen Endhoven
20:00 FC Volendam Voorspellingen SC Cambuur
20:00 FC Den Bosch Voorspellingen FC Oss
20:00 Almere City FC Voorspellingen NEC Nijmegen
20:00 Jong Ajax Voorspellingen NAC Breda
20:00 Go Ahead Eagles Voorspellingen Roda JC
20:00 Helmond Sport Voorspellingen Jong AZ Alkmaar
20:00 Excelsior Voorspellingen Jong PSV
20:00 De Graafschap Voorspellingen FC Dordrecht
20:00 Telstar Voorspellingen Jong FC Utrecht
5 april 2021
14:30 Jong FC Utrecht Voorspellingen De Graafschap
14:30 Jong PSV Voorspellingen MVV
14:30 Roda JC Voorspellingen Almere City FC
14:30 NAC Breda Voorspellingen Go Ahead Eagles
14:30 NEC Nijmegen Voorspellingen Telstar
14:30 Helmond Sport Voorspellingen Jong Ajax
14:30 FC Oss Voorspellingen FC Volendam
14:30 Jong AZ Alkmaar Voorspellingen FC Den Bosch
14:30 SC Cambuur Voorspellingen Excelsior
14:30 FC Dordrecht Voorspellingen Endhoven
9 april 2021
20:00 NAC Breda Voorspellingen Jong FC Utrecht
20:00 Almere City FC Voorspellingen Telstar
20:00 Endhoven Voorspellingen Jong PSV
20:00 FC Den Bosch Voorspellingen SC Cambuur
20:00 MVV Voorspellingen Roda JC
20:00 Excelsior Voorspellingen NEC Nijmegen
20:00 FC Volendam Voorspellingen Helmond Sport
11 april 2021
14:30 De Graafschap Voorspellingen Go Ahead Eagles
12 april 2021
20:00 Jong AZ Alkmaar Voorspellingen FC Dordrecht
20:00 Jong Ajax Voorspellingen FC Oss
16 april 2021
20:00 SC Cambuur Voorspellingen Helmond Sport
20:00 FC Dordrecht Voorspellingen FC Den Bosch
20:00 Go Ahead Eagles Voorspellingen Almere City FC
20:00 Jong FC Utrecht Voorspellingen FC Volendam
20:00 Telstar Voorspellingen Excelsior
20:00 NEC Nijmegen Voorspellingen Jong AZ Alkmaar
20:00 Roda JC Voorspellingen NAC Breda
20:00 Endhoven Voorspellingen Jong Ajax
20:00 FC Oss Voorspellingen MVV
19 april 2021
20:00 Jong PSV Voorspellingen De Graafschap
23 april 2021
20:00 NAC Breda Voorspellingen Excelsior
20:00 Jong AZ Alkmaar Voorspellingen SC Cambuur
20:00 FC Den Bosch Voorspellingen Roda JC
20:00 Helmond Sport Voorspellingen Endhoven
20:00 De Graafschap Voorspellingen Almere City FC
20:00 Jong Ajax Voorspellingen NEC Nijmegen
20:00 Jong PSV Voorspellingen FC Oss
20:00 FC Dordrecht Voorspellingen MVV
25 april 2021
14:30 FC Volendam Voorspellingen Telstar
30 april 2021
20:00 MVV Voorspellingen FC Volendam
20:00 Telstar Voorspellingen Jong PSV
20:00 Excelsior Voorspellingen FC Dordrecht
20:00 FC Oss Voorspellingen Jong FC Utrecht
20:00 Roda JC Voorspellingen Jong AZ Alkmaar
20:00 Endhoven Voorspellingen FC Den Bosch
20:00 SC Cambuur Voorspellingen De Graafschap
20:00 Almere City FC Voorspellingen Jong Ajax
2 mei 2021
14:30 NEC Nijmegen Voorspellingen NAC Breda
14:30 Go Ahead Eagles Voorspellingen Helmond Sport
7 mei 2021
20:00 Jong AZ Alkmaar Voorspellingen Excelsior
20:00 FC Den Bosch Voorspellingen Telstar
20:00 Jong Ajax Voorspellingen De Graafschap
20:00 Helmond Sport Voorspellingen FC Oss
20:00 Jong FC Utrecht Voorspellingen Almere City FC
20:00 FC Dordrecht Voorspellingen SC Cambuur
20:00 Jong PSV Voorspellingen FC Volendam
20:00 Roda JC Voorspellingen Endhoven
20:00 Go Ahead Eagles Voorspellingen NEC Nijmegen
20:00 NAC Breda Voorspellingen MVV
14 mei 2021
20:00 Telstar Voorspellingen Jong Ajax
20:00 Excelsior Voorspellingen Go Ahead Eagles
20:00 NEC Nijmegen Voorspellingen FC Dordrecht
20:00 Endhoven Voorspellingen Jong FC Utrecht
20:00 FC Volendam Voorspellingen Jong AZ Alkmaar
20:00 MVV Voorspellingen FC Den Bosch
20:00 Almere City FC Voorspellingen Jong PSV
20:00 FC Oss Voorspellingen Roda JC
20:00 SC Cambuur Voorspellingen NAC Breda
20:00 De Graafschap Voorspellingen Helmond Sport
Discussie
0 Berichten