Inloggen
Registreren
Voetbal
IJshockey
Basketbal
Overigen
Tennis
Handbal
Honkbal
Rugby
American Football
Volleybal
Wedstrijden van vandaag
Live
1
Mijn wedstrijden
Mijn competities
WK
Eredivisie
Premier League
Bundesliga
Primera División
Serie A
Ligue 1
First Division A
Alles bekijken
Klik hier om competities aan je favorieten toe te voegen
Mijn teams
Ajax
FC Twente
PSV
Manchester United
FC Barcelona
Real Madrid
AC Milan
Klik hier om teams aan je favorieten toe te voegen
Toplanden
England
Deutschland
Italien
Frankreich
Niederlande
Landen
Afrika
Ägypten
Albanien
Algerien
Andorra
Alles bekijken
WatisDeScore.com
Voetbal
Norwegen
Bekerkwalificatie
Live wedstrijd Bekerkwalificatie
Live wedstrijd Bekerkwalificatie Live score resultaten van voetbalwedstrijden - Rankings Bekerkwalificatie
Bekerkwalificatie
Norwegen
2003
2024
2023/2024
2023
2022/2023
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
Uitslagen / Programma
Standen
100% bonus of up to 100€
100%
Registreren
Bekerkwalificatie-wedstrijden
1e Ronde
1e Ronde
Norwegen :
Bekerkwalificatie
13 mei 2003
18:00
END
Frigg
0
-
5
Vålerenga
(0 - 3)
18:00
END
Averoykam.
0
-
3
Molde
(0 - 1)
18:00
END
Aalgaard FK
0
-
1
Viking
(0 - 0)
18:00
END
Rosenborg
15
-
0
Clausenengen
(6 - 0)
19:00
ELF
Alta
0
-
2
Tromsdalen
(2 - 0)
19:00
END
Strømsgodset
7
-
1
Bærum
(0 - 0)
19:00
n. V.
FK Haugesund
1
-
0
Hovding
(0 - 0)
19:30
END
Start
4
-
2
Klepp
(1 - 0)
19 mei 2003
19:00
END
FK Tønsberg
0
-
2
Odd Grenland
(0 - 1)
21 mei 2003
17:00
END
Lofoten
6
-
0
Narvik
(2 - 0)
18:30
END
Levanger
2
-
1
Steinkjer
(0 - 0)
18:30
END
Skarbøvik
0
-
1
Hødd
(0 - 1)
18:30
END
Bodø/Glimt
2
-
1
Mo
(1 - 1)
19:00
ELF
Gjøvik FF
1
-
1
Raufoss
(1 - 0)
19:00
END
Tromsø
8
-
1
Hammerfest
(2 - 1)
19:00
END
Lillestrøm
7
-
2
Mercantile
(1 - 0)
19:00
ELF
Sandefjord
2
-
2
Pors Grenland
(0 - 0)
19:00
n. V.
Skeid
1
-
0
Kvik Halden
(0 - 0)
19:00
ELF
Kongsvinger
0
-
1
Ørn-Horten
(0 - 1)
19:00
END
Sprint Jeløy
0
-
4
Moss
(0 - 2)
19:00
ELF
Hønefoss
0
-
0
NIL-Trysil
(0 - 0)
19:00
END
Borg Fotball
1
-
2
Fredrikstad
(0 - 0)
19:00
END
Jerv
0
-
1
Mandalskam
(0 - 1)
19:00
END
Hamarkameratene
2
-
1
Skjetten
(1 - 0)
19:00
n. V.
Byåsen
3
-
2
Strindheim
(0 - 2)
19:00
END
Bryne
5
-
1
Vard Haugesund
(2 - 0)
19:00
END
Sogndal
10
-
0
FF Lillehammer
(5 - 0)
19:00
END
Stryn
0
-
4
Aalesund
(0 - 2)
19:00
END
Fyllingen
1
-
3
Brann
(1 - 2)
19:00
END
LovHam
2
-
3
Nest Sotra
(1 - 2)
22 mei 2003
19:00
END
Stabæk
2
-
0
Sarpsborg 08
(1 - 0)
4 juni 2003
19:00
END
Lyn
4
-
1
Ull Kisa
(1 - 1)
25 juni 2003
18:00
END
Viking
3
-
0
Nest Sotra
(1 - 0)
18:00
END
Hamarkameratene
2
-
3
Lyn
(1 - 1)
18:00
END
Molde
0
-
1
Skeid
(0 - 1)
18:00
END
Levanger
0
-
3
Tromsø
(0 - 3)
18:00
END
Fredrikstad
1
-
2
Lillestrøm
(0 - 0)
18:00
END
Moss
1
-
2
Stabæk
(1 - 0)
18:00
END
Lofoten
1
-
6
Rosenborg
(0 - 0)
18:00
ELF
Raufoss
2
-
1
Hønefoss
(1 - 1)
18:00
END
Odd Grenland
1
-
2
Ørn-Horten
(0 - 2)
18:00
END
Vålerenga
2
-
1
Sandefjord
(0 - 1)
18:00
END
Aalesund
4
-
2
Hødd
(4 - 1)
18:00
END
Mandalskam
3
-
0
Start
(1 - 0)
18:00
END
Tromsdalen
1
-
2
Bodø/Glimt
(1 - 1)
18:15
END
Sogndal
1
-
0
Byåsen
(0 - 0)
26 juni 2003
19:00
END
Brann
4
-
3
Strømsgodset
(1 - 1)
19:00
END
FK Haugesund
3
-
2
Bryne
(2 - 1)
23 juli 2003
19:00
END
Rosenborg
5
-
0
Lyn
(1 - 0)
6 augustus 2003
18:00
END
Raufoss
6
-
1
Mandalskam
(4 - 0)
18:00
END
Ørn-Horten
1
-
3
Bodø/Glimt
(0 - 2)
18:00
END
Viking
1
-
2
FK Haugesund
(1 - 1)
18:00
ELF
Skeid
2
-
2
Sogndal
(1 - 1)
18:20
ELF
Lillestrøm
1
-
1
Vålerenga
(1 - 0)
7 augustus 2003
18:00
END
Stabæk
2
-
4
Aalesund
(1 - 2)
19:05
END
Tromsø
1
-
0
Brann
(0 - 0)
27 augustus 2003
18:00
END
Bodø/Glimt
3
-
0
Aalesund
(2 - 0)
18:00
END
Vålerenga
1
-
3
Skeid
(0 - 1)
18:00
END
Tromsø
2
-
0
Raufoss
(2 - 0)
17 september 2003
16:30
END
FK Haugesund
2
-
3
Rosenborg
(0 - 3)
2 oktober 2003
19:00
END
Rosenborg
2
-
1
Skeid
(2 - 0)
14 oktober 2003
19:00
END
Tromsø
0
-
3
Bodø/Glimt
(0 - 1)
9 november 2003
13:15
n. V.
Rosenborg
3
-
1
Bodø/Glimt
(1 - 1)
Discussie
0
Berichten
Inloggen of registreren
> Plaats reactie
Aanstaande topwedstrijden
Bekerkwalificatie
10 april 2024
Askøy - Sotra Sportsklubb
18:00
Wat is jouw voorspelling?
Askøy
1
X
2
Sotra Sportsklubb
Uitslagen Bekerkwalificatie
#
Team
ptn
j
+/-
1
Ull Kisa
1
-3
2
Lyn
3
-1
3
Strindheim
1
-1
4
Ørn-Horten
3
1
5
Start
2
-1
6
Stabæk
3
1
7
Molde
2
2
8
Steinkjer
1
-1
9
Raufoss
4
7
10
LovHam
1
-1
11
Byåsen
2
0
12
Tromsdalen
2
1
13
Sogndal
3
10
14
Sandefjord
2
1
15
Tromsø
5
10
16
Aalgaard FK
1
-1
17
Bryne
2
3
18
FK Haugesund
4
2
19
Sarpsborg 08
1
-2
20
Viking
3
3
21
Lillestrøm
3
5
22
Brann
3
2
23
Hamarkameratene
2
0
24
Rosenborg
6
29
25
Skeid
5
4
26
NIL-Trysil
1
-1
27
Fredrikstad
2
0
28
FF Lillehammer
1
-10
29
Moss
2
3
30
Aalesund
4
5
31
Bodø/Glimt
6
8
32
Alta
1
-2
33
Mo
1
-1
34
Hammerfest
1
-7
35
Gjøvik FF
1
-2
36
Klepp
1
-2
37
Strømsgodset
2
5
38
Kongsvinger
1
-2
39
Bærum
1
-6
40
Sprint Jeløy
1
-4
41
Vard Haugesund
1
-4
42
Fyllingen
1
-2
43
Pors Grenland
1
-2
44
Mandalskam
3
-1
45
Hønefoss
2
-1
46
Vålerenga
4
5
47
Odd Grenland
2
1
48
Hødd
2
-1
49
Levanger
2
-2
50
FK Tønsberg
1
-2
51
Skarbøvik
1
-1
52
Hovding
1
-1
53
Lofoten
2
1
54
Kvik Halden
1
-1
55
Mercantile
1
-5
56
Frigg
1
-5
57
Stryn
1
-4
58
Skjetten
1
-1
59
Averoykam.
1
-3
60
Borg Fotball
1
-1
61
Narvik
1
-6
62
Jerv
1
-1
63
Clausenengen
1
-15
64
Nest Sotra
2
-2
Feedback