Inloggen
Registreren
Voetbal
IJshockey
Basketbal
Overigen
Tennis
Handbal
Honkbal
Rugby
American Football
Volleybal
Wedstrijden van vandaag
Live
1
Mijn wedstrijden
Mijn competities
WK
Eredivisie
Premier League
Bundesliga
Primera División
Serie A
Ligue 1
First Division A
Alles bekijken
Klik hier om competities aan je favorieten toe te voegen
Mijn teams
Ajax
FC Twente
PSV
Manchester United
FC Barcelona
Real Madrid
AC Milan
Klik hier om teams aan je favorieten toe te voegen
Toplanden
England
Deutschland
Italien
Frankreich
Niederlande
Landen
Afrika
Ägypten
Albanien
Algerien
Andorra
Alles bekijken
WatisDeScore.com
Voetbal
Norwegen
Bekerkwalificatie
Live wedstrijd Bekerkwalificatie
Live wedstrijd Bekerkwalificatie Live score resultaten van voetbalwedstrijden - Rankings Bekerkwalificatie
Bekerkwalificatie
Norwegen
2013
2024
2023/2024
2023
2022/2023
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
Uitslagen / Programma
Standen
100% bonus of up to 100€
100%
Registreren
Bekerkwalificatie-wedstrijden
Endphase
Qualification
Endphase
Ronde-Finale
1e Ronde
2e Ronde
3e Ronde
4e Ronde
Kwartfinale
Halve finale
Ronde-Finale
Norwegen :
Bekerkwalificatie
24 november 2013
13:15
END
Molde
4
-
2
Rosenborg
(1 - 1)
Discussie
0
Berichten
Inloggen of registreren
> Plaats reactie
Aanstaande topwedstrijden
Bekerkwalificatie
10 april 2024
Årvoll - KFUM
18:00
Wat is jouw voorspelling?
Årvoll
1
X
2
KFUM
Uitslagen Bekerkwalificatie
Qualifikation
#
Team
ptn
j
+/-
1
Midtbygdens
1
-2
2
Hallingdal FK
2
6
3
Bøkeby
2
-4
4
Lokomotiv Osl.
1
-2
5
FK Sparta Sar.
2
8
6
Stoppen SK
1
-8
7
Drammen BK
1
-2
8
Storhamar
1
-4
9
Kråkerøya
2
2
10
Lysekloster
2
2
11
IL Frøya
1
-3
12
Voll
1
-4
13
Rustad IL
1
-5
14
Åfjord
1
-7
15
Alvdal
1
-4
16
Larsnes
2
7
17
Saga
1
-3
18
Valestrand Hj.
1
-3
19
Romsås
2
-3
20
Øystese
2
2
21
Sotra Sportsk.
2
4
22
Trosvik
1
-3
23
Vik IL
1
-3
24
Herd
2
10
25
Tangmoen
1
-1
26
Hinna FK
1
-1
27
Bjarg
2
-1
28
Eidskog
1
-3
29
Oppsal
2
6
30
Holmlia
1
-1
31
Bjørnevatn
1
-4
32
Sandnessjøen
1
-4
33
Brodd
2
5
34
Ulefoss SF
1
-2
35
Nordre Land
1
-4
36
Follebu
1
-5
37
Holmen
2
2
38
Vestfossen
2
-3
39
Moelven
1
-3
40
Tertnes
1
-1
41
Odda
1
-1
42
Askim
2
4
43
Skårer
1
-2
44
Gjerdrum
1
-2
45
Express
2
1
46
Husøy/Foynland
2
3
47
Hasle/Løren
2
1
48
Hauerseter
2
8
49
Åkrene (7er)
2
-1
50
Madla
2
-3
51
Randesund
1
-5
52
Birkenes
1
-4
53
Tverlandet
1
-4
54
Brattvag
2
3
55
Vestnes/Varfj.
2
-3
56
Djerv 1919
1
-2
57
Oslo City
2
3
58
Lommedalen
1
-1
59
Modum FK
2
4
60
Steigen
1
-3
61
Ørn-Horten
2
14
62
Skarp
2
8
63
Steinkjer
2
4
64
Tollnes
1
-1
65
KIL/Hemne
2
8
66
Årdal
2
2
67
Stavanger
2
3
68
Korsvoll
1
-1
69
Skeid
1
-2
70
FF Lillehammer
2
3
71
Kolstad
1
-3
72
Hammerfest
1
-2
73
Gjøvik FF
1
-1
74
Klepp
1
-3
75
Sprint Jeløy
2
2
76
Klemetsrud
2
0
77
Nordstrand
2
5
78
Brumunddal
2
4
79
Mandalskam
1
-2
80
Kopervik
2
3
81
Stord Sunnhor.
2
1
82
Toten
1
-1
83
Mjølner
2
8
84
Rollon
1
-5
85
Eid IL
1
-2
86
Fløya
2
5
87
Austevoll
2
1
88
Hareid
1
-2
89
Vardeneset
2
0
90
Bergen Nord
1
-4
91
Sortland IL
1
-1
92
Svelvik
1
-4
93
Bøler
1
-7
94
Tonsberg FK
1
-6
95
Flekkefjord
1
-2
96
Meldal Fotb.
1
-1
97
Charlottenlund
2
5
98
Tiller
2
4
99
Urædd FK
2
0
100
Hovding
2
4
101
Fjøra
1
-4
102
Ås
1
-1
103
Finnsnes
2
-1
104
Lofoten
2
-3
105
Innstranden
1
-2
106
Lyngen/Karnes
1
-4
107
Sunndal
2
4
108
Stjørdals Bli.
2
5
109
Surnadal
2
-3
110
Stranda
1
-4
111
Skotfoss
1
-3
112
Rørvik
1
-2
113
Radøy/Manger
1
-2
114
Tverrelvdalen
2
1
115
Sverresborg
1
-3
116
Runar
2
0
117
Orkla
2
2
118
Norild
1
-1
119
NTNUI
1
-2
120
Trio
1
-4
121
Sandane
1
-5
122
Vadmyra
2
6
123
Valder
1
-2
124
Midsund
1
-7
125
Medkila
1
-2
126
Lyngbø
1
-1
127
Larvik Turn
1
-2
128
Ishavsbyen
1
-5
129
Elnesvågen/O
2
5
130
Frøya
1
-4
131
Junkeren
2
8
132
Florø
2
5
133
Varegg
2
-1
134
Voss
2
2
135
Herkules
2
8
136
Kirkenes
2
6
137
Buvik
2
4
138
Dahle
1
-2
139
Brevik
1
-10
140
Bjørgan
1
-3
141
Bergsøy
2
0
142
Lyngdal
2
3
143
Sander
2
3
144
Drammen FK
2
1
145
Solberg
2
2
146
Kongsberg
1
-1
147
Vestli (7er)
1
-2
148
Redalen
1
-5
149
Fart
1
-2
150
Ottestad
2
5
151
Fu/Vo
1
-1
152
Flisa
2
1
153
Røa
2
0
154
Høland
1
-2
155
Froyland
1
-1
156
Skjold
1
-3
157
Sola
2
-1
158
Avaldsnes
2
6
159
Aakra
2
-1
160
Staal Jorpeland
2
9
161
Vaulen
2
8
162
Randaberg
1
-2
163
Hundvaag
2
0
164
Eiger
1
-2
165
Selbak
1
-1
166
Vigor
2
5
167
Donn
2
10
168
Gruner
1
-2
169
Grei
2
6
170
Rakkestad
1
-6
171
Stryn
2
1
172
Skjetten
1
-1
173
Averoykam.
1
-3
174
Vedav.Karm.
1
-2
175
Ullern
2
7
176
Tynset
2
6
177
Tornado
2
6
178
Stålkam.
2
-3
179
Spjelkavik
2
2
180
Porsanger
2
-1
181
Os
1
-2
182
Mosjøen
2
2
183
Jevnaker
2
-1
184
Jerv
2
9
185
Hana
1
-8
186
Grue
2
0
187
Flint
1
-3
188
Fjellhamar (.
2
5
189
Volda
1
-3
190
Skarphedin
2
-3
191
Eik-Tonsberg
2
2
192
Verdal
2
-1
Endphase
#
Team
ptn
j
+/-
1
Ull Kisa
0
1
-1
1
Ranheim
0
2
-4
1
Follo
0
1
-2
1
Alta
0
2
0
1
Fredrikstad
0
1
-2
1
Aalesund
0
1
-2
1
Hønefoss
0
1
-1
1
Tromsø
0
2
1
1
Brann
0
1
-1
1
Odd Grenland
0
2
1
1
Stabæk
0
2
1
1
Sogndal
0
2
-1
1
Molde
0
5
12
1
Bodø/Glimt
0
3
1
1
Mjøndalen
0
3
0
1
Viking
0
1
-2
1
Lillestrøm
0
4
4
1
Rosenborg
0
5
4
1
Kongsvinger
0
1
-1
1
FK Haugesund
0
4
5
1
Vard Haugesund
0
1
-3
1
Vålerenga
0
3
2
1
Skarp
0
1
-1
1
Tromsdalen
0
1
1
1
Kvik Halden
0
1
-2
1
Start
0
3
1
1
Levanger
0
1
-3
1
Hamarkameratene
0
2
0
1
Elverum
0
1
-2
1
Hødd
0
1
-1
1
Asker
0
1
-1
1
Sandefjord
0
1
-2
1
Flekkerøy
0
1
-1
1
Bryne
0
2
0
Feedback