Inloggen
Registreren
Voetbal
IJshockey
Basketbal
Overigen
Tennis
Handbal
Honkbal
Rugby
American Football
Volleybal
Wedstrijden van vandaag
Live
0
Mijn wedstrijden
Mijn competities
WK
Eredivisie
Premier League
Bundesliga
Primera División
Serie A
Ligue 1
First Division A
Alles bekijken
Klik hier om competities aan je favorieten toe te voegen
Mijn teams
Ajax
FC Twente
PSV
Manchester United
FC Barcelona
Real Madrid
AC Milan
Klik hier om teams aan je favorieten toe te voegen
Toplanden
England
Deutschland
Italien
Frankreich
Niederlande
Landen
Afrika
Ägypten
Albanien
Algerien
Andorra
Alles bekijken
WatisDeScore.com
Voetbal
Schottland
Co-operative Insurance Cup
Live wedstrijd Co-operative Insurance Cup
Live wedstrijd Co-operative Insurance Cup Live score resultaten van voetbalwedstrijden - Rankings Co-operative Insurance Cup
Co-operative Insurance Cup
Schottland
2016/2017
2023/2024
2022/2023
2021
2020/2021
2020
2019/2020
2018
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
2001/2002
2000/2001
1999/2000
Uitslagen / Programma
Standen
100% bonus of up to 100€
100%
Registreren
Co-operative Insurance Cup-wedstrijden
Reguläre
Gruppe Phase
Reguläre
Ronde-Finale
2e Ronde
Kwartfinale
Halve finale
Ronde-Finale
Schottland :
SCI
27 november 2016
16:00
END
Aberdeen
0
-
3
Celtic
(0 - 2)
Discussie
0
Berichten
Inloggen of registreren
> Plaats reactie
Uitslagen Co-operative Insurance Cup
League Cup - Gruppe Phase - Gruppe A
#
Team
ptn
j
+/-
1
Peterhead
8
4
2
2
East Fife
0
0
0
3
Dundee FC
7
4
15
4
Forfar
5
4
-11
5
Dumbarton
2
4
-6
Uitslagenlegenda weergeven
Qualifies for next round
League Cup - Gruppe Phase - Gruppe B
#
Team
ptn
j
+/-
1
Elgin
0
0
0
1
St.Johnstone
10
4
11
2
Falkirk
6
4
5
3
Stirling A.
6
4
-7
4
Brechin
5
4
-8
Uitslagenlegenda weergeven
Qualifies for next round
League Cup - Gruppe Phase - Gruppe C
#
Team
ptn
j
+/-
1
Inverness
10
4
15
2
Dundee U.
10
4
6
3
Dunfermline
6
4
-7
4
Cowdenbeath
3
4
4
5
Arbroath
1
4
-9
Uitslagenlegenda weergeven
Qualifies for next round
League Cup - Gruppe Phase - Gruppe D
#
Team
ptn
j
+/-
1
Alloa
12
4
10
2
Raith Rovers
8
4
-2
3
Ross County
7
4
11
4
Cove Rangers
3
4
-9
5
Montrose
0
4
-8
Uitslagenlegenda weergeven
Qualifies for next round
League Cup - Gruppe Phase - Gruppe E
#
Team
ptn
j
+/-
1
Partick T.
12
4
9
2
Queen of South
9
4
6
3
Airdrie
0
1
-1
4
Queens Park
4
4
-7
5
Stenhousemuir
0
4
-9
Uitslagenlegenda weergeven
Qualifies for next round
League Cup - Gruppe Phase - Gruppe F
#
Team
ptn
j
+/-
1
Rangers
12
4
10
2
Motherwell
9
4
9
3
Stranraer
6
4
-8
4
Annan Athletic
3
4
4
5
East Stirling
0
4
-11
Uitslagenlegenda weergeven
Qualifies for next round
League Cup - Gruppe Phase - Gruppe G
#
Team
ptn
j
+/-
1
Hamilton
9
4
5
2
Ayr
0
0
0
3
St. Mirren
9
4
7
4
Livingston
3
4
-1
5
Edinburgh C
0
4
-9
Uitslagenlegenda weergeven
Qualifies for next round
League Cup - Gruppe Phase - Gruppe H
#
Team
ptn
j
+/-
1
Morton
11
4
5
2
Kilmarnock
7
4
0
3
Clyde
0
3
0
4
Albion R.
5
4
-1
5
Berwick
2
4
-6
Uitslagenlegenda weergeven
Qualifies for next round
Feedback