Live wedstrijd Tercera Division - Grp. 1 Live score resultaten van voetbalwedstrijden - Rankings Tercera Division - Grp. 1

Tercera Division - Grp. 1-wedstrijden

25 augustus 2018
20:00ENDOurense 0 - 1 Arosa SC
26 augustus 2018
18:00ENDAlondras 0 - 1 Silva SD
18:00ENDCD Arenteiro 2 - 1 CD Boiro
18:00ENDBergantinos CF 2 - 1 CD Choco
18:00ENDLaracha CF 0 - 1 CD Barco
1 september 2018
19:00ENDCompostela 3 - 0 Celtiga CF
2 september 2018
12:15ENDSilva SD 0 - 2 Bergantinos CF
18:00ENDCD Boiro 2 - 1 Laracha CF
18:30ENDCD Choco 0 - 0 CD Arenteiro
19:00ENDCD Barco 2 - 4 RC Villalbes
8 september 2018
19:00ENDCeltiga CF 0 - 2 Arosa SC
19:00ENDLaracha CF 1 - 0 CD Choco
9 september 2018
18:00ENDRC Villalbes 2 - 2 CD Boiro
18:00ENDRibadumia CF 1 - 0 CD Barco
18:00ENDBergantinos CF 3 - 1 CD Arenteiro
19:00ENDAlondras 2 - 3 Compostela
16 september 2018
18:00ENDCD Barco 4 - 2 UD Somozas
18:00ENDCD Arenteiro 0 - 2 Laracha CF
18:00ENDCD Choco 5 - 2 RC Villalbes
18:00ENDCD Boiro 0 - 1 Ribadumia CF
19:00ENDArosa SC 2 - 3 Alondras
19:00ENDCompostela 2 - 1 Silva SD
22 september 2018
17:45ENDOurense 1 - 2 CD Barco
18:00ENDUD Somozas 0 - 1 CD Boiro
23 september 2018
12:15ENDSilva SD 0 - 3 Arosa SC
18:00ENDRC Villalbes 0 - 2 CD Arenteiro
18:00ENDRibadumia CF 2 - 1 CD Choco
18:00ENDBergantinos CF 1 - 1 Laracha CF
30 september 2018
17:30ENDCD Boiro 2 - 1 Ourense
17:30ENDCD Arenteiro 2 - 1 Ribadumia CF
18:00ENDLaracha CF 1 - 0 RC Villalbes
18:00ENDCompostela 2 - 3 Bergantinos CF
18:00ENDCD Choco 1 - 1 UD Somozas
6 oktober 2018
17:00ENDBergantinos CF 2 - 1 RC Villalbes
7 oktober 2018
17:30ENDCeltiga CF 0 - 2 CD Barco
18:00ENDCompostela 1 - 2 Arosa SC
18:00ENDRibadumia CF 3 - 0 Laracha CF
18:00ENDOurense 2 - 0 CD Choco
18:00ENDUD Somozas 0 - 1 CD Arenteiro
12 oktober 2018
17:30ENDLaracha CF 1 - 0 UD Somozas
18:00ENDCD Barco 3 - 0 Alondras
13 oktober 2018
17:30ENDCD Arenteiro 1 - 1 Ourense
14 oktober 2018
17:00ENDRC Villalbes 1 - 1 Ribadumia CF
17:30ENDCD Boiro 1 - 2 Celtiga CF
18:00ENDArosa SC 0 - 2 Bergantinos CF
21 oktober 2018
12:00ENDOurense 2 - 2 Laracha CF
12:15ENDSilva SD 0 - 2 CD Barco
17:00ENDAlondras 3 - 1 CD Boiro
17:30ENDCeltiga CF 2 - 1 CD Choco
17:30ENDBergantinos CF 1 - 0 Ribadumia CF
17:30ENDUD Somozas 0 - 0 RC Villalbes
27 oktober 2018
17:00ENDRC Villalbes 0 - 2 Ourense
28 oktober 2018
12:00ENDRibadumia CF 0 - 1 UD Somozas
12:00ENDCD Boiro 0 - 3 Silva SD
12:15ENDCD Choco 1 - 0 Alondras
17:00ENDCD Arenteiro 1 - 1 Celtiga CF
1 november 2018
12:00ENDSilva SD 2 - 2 CD Choco
17:30ENDBergantinos CF 2 - 1 UD Somozas
4 november 2018
16:30ENDOurense 5 - 0 Ribadumia CF
16:30ENDAlondras 1 - 1 CD Arenteiro
16:30ENDCeltiga CF 0 - 2 Laracha CF
17:00ENDCompostela 1 - 0 CD Barco
11 november 2018
16:15ENDRC Villalbes 2 - 0 Celtiga CF
16:30ENDCD Boiro 1 - 1 Compostela
17:00ENDUD Somozas 0 - 2 Ourense
17:00ENDLaracha CF 0 - 1 Alondras
17:00ENDCD Arenteiro 0 - 3 Silva SD
17:15ENDCD Barco 3 - 2 Arosa SC
17 november 2018
16:30ENDCeltiga CF 0 - 1 Ribadumia CF
17:00ENDBergantinos CF 1 - 0 Ourense
18:15ENDSilva SD 1 - 1 Laracha CF
18 november 2018
16:30ENDAlondras 3 - 1 RC Villalbes
17:00ENDCompostela 4 - 1 CD Choco
17:00ENDArosa SC 1 - 1 CD Boiro
25 november 2018
12:15ENDCD Choco 1 - 0 Arosa SC
16:00ENDRC Villalbes 2 - 0 Silva SD
17:00ENDUD Somozas 1 - 0 Celtiga CF
17:00ENDCD Arenteiro 0 - 0 Compostela
17:00ENDRibadumia CF 0 - 3 Alondras
2 december 2018
12:15ENDSilva SD 3 - 1 Ribadumia CF
16:30ENDAlondras 2 - 2 UD Somozas
16:30ENDCeltiga CF 0 - 8 Ourense
17:00ENDArosa SC 2 - 1 CD Arenteiro
17:00ENDCompostela 3 - 1 Laracha CF
6 december 2018
16:00ENDRC Villalbes 1 - 1 Compostela
17:00ENDUD Somozas 1 - 1 Silva SD
8 december 2018
17:00ENDLaracha CF 1 - 1 Arosa SC
9 december 2018
16:30ENDOurense 1 - 2 Alondras
17:15ENDCD Barco 0 - 2 Bergantinos CF
16 december 2018
12:15ENDSilva SD 0 - 1 Ourense
17:00ENDCD Barco 3 - 0 CD Boiro
17:00ENDArosa SC 1 - 2 RC Villalbes
17:00ENDCompostela 5 - 2 Ribadumia CF
17:00ENDBergantinos CF 1 - 0 Celtiga CF
22 december 2018
17:00ENDUD Somozas 3 - 1 Compostela
17:00ENDBergantinos CF 2 - 2 CD Boiro
23 december 2018
16:30ENDCeltiga CF 1 - 3 Alondras
17:00ENDRibadumia CF 0 - 4 Arosa SC
17:00ENDCD Choco 2 - 2 CD Barco
13 januari 2019
12:15ENDSilva SD 3 - 1 Celtiga CF
16:30ENDCD Boiro 2 - 4 CD Choco
16:30ENDAlondras 2 - 0 Bergantinos CF
17:00ENDCompostela 1 - 3 Ourense
17:00ENDCD Barco 2 - 2 CD Arenteiro
17:00ENDArosa SC 2 - 2 UD Somozas
20 januari 2019
12:15ENDSilva SD 1 - 0 Alondras
16:30ENDCD Boiro 1 - 3 CD Arenteiro
17:00ENDCD Barco 2 - 2 Laracha CF
17:00ENDCD Choco 0 - 0 Bergantinos CF
17:00ENDArosa SC 0 - 0 Ourense
26 januari 2019
17:00ENDLaracha CF 0 - 1 CD Boiro
27 januari 2019
16:15ENDRC Villalbes 1 - 1 CD Barco
16:30ENDCD Arenteiro 1 - 1 CD Choco
16:45ENDCeltiga CF 1 - 5 Compostela
17:00ENDBergantinos CF 1 - 2 Silva SD
3 februari 2019
16:45ENDCD Arenteiro 2 - 3 Bergantinos CF
16:45ENDCD Barco 0 - 0 Ribadumia CF
16:45ENDCD Boiro 0 - 3 RC Villalbes
17:00ENDCD Choco 1 - 0 Laracha CF
17:00ENDCompostela 4 - 1 Alondras
17:00ENDArosa SC 1 - 2 Celtiga CF
10 februari 2019
12:30Silva SDCompostela
16:30ENDRC Villalbes 1 - 1 CD Choco
17:00ENDLaracha CF 3 - 0 CD Arenteiro
17:00ENDAlondras 1 - 0 Arosa SC
17:00ENDUD Somozas 3 - 1 CD Barco
17:00ENDRibadumia CF 1 - 1 CD Boiro
17 februari 2019
17:00ENDLaracha CF 2 - 3 Bergantinos CF
17:00ENDCD Arenteiro 0 - 1 RC Villalbes
17:00ENDArosa SC 3 - 1 Silva SD
17:00ENDCD Boiro 1 - 0 UD Somozas
17:00ENDCD Barco 1 - 1 Ourense
17:00ENDCD Choco 0 - 0 Ribadumia CF
23 februari 2019
17:00ENDOurense 0 - 0 CD Boiro
24 februari 2019
16:30ENDRC Villalbes 2 - 1 Laracha CF
17:00ENDBergantinos CF 2 - 2 Compostela
17:00ENDUD Somozas 2 - 4 CD Choco
17:00ENDRibadumia CF 2 - 1 CD Arenteiro
2 maart 2019
17:00ENDRC Villalbes 1 - 1 Bergantinos CF
17:00ENDLaracha CF 1 - 1 Ribadumia CF
17:00ENDCD Barco 1 - 2 Celtiga CF
17:00ENDCD Arenteiro 1 - 1 UD Somozas
3 maart 2019
17:00ENDArosa SC 1 - 0 Compostela
17:00ENDCD Choco 0 - 0 Ourense
9 maart 2019
19:00ENDOurense 0 - 1 CD Arenteiro
10 maart 2019
17:00ENDBergantinos CF 2 - 4 Arosa SC
17:00ENDRibadumia CF 1 - 1 RC Villalbes
17:00ENDAlondras 1 - 0 CD Barco
17:00ENDCeltiga CF 2 - 0 CD Boiro
17:00ENDUD Somozas 2 - 1 Laracha CF
17 maart 2019
17:00ENDRibadumia CF 1 - 1 Bergantinos CF
17:00ENDCD Barco 2 - 0 Silva SD
17:00ENDLaracha CF 0 - 1 Ourense
17:00ENDCD Boiro 1 - 3 Alondras
17:00ENDCD Choco 6 - 1 Celtiga CF
17:00ENDRC Villalbes 0 - 0 UD Somozas
23 maart 2019
18:30ENDSilva SD 2 - 0 CD Boiro
24 maart 2019
17:00ENDAlondras 1 - 2 CD Choco
17:00ENDCeltiga CF 0 - 0 CD Arenteiro
17:00ENDOurense 0 - 2 RC Villalbes
17:30ENDUD Somozas 1 - 1 Ribadumia CF
30 maart 2019
18:30ENDLaracha CF 0 - 0 Celtiga CF
31 maart 2019
17:00ENDCD Arenteiro 1 - 2 Alondras
17:15ENDCD Barco 1 - 0 Compostela
17:30ENDCD Choco 1 - 0 Silva SD
18:00ENDUD Somozas 0 - 2 Bergantinos CF
18:00ENDRibadumia CF 0 - 1 Ourense
7 april 2019
12:15ENDSilva SD 2 - 2 CD Arenteiro
17:00ENDAlondras 2 - 0 Laracha CF
17:30ENDOurense 3 - 0 UD Somozas
17:30ENDCeltiga CF 0 - 2 RC Villalbes
18:00ENDArosa SC 2 - 1 CD Barco
18:00ENDCompostela 6 - 0 CD Boiro
13 april 2019
18:00ENDOurense 1 - 0 Bergantinos CF
18:00ENDLaracha CF 3 - 1 Silva SD
14 april 2019
17:00ENDCD Choco 2 - 0 Compostela
17:30ENDCD Boiro 1 - 4 Arosa SC
17:30ENDRC Villalbes 1 - 0 Alondras
17:30ENDCD Barco 1 - 2 Ferrol
19:00ENDRibadumia CF 3 - 2 Celtiga CF
18 april 2019
17:00ENDAlondras 1 - 0 Ribadumia CF
17:30Silva SDRC Villalbes
17:30ENDCeltiga CF 2 - 0 UD Somozas
18:00ENDArosa SC 0 - 1 CD Choco
18:00ENDCompostela 3 - 0 CD Arenteiro
21 april 2019
17:00ENDFerrol 5 - 1 CD Boiro
27 april 2019
18:00CD ArenteiroArosa SC
18:00UD SomozasAlondras
28 april 2019
12:00OurenseCeltiga CF
12:00Ribadumia CFSilva SD
12:00Laracha CFCompostela
1 mei 2019
12:00Bergantinos CFCD Barco
12:00AlondrasOurense
12:00Arosa SCLaracha CF
12:00CompostelaRC Villalbes
12:00Silva SDUD Somozas
5 mei 2019
12:00CD BoiroCD Barco
12:00OurenseSilva SD
12:00RC VillalbesArosa SC
12:00Ribadumia CFCompostela
12:00Celtiga CFBergantinos CF
12 mei 2019
12:00CD BarcoCD Choco
12:00CompostelaUD Somozas
12:00CD BoiroBergantinos CF
12:00Arosa SCRibadumia CF
12:00AlondrasCeltiga CF
19 mei 2019
12:00CD ChocoCD Boiro
12:00CD ArenteiroCD Barco
12:00Celtiga CFSilva SD
12:00Bergantinos CFAlondras
12:00OurenseCompostela
12:00UD SomozasArosa SC
Discussie
0 Berichten