Live wedstrijd Tercera Division - Grp. 11 Live score resultaten van voetbalwedstrijden - Rankings Tercera Division - Grp. 11

Tercera Division - Grp. 11-wedstrijden

25 augustus 2018
16:30ENDIbiza San Rafel 0 - 1 Mallorca B
18:30ENDFelanitx 3 - 1 Mercadal
19:00ENDBinissalem 2 - 1 CD Manacor
26 augustus 2018
12:30ENDSD Formentera 0 - 1 Constancia
17:00ENDCE Esporles 0 - 2 Santa Eulalia
18:30ENDLlosetense 0 - 1 CF Platges de Calvia
19:00ENDPoblense 9 - 0 Ferriolense
1 september 2018
17:00ENDSantanyi 0 - 0 SD Formentera
18:00ENDClub Santa Catalin. 2 - 0 Binissalem
18:00ENDConstancia 1 - 1 Felanitx
18:30ENDCF Platges de Calvia 1 - 0 Mercadal
2 september 2018
12:00ENDFerriolense 0 - 0 Ibiza San Rafel
12:00ENDSanta Eulalia 3 - 0 Poblense
19:00ENDCD Manacor 3 - 1 CD Son Cladera
8 september 2018
17:30ENDCE Esporles 1 - 0 CD Manacor
19:00ENDIbiza San Rafel 0 - 2 Santa Eulalia
19:00ENDBinissalem 3 - 1 Llosetense
19:00ENDFelanitx 0 - 0 Santanyi
9 september 2018
11:30ENDMercadal 1 - 3 Constancia
11:45ENDSD Formentera 2 - 0 Alcudia
19:30ENDCD Son Cladera 1 - 2 Club Santa Catalin.
15 september 2018
18:00ENDLlosetense 3 - 2 CD Son Cladera
18:00ENDClub Santa Catalin. 4 - 3 CE Esporles
19:00ENDCD Manacor 2 - 2 Poblense
19:30ENDCF Platges de Calvia 1 - 0 Constancia
16 september 2018
12:30ENDMallorca B 1 - 2 SD Formentera
17:00ENDSantanyi 1 - 1 Mercadal
18:30ENDAlcudia 3 - 2 Felanitx
22 september 2018
12:00ENDFelanitx 3 - 4 Mallorca B
16:30ENDIbiza San Rafel 3 - 2 CD Manacor
17:00ENDMercadal 1 - 3 Alcudia
17:00ENDCE Esporles 2 - 3 Llosetense
17:30ENDConstancia 0 - 0 Santanyi
18:00ENDPoblense 1 - 0 Club Santa Catalin.
23 september 2018
12:30SD FormenteraFerriolense
17:00ENDBinissalem 0 - 3 CF Platges de Calvia
29 september 2018
17:00ENDPoblense 4 - 0 Llosetense
18:30ENDMallorca B 3 - 2 Mercadal
19:30ENDFerriolense 0 - 0 Felanitx
30 september 2018
12:00ENDClub Santa Catalin. 2 - 0 Ibiza San Rafel
17:00ENDBinissalem 0 - 0 CD Son Cladera
17:30ENDAlcudia 2 - 1 Constancia
18:00ENDSanta Eulalia 1 - 2 SD Formentera
19:00ENDCF Platges de Calvia 1 - 0 Santanyi
6 oktober 2018
12:00ENDMallorca B 1 - 0 Constancia
16:30ENDMercadal 0 - 3 Ferriolense
17:00ENDFelanitx 1 - 2 Santa Eulalia
17:00ENDCE Esporles 0 - 0 Binissalem
17:00ENDSantanyi 2 - 3 Alcudia
7 oktober 2018
12:00ENDIbiza San Rafel 2 - 0 Llosetense
17:30ENDCD Son Cladera 1 - 1 CF Platges de Calvia
13 oktober 2018
13:00Santa EulaliaMercadal
17:00ENDCF Platges de Calvia 2 - 0 Alcudia
17:30ENDBinissalem 0 - 1 Poblense
17:30ENDCD Son Cladera 2 - 1 CE Esporles
18:00ENDMallorca B 3 - 1 Santanyi
19:30ENDFerriolense 1 - 1 Constancia
14 oktober 2018
12:30ENDCD Manacor 1 - 3 SD Formentera
20 oktober 2018
16:00ENDSantanyi 0 - 1 Ferriolense
17:00ENDCE Esporles 1 - 1 CF Platges de Calvia
17:30ENDAlcudia 2 - 1 Mallorca B
18:00ENDFelanitx 1 - 1 CD Manacor
18:00ENDPoblense 5 - 0 CD Son Cladera
21 oktober 2018
12:00ENDIbiza San Rafel 5 - 2 Binissalem
12:30ENDConstancia 0 - 3 Santa Eulalia
12:30ENDSD Formentera 2 - 1 Club Santa Catalin.
24 oktober 2018
17:00AlcudiaSanta Eulalia
27 oktober 2018
12:15ENDSD Formentera 3 - 0 Llosetense
17:45ENDCD Manacor 0 - 0 Mercadal
18:00ENDCF Platges de Calvia 3 - 2 Mallorca B
18:00ENDClub Santa Catalin. 1 - 0 Felanitx
19:00CE EsporlesPoblense
20:30ENDFerriolense 0 - 0 Alcudia
28 oktober 2018
12:00ENDCD Son Cladera 1 - 2 Ibiza San Rafel
12:00ENDSanta Eulalia 5 - 1 Santanyi
30 oktober 2018
20:00ENDMallorca B 0 - 0 Ferriolense
1 november 2018
10:30ENDPoblense 3 - 1 CF Platges de Calvia
12:00ENDMercadal 2 - 5 Club Santa Catalin.
12:00ENDIbiza San Rafel 3 - 0 CE Esporles
12:00ENDConstancia 2 - 0 CD Manacor
18:00ENDFelanitx 1 - 1 Llosetense
3 november 2018
12:00ENDLlosetense 1 - 0 Mercadal
16:30ENDPoblense 2 - 1 Ibiza San Rafel
4 november 2018
12:30ENDBinissalem 1 - 2 SD Formentera
16:00ENDSanta Eulalia 2 - 0 Mallorca B
16:00ENDClub Santa Catalin. 1 - 2 Constancia
16:00ENDCF Platges de Calvia 1 - 1 Ferriolense
17:30ENDCD Manacor 0 - 1 Santanyi
10 november 2018
15:30ENDConstancia 0 - 1 Llosetense
16:00ENDSantanyi 0 - 0 Club Santa Catalin.
16:30ENDFelanitx 1 - 2 Binissalem
11 november 2018
12:00ENDIbiza San Rafel 1 - 0 CF Platges de Calvia
12:30SD FormenteraCD Son Cladera
12:30ENDFerriolense 2 - 3 Santa Eulalia
18:00ENDAlcudia 2 - 1 CD Manacor
14 november 2018
16:00Santa EulaliaMercadal
20:00ENDCE Esporles 0 - 2 Poblense
17 november 2018
16:00ENDBinissalem 2 - 0 Mercadal
16:00ENDClub Santa Catalin. 1 - 3 Alcudia
16:00ENDSantanyi 3 - 1 Llosetense
16:45ENDCD Son Cladera 1 - 2 Felanitx
17:00ENDCF Platges de Calvia 0 - 1 Santa Eulalia
17:30ENDCD Manacor 1 - 2 Mallorca B
18 november 2018
12:00ENDCE Esporles 1 - 2 SD Formentera
24 november 2018
15:30ENDConstancia 0 - 1 Binissalem
16:00ENDFelanitx 2 - 0 CE Esporles
19:00ENDFerriolense 1 - 0 CD Manacor
25 november 2018
11:30ENDMercadal 1 - 2 CD Son Cladera
12:30ENDSD Formentera 0 - 0 Poblense
17:00ENDMallorca B 2 - 1 Club Santa Catalin.
17:00ENDAlcudia 1 - 1 Llosetense
1 december 2018
16:00ENDBinissalem 1 - 2 Santanyi
16:00ENDClub Santa Catalin. 1 - 2 Ferriolense
16:00ENDPoblense 5 - 1 Felanitx
16:30ENDCE Esporles 2 - 1 Mercadal
17:00ENDCD Manacor 0 - 3 Santa Eulalia
2 december 2018
12:00ENDIbiza San Rafel 0 - 3 SD Formentera
12:00ENDMallorca B 6 - 0 Llosetense
16:30ENDCD Son Cladera 1 - 0 Constancia
6 december 2018
12:30ENDConstancia 3 - 1 CE Esporles
16:00ENDSantanyi 2 - 0 CD Son Cladera
16:30ENDFelanitx 3 - 0 Ibiza San Rafel
17:00FerriolenseLlosetense
17:00ENDAlcudia 3 - 1 Binissalem
9 december 2018
11:30ENDIbiza San Rafel 2 - 2 Mercadal
12:00ENDBinissalem 0 - 5 Mallorca B
16:00ENDCF Platges de Calvia 0 - 2 CD Manacor
16:15ENDCD Son Cladera 2 - 2 Alcudia
16:30ENDPoblense 2 - 3 Constancia
16:30ENDCE Esporles 0 - 2 Santanyi
17:00ENDLlosetense 1 - 4 Santa Eulalia
12 december 2018
16:00ENDMercadal 1 - 1 Poblense
16:30ENDClub Santa Catalin. 2 - 3 Santa Eulalia
15 december 2018
15:30ENDConstancia 0 - 0 Ibiza San Rafel
16:00ENDSantanyi 0 - 2 Poblense
17:00ENDFerriolense 0 - 1 Binissalem
17:15ENDCD Manacor 0 - 2 Club Santa Catalin.
16 december 2018
12:00ENDMallorca B 8 - 0 CD Son Cladera
12:30ENDCF Platges de Calvia 0 - 1 SD Formentera
17:00ENDAlcudia 2 - 1 CE Esporles
22 december 2018
12:30ENDSD Formentera 2 - 0 Felanitx
12:30ENDBinissalem 0 - 2 Santa Eulalia
16:00ENDCD Son Cladera 2 - 1 Ferriolense
16:00ENDIbiza San Rafel 2 - 0 Santanyi
16:00ENDClub Santa Catalin. 1 - 1 CF Platges de Calvia
16:30ENDCE Esporles 0 - 2 Mallorca B
16:30ENDPoblense 2 - 3 Alcudia
23 december 2018
16:00ENDLlosetense 2 - 0 CD Manacor
5 januari 2019
12:00ENDLlosetense 1 - 0 Club Santa Catalin.
12:00ENDIbiza San Rafel 0 - 1 Alcudia
12:00ENDFelanitx 0 - 1 CF Platges de Calvia
16:30ENDCE Esporles 1 - 2 Ferriolense
6 januari 2019
12:30ENDSD Formentera 2 - 1 Mercadal
12:30ENDCD Son Cladera 2 - 0 Santa Eulalia
16:30ENDPoblense 2 - 3 Mallorca B
12 januari 2019
16:00ENDMercadal 0 - 1 Felanitx
16:00ENDCF Platges de Calvia 3 - 0 Llosetense
16:30ENDFerriolense 2 - 2 Poblense
13 januari 2019
12:30ENDMallorca B 1 - 0 Ibiza San Rafel
12:30ENDConstancia 2 - 0 SD Formentera
16:00ENDSanta Eulalia 5 - 1 CE Esporles
16:30ENDCD Manacor 1 - 0 Binissalem
19 januari 2019
16:00ENDMercadal 0 - 1 CF Platges de Calvia
16:00ENDBinissalem 1 - 2 Club Santa Catalin.
16:30ENDFelanitx 3 - 1 Constancia
16:30ENDPoblense 3 - 2 Santa Eulalia
18:30ENDCD Son Cladera 3 - 3 CD Manacor
20 januari 2019
12:00ENDIbiza San Rafel 3 - 0 Ferriolense
12:00ENDSD Formentera 3 - 0 Santanyi
26 januari 2019
16:00ENDSantanyi 1 - 2 Felanitx
16:00ENDClub Santa Catalin. 0 - 2 CD Son Cladera
16:00ENDConstancia 1 - 1 Mercadal
27 januari 2019
12:00ENDLlosetense 1 - 1 Binissalem
12:30ENDAlcudia 1 - 1 SD Formentera
17:00ENDSanta Eulalia 2 - 1 Ibiza San Rafel
17:15ENDCD Manacor 1 - 1 CE Esporles
2 februari 2019
16:30ENDFelanitx 2 - 3 Alcudia
16:30ENDCE Esporles 1 - 1 Club Santa Catalin.
16:30ENDPoblense 2 - 0 CD Manacor
18:30ENDConstancia 0 - 0 CF Platges de Calvia
3 februari 2019
11:30ENDMercadal 1 - 0 Santanyi
12:00ENDSD Formentera 0 - 1 Mallorca B
16:15ENDCD Son Cladera 1 - 1 Llosetense
9 februari 2019
12:00ENDClub Santa Catalin. 0 - 1 Poblense
16:00ENDSantanyi 1 - 0 Constancia
16:00ENDCF Platges de Calvia 2 - 0 Binissalem
17:00ENDCD Manacor 1 - 0 Ibiza San Rafel
10 februari 2019
11:45ENDLlosetense 1 - 0 CE Esporles
12:00ENDMallorca B 3 - 1 Felanitx
12:30ENDFerriolense 0 - 3 SD Formentera
16:30ENDAlcudia 0 - 0 Mercadal
16 februari 2019
16:00ENDMercadal 1 - 1 Mallorca B
16:00ENDSantanyi 2 - 1 CF Platges de Calvia
16:00ENDLlosetense 2 - 2 Poblense
16:30ENDCD Son Cladera 0 - 0 Binissalem
16:30ENDFelanitx 0 - 0 Ferriolense
18:00ENDConstancia 2 - 0 Alcudia
17 februari 2019
12:00ENDIbiza San Rafel 2 - 1 Club Santa Catalin.
17:00ENDSD Formentera 0 - 0 Santa Eulalia
23 februari 2019
16:00ENDBinissalem 2 - 2 CE Esporles
16:00ENDCF Platges de Calvia 2 - 0 CD Son Cladera
16:30ENDFerriolense 0 - 1 Mercadal
18:30ENDConstancia 1 - 1 Mallorca B
24 februari 2019
12:00ENDLlosetense 1 - 2 Ibiza San Rafel
12:00ENDSanta Eulalia 1 - 0 Felanitx
17:00ENDAlcudia 3 - 0 Santanyi
1 maart 2019
12:00ENDPoblense 2 - 0 Binissalem
18:30ENDConstancia 0 - 1 Ferriolense
2 maart 2019
12:30ENDSD Formentera 2 - 0 CD Manacor
16:00ENDMercadal 0 - 1 Santa Eulalia
16:00ENDSantanyi 0 - 0 Mallorca B
3 maart 2019
16:30ENDCE Esporles 2 - 1 CD Son Cladera
17:00ENDAlcudia 0 - 2 CF Platges de Calvia
9 maart 2019
16:00ENDCF Platges de Calvia 0 - 0 CE Esporles
16:00ENDBinissalem 1 - 1 Ibiza San Rafel
16:30ENDCD Manacor 0 - 2 Felanitx
16:30ENDFerriolense 2 - 2 Santanyi
10 maart 2019
12:00ENDSanta Eulalia 2 - 0 Constancia
12:00ENDMallorca B 4 - 1 Alcudia
12:30ENDClub Santa Catalin. 0 - 0 SD Formentera
17:00ENDCD Son Cladera 0 - 3 Poblense
16 maart 2019
12:00ENDFelanitx 2 - 3 Club Santa Catalin.
16:00ENDMercadal 2 - 1 CD Manacor
16:30ENDPoblense 6 - 0 CE Esporles
17:30ENDSantanyi 0 - 1 Santa Eulalia
17 maart 2019
12:00ENDLlosetense 0 - 3 SD Formentera
12:00ENDIbiza San Rafel 4 - 0 CD Son Cladera
12:00ENDMallorca B 2 - 1 CF Platges de Calvia
17:00ENDAlcudia 2 - 1 Ferriolense
23 maart 2019
16:00ENDCF Platges de Calvia 0 - 0 Poblense
16:00ENDLlosetense 1 - 3 Felanitx
16:15ENDCD Manacor 1 - 0 Constancia
16:30ENDFerriolense 0 - 0 Mallorca B
16:30ENDCE Esporles 2 - 2 Ibiza San Rafel
16:30ENDClub Santa Catalin. 2 - 1 Mercadal
24 maart 2019
12:00ENDSanta Eulalia 3 - 1 Alcudia
30 maart 2019
16:00ENDSantanyi 2 - 1 CD Manacor
16:30ENDFerriolense 0 - 1 CF Platges de Calvia
19:00ENDConstancia 1 - 1 Club Santa Catalin.
31 maart 2019
11:30ENDMercadal 2 - 0 Llosetense
12:00ENDIbiza San Rafel 0 - 1 Poblense
12:00ENDSD Formentera 3 - 2 Binissalem
12:30ENDMallorca B 3 - 1 Santa Eulalia
6 april 2019
12:00ENDClub Santa Catalin. 0 - 0 Santanyi
16:00ENDCF Platges de Calvia 0 - 1 Ibiza San Rafel
16:00ENDBinissalem 1 - 3 Felanitx
16:45ENDCD Manacor 2 - 0 Alcudia
7 april 2019
11:30ENDLlosetense 0 - 4 Constancia
12:30ENDCD Son Cladera 0 - 2 SD Formentera
16:00Santa EulaliaFerriolense
10 april 2019
19:30ENDMallorca B 3 - 0 CD Manacor
13 april 2019
12:30ENDSD Formentera 2 - 0 CE Esporles
16:30LlosetenseSantanyi
18:00ENDAlcudia 2 - 1 Club Santa Catalin.
18:15ENDFelanitx 3 - 1 CD Son Cladera
14 april 2019
11:30MercadalBinissalem
16:00ENDSanta Eulalia 2 - 1 CF Platges de Calvia
17 april 2019
20:00ENDBinissalem 1 - 0 Constancia
20:00CE EsporlesFelanitx
18 april 2019
10:45ENDClub Santa Catalin. 0 - 4 Mallorca B
14:00ENDCD Son Cladera 1 - 0 Mercadal
15:00ENDPoblense 1 - 1 SD Formentera
16:00LlosetenseAlcudia
18:00ENDCD Manacor 2 - 2 Ferriolense
27 april 2019
12:00FelanitxPoblense
16:00Santa EulaliaCD Manacor
16:00SantanyiBinissalem
16:30LlosetenseMallorca B
16:30FerriolenseClub Santa Catalin.
19:00ConstanciaCD Son Cladera
28 april 2019
11:30MercadalCE Esporles
12:00SD FormenteraIbiza San Rafel
1 mei 2019
12:00BinissalemAlcudia
12:00CD Son CladeraSantanyi
12:00Ibiza San RafelFelanitx
12:00PoblenseMercadal
12:00LlosetenseFerriolense
12:00CE EsporlesConstancia
12:00Santa EulaliaClub Santa Catalin.
5 mei 2019
12:00ConstanciaPoblense
12:00CD ManacorCF Platges de Calvia
12:00Santa EulaliaLlosetense
12:00Mallorca BBinissalem
12:00AlcudiaCD Son Cladera
12:00SantanyiCE Esporles
12:00MercadalIbiza San Rafel
12 mei 2019
12:00Club Santa Catalin.CD Manacor
12:00BinissalemFerriolense
12:00CD Son CladeraMallorca B
12:00CE EsporlesAlcudia
12:00PoblenseSantanyi
12:00Ibiza San RafelConstancia
12:00SD FormenteraCF Platges de Calvia
18 mei 2019
12:00FelanitxSD Formentera
19 mei 2019
12:00FerriolenseCD Son Cladera
12:00SantanyiIbiza San Rafel
12:00Mallorca BCE Esporles
12:00CD ManacorLlosetense
12:00Santa EulaliaBinissalem
12:00AlcudiaPoblense
12:00CF Platges de CalviaClub Santa Catalin.
Discussie
0 Berichten