Live wedstrijd Tercera Division - Grp. 12 Live score resultaten van voetbalwedstrijden - Rankings Tercera Division - Grp. 12

Tercera Division - Grp. 12-wedstrijden

25 augustus 2018
13:30ENDCD El Cotillo 2 - 4 Las Zocas
17:30ENDPanaderia Pulido 3 - 1 Dep. Marino
17:45ENDUD Ibarra 2 - 1 Santa Brigida
26 augustus 2018
13:00ENDTenisca 3 - 2 UD San Fernando
13:00ENDLanzarote 1 - 0 CD Union Sur Yaiza
13:00ENDCD Buzanada 1 - 0 CD La Cuadra-Union.
14:00ENDLas Palmas C 1 - 1 Tenerife B
1 september 2018
16:45ENDSanta Brigida 1 - 0 CD Buzanada
2 september 2018
13:00ENDDep. Marino 1 - 1 Atletico Guimar
13:00ENDTenerife B 2 - 0 CD Santa Ursula
13:00ENDUD San Fernando 1 - 4 Lanzarote
13:00ENDMensajero 1 - 1 CD El Cotillo
13:00ENDLas Zocas 1 - 3 Panaderia Pulido
14:45ENDCD La Cuadra-Union. 6 - 1 Tenisca
7 september 2018
22:00ENDUD Ibarra 1 - 0 Tenerife B
8 september 2018
17:00ENDLas Palmas C 0 - 0 CD Santa Ursula
17:00ENDPanaderia Pulido 3 - 2 Mensajero
9 september 2018
13:00ENDTenisca 1 - 0 Santa Brigida
13:00ENDAtletico Guimar 2 - 0 Las Zocas
13:00ENDLanzarote 1 - 1 CD La Cuadra-Union.
13:00ENDCD El Cotillo 0 - 0 CD Union Sur Yaiza
15 september 2018
17:30ENDCD Santa Ursula 3 - 1 UD Ibarra
16 september 2018
13:00ENDUD San Fernando 5 - 2 CD El Cotillo
13:00ENDMensajero 2 - 2 Atletico Guimar
13:00ENDCD Union Sur Yaiza 3 - 1 Panaderia Pulido
13:00ENDTenerife B 1 - 0 CD Buzanada
13:00ENDSanta Brigida 3 - 1 Lanzarote
13:30ENDDep. Marino 0 - 0 Las Palmas C
21 september 2018
22:00ENDPanaderia Pulido 1 - 3 UD San Fernando
22:00ENDCD Buzanada 3 - 0 CD Santa Ursula
22 september 2018
17:00ENDLas Palmas C 0 - 0 UD Ibarra
23 september 2018
12:30ENDAtletico Guimar 2 - 0 CD Union Sur Yaiza
13:00ENDDep. Marino 4 - 0 Las Zocas
13:00ENDTenisca 1 - 1 Tenerife B
13:00ENDCD El Cotillo 1 - 1 CD La Cuadra-Union.
28 september 2018
22:00ENDUD Ibarra 0 - 0 CD Buzanada
29 september 2018
16:00ENDSanta Brigida 1 - 1 CD El Cotillo
17:30ENDCD Santa Ursula 2 - 0 Tenisca
18:30ENDMensajero 3 - 1 Dep. Marino
30 september 2018
13:00ENDLas Zocas 0 - 5 Las Palmas C
13:00ENDCD La Cuadra-Union. 3 - 3 Panaderia Pulido
13:00ENDUD San Fernando 2 - 4 Atletico Guimar
13:00ENDTenerife B 1 - 1 Lanzarote
5 oktober 2018
22:00ENDPanaderia Pulido 0 - 1 Santa Brigida
6 oktober 2018
17:00ENDLas Palmas C 2 - 0 CD Buzanada
7 oktober 2018
13:00ENDLanzarote 0 - 0 CD Santa Ursula
13:00ENDTenisca 0 - 1 UD Ibarra
13:00ENDLas Zocas 0 - 2 Mensajero
13:00ENDDep. Marino 2 - 1 CD Union Sur Yaiza
13:00ENDAtletico Guimar 1 - 1 CD La Cuadra-Union.
12 oktober 2018
13:00ENDUD San Fernando 1 - 0 Dep. Marino
13:00ENDSanta Brigida 1 - 1 Atletico Guimar
13 oktober 2018
13:00ENDTenerife B 1 - 0 CD El Cotillo
17:00ENDUD Ibarra 2 - 1 Lanzarote
14 oktober 2018
13:00ENDCD Buzanada 0 - 0 Tenisca
13:00ENDMensajero 2 - 1 Las Palmas C
13:00ENDCD Union Sur Yaiza 3 - 0 Las Zocas
20 oktober 2018
13:30ENDLas Palmas C 1 - 0 Tenisca
17:30ENDPanaderia Pulido 2 - 2 Tenerife B
21 oktober 2018
13:00ENDLas Zocas 2 - 0 UD San Fernando
13:00ENDDep. Marino 4 - 0 CD La Cuadra-Union.
13:00ENDLanzarote 2 - 0 CD Buzanada
13:00ENDMensajero 1 - 0 CD Union Sur Yaiza
13:45ENDCD El Cotillo 0 - 1 CD Santa Ursula
27 oktober 2018
15:00ENDUD Ibarra 4 - 3 CD El Cotillo
16:30ENDCD Santa Ursula 4 - 1 Panaderia Pulido
17:15ENDSanta Brigida 4 - 2 Dep. Marino
28 oktober 2018
12:00ENDTenisca 1 - 0 Lanzarote
12:00ENDCD Union Sur Yaiza 0 - 0 Las Palmas C
12:00ENDTenerife B 1 - 1 Atletico Guimar
12:00ENDUD San Fernando 3 - 1 Mensajero
12:30ENDCD La Cuadra-Union. 1 - 1 Las Zocas
3 november 2018
17:00ENDLas Palmas C 2 - 1 Lanzarote
17:30ENDPanaderia Pulido 2 - 1 UD Ibarra
18:00ENDLas Zocas 1 - 3 Santa Brigida
19:00ENDAtletico Guimar 0 - 0 CD Santa Ursula
4 november 2018
13:00ENDCD Union Sur Yaiza 2 - 0 UD San Fernando
13:00ENDCD El Cotillo 1 - 0 CD Buzanada
13:00ENDMensajero 1 - 0 CD La Cuadra-Union.
9 november 2018
22:00ENDUD San Fernando 1 - 2 Las Palmas C
22:00ENDUD Ibarra 1 - 0 Atletico Guimar
10 november 2018
17:45ENDCD Buzanada 3 - 1 Panaderia Pulido
11 november 2018
13:00ENDSanta Brigida 1 - 0 Mensajero
13:00ENDTenerife B 2 - 1 Dep. Marino
13:00ENDCD La Cuadra-Union. 4 - 0 CD Union Sur Yaiza
13:30ENDTenisca 3 - 1 CD El Cotillo
17 november 2018
16:30Panaderia PulidoTenisca
17:00ENDLas Zocas 1 - 1 Tenerife B
19:00ENDAtletico Guimar 2 - 3 CD Buzanada
18 november 2018
13:00ENDDep. Marino 2 - 4 CD Santa Ursula
13:00ENDCD El Cotillo 0 - 2 Lanzarote
13:00ENDUD San Fernando 4 - 1 CD La Cuadra-Union.
13:00ENDCD Union Sur Yaiza 1 - 0 Santa Brigida
23 november 2018
22:00ENDUD Ibarra 1 - 4 Dep. Marino
22:00ENDSanta Brigida 1 - 1 UD San Fernando
24 november 2018
17:30ENDCD Santa Ursula 0 - 0 Las Zocas
25 november 2018
13:00ENDLanzarote 2 - 0 Panaderia Pulido
13:00ENDTenerife B 1 - 2 Mensajero
13:00ENDTenisca 1 - 1 Atletico Guimar
13:00ENDCD La Cuadra-Union. 0 - 0 Las Palmas C
1 december 2018
16:00ENDLas Palmas C 1 - 1 CD El Cotillo
17:00ENDLas Zocas 2 - 3 UD Ibarra
18:30ENDCD La Cuadra-Union. 0 - 1 Santa Brigida
2 december 2018
13:00ENDAtletico Guimar 0 - 1 Lanzarote
13:00ENDMensajero 1 - 2 CD Santa Ursula
13:00ENDDep. Marino 1 - 0 CD Buzanada
13:00ENDCD Union Sur Yaiza 0 - 1 Tenerife B
6 december 2018
13:00ENDSanta Brigida 2 - 0 Las Palmas C
13:00ENDCD Santa Ursula 1 - 0 CD Union Sur Yaiza
7 december 2018
22:00ENDCD Buzanada 1 - 1 Las Zocas
9 december 2018
13:00ENDCD El Cotillo 0 - 1 Panaderia Pulido
13:00ENDUD Ibarra 0 - 3 Mensajero
13:00ENDTenisca 1 - 1 Dep. Marino
13:00ENDTenerife B 3 - 0 UD San Fernando
15 december 2018
17:00ENDLas Palmas C 1 - 2 Panaderia Pulido
16 december 2018
12:00ENDCD La Cuadra-Union. 1 - 0 Tenerife B
12:00ENDAtletico Guimar 1 - 0 CD El Cotillo
12:00ENDCD Union Sur Yaiza 2 - 2 UD Ibarra
12:00ENDMensajero 4 - 0 CD Buzanada
13:00ENDDep. Marino 1 - 3 Lanzarote
13:00ENDLas Zocas 2 - 0 Tenisca
13:00ENDUD San Fernando 0 - 2 CD Santa Ursula
22 december 2018
16:30Panaderia PulidoAtletico Guimar
17:00UD IbarraUD San Fernando
17:30CD Santa UrsulaCD La Cuadra-Union.
23 december 2018
11:00CD BuzanadaCD Union Sur Yaiza
11:00TeniscaMensajero
11:00LanzaroteLas Zocas
13:00Tenerife BSanta Brigida
29 december 2018
11:00Atletico GuimarLas Palmas C
30 december 2018
11:00CD La Cuadra-Union.UD Ibarra
11:00UD San FernandoCD Buzanada
11:00MensajeroLanzarote
11:00CD Union Sur YaizaTenisca
11:00Dep. MarinoCD El Cotillo
12 januari 2019
11:00Las ZocasCD El Cotillo
13 januari 2019
11:00Santa BrigidaUD Ibarra
11:00CD Union Sur YaizaLanzarote
11:00Dep. MarinoPanaderia Pulido
11:00CD La Cuadra-Union.CD Buzanada
11:00UD San FernandoTenisca
11:00Tenerife BLas Palmas C
19 januari 2019
11:00CD Santa UrsulaTenerife B
11:00Atletico GuimarDep. Marino
11:00Panaderia PulidoLas Zocas
20 januari 2019
11:00CD El CotilloMensajero
11:00LanzaroteUD San Fernando
11:00TeniscaCD La Cuadra-Union.
11:00CD BuzanadaSanta Brigida
26 januari 2019
11:00Las ZocasAtletico Guimar
11:00CD Santa UrsulaLas Palmas C
27 januari 2019
11:00Santa BrigidaTenisca
11:00CD Union Sur YaizaCD El Cotillo
11:00Tenerife BUD Ibarra
11:00CD La Cuadra-Union.Lanzarote
11:00MensajeroPanaderia Pulido
1 februari 2019
11:00CD BuzanadaTenerife B
2 februari 2019
11:00Panaderia PulidoCD Union Sur Yaiza
11:00UD IbarraCD Santa Ursula
11:00Las Palmas CDep. Marino
3 februari 2019
11:00Atletico GuimarMensajero
11:00LanzaroteSanta Brigida
11:00CD El CotilloUD San Fernando
8 februari 2019
11:00UD San FernandoPanaderia Pulido
9 februari 2019
11:00CD Santa UrsulaCD Buzanada
11:00UD IbarraLas Palmas C
11:00Las ZocasDep. Marino
10 februari 2019
11:00CD Union Sur YaizaAtletico Guimar
11:00CD La Cuadra-Union.CD El Cotillo
11:00Tenerife BTenisca
15 februari 2019
11:00CD BuzanadaUD Ibarra
16 februari 2019
11:00Las Palmas CLas Zocas
11:00Atletico GuimarUD San Fernando
11:00Panaderia PulidoCD La Cuadra-Union.
17 februari 2019
11:00LanzaroteTenerife B
11:00TeniscaCD Santa Ursula
11:00Dep. MarinoMensajero
11:00CD El CotilloSanta Brigida
22 februari 2019
11:00Santa BrigidaPanaderia Pulido
23 februari 2019
11:00CD Santa UrsulaLanzarote
11:00UD IbarraTenisca
24 februari 2019
11:00CD La Cuadra-Union.Atletico Guimar
11:00CD BuzanadaLas Palmas C
11:00MensajeroLas Zocas
11:00CD Union Sur YaizaDep. Marino
2 maart 2019
11:00Las Palmas CMensajero
11:00Las ZocasCD Union Sur Yaiza
11:00Atletico GuimarSanta Brigida
3 maart 2019
11:00Dep. MarinoUD San Fernando
11:00CD El CotilloTenerife B
11:00LanzaroteUD Ibarra
11:00TeniscaCD Buzanada
9 maart 2019
11:00CD Santa UrsulaCD El Cotillo
10 maart 2019
11:00CD Union Sur YaizaMensajero
11:00UD San FernandoLas Zocas
11:00CD La Cuadra-Union.Dep. Marino
11:00Tenerife BPanaderia Pulido
11:00CD BuzanadaLanzarote
11:00TeniscaLas Palmas C
16 maart 2019
11:00Panaderia PulidoCD Santa Ursula
11:00Las Palmas CCD Union Sur Yaiza
11:00Atletico GuimarTenerife B
11:00Las ZocasCD La Cuadra-Union.
17 maart 2019
11:00Dep. MarinoSanta Brigida
11:00LanzaroteTenisca
11:00CD El CotilloUD Ibarra
11:00MensajeroUD San Fernando
23 maart 2019
11:00CD Santa UrsulaAtletico Guimar
11:00UD IbarraPanaderia Pulido
24 maart 2019
11:00Santa BrigidaLas Zocas
11:00CD BuzanadaCD El Cotillo
11:00CD La Cuadra-Union.Mensajero
11:00UD San FernandoCD Union Sur Yaiza
11:00LanzaroteLas Palmas C
30 maart 2019
11:00Panaderia PulidoCD Buzanada
11:00Las Palmas CUD San Fernando
11:00Atletico GuimarUD Ibarra
31 maart 2019
12:00Dep. MarinoTenerife B
12:00CD Union Sur YaizaCD La Cuadra-Union.
12:00CD El CotilloTenisca
12:00MensajeroSanta Brigida
5 april 2019
12:00CD BuzanadaAtletico Guimar
6 april 2019
12:00CD Santa UrsulaDep. Marino
7 april 2019
12:00CD La Cuadra-Union.UD San Fernando
12:00Santa BrigidaCD Union Sur Yaiza
12:00Tenerife BLas Zocas
12:00TeniscaPanaderia Pulido
12:00LanzaroteCD El Cotillo
12 april 2019
12:00UD San FernandoSanta Brigida
13 april 2019
12:00Las ZocasCD Santa Ursula
12:00Las Palmas CCD La Cuadra-Union.
12:00Panaderia PulidoLanzarote
14 april 2019
12:00MensajeroTenerife B
12:00Atletico GuimarTenisca
12:00Dep. MarinoUD Ibarra
19 april 2019
12:00UD IbarraLas Zocas
12:00CD BuzanadaDep. Marino
20 april 2019
12:00CD Santa UrsulaMensajero
21 april 2019
12:00Tenerife BCD Union Sur Yaiza
12:00CD El CotilloLas Palmas C
12:00LanzaroteAtletico Guimar
12:00Santa BrigidaCD La Cuadra-Union.
27 april 2019
12:00Las Palmas CSanta Brigida
12:00Panaderia PulidoCD El Cotillo
12:00Las ZocasCD Buzanada
28 april 2019
12:00Dep. MarinoTenisca
12:00MensajeroUD Ibarra
12:00CD Union Sur YaizaCD Santa Ursula
12:00UD San FernandoTenerife B
3 mei 2019
12:00Panaderia PulidoLas Palmas C
4 mei 2019
12:00CD Santa UrsulaUD San Fernando
12:00UD IbarraCD Union Sur Yaiza
5 mei 2019
12:00TeniscaLas Zocas
12:00LanzaroteDep. Marino
12:00CD BuzanadaMensajero
12:00CD El CotilloAtletico Guimar
12:00Tenerife BCD La Cuadra-Union.
11 mei 2019
12:00Las ZocasLanzarote
12:00Atletico GuimarPanaderia Pulido
12 mei 2019
12:00MensajeroTenisca
12:00CD Union Sur YaizaCD Buzanada
12:00CD La Cuadra-Union.CD Santa Ursula
12:00UD San FernandoUD Ibarra
12:00Santa BrigidaTenerife B
19 mei 2019
12:00CD BuzanadaUD San Fernando
12:00UD IbarraCD La Cuadra-Union.
12:00TeniscaCD Union Sur Yaiza
12:00LanzaroteMensajero
12:00Las Palmas CAtletico Guimar
12:00CD El CotilloDep. Marino
12:00CD Santa UrsulaSanta Brigida
Discussie
0 Berichten