Live wedstrijd Tercera Division - Grp. 15 Live score resultaten van voetbalwedstrijden - Rankings Tercera Division - Grp. 15

Tercera Division - Grp. 15-wedstrijden

24 augustus 2019
17:00END Huarte 1 - 3 CD Corellano
18:00END UDC Txantrea 3 - 0 UCD Burlades
18:30END Pamplona 1 - 0 Valle de Egues
19:00END CD Subiza 0 - 2 CD Baztan
25 augustus 2019
18:00END Pena Sport 2 - 1 Cortes
19:00END At. Cirbonero 1 - 2 U. Mutilvera
30 augustus 2019
20:00END Valle de Egues 0 - 0 CD Subiza
31 augustus 2019
17:30END Cortes 2 - 2 Pamplona
18:00END UCD Burlades 1 - 1 Huarte
18:30END CD Baztan 2 - 3 UDC Txantrea
19:30END CD Ardoi 0 - 1 San Juan
7 september 2019
17:00END Beti Kozkor KE 1 - 0 CD Corellano
17:30END CD Baztan 1 - 4 Valle de Egues
18:00END UDC Txantrea 1 - 0 Huarte
18:00END CD Subiza 1 - 1 Cortes
18:30END San Juan 2 - 1 U. Mutilvera
8 september 2019
18:00END Pena Sport 2 - 1 CD Ardoi
13 september 2019
20:00END Valle de Egues 2 - 2 UDC Txantrea
14 september 2019
17:00END U. Mutilvera 5 - 1 Pena Sport
17:30END UCD Burlades 1 - 2 Beti Kozkor KE
15 september 2019
16:30END Cortes 4 - 0 CD Baztan
17:30END CD Corellano 1 - 2 At. Cirbonero
19:30END CD Ardoi 0 - 2 Pamplona
21 september 2019
16:30END Beti Kozkor KE 0 - 0 Huarte
17:00END CD Subiza 0 - 1 CD Ardoi
17:00END Valle de Egues 1 - 2 Cortes
18:00END Pamplona 1 - 2 U. Mutilvera
22 september 2019
17:00END At. Cirbonero 0 - 1 UCD Burlades
28 september 2019
16:00END CD Ardoi 2 - 0 CD Baztan
16:30END Huarte 1 - 1 At. Cirbonero
16:30END Cortes 1 - 0 UDC Txantrea
17:00END CD Corellano 0 - 1 San Juan
17:00END U. Mutilvera 4 - 2 CD Subiza
4 oktober 2019
20:00END CD Baztan 0 - 1 U. Mutilvera
5 oktober 2019
17:00END UDC Txantrea 1 - 2 Beti Kozkor KE
18:00END Valle de Egues 1 - 1 CD Ardoi
18:00END San Juan 1 - 0 UCD Burlades
6 oktober 2019
17:00END Pena Sport 3 - 0 CD Corellano
12 oktober 2019
15:30END Beti Kozkor KE 3 - 2 At. Cirbonero
16:30END Huarte 4 - 4 San Juan
17:00END U. Mutilvera 3 - 1 Valle de Egues
18:30END CD Ardoi 2 - 0 Cortes
13 oktober 2019
12:00END UCD Burlades 2 - 2 Pena Sport
16:45END CD Corellano 1 - 3 Pamplona
19 oktober 2019
16:30END CD Subiza 3 - 0 CD Corellano
16:30END Cortes 0 - 0 U. Mutilvera
16:30END Pamplona 0 - 2 UCD Burlades
16:30END UDC Txantrea 2 - 2 At. Cirbonero
20 oktober 2019
17:00END Pena Sport 1 - 1 Huarte
26 oktober 2019
16:00END Beti Kozkor KE 2 - 0 San Juan
16:30END Huarte 1 - 0 Pamplona
17:30END UCD Burlades 0 - 1 CD Subiza
27 oktober 2019
16:00END CD Corellano 3 - 1 CD Baztan
17:00END CD Ardoi 0 - 1 UDC Txantrea
31 oktober 2019
20:00END UCD Burlades 2 - 0 CD Baztan
20:15END CD Subiza 1 - 2 Huarte
1 november 2019
16:30END Valle de Egues 3 - 1 CD Corellano
17:00END Pena Sport 2 - 0 Beti Kozkor KE
20:30END San Juan 4 - 0 At. Cirbonero
2 november 2019
18:30END CD Ardoi 1 - 0 U. Mutilvera
3 november 2019
17:00 CD Baztan Voorspellingen UCD Burlades
9 november 2019
16:00END Beti Kozkor KE 2 - 2 Pamplona
16:15END At. Cirbonero 1 - 1 Pena Sport
16:30END Huarte 3 - 4 CD Baztan
17:00END U. Mutilvera 1 - 1 UDC Txantrea
17:30END UCD Burlades 1 - 1 Valle de Egues
10 november 2019
16:00END CD Corellano 1 - 0 Cortes
16 november 2019
15:30END Pamplona 2 - 0 At. Cirbonero
15:30END Cortes 0 - 0 UCD Burlades
16:00END CD Subiza 1 - 1 Beti Kozkor KE
16:15END Valle de Egues 2 - 2 Huarte
16:30END UDC Txantrea 1 - 1 San Juan
23 november 2019
16:00END Beti Kozkor KE 2 - 1 CD Baztan
17:00END San Juan 1 - 0 Pena Sport
17:00END Huarte 0 - 0 Cortes
24 november 2019
16:00END At. Cirbonero 3 - 0 CD Subiza
16:30END CD Corellano 2 - 1 CD Ardoi
28 november 2019
20:30END CD Ardoi 0 - 1 UCD Burlades
30 november 2019
15:30END Pamplona 2 - 1 San Juan
16:00END UDC Txantrea 2 - 3 Pena Sport
16:00END Valle de Egues 4 - 1 Beti Kozkor KE
16:30END U. Mutilvera 3 - 0 CD Corellano
1 december 2019
16:00END At. Cirbonero 1 - 0 CD Baztan
14 december 2019
15:30END Beti Kozkor KE 1 - 0 Cortes
15:45END Huarte 2 - 0 CD Ardoi
16:00END At. Cirbonero 5 - 3 Valle de Egues
16:00END Pena Sport 1 - 1 Pamplona
17:45END UCD Burlades 3 - 2 U. Mutilvera
15 december 2019
17:00END San Juan 3 - 1 CD Subiza
21 december 2019
15:30END Cortes 0 - 0 At. Cirbonero
16:00END CD Baztan 2 - 3 San Juan
16:00END UDC Txantrea 2 - 2 Pamplona
16:00END CD Subiza 2 - 2 Pena Sport
16:30END U. Mutilvera 2 - 0 Huarte
4 januari 2020
15:30END Pamplona 1 - 0 CD Subiza
16:00END Beti Kozkor KE 1 - 1 CD Ardoi
16:00END Pena Sport 4 - 2 CD Baztan
16:30END San Juan 1 - 1 Valle de Egues
5 januari 2020
12:00END UDC Txantrea 2 - 0 CD Corellano
11 januari 2020
15:30END Cortes 0 - 2 San Juan
16:00END CD Subiza 2 - 3 UDC Txantrea
16:00END CD Baztan 0 - 0 Pamplona
16:00END Valle de Egues 2 - 0 Pena Sport
16:00END CD Ardoi 2 - 3 At. Cirbonero
16:30END U. Mutilvera 1 - 1 Beti Kozkor KE
12 januari 2020
16:30END CD Corellano 1 - 1 UCD Burlades
18 januari 2020
15:30END Cortes 2 - 2 Pena Sport
15:45END U. Mutilvera 1 - 3 At. Cirbonero
16:00END CD Baztan 1 - 4 CD Subiza
16:15END Valle de Egues 0 - 1 Pamplona
17:30END UCD Burlades 2 - 2 UDC Txantrea
19 januari 2020
16:30END CD Corellano 1 - 1 Huarte
25 januari 2020
15:30END Pamplona 1 - 0 Cortes
15:45END Huarte 3 - 0 UCD Burlades
16:00END UDC Txantrea 1 - 1 CD Baztan
16:00END CD Subiza 0 - 1 Valle de Egues
16:30END San Juan 1 - 2 CD Ardoi
1 februari 2020
16:00END Cortes 3 - 0 CD Subiza
16:15 Valle de Egues Voorspellingen CD Baztan
16:30END Huarte 0 - 0 UDC Txantrea
18:00END U. Mutilvera 2 - 0 San Juan
2 februari 2020
17:00END CD Ardoi 0 - 1 Pena Sport
17:30END CD Corellano 1 - 1 Beti Kozkor KE
7 februari 2020
20:00END UDC Txantrea 1 - 3 Valle de Egues
8 februari 2020
15:45END CD Baztan 3 - 2 Cortes
16:00END Pamplona 1 - 2 CD Ardoi
16:30END Beti Kozkor KE 2 - 1 UCD Burlades
17:00END Pena Sport 2 - 0 U. Mutilvera
9 februari 2020
16:00END At. Cirbonero 3 - 1 CD Corellano
14 februari 2020
20:15END Huarte 3 - 0 Beti Kozkor KE
15 februari 2020
16:00END Cortes 4 - 0 Valle de Egues
17:00END U. Mutilvera 0 - 0 Pamplona
17:45END UCD Burlades 0 - 3 At. Cirbonero
18:30END CD Ardoi 2 - 4 CD Subiza
23 februari 2020
17:00 UDC Txantrea Voorspellingen Cortes
17:00 San Juan Voorspellingen CD Corellano
17:00 CD Subiza Voorspellingen U. Mutilvera
17:00 At. Cirbonero Voorspellingen Huarte
17:00 CD Baztan Voorspellingen CD Ardoi
1 maart 2020
17:00 UCD Burlades Voorspellingen San Juan
17:00 CD Ardoi Voorspellingen Valle de Egues
17:00 Beti Kozkor KE Voorspellingen UDC Txantrea
17:00 CD Corellano Voorspellingen Pena Sport
17:00 U. Mutilvera Voorspellingen CD Baztan
8 maart 2020
17:00 At. Cirbonero Voorspellingen Beti Kozkor KE
17:00 Cortes Voorspellingen CD Ardoi
17:00 San Juan Voorspellingen Huarte
17:00 Valle de Egues Voorspellingen U. Mutilvera
17:00 Pena Sport Voorspellingen UCD Burlades
17:00 Pamplona Voorspellingen CD Corellano
15 maart 2020
17:00 U. Mutilvera Voorspellingen Cortes
17:00 At. Cirbonero Voorspellingen UDC Txantrea
17:00 UCD Burlades Voorspellingen Pamplona
17:00 CD Corellano Voorspellingen CD Subiza
17:00 Huarte Voorspellingen Pena Sport
19 maart 2020
17:00 San Juan Voorspellingen Beti Kozkor KE
17:00 CD Baztan Voorspellingen CD Corellano
17:00 CD Subiza Voorspellingen UCD Burlades
17:00 UDC Txantrea Voorspellingen CD Ardoi
17:00 Pamplona Voorspellingen Huarte
22 maart 2020
17:00 U. Mutilvera Voorspellingen CD Ardoi
17:00 Huarte Voorspellingen CD Subiza
17:00 CD Corellano Voorspellingen Valle de Egues
17:00 Beti Kozkor KE Voorspellingen Pena Sport
17:00 At. Cirbonero Voorspellingen San Juan
29 maart 2020
17:00 CD Baztan Voorspellingen Huarte
17:00 UDC Txantrea Voorspellingen U. Mutilvera
17:00 Pena Sport Voorspellingen At. Cirbonero
17:00 Pamplona Voorspellingen Beti Kozkor KE
17:00 Valle de Egues Voorspellingen UCD Burlades
17:00 Cortes Voorspellingen CD Corellano
5 april 2020
17:00 San Juan Voorspellingen UDC Txantrea
17:00 Beti Kozkor KE Voorspellingen CD Subiza
17:00 UCD Burlades Voorspellingen Cortes
17:00 At. Cirbonero Voorspellingen Pamplona
17:00 Huarte Voorspellingen Valle de Egues
12 april 2020
17:00 CD Subiza Voorspellingen At. Cirbonero
17:00 Pena Sport Voorspellingen San Juan
17:00 CD Ardoi Voorspellingen CD Corellano
17:00 CD Baztan Voorspellingen Beti Kozkor KE
17:00 Cortes Voorspellingen Huarte
19 april 2020
17:00 UCD Burlades Voorspellingen CD Ardoi
17:00 CD Corellano Voorspellingen U. Mutilvera
17:00 Beti Kozkor KE Voorspellingen Valle de Egues
17:00 Pena Sport Voorspellingen UDC Txantrea
17:00 San Juan Voorspellingen Pamplona
18:00 CD Baztan Voorspellingen At. Cirbonero
26 april 2020
17:00 CD Ardoi Voorspellingen Huarte
17:00 Valle de Egues Voorspellingen At. Cirbonero
17:00 Cortes Voorspellingen Beti Kozkor KE
17:00 CD Subiza Voorspellingen San Juan
17:00 Pamplona Voorspellingen Pena Sport
17:00 U. Mutilvera Voorspellingen UCD Burlades
3 mei 2020
17:00 Pamplona Voorspellingen UDC Txantrea
17:00 At. Cirbonero Voorspellingen Cortes
17:00 San Juan Voorspellingen CD Baztan
17:00 Huarte Voorspellingen U. Mutilvera
17:00 Pena Sport Voorspellingen CD Subiza
10 mei 2020
17:00 CD Corellano Voorspellingen UDC Txantrea
17:00 CD Ardoi Voorspellingen Beti Kozkor KE
17:00 Valle de Egues Voorspellingen San Juan
17:00 CD Subiza Voorspellingen Pamplona
17:00 CD Baztan Voorspellingen Pena Sport
17 mei 2020
17:00 Pena Sport Voorspellingen Valle de Egues
17:00 UDC Txantrea Voorspellingen CD Subiza
17:00 Pamplona Voorspellingen CD Baztan
17:00 San Juan Voorspellingen Cortes
17:00 Beti Kozkor KE Voorspellingen U. Mutilvera
17:00 At. Cirbonero Voorspellingen CD Ardoi
17:00 UCD Burlades Voorspellingen CD Corellano
Discussie
0 Berichten