Live wedstrijd Tercera Division - Grp. 18 Live score resultaten van voetbalwedstrijden - Rankings Tercera Division - Grp. 18

Tercera Division - Grp. 18-wedstrijden

25 augustus 2018
18:00ENDClub Atlético Iban. 1 - 0 CD Villacanas
20:00ENDLa Roda 1 - 0 CD Madridejos
26 augustus 2018
12:00ENDAlbacete B 1 - 0 Mora
19:00ENDQuintanar Rey 0 - 0 Villarrubia CF
19:00ENDGuadalajara 3 - 2 Azuqueca
20:00ENDCD Manchego Ciudad. 2 - 1 Marchamalo
20:30ENDToledo 0 - 0 Socuellamos
1 september 2018
19:00ENDCD Villacanas 1 - 0 Guadalajara
2 september 2018
12:00ENDAzuqueca 1 - 2 CD Manchego Ciudad.
19:00ENDAlmagro CF 2 - 0 Toledo
19:30ENDSocuellamos 4 - 1 Albacete B
19:30ENDCD Madridejos 1 - 0 Club Atlético Iban.
19:30ENDMora 2 - 1 Villarrobledo
20:00ENDVillarrubia CF 0 - 1 La Roda
8 september 2018
19:30ENDAlbacete B 1 - 1 Almagro CF
9 september 2018
12:00ENDAzuqueca 2 - 0 CD Villacanas
18:00ENDClub Atlético Iban. 1 - 2 Villarrubia CF
18:30ENDGuadalajara 3 - 1 CD Madridejos
18:30ENDQuintanar Rey 1 - 1 Mora
20:00ENDVillarrobledo 0 - 0 Socuellamos
20:00ENDToledo 2 - 0 Tomelloso
15 september 2018
19:00ENDVillarrubia CF 2 - 0 Guadalajara
16 september 2018
18:00ENDCD Madridejos 0 - 2 Azuqueca
18:00ENDAlmagro CF 0 - 2 Villarrobledo
18:30ENDTomelloso 1 - 1 Albacete B
18:30ENDMarchamalo 1 - 0 Toledo
19:00ENDSocuellamos 4 - 1 Quintanar Rey
19:00ENDMora 1 - 2 La Roda
19:00ENDCD Villacanas 0 - 0 CD Manchego Ciudad.
22 september 2018
20:00ENDAzuqueca 1 - 3 Villarrubia CF
23 september 2018
17:30ENDClub Atlético Iban. 1 - 1 Mora
18:00ENDAlbacete B 4 - 2 Marchamalo
18:00ENDLa Roda 0 - 0 Socuellamos
18:30ENDQuintanar Rey 3 - 0 Almagro CF
18:30ENDCD Villacanas 0 - 3 CD Madridejos
19:00ENDVillarrobledo 4 - 0 Tomelloso
29 september 2018
19:00ENDVillarrubia CF 2 - 0 CD Villacanas
30 september 2018
18:00ENDAlmagro CF 0 - 1 La Roda
18:00ENDMora 2 - 1 Guadalajara
18:00ENDMarchamalo 0 - 1 Villarrobledo
18:30ENDTomelloso 3 - 2 Quintanar Rey
19:00ENDSocuellamos 4 - 0 Club Atlético Iban.
19:30ENDCD Madridejos 1 - 0 CD Manchego Ciudad.
7 oktober 2018
12:00ENDGuadalajara 1 - 1 Socuellamos
12:00ENDAzuqueca 0 - 0 Mora
17:30ENDClub Atlético Iban. 4 - 1 Almagro CF
18:00ENDLa Roda 4 - 3 Tomelloso
18:00ENDCD Manchego Ciudad. 1 - 0 Toledo
18:30ENDQuintanar Rey 1 - 2 Marchamalo
19:30ENDCD Madridejos 2 - 2 Villarrubia CF
12 oktober 2018
18:00ENDToledo 2 - 3 Albacete B
19:00ENDVillarrubia CF 0 - 0 CD Manchego Ciudad.
14 oktober 2018
12:00ENDSocuellamos 2 - 0 Azuqueca
17:30ENDMora 1 - 4 CD Villacanas
17:30ENDMarchamalo 2 - 4 La Roda
17:30ENDAlmagro CF 1 - 1 Guadalajara
18:00ENDTomelloso 2 - 1 Club Atlético Iban.
20 oktober 2018
18:00ENDCD Manchego Ciudad. 1 - 0 Albacete B
18:00ENDCD Villacanas 0 - 3 Socuellamos
21 oktober 2018
12:00ENDAzuqueca 2 - 3 Almagro CF
16:00ENDGuadalajara 3 - 1 Tomelloso
17:00ENDClub Atlético Iban. 4 - 0 Marchamalo
17:30ENDCD Madridejos 2 - 1 Mora
18:00ENDVillarrobledo 4 - 3 Toledo
27 oktober 2018
17:00ENDAlmagro CF 0 - 1 CD Villacanas
18:30ENDTomelloso 1 - 1 Azuqueca
28 oktober 2018
12:00ENDMarchamalo 0 - 1 Guadalajara
12:00ENDAlbacete B 2 - 0 Villarrobledo
18:00ENDToledo 4 - 1 Quintanar Rey
18:30ENDMora 1 - 0 Villarrubia CF
19:00ENDSocuellamos 3 - 1 CD Madridejos
1 november 2018
16:30ENDQuintanar Rey 0 - 2 Albacete B
3 november 2018
17:00ENDCD Villacanas 1 - 1 Tomelloso
18:00ENDVillarrubia CF 1 - 3 Socuellamos
4 november 2018
12:00ENDAzuqueca 3 - 0 Marchamalo
17:00ENDCD Madridejos 2 - 1 Almagro CF
17:00ENDCD Manchego Ciudad. 1 - 2 Villarrobledo
17:00ENDLa Roda 2 - 3 Toledo
11 november 2018
12:00ENDAlbacete B 0 - 0 La Roda
16:30ENDMora 0 - 0 CD Manchego Ciudad.
16:30ENDTomelloso 0 - 0 CD Madridejos
16:30ENDAlmagro CF 0 - 2 Villarrubia CF
16:30ENDMarchamalo 1 - 0 CD Villacanas
17:00ENDToledo 1 - 2 Club Atlético Iban.
18:00VillarrobledoQuintanar Rey
18 november 2018
12:00ENDGuadalajara 1 - 1 Toledo
12:00ENDLa Roda 0 - 0 Villarrobledo
16:00ENDClub Atlético Iban. 0 - 0 Albacete B
16:30ENDMora 0 - 1 Socuellamos
16:30ENDCD Madridejos 1 - 1 Marchamalo
17:00ENDCD Manchego Ciudad. 0 - 2 Quintanar Rey
17:00ENDVillarrubia CF 2 - 1 Tomelloso
25 november 2018
12:00ENDSocuellamos 3 - 0 CD Manchego Ciudad.
12:00ENDAlbacete B 3 - 0 Guadalajara
16:30VillarrobledoClub Atlético Iban.
16:30ENDMarchamalo 0 - 1 Villarrubia CF
16:30ENDQuintanar Rey 1 - 1 La Roda
16:30ENDAlmagro CF 0 - 0 Mora
17:00ENDToledo 1 - 0 Azuqueca
2 december 2018
12:00ENDSocuellamos 1 - 0 Almagro CF
12:00ENDAzuqueca 0 - 3 Albacete B
12:00ENDGuadalajara 2 - 2 Villarrobledo
16:00ENDClub Atlético Iban. 0 - 3 Quintanar Rey
16:30ENDMora 1 - 0 Tomelloso
16:30ENDCD Villacanas 0 - 2 Toledo
17:00ENDCD Manchego Ciudad. 1 - 0 La Roda
6 december 2018
16:00La RodaClub Atlético Iban.
16:30ENDQuintanar Rey 2 - 0 Guadalajara
16:30ENDTomelloso 0 - 0 Marchamalo
9 december 2018
11:30ENDVillarrobledo 3 - 0 Azuqueca
12:00ENDTomelloso 1 - 4 Socuellamos
16:00ENDAlbacete B 2 - 1 CD Villacanas
16:30ENDMarchamalo 0 - 0 Mora
16:30ENDAlmagro CF 2 - 1 CD Manchego Ciudad.
17:00ENDToledo 2 - 1 CD Madridejos
16 december 2018
12:00SocuellamosMarchamalo
12:00AzuquecaQuintanar Rey
16:30CD VillacanasVillarrobledo
16:30CD MadridejosAlbacete B
16:30GuadalajaraLa Roda
16:30Almagro CFTomelloso
16:30Villarrubia CFToledo
17:00CD Manchego Ciudad.Club Atlético Iban.
23 december 2018
11:00Albacete BVillarrubia CF
11:00MarchamaloAlmagro CF
11:00Quintanar ReyCD Villacanas
11:00La RodaAzuqueca
11:00Club Atlético Iban.Guadalajara
11:00CD Manchego Ciudad.Tomelloso
11:00VillarrobledoCD Madridejos
6 januari 2019
11:00AzuquecaClub Atlético Iban.
11:00CD VillacanasLa Roda
11:00Villarrubia CFVillarrobledo
11:00GuadalajaraCD Manchego Ciudad.
11:00CD MadridejosQuintanar Rey
11:00MoraToledo
13 januari 2019
11:00CD MadridejosLa Roda
11:00MarchamaloCD Manchego Ciudad.
11:00AzuquecaGuadalajara
11:00Villarrubia CFQuintanar Rey
11:00MoraAlbacete B
11:00CD VillacanasClub Atlético Iban.
11:00SocuellamosToledo
20 januari 2019
11:00CD Manchego Ciudad.Azuqueca
11:00GuadalajaraCD Villacanas
11:00Club Atlético Iban.CD Madridejos
11:00La RodaVillarrubia CF
11:00VillarrobledoMora
11:00Albacete BSocuellamos
11:00ToledoAlmagro CF
27 januari 2019
11:00SocuellamosVillarrobledo
11:00Almagro CFAlbacete B
11:00MoraQuintanar Rey
11:00CD VillacanasAzuqueca
11:00CD MadridejosGuadalajara
11:00Villarrubia CFClub Atlético Iban.
11:00TomellosoToledo
3 februari 2019
11:00CD Manchego Ciudad.CD Villacanas
11:00AzuquecaCD Madridejos
11:00GuadalajaraVillarrubia CF
11:00La RodaMora
11:00Quintanar ReySocuellamos
11:00VillarrobledoAlmagro CF
11:00Albacete BTomelloso
10 februari 2019
11:00CD MadridejosCD Villacanas
11:00Villarrubia CFAzuqueca
11:00MoraClub Atlético Iban.
11:00SocuellamosLa Roda
11:00Almagro CFQuintanar Rey
11:00TomellosoVillarrobledo
11:00MarchamaloAlbacete B
17 februari 2019
11:00CD Manchego Ciudad.CD Madridejos
11:00CD VillacanasVillarrubia CF
11:00GuadalajaraMora
11:00Club Atlético Iban.Socuellamos
11:00La RodaAlmagro CF
11:00Quintanar ReyTomelloso
11:00VillarrobledoMarchamalo
24 februari 2019
11:00Villarrubia CFCD Madridejos
11:00MoraAzuqueca
11:00SocuellamosGuadalajara
11:00Almagro CFClub Atlético Iban.
11:00TomellosoLa Roda
11:00MarchamaloQuintanar Rey
11:00ToledoCD Manchego Ciudad.
3 maart 2019
11:00CD Manchego Ciudad.Villarrubia CF
11:00CD VillacanasMora
11:00Club Atlético Iban.Tomelloso
11:00GuadalajaraAlmagro CF
11:00AzuquecaSocuellamos
11:00La RodaMarchamalo
11:00Albacete BToledo
10 maart 2019
11:00SocuellamosCD Villacanas
11:00MoraCD Madridejos
11:00TomellosoGuadalajara
11:00MarchamaloClub Atlético Iban.
11:00Albacete BCD Manchego Ciudad.
11:00Almagro CFAzuqueca
11:00ToledoVillarrobledo
17 maart 2019
11:00GuadalajaraMarchamalo
11:00CD VillacanasAlmagro CF
11:00CD MadridejosSocuellamos
11:00Villarrubia CFMora
11:00AzuquecaTomelloso
11:00VillarrobledoAlbacete B
11:00Quintanar ReyToledo
24 maart 2019
11:00SocuellamosVillarrubia CF
11:00Almagro CFCD Madridejos
11:00TomellosoCD Villacanas
11:00MarchamaloAzuqueca
11:00Albacete BQuintanar Rey
11:00VillarrobledoCD Manchego Ciudad.
11:00ToledoLa Roda
31 maart 2019
12:00CD Manchego Ciudad.Mora
12:00Villarrubia CFAlmagro CF
12:00CD MadridejosTomelloso
12:00CD VillacanasMarchamalo
12:00La RodaAlbacete B
12:00Quintanar ReyVillarrobledo
12:00Club Atlético Iban.Toledo
7 april 2019
12:00TomellosoVillarrubia CF
12:00MarchamaloCD Madridejos
12:00Albacete BClub Atlético Iban.
12:00SocuellamosMora
12:00VillarrobledoLa Roda
12:00Quintanar ReyCD Manchego Ciudad.
12:00ToledoGuadalajara
14 april 2019
12:00CD Manchego Ciudad.Socuellamos
12:00MoraAlmagro CF
12:00Villarrubia CFMarchamalo
12:00GuadalajaraAlbacete B
12:00Club Atlético Iban.Villarrobledo
12:00La RodaQuintanar Rey
12:00AzuquecaToledo
21 april 2019
12:00Almagro CFSocuellamos
12:00La RodaCD Manchego Ciudad.
12:00Quintanar ReyClub Atlético Iban.
12:00VillarrobledoGuadalajara
12:00Albacete BAzuqueca
12:00TomellosoMora
12:00ToledoCD Villacanas
28 april 2019
12:00Club Atlético Iban.La Roda
12:00GuadalajaraQuintanar Rey
12:00AzuquecaVillarrobledo
12:00CD VillacanasAlbacete B
12:00MoraMarchamalo
12:00SocuellamosTomelloso
12:00CD Manchego Ciudad.Almagro CF
12:00CD MadridejosToledo
5 mei 2019
12:00Club Atlético Iban.CD Manchego Ciudad.
12:00Albacete BCD Madridejos
12:00TomellosoAlmagro CF
12:00MarchamaloSocuellamos
12:00VillarrobledoCD Villacanas
12:00Quintanar ReyAzuqueca
12:00La RodaGuadalajara
12:00ToledoVillarrubia CF
12 mei 2019
12:00Villarrubia CFAlbacete B
12:00TomellosoCD Manchego Ciudad.
12:00AzuquecaLa Roda
12:00GuadalajaraClub Atlético Iban.
12:00CD VillacanasQuintanar Rey
12:00CD MadridejosVillarrobledo
12:00Almagro CFMarchamalo
19 mei 2019
12:00VillarrobledoVillarrubia CF
12:00Club Atlético Iban.Azuqueca
12:00La RodaCD Villacanas
12:00Quintanar ReyCD Madridejos
12:00MarchamaloTomelloso
12:00CD Manchego Ciudad.Guadalajara
12:00ToledoMora
Discussie
0 Berichten