Live wedstrijd Tercera Division - Grp. 2 Live score resultaten van voetbalwedstrijden - Rankings Tercera Division - Grp. 2

Tercera Division - Grp. 2-wedstrijden

26 augustus 2018
12:00ENDClub Siero 0 - 0 CD Praviano
12:30ENDCD Covadonga 1 - 0 CD Mosconia
16:15ENDUC Ceares 2 - 2 CD Tuilla
16:30ENDUD Gijon Industrial 0 - 0 Real Aviles Indust.
18:00ENDMarino Luanco 2 - 1 CD Colunga
18:15ENDLlanes 0 - 0 SD San Martin Arena
27 augustus 2018
20:00ENDEntregu CF 1 - 0 UD Llanera
2 september 2018
12:00ENDCondal CF 1 - 2 CD Lealtad
12:00ENDCD Mosconia 4 - 0 Marino Luanco
18:00ENDCD Praviano 5 - 1 UC Ceares
18:15ENDCD Colunga 0 - 0 Club Siero
18:30ENDCD Tuilla 3 - 0 UD Gijon Industrial
19:00ENDCaudal Deportivo 0 - 0 CD Covadonga
19:00ENDUD Llanera 0 - 0 Llanes
8 september 2018
19:00ENDUD Gijon Industrial 2 - 1 CD Praviano
20:00ENDMarino Luanco 3 - 0 Caudal Deportivo
9 september 2018
12:00ENDUC Ceares 0 - 1 CD Colunga
12:30ENDCD Covadonga 3 - 2 SD San Martin Arena
18:00ENDCD Lealtad 2 - 0 Real Aviles Indust.
18:30ENDClub Siero 2 - 1 CD Mosconia
18:30ENDEntregu CF 1 - 1 Condal CF
15 september 2018
17:30ENDReal Aviles Indust. 0 - 1 Entregu CF
18:00ENDCD Mosconia 1 - 1 UC Ceares
16 september 2018
17:30ENDSD San Martin Arena 0 - 0 Marino Luanco
17:45ENDCD Colunga 1 - 0 UD Gijon Industrial
17:45ENDCondal CF 1 - 0 UD Llanera
18:00ENDCD Tuilla 1 - 3 CD Lealtad
18:00ENDCaudal Deportivo 3 - 0 Club Siero
22 september 2018
18:30ENDClub Siero 1 - 0 SD San Martin Arena
23 september 2018
12:00ENDUC Ceares 0 - 1 Caudal Deportivo
17:00ENDLlanes 1 - 2 CD Covadonga
17:30ENDCD Lealtad 4 - 0 CD Praviano
17:45ENDUD Gijon Industrial 1 - 2 CD Mosconia
18:30ENDUD Llanera 2 - 3 Real Aviles Indust.
18:30ENDEntregu CF 4 - 0 CD Tuilla
30 september 2018
12:00ENDCondal CF 0 - 3 Llanes
12:30ENDCD Covadonga 1 - 2 Marino Luanco
17:00ENDCD Tuilla 1 - 0 UD Llanera
17:00ENDCD Praviano 0 - 0 Entregu CF
17:30ENDSD San Martin Arena 0 - 0 UC Ceares
17:30ENDCaudal Deportivo 2 - 0 UD Gijon Industrial
17:30ENDCD Colunga 0 - 0 CD Lealtad
7 oktober 2018
12:00ENDCondal CF 1 - 0 Real Aviles Indust.
12:00ENDUD Llanera 3 - 1 CD Praviano
17:00ENDLlanes 0 - 1 Marino Luanco
17:00ENDUD Gijon Industrial 0 - 1 SD San Martin Arena
17:15ENDCD Lealtad 2 - 0 CD Mosconia
17:30ENDClub Siero 2 - 0 CD Covadonga
18:30ENDEntregu CF 1 - 0 CD Colunga
12 oktober 2018
12:00ENDReal Aviles Indust. 0 - 4 Llanes
17:00ENDCD Mosconia 0 - 0 Entregu CF
14 oktober 2018
17:00ENDMarino Luanco 1 - 0 Club Siero
17:00ENDCD Colunga 0 - 1 UD Llanera
17:00ENDCD Tuilla 3 - 1 Condal CF
17:30ENDCaudal Deportivo 1 - 5 CD Lealtad
18:30ENDCD Covadonga 0 - 1 UC Ceares
20 oktober 2018
16:30ENDUC Ceares 0 - 1 Marino Luanco
16:45ENDCD Lealtad 2 - 1 SD San Martin Arena
21 oktober 2018
12:00ENDReal Aviles Indust. 1 - 1 CD Tuilla
12:00ENDCondal CF 1 - 0 CD Praviano
16:45ENDUD Llanera 3 - 2 CD Mosconia
16:45ENDLlanes 3 - 1 Club Siero
17:00ENDEntregu CF 0 - 1 Caudal Deportivo
17:00ENDUD Gijon Industrial 1 - 2 CD Covadonga
27 oktober 2018
16:30ENDCD Praviano 2 - 0 Real Aviles Indust.
17:00ENDCD Tuilla 2 - 0 Llanes
28 oktober 2018
12:00CD ColungaCondal CF
12:00SD San Martin ArenaEntregu CF
12:00ENDClub Siero 0 - 2 UC Ceares
18:30ENDMarino Luanco 0 - 0 UD Gijon Industrial
18:30ENDCaudal Deportivo 1 - 1 UD Llanera
1 november 2018
12:30ENDUD Llanera 1 - 0 SD San Martin Arena
17:00ENDUD Gijon Industrial 4 - 3 Club Siero
4 november 2018
12:00ENDCD Lealtad 1 - 1 CD Covadonga
12:00ENDReal Aviles Indust. 1 - 0 CD Colunga
12:30ENDCondal CF 1 - 1 CD Mosconia
12:30ENDLlanes 1 - 0 UC Ceares
16:15ENDCD Tuilla 1 - 2 CD Praviano
10 november 2018
15:45ENDUC Ceares 0 - 0 UD Gijon Industrial
11 november 2018
12:00ENDCD Colunga 3 - 4 CD Tuilla
12:00ENDCD Mosconia 3 - 0 Real Aviles Indust.
12:30ENDCD Covadonga 2 - 1 Entregu CF
15:45ENDCD Praviano 0 - 2 Llanes
16:30ENDMarino Luanco 1 - 1 CD Lealtad
17:00ENDCaudal Deportivo 2 - 0 Condal CF
17 november 2018
15:45ENDReal Aviles Indust. 0 - 0 Caudal Deportivo
18 november 2018
12:00ENDCD Praviano 1 - 0 CD Colunga
12:00ENDCD Lealtad 0 - 0 Club Siero
12:00ENDUD Llanera 1 - 0 CD Covadonga
12:00ENDCondal CF 1 - 2 SD San Martin Arena
12:15ENDLlanes 4 - 2 UD Gijon Industrial
15:45ENDCD Tuilla 1 - 1 CD Mosconia
16:30ENDEntregu CF 2 - 1 Marino Luanco
25 november 2018
12:00ENDSD San Martin Arena 0 - 1 Real Aviles Indust.
12:00ENDUC Ceares 0 - 1 CD Lealtad
15:45ENDCD Colunga 0 - 2 Llanes
15:45ENDCD Mosconia 3 - 3 CD Praviano
17:00ENDCaudal Deportivo 2 - 0 CD Tuilla
17:00ENDClub Siero 0 - 1 Entregu CF
17:00ENDMarino Luanco 1 - 1 UD Llanera
1 december 2018
15:45ENDCD Lealtad 2 - 0 UD Gijon Industrial
16:15ENDEntregu CF 2 - 1 UC Ceares
2 december 2018
12:00ENDCD Praviano 2 - 1 Caudal Deportivo
12:00ENDUD Llanera 1 - 0 Club Siero
12:00ENDCondal CF 3 - 3 CD Covadonga
12:00ENDCD Colunga 1 - 3 CD Mosconia
16:00ENDCD Tuilla 2 - 2 SD San Martin Arena
6 december 2018
12:00ENDUC Ceares 2 - 0 UD Llanera
12:00ENDSD San Martin Arena 2 - 2 Entregu CF
17:00ENDMarino Luanco 3 - 0 Condal CF
8 december 2018
17:00ENDCaudal Deportivo 4 - 0 CD Colunga
9 december 2018
12:00ENDCD Mosconia 0 - 1 Llanes
12:00ENDUD Gijon Industrial 0 - 1 Entregu CF
12:00ENDSD San Martin Arena 1 - 2 CD Praviano
12:00ENDCD Covadonga 4 - 0 Real Aviles Indust.
16 december 2018
12:00ENDCondal CF 1 - 1 Club Siero
12:00ENDReal Aviles Indust. 0 - 1 Marino Luanco
12:15ENDLlanes 0 - 5 CD Lealtad
12:30ENDUD Llanera 3 - 1 UD Gijon Industrial
15:45ENDCD Colunga 2 - 1 SD San Martin Arena
15:45ENDCD Mosconia 0 - 1 Caudal Deportivo
16:00ENDCD Tuilla 1 - 2 CD Covadonga
22 december 2018
15:45ENDCD Lealtad 1 - 0 Entregu CF
19:00ENDCD Covadonga 2 - 2 CD Praviano
23 december 2018
12:00ENDSD San Martin Arena 1 - 0 CD Mosconia
12:15ENDLlanes 0 - 3 Caudal Deportivo
15:45ENDUC Ceares 1 - 1 Condal CF
17:00ENDMarino Luanco 0 - 0 CD Tuilla
17:00ENDClub Siero 2 - 0 Real Aviles Indust.
5 januari 2019
16:00ENDCD Praviano 0 - 2 Marino Luanco
6 januari 2019
12:00ENDUD Llanera 0 - 3 CD Lealtad
16:00ENDCD Tuilla 5 - 0 Club Siero
7 januari 2019
12:00ENDCondal CF 3 - 0 UD Gijon Industrial
12:00ENDReal Aviles Indust. 1 - 2 UC Ceares
16:00ENDCD Colunga 0 - 0 CD Covadonga
16:15ENDEntregu CF 1 - 0 Llanes
17:00ENDCaudal Deportivo 6 - 0 SD San Martin Arena
13 januari 2019
12:00ENDReal Aviles Indust. 0 - 3 UD Gijon Industrial
12:00ENDSD San Martin Arena 1 - 2 Llanes
12:30ENDUD Llanera 2 - 1 Entregu CF
16:00ENDCD Praviano 2 - 1 Club Siero
16:00ENDCD Colunga 1 - 1 Marino Luanco
16:00ENDCD Mosconia 1 - 0 CD Covadonga
16:00ENDCD Tuilla 3 - 0 UC Ceares
19 januari 2019
16:00ENDUC Ceares 1 - 1 CD Praviano
18:45ENDClub Siero 1 - 3 CD Colunga
20 januari 2019
12:00ENDCD Covadonga 1 - 2 Caudal Deportivo
12:00ENDCD Lealtad 1 - 0 Condal CF
12:30ENDUD Gijon Industrial 1 - 6 CD Tuilla
16:15ENDLlanes 2 - 1 UD Llanera
17:00ENDMarino Luanco 2 - 1 CD Mosconia
27 januari 2019
12:00ENDReal Aviles Indust. 1 - 2 CD Lealtad
12:00ENDCondal CF 1 - 1 Entregu CF
12:00ENDSD San Martin Arena 1 - 5 CD Covadonga
15:45ENDCD Colunga 3 - 0 UC Ceares
16:15ENDCD Mosconia 1 - 0 Club Siero
16:15CD PravianoUD Gijon Industrial
17:00ENDCaudal Deportivo 0 - 1 Marino Luanco
2 februari 2019
16:15UC CearesCD Mosconia
17:45ENDClub Siero 0 - 2 Caudal Deportivo
18:00ENDEntregu CF 3 - 0 Real Aviles Indust.
3 februari 2019
12:00ENDCD Lealtad 0 - 0 CD Tuilla
12:30UD LlaneraCondal CF
17:00ENDUD Gijon Industrial 0 - 2 CD Colunga
17:00ENDMarino Luanco 2 - 0 SD San Martin Arena
10 februari 2019
12:00ENDCD Covadonga 4 - 1 Llanes
12:00ENDSD San Martin Arena 3 - 0 Club Siero
12:00ENDReal Aviles Indust. 0 - 1 UD Llanera
16:30ENDCD Mosconia 1 - 0 UD Gijon Industrial
16:30ENDCD Praviano 0 - 1 CD Lealtad
16:30ENDCD Tuilla 2 - 1 Entregu CF
17:00ENDCaudal Deportivo 1 - 1 UC Ceares
14 februari 2019
20:00ENDCD Praviano 1 - 0 UD Gijon Industrial
17 februari 2019
16:30ENDLlanes 0 - 0 Condal CF
16:30ENDCD Lealtad 1 - 1 CD Colunga
16:30ENDUC Ceares 0 - 2 SD San Martin Arena
16:30ENDEntregu CF 2 - 1 CD Praviano
17:00ENDUD Llanera 2 - 1 CD Tuilla
17:00ENDMarino Luanco 3 - 1 CD Covadonga
17:00ENDUD Gijon Industrial 1 - 4 Caudal Deportivo
24 februari 2019
12:00ENDCD Covadonga 0 - 3 Club Siero
16:30ENDReal Aviles Indust. 1 - 1 Condal CF
16:45ENDCD Mosconia 0 - 1 CD Lealtad
16:45ENDCD Praviano 0 - 1 UD Llanera
16:45ENDSD San Martin Arena 1 - 1 UD Gijon Industrial
16:45ENDCD Colunga 1 - 0 Entregu CF
17:00ENDMarino Luanco 1 - 1 Llanes
2 maart 2019
17:00ENDEntregu CF 0 - 1 CD Mosconia
17:00ENDUC Ceares 1 - 0 CD Covadonga
18:30ENDClub Siero 0 - 1 Marino Luanco
3 maart 2019
12:00ENDCondal CF 1 - 0 CD Tuilla
12:00ENDCD Lealtad 2 - 1 Caudal Deportivo
17:00ENDLlanes 1 - 2 Real Aviles Indust.
17:00ENDUD Llanera 3 - 0 CD Colunga
5 maart 2019
17:00ENDUC Ceares 3 - 0 CD Mosconia
10 maart 2019
12:00ENDCD Covadonga 3 - 1 UD Gijon Industrial
17:00ENDCaudal Deportivo 1 - 1 Entregu CF
17:00ENDMarino Luanco 6 - 1 UC Ceares
17:00ENDClub Siero 1 - 2 Llanes
17:00ENDSD San Martin Arena 0 - 2 CD Lealtad
17:00ENDCD Praviano 0 - 0 Condal CF
17:00ENDCD Tuilla 4 - 0 Real Aviles Indust.
17:00ENDCD Mosconia 1 - 2 UD Llanera
16 maart 2019
16:45ENDCondal CF 2 - 1 CD Colunga
17:00ENDUC Ceares 1 - 1 Club Siero
18:30ENDUD Gijon Industrial 0 - 2 Marino Luanco
17 maart 2019
16:45ENDReal Aviles Indust. 2 - 1 CD Praviano
17:00ENDLlanes 3 - 3 CD Tuilla
17:30ENDUD Llanera 2 - 1 Caudal Deportivo
17:30ENDEntregu CF 2 - 1 SD San Martin Arena
23 maart 2019
17:00CD MosconiaCondal CF
17:00ENDUC Ceares 2 - 0 Llanes
18:30ENDClub Siero 2 - 2 UD Gijon Industrial
24 maart 2019
12:00ENDCD Covadonga 2 - 2 CD Lealtad
16:00ENDCD Colunga 1 - 2 Real Aviles Indust.
17:00ENDCD Praviano 1 - 0 CD Tuilla
17:00ENDSD San Martin Arena 0 - 3 UD Llanera
31 maart 2019
12:00ENDCondal CF 2 - 2 Caudal Deportivo
12:00ENDCD Lealtad 2 - 2 Marino Luanco
12:15ENDEntregu CF 1 - 3 CD Covadonga
17:00ENDLlanes 3 - 1 CD Praviano
17:00ENDUD Gijon Industrial 3 - 1 UC Ceares
17:00ENDReal Aviles Indust. 2 - 3 CD Mosconia
17:30ENDCD Tuilla 1 - 1 CD Colunga
7 april 2019
12:00ENDCD Covadonga 3 - 0 UD Llanera
17:00ENDCaudal Deportivo 3 - 1 Real Aviles Indust.
17:00ENDMarino Luanco 1 - 0 Entregu CF
17:00ENDSD San Martin Arena 0 - 0 Condal CF
17:00ENDClub Siero 0 - 0 CD Lealtad
17:30ENDCD Mosconia 0 - 1 CD Tuilla
18:00ENDUD Gijon Industrial 1 - 2 Llanes
18:00ENDCD Colunga 1 - 2 CD Praviano
13 april 2019
17:30ENDCD Lealtad 3 - 0 UC Ceares
18:00ENDCD Praviano 0 - 1 CD Mosconia
18:30ENDEntregu CF 1 - 0 Club Siero
19:00ENDUD Llanera 2 - 2 Marino Luanco
14 april 2019
17:00ENDLlanes 2 - 0 CD Colunga
18:00ENDCD Tuilla 1 - 0 Caudal Deportivo
18:00ENDReal Aviles Indust. 0 - 3 SD San Martin Arena
17 april 2019
18:30ENDCD Mosconia 3 - 2 CD Colunga
20:00ENDCD Covadonga 4 - 0 Condal CF
18 april 2019
17:00ENDUC Ceares 1 - 1 Entregu CF
17:00ENDSD San Martin Arena 1 - 2 CD Tuilla
21 april 2019
17:00Club SieroUD Llanera
18:00UD Gijon IndustrialCD Lealtad
18:00Caudal DeportivoCD Praviano
28 april 2019
12:00Entregu CFUD Gijon Industrial
12:00Real Aviles Indust.CD Covadonga
12:00CD ColungaCaudal Deportivo
12:00CD PravianoSD San Martin Arena
12:00Condal CFMarino Luanco
12:00UD LlaneraUC Ceares
12:00LlanesCD Mosconia
5 mei 2019
12:00Marino LuancoReal Aviles Indust.
12:00CD LealtadLlanes
12:00UD Gijon IndustrialUD Llanera
12:00SD San Martin ArenaCD Colunga
12:00Club SieroCondal CF
12:00CD CovadongaCD Tuilla
12:00Caudal DeportivoCD Mosconia
12 mei 2019
12:00CD PravianoCD Covadonga
12:00Entregu CFCD Lealtad
12:00Real Aviles Indust.Club Siero
12:00CD TuillaMarino Luanco
12:00Condal CFUC Ceares
12:00Caudal DeportivoLlanes
12:00CD MosconiaSD San Martin Arena
19 mei 2019
12:00LlanesEntregu CF
12:00Club SieroCD Tuilla
12:00CD LealtadUD Llanera
12:00Marino LuancoCD Praviano
12:00UD Gijon IndustrialCondal CF
12:00SD San Martin ArenaCaudal Deportivo
12:00UC CearesReal Aviles Indust.
12:00CD CovadongaCD Colunga
Discussie
0 Berichten