Live wedstrijd Tercera Division - Grp. 3 Live score resultaten van voetbalwedstrijden - Rankings Tercera Division - Grp. 3

Tercera Division - Grp. 3-wedstrijden

23 augustus 2019
20:45END CD Bezana 1 - 2 RS Gimnastica
24 augustus 2019
17:00END At. Albericia 4 - 2 UD Samano
18:00END CD Tropezon 0 - 2 Textil Escudo
25 augustus 2019
11:45END Siete Villas 3 - 1 Rayo Cantabria
18:00END CD Guarnizo 0 - 1 UM Escobedo
18:00END Vimenor CF 0 - 1 Barreda Balompie
31 augustus 2019
17:00END Barreda Balompie 2 - 0 Selaya FC
17:30END UD Samano 1 - 0 SD Solares
1 september 2019
11:30END UM Escobedo 3 - 0 Siete Villas
12:00END Rayo Cantabria 3 - 1 At. Albericia
17:00END RS Gimnastica 2 - 0 Vimenor CF
18:00END Textil Escudo 1 - 2 CD Laredo
18:00END CD Cayon 1 - 1 CD Tropezon
7 september 2019
17:00END Selaya FC 0 - 2 RS Gimnastica
17:30END SD Solares 1 - 0 Rayo Cantabria
18:00END CD Laredo 0 - 0 CD Cayon
19:00END Siete Villas 0 - 1 At. Albericia
19:00END CD Bezana 4 - 0 Textil Escudo
8 september 2019
17:30END CD Guarnizo 2 - 0 Barreda Balompie
11 september 2019
18:30END CD Cayon 1 - 1 CD Bezana
18:30END Barreda Balompie 1 - 1 UM Escobedo
19:30END UD Samano 3 - 1 CD Tropezon
20:00END At. Albericia 1 - 1 SD Solares
20:15END RS Gimnastica 2 - 1 CD Guarnizo
21:00END Textil Escudo 3 - 0 Vimenor CF
14 september 2019
16:45END UM Escobedo 1 - 0 RS Gimnastica
18:00END CD Laredo 3 - 0 UD Samano
15 september 2019
11:45END Siete Villas 0 - 0 SD Solares
17:00END Selaya FC 2 - 1 Textil Escudo
17:00END CD Tropezon 2 - 3 Rayo Cantabria
18:00END Vimenor CF 1 - 1 CD Cayon
21 september 2019
17:00END Barreda Balompie 0 - 0 Siete Villas
17:00END At. Albericia 2 - 2 CD Tropezon
17:30END UD Samano 1 - 0 CD Bezana
22 september 2019
12:45END Rayo Cantabria 1 - 3 CD Laredo
17:30END CD Cayon 1 - 2 Selaya FC
18:00END Textil Escudo 4 - 2 CD Guarnizo
28 september 2019
16:30END CD Guarnizo 1 - 0 CD Cayon
17:00END Barreda Balompie 1 - 2 RS Gimnastica
17:30END CD Bezana 0 - 1 Rayo Cantabria
18:00END CD Laredo 2 - 1 At. Albericia
19:30END CD Tropezon 2 - 0 SD Solares
29 september 2019
17:00END Vimenor CF 2 - 1 UD Samano
17:00END UM Escobedo 3 - 0 Textil Escudo
5 oktober 2019
16:45END SD Solares 0 - 2 CD Laredo
17:00END At. Albericia 1 - 3 CD Bezana
6 oktober 2019
11:45END Rayo Cantabria 5 - 1 Vimenor CF
16:45END CD Cayon 2 - 0 UM Escobedo
17:00END RS Gimnastica 2 - 1 Siete Villas
17:00END UD Samano 2 - 1 Selaya FC
12 oktober 2019
16:30END CD Guarnizo 4 - 2 UD Samano
17:00END CD Bezana 4 - 1 SD Solares
17:00END Selaya FC 1 - 0 Rayo Cantabria
17:00END Barreda Balompie 2 - 0 Textil Escudo
13 oktober 2019
11:45END Siete Villas 0 - 2 CD Tropezon
17:30END Vimenor CF 2 - 1 At. Albericia
20 oktober 2019
17:00 SD Solares Voorspellingen Vimenor CF
17:00 Textil Escudo Voorspellingen RS Gimnastica
17:00 At. Albericia Voorspellingen Selaya FC
17:00 Rayo Cantabria Voorspellingen CD Guarnizo
17:00 CD Cayon Voorspellingen Barreda Balompie
17:00 UD Samano Voorspellingen UM Escobedo
17:00 CD Tropezon Voorspellingen CD Laredo
27 oktober 2019
17:00 RS Gimnastica Voorspellingen CD Cayon
17:00 Selaya FC Voorspellingen SD Solares
17:00 UM Escobedo Voorspellingen Rayo Cantabria
17:00 Siete Villas Voorspellingen CD Laredo
17:00 CD Bezana Voorspellingen CD Tropezon
3 november 2019
17:00 UD Samano Voorspellingen Barreda Balompie
17:00 CD Laredo Voorspellingen CD Bezana
17:00 SD Solares Voorspellingen CD Guarnizo
17:00 At. Albericia Voorspellingen UM Escobedo
17:00 CD Tropezon Voorspellingen Vimenor CF
10 november 2019
17:00 UM Escobedo Voorspellingen SD Solares
17:00 Siete Villas Voorspellingen CD Bezana
17:00 RS Gimnastica Voorspellingen UD Samano
17:00 Barreda Balompie Voorspellingen Rayo Cantabria
17:00 Selaya FC Voorspellingen CD Tropezon
17 november 2019
17:00 CD Bezana Voorspellingen Vimenor CF
17:00 CD Laredo Voorspellingen Selaya FC
17:00 CD Cayon Voorspellingen Siete Villas
17:00 CD Tropezon Voorspellingen CD Guarnizo
17:00 Rayo Cantabria Voorspellingen RS Gimnastica
17:00 At. Albericia Voorspellingen Barreda Balompie
24 november 2019
17:00 RS Gimnastica Voorspellingen At. Albericia
17:00 CD Guarnizo Voorspellingen CD Laredo
17:00 Siete Villas Voorspellingen Vimenor CF
17:00 Selaya FC Voorspellingen CD Bezana
17:00 UM Escobedo Voorspellingen CD Tropezon
17:00 Textil Escudo Voorspellingen UD Samano
17:00 Barreda Balompie Voorspellingen SD Solares
1 december 2019
17:00 Vimenor CF Voorspellingen Selaya FC
17:00 CD Bezana Voorspellingen CD Guarnizo
17:00 CD Laredo Voorspellingen UM Escobedo
17:00 SD Solares Voorspellingen RS Gimnastica
17:00 UD Samano Voorspellingen CD Cayon
15 december 2019
17:00 Barreda Balompie Voorspellingen CD Tropezon
17:00 UM Escobedo Voorspellingen CD Bezana
17:00 Siete Villas Voorspellingen Selaya FC
17:00 CD Guarnizo Voorspellingen Vimenor CF
17:00 Textil Escudo Voorspellingen At. Albericia
17:00 CD Cayon Voorspellingen Rayo Cantabria
22 december 2019
17:00 CD Laredo Voorspellingen Barreda Balompie
17:00 CD Tropezon Voorspellingen RS Gimnastica
17:00 Selaya FC Voorspellingen CD Guarnizo
17:00 At. Albericia Voorspellingen CD Cayon
17:00 SD Solares Voorspellingen Textil Escudo
17:00 Vimenor CF Voorspellingen UM Escobedo
17:00 Siete Villas Voorspellingen UD Samano
5 januari 2020
17:00 RS Gimnastica Voorspellingen CD Laredo
17:00 UD Samano Voorspellingen Rayo Cantabria
17:00 CD Guarnizo Voorspellingen Siete Villas
17:00 CD Cayon Voorspellingen SD Solares
17:00 UM Escobedo Voorspellingen Selaya FC
17:00 Barreda Balompie Voorspellingen CD Bezana
12 januari 2020
17:00 UM Escobedo Voorspellingen CD Guarnizo
17:00 Barreda Balompie Voorspellingen Vimenor CF
17:00 Rayo Cantabria Voorspellingen Siete Villas
17:00 RS Gimnastica Voorspellingen CD Bezana
17:00 UD Samano Voorspellingen At. Albericia
17:00 Textil Escudo Voorspellingen CD Tropezon
19 januari 2020
17:00 At. Albericia Voorspellingen Rayo Cantabria
17:00 Selaya FC Voorspellingen Barreda Balompie
17:00 CD Tropezon Voorspellingen CD Cayon
17:00 SD Solares Voorspellingen UD Samano
17:00 CD Laredo Voorspellingen Textil Escudo
17:00 Siete Villas Voorspellingen UM Escobedo
17:00 Vimenor CF Voorspellingen RS Gimnastica
26 januari 2020
17:00 At. Albericia Voorspellingen Siete Villas
17:00 RS Gimnastica Voorspellingen Selaya FC
17:00 Textil Escudo Voorspellingen CD Bezana
17:00 CD Cayon Voorspellingen CD Laredo
17:00 Rayo Cantabria Voorspellingen SD Solares
17:00 Barreda Balompie Voorspellingen CD Guarnizo
2 februari 2020
17:00 UM Escobedo Voorspellingen Barreda Balompie
17:00 SD Solares Voorspellingen At. Albericia
17:00 CD Bezana Voorspellingen CD Cayon
17:00 CD Guarnizo Voorspellingen RS Gimnastica
17:00 Vimenor CF Voorspellingen Textil Escudo
17:00 CD Tropezon Voorspellingen UD Samano
9 februari 2020
17:00 Rayo Cantabria Voorspellingen CD Tropezon
17:00 SD Solares Voorspellingen Siete Villas
17:00 Textil Escudo Voorspellingen Selaya FC
17:00 RS Gimnastica Voorspellingen UM Escobedo
17:00 CD Cayon Voorspellingen Vimenor CF
17:00 UD Samano Voorspellingen CD Laredo
16 februari 2020
17:00 CD Guarnizo Voorspellingen Textil Escudo
17:00 CD Tropezon Voorspellingen At. Albericia
17:00 Siete Villas Voorspellingen Barreda Balompie
17:00 Selaya FC Voorspellingen CD Cayon
17:00 CD Laredo Voorspellingen Rayo Cantabria
17:00 CD Bezana Voorspellingen UD Samano
23 februari 2020
17:00 SD Solares Voorspellingen CD Tropezon
17:00 At. Albericia Voorspellingen CD Laredo
17:00 RS Gimnastica Voorspellingen Barreda Balompie
17:00 Rayo Cantabria Voorspellingen CD Bezana
17:00 CD Cayon Voorspellingen CD Guarnizo
17:00 Textil Escudo Voorspellingen UM Escobedo
17:00 UD Samano Voorspellingen Vimenor CF
1 maart 2020
17:00 CD Laredo Voorspellingen SD Solares
17:00 UM Escobedo Voorspellingen CD Cayon
17:00 Selaya FC Voorspellingen UD Samano
17:00 CD Bezana Voorspellingen At. Albericia
17:00 Vimenor CF Voorspellingen Rayo Cantabria
17:00 Siete Villas Voorspellingen RS Gimnastica
8 maart 2020
17:00 CD Tropezon Voorspellingen Siete Villas
17:00 SD Solares Voorspellingen CD Bezana
17:00 UD Samano Voorspellingen CD Guarnizo
17:00 Textil Escudo Voorspellingen Barreda Balompie
17:00 At. Albericia Voorspellingen Vimenor CF
17:00 Rayo Cantabria Voorspellingen Selaya FC
15 maart 2020
17:00 CD Laredo Voorspellingen CD Tropezon
17:00 Vimenor CF Voorspellingen SD Solares
17:00 CD Guarnizo Voorspellingen Rayo Cantabria
17:00 Barreda Balompie Voorspellingen CD Cayon
17:00 RS Gimnastica Voorspellingen Textil Escudo
17:00 UM Escobedo Voorspellingen UD Samano
22 maart 2020
17:00 SD Solares Voorspellingen Selaya FC
17:00 CD Laredo Voorspellingen Siete Villas
17:00 CD Tropezon Voorspellingen CD Bezana
17:00 At. Albericia Voorspellingen CD Guarnizo
17:00 Rayo Cantabria Voorspellingen UM Escobedo
17:00 CD Cayon Voorspellingen RS Gimnastica
29 maart 2020
17:00 Siete Villas Voorspellingen Textil Escudo
17:00 CD Bezana Voorspellingen CD Laredo
17:00 CD Guarnizo Voorspellingen SD Solares
17:00 Barreda Balompie Voorspellingen UD Samano
17:00 UM Escobedo Voorspellingen At. Albericia
17:00 Vimenor CF Voorspellingen CD Tropezon
5 april 2020
17:00 CD Cayon Voorspellingen Textil Escudo
17:00 UD Samano Voorspellingen RS Gimnastica
17:00 CD Bezana Voorspellingen Siete Villas
17:00 Rayo Cantabria Voorspellingen Barreda Balompie
17:00 SD Solares Voorspellingen UM Escobedo
17:00 CD Laredo Voorspellingen Vimenor CF
17:00 CD Tropezon Voorspellingen Selaya FC
12 april 2020
17:00 CD Guarnizo Voorspellingen CD Tropezon
17:00 Siete Villas Voorspellingen CD Cayon
17:00 Vimenor CF Voorspellingen CD Bezana
17:00 Selaya FC Voorspellingen CD Laredo
17:00 Barreda Balompie Voorspellingen At. Albericia
17:00 RS Gimnastica Voorspellingen Rayo Cantabria
19 april 2020
17:00 CD Bezana Voorspellingen Selaya FC
17:00 CD Laredo Voorspellingen CD Guarnizo
17:00 Vimenor CF Voorspellingen Siete Villas
17:00 SD Solares Voorspellingen Barreda Balompie
17:00 At. Albericia Voorspellingen RS Gimnastica
17:00 UD Samano Voorspellingen Textil Escudo
17:00 CD Tropezon Voorspellingen UM Escobedo
26 april 2020
17:00 RS Gimnastica Voorspellingen SD Solares
17:00 UM Escobedo Voorspellingen CD Laredo
17:00 Selaya FC Voorspellingen Vimenor CF
17:00 CD Cayon Voorspellingen UD Samano
17:00 CD Guarnizo Voorspellingen CD Bezana
17:00 Textil Escudo Voorspellingen Rayo Cantabria
3 mei 2020
17:00 Vimenor CF Voorspellingen CD Guarnizo
17:00 At. Albericia Voorspellingen Textil Escudo
17:00 CD Tropezon Voorspellingen Barreda Balompie
17:00 CD Bezana Voorspellingen UM Escobedo
17:00 Rayo Cantabria Voorspellingen CD Cayon
17:00 Selaya FC Voorspellingen Siete Villas
10 mei 2020
17:00 CD Guarnizo Voorspellingen Selaya FC
17:00 UD Samano Voorspellingen Siete Villas
17:00 Barreda Balompie Voorspellingen CD Laredo
17:00 UM Escobedo Voorspellingen Vimenor CF
17:00 Textil Escudo Voorspellingen SD Solares
17:00 RS Gimnastica Voorspellingen CD Tropezon
17:00 CD Cayon Voorspellingen At. Albericia
17 mei 2020
17:00 CD Bezana Voorspellingen Barreda Balompie
17:00 Rayo Cantabria Voorspellingen UD Samano
17:00 SD Solares Voorspellingen CD Cayon
17:00 CD Laredo Voorspellingen RS Gimnastica
17:00 Selaya FC Voorspellingen UM Escobedo
17:00 Siete Villas Voorspellingen CD Guarnizo
Discussie
0 Berichten