Live wedstrijd Tercera Division - Grp. 4 Live score resultaten van voetbalwedstrijden - Rankings Tercera Division - Grp. 4

Tercera Division - Grp. 4-wedstrijden

25 augustus 2018
17:00ENDClub Bermeo FT 1 - 1 Beasain
18:00ENDAmurrio 1 - 0 Lagun Onak
18:00ENDZamudio SD 3 - 2 Balmaseda FC
18:30ENDSodupe UC 1 - 4 Alaves B
26 augustus 2018
11:15ENDSanturtzi CD 0 - 1 Santutxu FC
11:30ENDCD Basconia 2 - 2 SD Deusto
1 september 2018
18:00ENDLagun Onak 4 - 0 Club Bermeo FT
18:00ENDBeasain 1 - 1 Sodupe UC
18:00ENDBalmaseda FC 2 - 0 Santurtzi CD
2 september 2018
18:00ENDReal Sociedad C 6 - 0 Zamudio SD
18:30ENDSD Deusto 1 - 0 Amurrio
18:30ENDJD Somorrostro 2 - 1 CD Basconia
8 september 2018
17:00ENDClub Bermeo FT 1 - 1 SD Deusto
18:00ENDCD Basconia 0 - 1 Sestao
18:00ENDBalmaseda FC 0 - 1 Real Sociedad C
18:00ENDSodupe UC 1 - 1 Lagun Onak
18:00ENDZamudio SD 1 - 3 Alaves B
9 september 2018
17:30ENDAmurrio 1 - 4 JD Somorrostro
15 september 2018
17:30ENDPortugalete 2 - 1 CD Basconia
18:30ENDBeasain 3 - 1 Zamudio SD
16 september 2018
11:30ENDAlaves B 0 - 2 Balmaseda FC
18:00ENDSestao 6 - 0 Amurrio
18:00ENDJD Somorrostro 5 - 0 Club Bermeo FT
18:30ENDSD Deusto 0 - 0 Sodupe UC
20:00ENDReal Sociedad C 0 - 1 Santurtzi CD
22 september 2018
17:00ENDCD Basconia 0 - 2 Santutxu FC
17:30ENDBalmaseda FC 1 - 1 Beasain
17:30ENDZamudio SD 4 - 2 Lagun Onak
17:45ENDSodupe UC 1 - 0 JD Somorrostro
18:00ENDClub Bermeo FT 0 - 4 Sestao
19:00ENDReal Sociedad C 0 - 0 Alaves B
23 september 2018
17:30ENDAmurrio 2 - 1 Portugalete
29 september 2018
17:00ENDLagun Onak 1 - 2 Balmaseda FC
18:00ENDBeasain 1 - 0 Real Sociedad C
30 september 2018
10:30ENDSantutxu FC 2 - 0 Amurrio
11:30ENDPortugalete 2 - 0 Club Bermeo FT
11:30ENDAlaves B 0 - 0 Santurtzi CD
18:00ENDSestao 2 - 1 Sodupe UC
18:30ENDSD Deusto 0 - 1 Zamudio SD
6 oktober 2018
17:00ENDClub Bermeo FT 0 - 0 Santutxu FC
17:30ENDZamudio SD 1 - 2 JD Somorrostro
17:45ENDSodupe UC 0 - 3 Portugalete
19:00ENDReal Sociedad C 0 - 1 Lagun Onak
7 oktober 2018
11:30ENDAlaves B 2 - 0 Beasain
17:30ENDBalmaseda FC 3 - 1 SD Deusto
11 oktober 2018
20:00ENDSestao 0 - 0 Zamudio SD
12 oktober 2018
11:15ENDSantutxu FC 1 - 0 Sodupe UC
12:00ENDSD Deusto 0 - 0 Real Sociedad C
18:00ENDBeasain 1 - 0 Santurtzi CD
19:00ENDJD Somorrostro 1 - 1 Balmaseda FC
13 oktober 2018
17:00ENDLagun Onak 1 - 1 Alaves B
20 oktober 2018
17:00ENDZamudio SD 0 - 4 Portugalete
17:00ENDBeasain 4 - 1 Lagun Onak
17:30ENDReal Sociedad C 3 - 3 JD Somorrostro
18:30ENDBalmaseda FC 3 - 0 Sestao
21 oktober 2018
11:15ENDSanturtzi CD 2 - 2 CD Basconia
11:30ENDAlaves B 3 - 1 SD Deusto
27 oktober 2018
17:00ENDLagun Onak 0 - 0 Santurtzi CD
19:00ENDSD Deusto 2 - 1 Beasain
28 oktober 2018
11:15ENDSantutxu FC 2 - 0 Zamudio SD
11:30ENDPortugalete 1 - 0 Balmaseda FC
17:00ENDCD Basconia 2 - 2 Amurrio
18:30ENDSestao 2 - 3 Real Sociedad C
18:30ENDJD Somorrostro 3 - 2 Alaves B
1 november 2018
11:15ENDSanturtzi CD 1 - 0 Amurrio
18:00ENDBalmaseda FC 1 - 1 Santutxu FC
18:00ENDLagun Onak 1 - 1 SD Deusto
3 november 2018
16:30ENDAlaves B 0 - 3 Sestao
17:00ENDClub Bermeo FT 0 - 1 CD Basconia
17:00ENDBeasain 1 - 0 JD Somorrostro
19:30ENDReal Sociedad C 3 - 1 Portugalete
10 november 2018
17:00ENDSD Deusto 1 - 2 Santurtzi CD
11 november 2018
11:15ENDSantutxu FC 0 - 3 Real Sociedad C
11:30ENDCD Basconia 2 - 0 Sodupe UC
11:30ENDPortugalete 1 - 0 Alaves B
16:30ENDAmurrio 2 - 0 Club Bermeo FT
17:30ENDSestao 1 - 1 Beasain
18:00JD SomorrostroLagun Onak
17 november 2018
17:00ENDBeasain 0 - 1 Portugalete
17:00ENDLagun Onak 0 - 1 Sestao
17:30ENDSodupe UC 1 - 0 Amurrio
18:00ENDSD Deusto 0 - 1 JD Somorrostro
18 november 2018
11:15ENDSanturtzi CD 2 - 1 Club Bermeo FT
11:30ENDAlaves B 5 - 1 Santutxu FC
24 november 2018
17:00ENDPortugalete 2 - 0 Lagun Onak
17:00ENDClub Bermeo FT 2 - 2 Sodupe UC
17:00ENDCD Basconia 3 - 1 Zamudio SD
25 november 2018
11:00ENDSantutxu FC 0 - 0 Beasain
17:30ENDSestao 3 - 1 SD Deusto
17:30ENDJD Somorrostro 2 - 1 Santurtzi CD
1 december 2018
17:00ENDLagun Onak 1 - 0 Santutxu FC
17:00ENDSD Deusto 0 - 2 Portugalete
18:00ENDBalmaseda FC 1 - 1 CD Basconia
18:30ENDJD Somorrostro 1 - 1 Sestao
2 december 2018
11:15ENDSanturtzi CD 0 - 1 Sodupe UC
11:15ENDZamudio SD 2 - 2 Amurrio
6 december 2018
11:00ENDSantutxu FC 2 - 3 SD Deusto
11:30ENDSestao 2 - 0 Santurtzi CD
16:30ENDAmurrio 0 - 0 Balmaseda FC
17:00ENDClub Bermeo FT 1 - 1 Zamudio SD
8 december 2018
11:30ENDCD Basconia 0 - 0 Real Sociedad C
11:30ENDPortugalete 0 - 0 JD Somorrostro
15 december 2018
17:00ENDZamudio SD 2 - 1 Sodupe UC
18:00ENDReal Sociedad C 3 - 3 Amurrio
18:00ENDBalmaseda FC 1 - 0 Club Bermeo FT
18:00ENDJD Somorrostro 3 - 0 Santutxu FC
16 december 2018
12:00ENDAlaves B 2 - 0 CD Basconia
17:30SestaoPortugalete
22 december 2018
16:30AmurrioAlaves B
23 december 2018
11:15Santurtzi CDPortugalete
12:00Club Bermeo FTReal Sociedad C
12:00CD BasconiaBeasain
12:00Santutxu FCSestao
17:30Sodupe UCBalmaseda FC
6 januari 2019
12:00Zamudio SDSanturtzi CD
12:00Real Sociedad CSodupe UC
12:00Lagun OnakCD Basconia
12:00PortugaleteSantutxu FC
12:00Alaves BClub Bermeo FT
12:00BeasainAmurrio
13 januari 2019
12:00Alaves BSodupe UC
12:00Lagun OnakAmurrio
12:00Santutxu FCSanturtzi CD
12:00SD DeustoCD Basconia
12:00BeasainClub Bermeo FT
12:00Balmaseda FCZamudio SD
20 januari 2019
12:00Zamudio SDReal Sociedad C
12:00AmurrioSD Deusto
12:00Sodupe UCBeasain
12:00Santurtzi CDBalmaseda FC
12:00Club Bermeo FTLagun Onak
12:00CD BasconiaJD Somorrostro
27 januari 2019
12:00JD SomorrostroAmurrio
12:00Real Sociedad CBalmaseda FC
12:00Alaves BZamudio SD
12:00SestaoCD Basconia
12:00SD DeustoClub Bermeo FT
12:00Lagun OnakSodupe UC
3 februari 2019
12:00Zamudio SDBeasain
12:00AmurrioSestao
12:00Club Bermeo FTJD Somorrostro
12:00Sodupe UCSD Deusto
12:00Santurtzi CDReal Sociedad C
12:00Balmaseda FCAlaves B
12:00CD BasconiaPortugalete
10 februari 2019
12:00PortugaleteAmurrio
12:00Santutxu FCCD Basconia
12:00JD SomorrostroSodupe UC
12:00Alaves BReal Sociedad C
12:00SestaoClub Bermeo FT
12:00BeasainBalmaseda FC
12:00Lagun OnakZamudio SD
17 februari 2019
12:00Zamudio SDSD Deusto
12:00Santurtzi CDAlaves B
12:00AmurrioSantutxu FC
12:00Real Sociedad CBeasain
12:00Club Bermeo FTPortugalete
12:00Sodupe UCSestao
12:00Balmaseda FCLagun Onak
24 februari 2019
12:00Lagun OnakReal Sociedad C
12:00BeasainAlaves B
12:00PortugaleteSodupe UC
12:00SD DeustoBalmaseda FC
12:00Santutxu FCClub Bermeo FT
12:00JD SomorrostroZamudio SD
3 maart 2019
12:00Santurtzi CDBeasain
12:00Zamudio SDSestao
12:00Sodupe UCSantutxu FC
12:00Real Sociedad CSD Deusto
12:00Alaves BLagun Onak
12:00Balmaseda FCJD Somorrostro
10 maart 2019
12:00Lagun OnakBeasain
12:00JD SomorrostroReal Sociedad C
12:00SestaoBalmaseda FC
12:00PortugaleteZamudio SD
12:00SD DeustoAlaves B
12:00CD BasconiaSanturtzi CD
17 maart 2019
12:00Real Sociedad CSestao
12:00Alaves BJD Somorrostro
12:00Balmaseda FCPortugalete
12:00BeasainSD Deusto
12:00Santurtzi CDLagun Onak
12:00Zamudio SDSantutxu FC
12:00AmurrioCD Basconia
24 maart 2019
12:00JD SomorrostroBeasain
12:00CD BasconiaClub Bermeo FT
12:00SestaoAlaves B
12:00SD DeustoLagun Onak
12:00AmurrioSanturtzi CD
12:00PortugaleteReal Sociedad C
12:00Santutxu FCBalmaseda FC
31 maart 2019
12:00Santurtzi CDSD Deusto
12:00Club Bermeo FTAmurrio
12:00Sodupe UCCD Basconia
12:00Real Sociedad CSantutxu FC
12:00Lagun OnakJD Somorrostro
12:00Alaves BPortugalete
12:00BeasainSestao
7 april 2019
12:00Club Bermeo FTSanturtzi CD
12:00JD SomorrostroSD Deusto
12:00PortugaleteBeasain
12:00Santutxu FCAlaves B
12:00AmurrioSodupe UC
12:00SestaoLagun Onak
14 april 2019
12:00BeasainSantutxu FC
12:00SD DeustoSestao
12:00Zamudio SDCD Basconia
12:00Lagun OnakPortugalete
12:00Sodupe UCClub Bermeo FT
12:00Santurtzi CDJD Somorrostro
18 april 2019
12:00AmurrioZamudio SD
12:00SestaoJD Somorrostro
12:00Sodupe UCSanturtzi CD
12:00Santutxu FCLagun Onak
12:00PortugaleteSD Deusto
12:00CD BasconiaBalmaseda FC
28 april 2019
12:00Santurtzi CDSestao
12:00Zamudio SDClub Bermeo FT
12:00JD SomorrostroPortugalete
12:00SD DeustoSantutxu FC
12:00Balmaseda FCAmurrio
12:00Real Sociedad CCD Basconia
5 mei 2019
12:00Sodupe UCZamudio SD
12:00PortugaleteSestao
12:00CD BasconiaAlaves B
12:00Club Bermeo FTBalmaseda FC
12:00Santutxu FCJD Somorrostro
12:00AmurrioReal Sociedad C
12 mei 2019
12:00BeasainCD Basconia
12:00Real Sociedad CClub Bermeo FT
12:00Balmaseda FCSodupe UC
12:00SestaoSantutxu FC
12:00Alaves BAmurrio
12:00PortugaleteSanturtzi CD
19 mei 2019
12:00Santurtzi CDZamudio SD
12:00CD BasconiaLagun Onak
12:00AmurrioBeasain
12:00Club Bermeo FTAlaves B
12:00Santutxu FCPortugalete
Discussie
0 Berichten