Live wedstrijd Tercera Division - Grp. 5 Live score resultaten van voetbalwedstrijden - Rankings Tercera Division - Grp. 5

Tercera Division - Grp. 5-wedstrijden

18 augustus 2018
19:00ENDFC Vilafranca 0 - 0 FC Santboia
19:00ENDAsco CF 0 - 1 Granollers
20:00ENDUA Horta 3 - 1 Figueres
19 augustus 2018
19:00ENDPobla Mafumet 1 - 1 Llagostera
19:00ENDSantfeliuenc FC 1 - 1 Reus Deportiu II
20:00ENDSant Andreu 0 - 0 AE Prat
25 augustus 2018
19:30ENDAE Prat 4 - 0 UA Horta
26 augustus 2018
12:00ENDGranollers 1 - 3 Pobla Mafumet
18:00ENDFigueres 0 - 0 CE Europa
18:30ENDReus Deportiu II 1 - 2 FC Vilafranca
19:00ENDFC Santboia 0 - 2 Cerdanyola del Val.
20:00ENDTerrassa 0 - 0 Hospitalet
1 september 2018
18:00ENDSantfeliuenc FC 1 - 1 Terrassa
20:30ENDSant Andreu 3 - 1 FC Santboia
2 september 2018
18:30ENDCastelldefels 0 - 1 Asco CF
19:00ENDCE Europa 0 - 1 AE Prat
19:00ENDCerdanyola del Val. 0 - 1 Reus Deportiu II
19:00ENDHospitalet 1 - 0 Llagostera
8 september 2018
18:00ENDLlagostera 1 - 0 Santfeliuenc FC
18:00ENDPobla Mafumet 1 - 0 Asco CF
19:00ENDGranollers 0 - 1 Hospitalet
19:00ENDFC Santboia 0 - 0 UA Horta
20:00ENDTerrassa 1 - 0 FC Vilafranca
20:15ENDFigueres 0 - 0 Castelldefels
20:30ENDReus Deportiu II 2 - 1 Sant Andreu
11 september 2018
11:00ENDUA Horta 3 - 2 Reus Deportiu II
12:00ENDCastelldefels 0 - 0 Pobla Mafumet
12:00ENDCE Europa 1 - 0 FC Santboia
12:00ENDFC Vilafranca 0 - 3 Llagostera
18:00ENDFigueres 0 - 1 AE Prat
18:00ENDCerdanyola del Val. 1 - 1 Terrassa
19:00ENDSantfeliuenc FC 1 - 2 Granollers
15 september 2018
18:30ENDLlagostera 3 - 0 Cerdanyola del Val.
16 september 2018
12:00ENDAE Prat 2 - 0 Castelldefels
12:00ENDGranollers 2 - 0 FC Vilafranca
17:00ENDReus Deportiu II 3 - 4 CE Europa
18:30ENDHospitalet 4 - 0 Asco CF
19:00ENDTerrassa 2 - 1 Sant Andreu
22 september 2018
18:00ENDSantfeliuenc FC 0 - 0 Asco CF
23 september 2018
12:00ENDUA Horta 1 - 0 Terrassa
12:00ENDCerdanyola del Val. 1 - 1 Granollers
16:30ENDFigueres 2 - 0 FC Santboia
18:00ENDSant Andreu 2 - 1 Llagostera
18:00ENDHospitalet 2 - 0 Pobla Mafumet
29 september 2018
18:00ENDAsco CF 0 - 2 FC Vilafranca
18:30ENDLlagostera 3 - 1 UA Horta
30 september 2018
12:00ENDFC Santboia 0 - 2 AE Prat
12:00ENDGranollers 0 - 0 Sant Andreu
12:00ENDPobla Mafumet 1 - 0 Santfeliuenc FC
17:00ENDTerrassa 0 - 1 CE Europa
18:00ENDReus Deportiu II 1 - 1 Figueres
6 oktober 2018
19:30ENDFC Vilafranca 1 - 0 Pobla Mafumet
7 oktober 2018
12:00ENDCE Europa 2 - 3 Llagostera
12:00ENDAE Prat 0 - 0 Reus Deportiu II
12:00ENDUA Horta 1 - 1 Granollers
12:00ENDCerdanyola del Val. 3 - 0 Asco CF
12:00ENDCastelldefels 1 - 0 Hospitalet
12 oktober 2018
12:30ENDAsco CF 1 - 1 Sant Andreu
14 oktober 2018
12:00ENDGranollers 0 - 0 CE Europa
12:00ENDFC Santboia 2 - 0 Castelldefels
12:00ENDPobla Mafumet 0 - 1 Cerdanyola del Val.
12:00ENDHospitalet 3 - 1 Santfeliuenc FC
17:00ENDTerrassa 0 - 1 Figueres
21 oktober 2018
12:00ENDFC Vilafranca 1 - 0 Hospitalet
12:00ENDFC Santboia 0 - 5 Reus Deportiu II
12:00ENDAE Prat 2 - 0 Terrassa
12:00ENDCastelldefels 2 - 1 Santfeliuenc FC
12:00ENDUA Horta 1 - 1 Asco CF
17:00ENDFigueres 0 - 1 Llagostera
18:00ENDSant Andreu 1 - 1 Pobla Mafumet
27 oktober 2018
17:30ENDLlagostera 2 - 0 AE Prat
18:00ENDAsco CF 2 - 3 CE Europa
18:00ENDSantfeliuenc FC 2 - 0 FC Vilafranca
18:00ENDGranollers 3 - 0 Figueres
19:00ENDPobla Mafumet 2 - 0 UA Horta
28 oktober 2018
12:00ENDReus Deportiu II 2 - 1 Castelldefels
12:00ENDHospitalet 2 - 0 Cerdanyola del Val.
31 oktober 2018
19:45ENDAE Prat 0 - 3 Granollers
1 november 2018
12:00ENDFC Santboia 1 - 2 Terrassa
12:00ENDCE Europa 3 - 0 Pobla Mafumet
12:00ENDCerdanyola del Val. 2 - 4 Santfeliuenc FC
12:00ENDCastelldefels 1 - 1 FC Vilafranca
12:00Sant AndreuHospitalet
4 november 2018
12:00ENDFC Vilafranca 0 - 1 Cerdanyola del Val.
12:00ENDAsco CF 0 - 1 Figueres
16:00ENDLlagostera 2 - 1 FC Santboia
17:00ENDHospitalet 1 - 2 UA Horta
17:00ENDTerrassa 0 - 0 Reus Deportiu II
18:00ENDSantfeliuenc FC 2 - 1 Sant Andreu
11 november 2018
12:00ENDCE Europa 3 - 0 Hospitalet
12:00ENDSant Andreu 1 - 2 FC Vilafranca
12:00ENDAE Prat 1 - 0 Asco CF
12:00ENDFC Santboia 2 - 1 Granollers
12:00ENDCastelldefels 0 - 0 Cerdanyola del Val.
16:30ENDFigueres 1 - 1 Pobla Mafumet
17:00ENDReus Deportiu II 0 - 0 Llagostera
20:00ENDUA Horta 0 - 0 Santfeliuenc FC
17 november 2018
18:00ENDSantfeliuenc FC 0 - 3 CE Europa
18 november 2018
12:00ENDPobla Mafumet 0 - 1 AE Prat
12:00ENDGranollers 0 - 1 Reus Deportiu II
12:00ENDCerdanyola del Val. 0 - 0 Sant Andreu
12:00ENDFC Vilafranca 1 - 0 UA Horta
17:00ENDTerrassa 1 - 0 Castelldefels
25 november 2018
12:00ENDUA Horta 3 - 1 Cerdanyola del Val.
12:00ENDCastelldefels 1 - 0 Sant Andreu
12:00ENDFC Santboia 0 - 1 Asco CF
12:00ENDCE Europa 0 - 3 FC Vilafranca
16:30ENDFigueres 0 - 3 Hospitalet
17:00ENDTerrassa 1 - 1 Llagostera
1 december 2018
16:30ENDLlagostera 3 - 2 Castelldefels
17:00ENDAsco CF 0 - 2 Reus Deportiu II
18:00ENDSantfeliuenc FC 3 - 4 Figueres
2 december 2018
12:00ENDHospitalet 2 - 0 AE Prat
12:00ENDPobla Mafumet 2 - 1 FC Santboia
12:00ENDGranollers 0 - 3 Terrassa
12:00ENDCerdanyola del Val. 3 - 2 CE Europa
12:00ENDSant Andreu 1 - 1 UA Horta
5 december 2018
20:30ENDFigueres 2 - 1 FC Vilafranca
9 december 2018
12:00ENDAE Prat 2 - 1 Santfeliuenc FC
12:00ENDCastelldefels 0 - 1 UA Horta
16:30ENDLlagostera 4 - 0 Granollers
17:00ENDReus Deportiu II 1 - 1 Pobla Mafumet
19:00ENDCE Europa 1 - 1 Sant Andreu
12 december 2018
20:00ENDSant Andreu 1 - 2 Hospitalet
15 december 2018
17:00ENDAsco CF 1 - 3 Terrassa
18:30ENDHospitalet 4 - 0 FC Santboia
16 december 2018
12:00ENDCerdanyola del Val. 1 - 1 Figueres
12:00ENDCastelldefels 0 - 4 Granollers
12:00ENDFC Vilafranca 1 - 1 AE Prat
12:00ENDUA Horta 1 - 1 CE Europa
22 december 2018
16:30ENDLlagostera 1 - 3 Asco CF
18:00ENDReus Deportiu II 0 - 0 Hospitalet
23 december 2018
12:00ENDAE Prat 3 - 3 Cerdanyola del Val.
12:00ENDFigueres 0 - 2 Sant Andreu
12:00ENDFC Santboia 0 - 1 Santfeliuenc FC
12:00ENDCE Europa 1 - 1 Castelldefels
17:00ENDTerrassa 2 - 0 Pobla Mafumet
5 januari 2019
12:00ENDGranollers 0 - 0 Asco CF
12:00ENDFC Santboia 0 - 3 FC Vilafranca
12:00ENDFigueres 1 - 1 UA Horta
12:00ENDLlagostera 3 - 1 Pobla Mafumet
12:00ENDReus Deportiu II 1 - 2 Santfeliuenc FC
6 januari 2019
12:00ENDAE Prat 4 - 1 Sant Andreu
13 januari 2019
12:00ENDUA Horta 1 - 0 AE Prat
12:00ENDHospitalet 1 - 1 Terrassa
12:00ENDCerdanyola del Val. 3 - 0 FC Santboia
12:00ENDPobla Mafumet 0 - 1 Granollers
12:30ENDFC Vilafranca 1 - 1 Reus Deportiu II
17:00ENDCE Europa 0 - 0 Figueres
19 januari 2019
16:30ENDAsco CF 3 - 1 Castelldefels
16:45ENDLlagostera 0 - 1 Hospitalet
20 januari 2019
12:00ENDAE Prat 1 - 0 CE Europa
12:00ENDFC Santboia 1 - 0 Sant Andreu
17:00ENDTerrassa 1 - 0 Santfeliuenc FC
17:00ENDReus Deportiu II 0 - 1 Cerdanyola del Val.
26 januari 2019
16:30ENDAsco CF 1 - 1 Pobla Mafumet
18:00ENDSantfeliuenc FC 1 - 1 Llagostera
27 januari 2019
12:00ENDHospitalet 1 - 0 Granollers
12:00ENDCastelldefels 1 - 1 Figueres
12:00ENDUA Horta 2 - 0 FC Santboia
12:00ENDSant Andreu 3 - 1 Reus Deportiu II
12:00ENDFC Vilafranca 2 - 2 Terrassa
2 februari 2019
16:30ENDLlagostera 4 - 1 FC Vilafranca
3 februari 2019
12:00ENDGranollers 2 - 3 Santfeliuenc FC
12:00ENDFC Santboia 0 - 2 CE Europa
12:00ENDPobla Mafumet 1 - 1 Castelldefels
12:00ENDAE Prat 3 - 0 Figueres
12:15ENDReus Deportiu II 1 - 0 UA Horta
17:00ENDTerrassa 2 - 0 Cerdanyola del Val.
9 februari 2019
16:30ENDAsco CF 1 - 3 Hospitalet
10 februari 2019
12:00ENDCE Europa 3 - 2 Reus Deportiu II
12:00ENDFC Vilafranca 0 - 1 Granollers
12:00ENDCerdanyola del Val. 2 - 3 Llagostera
12:00ENDCastelldefels 1 - 2 AE Prat
12:00ENDSant Andreu 1 - 0 Terrassa
16 februari 2019
17:00ENDLlagostera 1 - 2 Sant Andreu
17:00ENDAsco CF 1 - 4 Santfeliuenc FC
17 februari 2019
12:00ENDFC Santboia 1 - 0 Figueres
12:00ENDPobla Mafumet 1 - 2 Hospitalet
12:00ENDGranollers 2 - 2 Cerdanyola del Val.
17:00ENDTerrassa 0 - 2 UA Horta
23 februari 2019
18:00ENDSantfeliuenc FC 2 - 3 Pobla Mafumet
24 februari 2019
12:00ENDFigueres 0 - 2 Reus Deportiu II
12:00ENDSant Andreu 2 - 0 Granollers
12:00ENDUA Horta 2 - 1 Llagostera
12:00ENDFC Vilafranca 1 - 0 Asco CF
12:00ENDAE Prat 5 - 0 FC Santboia
12:00ENDCE Europa 0 - 0 Terrassa
2 maart 2019
17:30ENDLlagostera 1 - 0 CE Europa
18:00ENDGranollers 2 - 1 UA Horta
3 maart 2019
12:00ENDReus Deportiu II 0 - 0 AE Prat
12:00ENDPobla Mafumet 1 - 0 FC Vilafranca
12:00ENDHospitalet 2 - 0 Castelldefels
12:00ENDAsco CF 0 - 2 Cerdanyola del Val.
9 maart 2019
18:00ENDSantfeliuenc FC 3 - 1 Hospitalet
10 maart 2019
12:00ENDCerdanyola del Val. 0 - 2 Pobla Mafumet
12:00ENDCastelldefels 2 - 0 FC Santboia
12:00ENDCE Europa 0 - 3 Granollers
12:00ENDSant Andreu 5 - 0 Asco CF
16:30ENDFigueres 1 - 1 Terrassa
16 maart 2019
16:30ENDReus Deportiu II 3 - 3 FC Santboia
16:30ENDLlagostera 3 - 0 Figueres
18:00ENDSantfeliuenc FC 1 - 2 Castelldefels
18:45ENDHospitalet 2 - 3 FC Vilafranca
19:00ENDPobla Mafumet 1 - 1 Sant Andreu
20:00ENDTerrassa 0 - 1 AE Prat
17 maart 2019
12:00ENDAsco CF 0 - 2 UA Horta
20 maart 2019
20:30CastelldefelsReus Deportiu II
20:30CE EuropaAsco CF
20:30FigueresGranollers
20:30Cerdanyola del Val.Hospitalet
20:30FC VilafrancaSantfeliuenc FC
20:30AE PratLlagostera
20:30UA HortaPobla Mafumet
24 maart 2019
12:00TerrassaFC Santboia
12:00Pobla MafumetCE Europa
12:00HospitaletSant Andreu
12:00FC VilafrancaCastelldefels
12:00GranollersAE Prat
12:00Santfeliuenc FCCerdanyola del Val.
31 maart 2019
12:00FigueresAsco CF
12:00Sant AndreuSantfeliuenc FC
12:00Cerdanyola del Val.FC Vilafranca
12:00FC SantboiaLlagostera
12:00Reus Deportiu IITerrassa
12:00UA HortaHospitalet
7 april 2019
12:00Pobla MafumetFigueres
12:00HospitaletCE Europa
12:00Santfeliuenc FCUA Horta
12:00Cerdanyola del Val.Castelldefels
12:00GranollersFC Santboia
12:00LlagosteraReus Deportiu II
12:00FC VilafrancaSant Andreu
12:00Asco CFAE Prat
14 april 2019
12:00AE PratPobla Mafumet
12:00Sant AndreuCerdanyola del Val.
12:00CE EuropaSantfeliuenc FC
12:00Reus Deportiu IIGranollers
12:00CastelldefelsTerrassa
12:00UA HortaFC Vilafranca
21 april 2019
12:00Sant AndreuCastelldefels
12:00FC VilafrancaCE Europa
12:00Asco CFFC Santboia
12:00HospitaletFigueres
12:00LlagosteraTerrassa
12:00Cerdanyola del Val.UA Horta
28 april 2019
12:00UA HortaSant Andreu
12:00FigueresSantfeliuenc FC
12:00TerrassaGranollers
12:00AE PratHospitalet
12:00CastelldefelsLlagostera
12:00Reus Deportiu IIAsco CF
12:00CE EuropaCerdanyola del Val.
12:00FC SantboiaPobla Mafumet
5 mei 2019
12:00UA HortaCastelldefels
12:00Santfeliuenc FCAE Prat
12:00GranollersLlagostera
12:00FC VilafrancaFigueres
12:00Sant AndreuCE Europa
12:00Pobla MafumetReus Deportiu II
12 mei 2019
12:00FigueresCerdanyola del Val.
12:00GranollersCastelldefels
12:00AE PratFC Vilafranca
12:00CE EuropaUA Horta
12:00FC SantboiaHospitalet
12:00TerrassaAsco CF
19 mei 2019
12:00Sant AndreuFigueres
12:00Cerdanyola del Val.AE Prat
12:00Asco CFLlagostera
12:00Santfeliuenc FCFC Santboia
12:00HospitaletReus Deportiu II
12:00Pobla MafumetTerrassa
12:00CastelldefelsCE Europa
Discussie
0 Berichten