Live wedstrijd Tercera Division - Grp. 6 Live score resultaten van voetbalwedstrijden - Rankings Tercera Division - Grp. 6

Tercera Division - Grp. 6-wedstrijden

24 augustus 2018
20:00ENDAtletico Sanguntino 3 - 1 Villarreal C
25 augustus 2018
19:00ENDElche Ilicitanc 2 - 1 CF Torre Levante
19:15ENDSilla CF 0 - 2 Olimpic Xativa
26 augustus 2018
18:00ENDLa Roda 2 - 1 Paterna CF
19:00ENDLa Nucia 3 - 0 Alzira
19:00ENDOrihuela 3 - 0 Paiporta
20:30ENDEldense 1 - 2 Rayo Ibense
1 september 2018
18:00ENDCF Torre Levante 1 - 3 Eldense
18:00ENDPaiporta 0 - 1 La Nucia
19:00ENDRayo Ibense 0 - 0 Silla CF
20:00ENDVillarreal C 2 - 0 Elche Ilicitanc
2 september 2018
12:00ENDPaterna CF 0 - 2 Atletico Sanguntino
18:30ENDCrevillente 0 - 0 La Roda
18:30ENDAlzira 0 - 0 Novelda
19:00ENDOlimpic Xativa 3 - 2 Orihuela
8 september 2018
18:30ENDNovelda 2 - 0 Paiporta
19:00ENDAtletico Sanguntino 1 - 1 Elche Ilicitanc
9 september 2018
12:00ENDPaterna CF 1 - 2 Crevillente
18:00ENDSilla CF 0 - 1 CF Torre Levante
18:30ENDOrihuela 1 - 1 Rayo Ibense
19:00ENDEldense 2 - 0 Villarreal C
19:00ENDLa Nucia 1 - 0 Olimpic Xativa
15 september 2018
17:00ENDElche Ilicitanc 1 - 2 Eldense
16 september 2018
11:00ENDRayo Ibense 1 - 1 La Nucia
12:00ENDCF Torre Levante 0 - 0 Orihuela
18:00ENDVillarreal C 0 - 0 Silla CF
18:30ENDCrevillente 1 - 0 Atletico Sanguntino
18:30ENDOlimpic Xativa 4 - 3 Novelda
22 september 2018
18:00ENDAtletico Sanguntino 2 - 0 Eldense
19:00ENDLa Roda 1 - 1 Alzira
19:00ENDSilla CF 0 - 3 Elche Ilicitanc
23 september 2018
17:30ENDOrihuela 1 - 0 Villarreal C
18:00ENDNovelda 3 - 0 Rayo Ibense
19:00ENDLa Nucia 1 - 1 CF Torre Levante
29 september 2018
18:00ENDVillarreal C 0 - 1 La Nucia
30 september 2018
11:30ENDElche Ilicitanc 1 - 2 Orihuela
12:00ENDPaiporta 0 - 1 La Roda
12:00ENDCF Torre Levante 0 - 2 Novelda
18:00ENDEldense 2 - 0 Silla CF
18:00ENDAlzira 0 - 0 Paterna CF
6 oktober 2018
17:00ENDNovelda 0 - 1 Villarreal C
7 oktober 2018
11:30ENDLa Roda 2 - 2 Olimpic Xativa
12:00ENDPaterna CF 1 - 0 Paiporta
12:00ENDCrevillente 3 - 2 Alzira
17:00ENDAtletico Sanguntino 2 - 0 Silla CF
18:00ENDLa Nucia 1 - 0 Elche Ilicitanc
18:00ENDEldense 1 - 0 Orihuela
13 oktober 2018
17:00ENDElche Ilicitanc 1 - 1 Novelda
14 oktober 2018
12:00ENDPaiporta 1 - 1 Crevillente
16:30ENDRayo Ibense 2 - 1 La Roda
17:00ENDSilla CF 0 - 0 Orihuela
18:30ENDEldense 0 - 0 La Nucia
18:30ENDOlimpic Xativa 1 - 0 Paterna CF
21 oktober 2018
12:00Paterna CFRayo Ibense
17:00NoveldaEldense
17:00Silla CFLa Nucia
17:30CrevillenteOlimpic Xativa
17:30Atletico SanguntinoOrihuela
18:00La RodaCF Torre Levante
26 oktober 2018
19:00ENDVillarreal C 2 - 0 La Roda
27 oktober 2018
16:00ENDCF Torre Levante 1 - 1 Paterna CF
28 oktober 2018
12:00ENDRayo Ibense 3 - 1 Crevillente
12:00ENDSilla CF 2 - 0 Novelda
12:00ENDOrihuela 2 - 0 La Nucia
18:30ENDAlzira 0 - 2 Atletico Sanguntino
31 oktober 2018
20:00ENDAtletico Sanguntino 2 - 0 Orihuela
20:00ENDNovelda 1 - 2 Eldense
20:30ENDSilla CF 2 - 1 La Nucia
1 november 2018
11:45ENDCrevillente 0 - 4 Olimpic Xativa
12:00ENDPaterna CF 2 - 1 Rayo Ibense
4 november 2018
12:00ENDLa Roda 2 - 0 Elche Ilicitanc
17:00ENDCrevillente 3 - 1 CF Torre Levante
17:00ENDAlzira 1 - 0 Paiporta
17:00ENDNovelda 1 - 5 Orihuela
17:30ENDAtletico Sanguntino 2 - 0 La Nucia
19:00ENDPaterna CF 1 - 3 Villarreal C
11 november 2018
11:30ENDElche Ilicitanc 0 - 0 Paterna CF
12:00ENDEldense 3 - 0 La Roda
12:00ENDPaiporta 1 - 0 Atletico Sanguntino
16:00ENDVillarreal C 1 - 2 Crevillente
17:00ENDLa Nucia 1 - 1 Novelda
17:00ENDOlimpic Xativa 4 - 0 Alzira
14 november 2018
20:00ENDLa Roda 1 - 0 CF Torre Levante
17 november 2018
18:00ENDAtletico Sanguntino 1 - 0 Novelda
18 november 2018
11:30ENDLa Roda 0 - 2 Silla CF
12:00ENDPaiporta 0 - 0 Olimpic Xativa
12:00ENDPaterna CF 1 - 1 Eldense
17:00AlziraRayo Ibense
17:00ENDCrevillente 0 - 0 Elche Ilicitanc
24 november 2018
16:00ENDCF Torre Levante 1 - 2 Alzira
16:45ENDRayo Ibense 2 - 1 Paiporta
25 november 2018
16:30ENDOrihuela 2 - 2 La Roda
17:00ENDSilla CF 1 - 0 Paterna CF
17:00ENDOlimpic Xativa 1 - 0 Atletico Sanguntino
18:00ENDEldense 1 - 2 Crevillente
2 december 2018
11:30ENDLa Roda 1 - 3 La Nucia
12:00ENDPaiporta 0 - 1 CF Torre Levante
12:00ENDPaterna CF 1 - 2 Orihuela
17:00ENDCrevillente 1 - 1 Silla CF
17:00ENDAlzira 1 - 0 Villarreal C
17:00ENDOlimpic Xativa 0 - 0 Rayo Ibense
7 december 2018
18:45ENDElche Ilicitanc 2 - 0 Alzira
20:00ENDRayo Ibense 2 - 3 Atletico Sanguntino
9 december 2018
11:30ENDNovelda 1 - 1 La Roda
12:00ENDCF Torre Levante 0 - 0 Olimpic Xativa
12:00ENDVillarreal C 5 - 1 Paiporta
17:00ENDOrihuela 2 - 1 Crevillente
17:30ENDLa Nucia 1 - 1 Paterna CF
12 december 2018
20:00ENDAlzira 2 - 1 Rayo Ibense
16 december 2018
12:00ENDPaterna CF 1 - 0 Novelda
12:45ENDPaiporta 0 - 0 Elche Ilicitanc
16:00ENDRayo Ibense 1 - 1 CF Torre Levante
17:00ENDAlzira 1 - 1 Eldense
17:00ENDOlimpic Xativa 2 - 0 Villarreal C
17:15ENDCrevillente 0 - 1 La Nucia
21 december 2018
20:30ENDVillarreal C 2 - 0 Rayo Ibense
22 december 2018
16:30ENDSilla CF 0 - 1 Alzira
17:00ENDNovelda 1 - 1 Crevillente
17:00ENDAtletico Sanguntino 0 - 0 CF Torre Levante
23 december 2018
11:30ENDElche Ilicitanc 0 - 0 Olimpic Xativa
17:00ENDEldense 1 - 1 Paiporta
5 januari 2019
12:00ENDLa Roda 1 - 1 Atletico Sanguntino
12:00ENDCF Torre Levante 1 - 0 Villarreal C
12:00ENDRayo Ibense 1 - 1 Elche Ilicitanc
12:00ENDAlzira 0 - 1 Orihuela
12:00ENDPaiporta 2 - 4 Silla CF
16:00ENDOlimpic Xativa 1 - 1 Eldense
12 januari 2019
16:00ENDCF Torre Levante 1 - 1 Elche Ilicitanc
13 januari 2019
12:00ENDVillarreal C 0 - 1 Atletico Sanguntino
12:00ENDPaterna CF 1 - 2 La Roda
12:30ENDPaiporta 0 - 3 Orihuela
16:30ENDOlimpic Xativa 3 - 1 Silla CF
17:00ENDAlzira 0 - 0 La Nucia
17:30ENDRayo Ibense 2 - 0 Eldense
18 januari 2019
16:00ENDElche Ilicitanc 2 - 1 Villarreal C
19 januari 2019
17:00ENDAtletico Sanguntino 1 - 0 Paterna CF
17:30ENDLa Roda 1 - 1 Crevillente
20 januari 2019
16:30ENDNovelda 1 - 2 Alzira
17:00ENDSilla CF 1 - 0 Rayo Ibense
17:00ENDOrihuela 1 - 0 Olimpic Xativa
17:30ENDLa Nucia 5 - 2 Paiporta
17:30ENDEldense 3 - 1 CF Torre Levante
26 januari 2019
17:00ENDRayo Ibense 0 - 1 Orihuela
27 januari 2019
11:30ENDElche Ilicitanc 3 - 3 Atletico Sanguntino
12:00ENDPaiporta 2 - 1 Novelda
12:00ENDVillarreal C 1 - 1 Eldense
12:00ENDCF Torre Levante 1 - 1 Silla CF
16:30ENDOlimpic Xativa 0 - 0 La Nucia
17:00ENDCrevillente 0 - 1 Paterna CF
3 februari 2019
12:00ENDAtletico Sanguntino 0 - 0 Crevillente
16:30ENDNovelda 0 - 0 Olimpic Xativa
17:00ENDLa Nucia 2 - 0 Rayo Ibense
17:00ENDOrihuela 4 - 0 CF Torre Levante
17:00ENDSilla CF 0 - 2 Villarreal C
17:00ENDEldense 1 - 0 Elche Ilicitanc
9 februari 2019
12:00ENDElche Ilicitanc 3 - 1 Silla CF
17:00ENDRayo Ibense 1 - 1 Novelda
17:00ENDAlzira 0 - 0 La Roda
10 februari 2019
11:30EldenseAtletico Sanguntino
12:00ENDCF Torre Levante 0 - 0 La Nucia
17:30ENDVillarreal C 1 - 3 Orihuela
16 februari 2019
16:00ENDLa Roda 3 - 0 Paiporta
17:00ENDNovelda 1 - 0 CF Torre Levante
17:00ENDSilla CF 2 - 2 Eldense
17 februari 2019
12:00ENDPaterna CF 2 - 1 Alzira
17:00ENDOrihuela 2 - 0 Elche Ilicitanc
17:30ENDLa Nucia 1 - 1 Villarreal C
22 februari 2019
18:30ENDVillarreal C 2 - 2 Novelda
23 februari 2019
12:00ENDElche Ilicitanc 0 - 1 La Nucia
24 februari 2019
16:15ENDPaiporta 3 - 4 Paterna CF
17:00ENDOrihuela 3 - 1 Eldense
17:00ENDOlimpic Xativa 0 - 0 La Roda
17:00ENDAlzira 2 - 2 Crevillente
17:00ENDSilla CF 0 - 1 Atletico Sanguntino
3 maart 2019
11:30ENDLa Roda 2 - 0 Rayo Ibense
12:00ENDPaterna CF 2 - 0 Olimpic Xativa
17:00ENDNovelda 2 - 2 Elche Ilicitanc
17:00ENDOrihuela 3 - 1 Silla CF
17:00ENDCrevillente 4 - 0 Paiporta
17:30ENDLa Nucia 5 - 0 Eldense
9 maart 2019
16:00ENDCF Torre Levante 2 - 1 La Roda
16:00ENDRayo Ibense 0 - 0 Paterna CF
10 maart 2019
17:00ENDOrihuela 1 - 0 Atletico Sanguntino
17:00ENDEldense 1 - 2 Novelda
17:00ENDOlimpic Xativa 0 - 2 Crevillente
17:30ENDLa Nucia 3 - 0 Silla CF
15 maart 2019
17:00ENDLa Roda 3 - 0 Villarreal C
20:00ENDAtletico Sanguntino 0 - 0 Alzira
16 maart 2019
12:00ENDPaterna CF 2 - 0 CF Torre Levante
17 maart 2019
17:00ENDCrevillente 2 - 1 Rayo Ibense
17:30ENDNovelda 2 - 0 Silla CF
17:30ENDLa Nucia 0 - 0 Orihuela
22 maart 2019
16:30Elche IlicitancLa Roda
23 maart 2019
16:00CF Torre LevanteCrevillente
18:00Villarreal CPaterna CF
24 maart 2019
12:00PaiportaAlzira
17:00OrihuelaNovelda
17:30La NuciaAtletico Sanguntino
31 maart 2019
12:00La RodaEldense
12:00NoveldaLa Nucia
12:00Paterna CFElche Ilicitanc
12:00AlziraOlimpic Xativa
12:00CrevillenteVillarreal C
12:00Atletico SanguntinoPaiporta
7 april 2019
12:00Silla CFLa Roda
12:00NoveldaAtletico Sanguntino
12:00EldensePaterna CF
12:00Elche IlicitancCrevillente
12:00Rayo IbenseAlzira
12:00Olimpic XativaPaiporta
14 april 2019
12:00Paterna CFSilla CF
12:00La RodaOrihuela
12:00PaiportaRayo Ibense
12:00CrevillenteEldense
12:00AlziraCF Torre Levante
12:00Atletico SanguntinoOlimpic Xativa
21 april 2019
12:00OrihuelaPaterna CF
12:00Rayo IbenseOlimpic Xativa
12:00Villarreal CAlzira
12:00CF Torre LevantePaiporta
12:00Silla CFCrevillente
12:00La NuciaLa Roda
28 april 2019
12:00PaiportaVillarreal C
12:00Olimpic XativaCF Torre Levante
12:00Atletico SanguntinoRayo Ibense
12:00AlziraElche Ilicitanc
12:00Paterna CFLa Nucia
12:00CrevillenteOrihuela
12:00La RodaNovelda
5 mei 2019
12:00Villarreal COlimpic Xativa
12:00Elche IlicitancPaiporta
12:00EldenseAlzira
12:00CF Torre LevanteRayo Ibense
12:00NoveldaPaterna CF
12:00La NuciaCrevillente
12 mei 2019
12:00Rayo IbenseVillarreal C
12:00Olimpic XativaElche Ilicitanc
12:00PaiportaEldense
12:00CF Torre LevanteAtletico Sanguntino
12:00AlziraSilla CF
12:00CrevillenteNovelda
19 mei 2019
12:00Atletico SanguntinoLa Roda
12:00EldenseOlimpic Xativa
12:00Silla CFPaiporta
12:00Elche IlicitancRayo Ibense
12:00OrihuelaAlzira
12:00Villarreal CCF Torre Levante
Discussie
0 Berichten