Live wedstrijd Tercera Division - Grp. 7 Live score resultaten van voetbalwedstrijden - Rankings Tercera Division - Grp. 7

Tercera Division - Grp. 7-wedstrijden

26 augustus 2018
11:30ENDAlcorcon B 0 - 3 Santa Ana
11:30ENDAtletico Pinto 0 - 1 Trival Valderas
11:30ENDSR Villaverde 1 - 2 Alcobendas CF
11:30ENDTres Cantos CDF 0 - 0 Alcala
12:00ENDPozuelo Alarcon 1 - 3 Leganes B
2 september 2018
11:30ENDAlcala 1 - 2 Alcorcon B
11:30ENDTrival Valderas 2 - 0 Rayo Vallecano B
11:30ENDGetafe B 1 - 1 SR Villaverde
12:00ENDSanta Ana 4 - 3 CF San Agustin Del.
9 september 2018
11:30ENDAtletico Pinto 0 - 0 Leganes B
11:30ENDTres Cantos CDF 0 - 1 Alcobendas CF
18:00ENDSanta Ana 0 - 0 Alcala
19:45ENDCF San Agustin Del. 1 - 0 Pozuelo Alarcon
16 september 2018
11:30ENDGetafe B 2 - 0 Tres Cantos CDF
11:30ENDAlcala 1 - 0 CF San Agustin Del.
11:30ENDTrival Valderas 1 - 1 SR Villaverde
12:00ENDPozuelo Alarcon 3 - 0 CD Mostoles
17:00ENDAlcobendas CF 1 - 0 Alcorcon B
17:30ENDLeganes B 6 - 2 Rayo Vallecano B
23 september 2018
11:30ENDAtletico Pinto 0 - 3 Pozuelo Alarcon
11:30ENDAlcorcon B 1 - 0 Getafe B
12:00ENDSanta Ana 2 - 3 Alcobendas CF
12:00ENDCF San Agustin Del. 1 - 3 CD Mostoles
30 september 2018
11:30ENDGetafe B 2 - 2 Santa Ana
11:30ENDTrival Valderas 1 - 0 Tres Cantos CDF
11:30ENDAlcobendas CF 1 - 0 Alcala
12:00ENDPozuelo Alarcon 1 - 4 Rayo Vallecano B
12:00ENDLeganes B 2 - 2 SR Villaverde
12:00ENDCD Mostoles 1 - 2 Atletico Pinto
7 oktober 2018
11:30ENDAlcala 0 - 1 Getafe B
11:30ENDAlcorcon B 0 - 0 Trival Valderas
12:00ENDRayo Vallecano B 0 - 1 CD Mostoles
12:00ENDCF San Agustin Del. 0 - 2 Atletico Pinto
13 oktober 2018
18:00ENDAtletico Pinto 0 - 3 Rayo Vallecano B
14 oktober 2018
11:30ENDTrival Valderas 1 - 0 Santa Ana
11:30ENDAlcobendas CF 0 - 0 CF San Agustin Del.
12:00ENDLeganes B 1 - 1 Tres Cantos CDF
12:00ENDPozuelo Alarcon 0 - 1 SR Villaverde
21 oktober 2018
11:30ENDAlcala 3 - 0 Trival Valderas
11:30ENDAlcorcon B 0 - 1 Leganes B
11:30ENDSR Villaverde 4 - 0 CD Mostoles
12:00ENDCF San Agustin Del. 3 - 3 Rayo Vallecano B
12:00ENDAlcobendas CF 0 - 1 Getafe B
27 oktober 2018
16:00ENDGetafe B 0 - 1 CF San Agustin Del.
28 oktober 2018
11:30ENDAtletico Pinto 0 - 0 SR Villaverde
12:00ENDPozuelo Alarcon 2 - 0 Tres Cantos CDF
13:30ENDLeganes B 1 - 2 Santa Ana
4 november 2018
11:30ENDTres Cantos CDF 0 - 0 CD Mostoles
11:30ENDSR Villaverde 0 - 0 Rayo Vallecano B
11:30ENDAlcobendas CF 1 - 2 Trival Valderas
11:30ENDAlcorcon B 1 - 0 Pozuelo Alarcon
11:30ENDAlcala 2 - 0 Leganes B
11 november 2018
11:30ENDAtletico Pinto 1 - 1 Tres Cantos CDF
11:30ENDTrival Valderas 2 - 0 Getafe B
12:00ENDCD Mostoles 1 - 1 Alcorcon B
12:00ENDPozuelo Alarcon 2 - 1 Santa Ana
18 november 2018
11:30ENDAlcorcon B 2 - 1 Atletico Pinto
11:30ENDAlcala 1 - 1 Pozuelo Alarcon
11:30ENDAlcobendas CF 2 - 0 Leganes B
11:30ENDTres Cantos CDF 2 - 0 Rayo Vallecano B
12:00ENDCF San Agustin Del. 1 - 2 SR Villaverde
12:00ENDSanta Ana 2 - 0 CD Mostoles
25 november 2018
11:30ENDTrival Valderas 1 - 0 CF San Agustin Del.
11:30ENDAtletico Pinto 1 - 1 Santa Ana
12:00ENDLeganes B 0 - 1 Getafe B
12:00ENDCD Mostoles 1 - 0 Alcala
16:00ENDRayo Vallecano B 2 - 0 Alcorcon B
2 december 2018
11:30ENDAlcala 2 - 1 Atletico Pinto
11:30ENDAlcobendas CF 2 - 1 Pozuelo Alarcon
11:30ENDTres Cantos CDF 0 - 1 SR Villaverde
12:00ENDSanta Ana 3 - 2 Rayo Vallecano B
6 december 2018
11:30ENDSR Villaverde 0 - 1 Alcorcon B
13:30ENDRayo Vallecano B 2 - 0 Alcala
8 december 2018
12:00ENDLeganes B 2 - 0 Trival Valderas
9 december 2018
12:00ENDCD Mostoles 0 - 3 Alcobendas CF
12:00ENDPozuelo Alarcon 0 - 3 Getafe B
16 december 2018
11:30ENDAlcobendas CF 0 - 1 Atletico Pinto
12:00ENDCF San Agustin Del. 0 - 1 Tres Cantos CDF
12:00ENDGetafe B 1 - 0 CD Mostoles
16:30ENDSanta Ana 4 - 1 SR Villaverde
22 december 2018
16:00SR VillaverdeAlcala
18:00Rayo Vallecano BAlcobendas CF
23 december 2018
11:30Atletico PintoGetafe B
11:30Tres Cantos CDFAlcorcon B
12:00Pozuelo AlarconTrival Valderas
12:00CF San Agustin Del.Leganes B
6 januari 2019
12:00Trival ValderasCD Mostoles
12:00Santa AnaTres Cantos CDF
12:00Alcorcon BCF San Agustin Del.
12:00Getafe BRayo Vallecano B
13 januari 2019
12:00Leganes BPozuelo Alarcon
12:00Santa AnaAlcorcon B
12:00AlcalaTres Cantos CDF
12:00Alcobendas CFSR Villaverde
12:00Trival ValderasAtletico Pinto
20 januari 2019
12:00CF San Agustin Del.Santa Ana
12:00SR VillaverdeGetafe B
12:00CD MostolesLeganes B
12:00Rayo Vallecano BTrival Valderas
12:00Alcorcon BAlcala
27 januari 2019
12:00Alcobendas CFTres Cantos CDF
12:00Pozuelo AlarconCF San Agustin Del.
12:00AlcalaSanta Ana
12:00Leganes BAtletico Pinto
3 februari 2019
12:00CF San Agustin Del.Alcala
12:00Alcorcon BAlcobendas CF
12:00Tres Cantos CDFGetafe B
12:00SR VillaverdeTrival Valderas
12:00Rayo Vallecano BLeganes B
12:00CD MostolesPozuelo Alarcon
10 februari 2019
12:00Alcobendas CFSanta Ana
12:00Getafe BAlcorcon B
12:00Pozuelo AlarconAtletico Pinto
12:00CD MostolesCF San Agustin Del.
17 februari 2019
12:00AlcalaAlcobendas CF
12:00Santa AnaGetafe B
12:00SR VillaverdeLeganes B
12:00Tres Cantos CDFTrival Valderas
12:00Rayo Vallecano BPozuelo Alarcon
12:00Atletico PintoCD Mostoles
24 februari 2019
12:00CD MostolesRayo Vallecano B
12:00Atletico PintoCF San Agustin Del.
12:00Trival ValderasAlcorcon B
12:00Getafe BAlcala
3 maart 2019
12:00CF San Agustin Del.Alcobendas CF
12:00Santa AnaTrival Valderas
12:00Tres Cantos CDFLeganes B
12:00SR VillaverdePozuelo Alarcon
12:00Rayo Vallecano BAtletico Pinto
10 maart 2019
12:00Leganes BAlcorcon B
12:00CD MostolesSR Villaverde
12:00Rayo Vallecano BCF San Agustin Del.
12:00Getafe BAlcobendas CF
12:00Trival ValderasAlcala
17 maart 2019
12:00CF San Agustin Del.Getafe B
12:00Tres Cantos CDFPozuelo Alarcon
12:00SR VillaverdeAtletico Pinto
12:00Santa AnaLeganes B
24 maart 2019
12:00Rayo Vallecano BSR Villaverde
12:00Leganes BAlcala
12:00Pozuelo AlarconAlcorcon B
12:00CD MostolesTres Cantos CDF
31 maart 2019
12:00Getafe BTrival Valderas
12:00Tres Cantos CDFAtletico Pinto
12:00Alcorcon BCD Mostoles
12:00Santa AnaPozuelo Alarcon
7 april 2019
12:00Leganes BAlcobendas CF
12:00Pozuelo AlarconAlcala
12:00CD MostolesSanta Ana
12:00Atletico PintoAlcorcon B
12:00Rayo Vallecano BTres Cantos CDF
12:00SR VillaverdeCF San Agustin Del.
14 april 2019
12:00CF San Agustin Del.Trival Valderas
12:00Getafe BLeganes B
12:00Santa AnaAtletico Pinto
12:00Alcorcon BRayo Vallecano B
12:00AlcalaCD Mostoles
21 april 2019
12:00Atletico PintoAlcala
12:00SR VillaverdeTres Cantos CDF
12:00Rayo Vallecano BSanta Ana
12:00Pozuelo AlarconAlcobendas CF
28 april 2019
12:00AlcalaRayo Vallecano B
12:00Alcobendas CFCD Mostoles
12:00Alcorcon BSR Villaverde
12:00Getafe BPozuelo Alarcon
12:00Trival ValderasLeganes B
5 mei 2019
12:00SR VillaverdeSanta Ana
12:00Tres Cantos CDFCF San Agustin Del.
12:00Atletico PintoAlcobendas CF
12:00CD MostolesGetafe B
12 mei 2019
12:00Alcorcon BTres Cantos CDF
12:00AlcalaSR Villaverde
12:00Alcobendas CFRayo Vallecano B
12:00Getafe BAtletico Pinto
12:00Trival ValderasPozuelo Alarcon
12:00Leganes BCF San Agustin Del.
19 mei 2019
12:00Rayo Vallecano BGetafe B
12:00Tres Cantos CDFSanta Ana
12:00CD MostolesTrival Valderas
12:00CF San Agustin Del.Alcorcon B
Discussie
0 Berichten