Live wedstrijd Tercera Division - Grp. 8 Live score resultaten van voetbalwedstrijden - Rankings Tercera Division - Grp. 8

Tercera Division - Grp. 8-wedstrijden

25 augustus 2018
18:30ENDAtletico Astorga 6 - 1 Numancia B
18:30ENDAtletico Astorga 6 - 1 SD Almazan
26 augustus 2018
17:00ZamoraBurgos
18:00ENDLa Baneza FC 2 - 1 Atletico Tordesillas
18:00ENDCD Cebrerena 1 - 1 La Virgen del Camino
18:00ENDReal Avila 1 - 0 Burgos Promesas
18:30ENDSporting Uxama 1 - 2 Numancia B
19:00ENDCF Cristo Atletico 3 - 0 CD Burgos
19:00ENDArandina CF 2 - 0 Bembibre
1 september 2018
18:30ENDBembibre 0 - 1 CF Cristo Atletico
2 september 2018
12:00ENDAtletico Tordesillas 2 - 1 CD Cebrerena
17:00ENDLa Virgen del Camino 4 - 1 Sporting Uxama
18:00ENDSD Almazan 0 - 4 Arandina CF
18:00ENDG. Segoviana 3 - 0 La Baneza FC
20:00ENDZamora 2 - 3 Real Avila
8 september 2018
18:30ENDAtletico Astorga 3 - 0 Burgos Promesas
9 september 2018
12:00CD CebrerenaBurgos
18:00ENDCD Cebrerena 1 - 1 G. Segoviana
18:00ENDSporting Uxama 1 - 3 Atletico Tordesillas
18:00ENDReal Avila 2 - 0 Numancia B
18:00ENDArandina CF 2 - 0 CF Cristo Atletico
18:00ENDLa Baneza FC 3 - 1 CD Burgos
12 september 2018
12:00BurgosAtletico Astorga
15 september 2018
17:00ENDLa Virgen del Camino 0 - 3 Real Avila
16 september 2018
17:15ENDCD Burgos 3 - 0 CD Cebrerena
18:00ENDG. Segoviana 5 - 0 Sporting Uxama
18:00ENDBurgos Promesas 1 - 1 SD Almazan
19:00ENDZamora 1 - 0 Atletico Astorga
20:00ENDBembibre 2 - 2 La Baneza FC
22 september 2018
17:30ENDSporting Uxama 2 - 1 CD Burgos
18:00ENDAtletico Astorga 1 - 2 Numancia B
23 september 2018
17:00ENDReal Avila 2 - 0 Atletico Tordesillas
17:30ENDCD Cebrerena 0 - 1 Bembibre
18:00ENDLa Baneza FC 3 - 1 CF Cristo Atletico
18:30ENDSD Almazan 0 - 0 Zamora
29 september 2018
17:00ENDLa Virgen del Camino 1 - 4 Atletico Astorga
18:00ENDBurgos Promesas 0 - 0 Arandina CF
18:00ENDG. Segoviana 3 - 0 Real Avila
18:30ENDBembibre 3 - 1 Sporting Uxama
19:00ENDCF Cristo Atletico 5 - 2 CD Cebrerena
30 september 2018
16:00ENDNumancia B 2 - 1 SD Almazan
13 oktober 2018
17:30ENDAtletico Astorga 4 - 1 Atletico Tordesillas
17:30ENDBurgos Promesas 0 - 2 Zamora
17:30ENDSporting Uxama 0 - 0 CF Cristo Atletico
14 oktober 2018
12:00BurgosCD Burgos
17:00ENDReal Avila 0 - 1 CD Burgos
18:00ENDSD Almazan 0 - 1 La Virgen del Camino
18:00ENDArandina CF 1 - 0 La Baneza FC
20 oktober 2018
16:00ENDNumancia B 3 - 0 Burgos Promesas
17:00ENDBembibre 1 - 1 Real Avila
21 oktober 2018
17:00ENDAtletico Tordesillas 0 - 1 SD Almazan
17:00ENDLa Baneza FC 1 - 0 CD Cebrerena
17:00ENDG. Segoviana 2 - 1 Atletico Astorga
17:30ENDZamora 1 - 0 Arandina CF
27 oktober 2018
17:00ENDSporting Uxama 1 - 1 La Baneza FC
17:00ENDBurgos Promesas 1 - 3 La Virgen del Camino
17:00ENDAtletico Astorga 3 - 0 CD Burgos
17:00ENDSD Almazan 2 - 3 G. Segoviana
17:30ENDZamora 2 - 0 Numancia B
28 oktober 2018
12:00BurgosSD Almazan
18:00ENDArandina CF 7 - 0 CD Cebrerena
18:30ENDReal Avila 3 - 0 CF Cristo Atletico
1 november 2018
12:00ENDNumancia B 0 - 0 Arandina CF
12:00ENDLa Virgen del Camino 1 - 2 Zamora
12:15ENDCD Burgos 0 - 2 SD Almazan
16:00ENDCD Cebrerena 4 - 1 Sporting Uxama
16:30ENDAtletico Tordesillas 3 - 0 Burgos Promesas
17:00ENDBembibre 0 - 2 Atletico Astorga
4 november 2018
12:00BurgosSporting Uxama
16:00ENDNumancia B 2 - 0 La Virgen del Camino
16:15ENDBurgos Promesas 0 - 2 G. Segoviana
16:30ENDSD Almazan 1 - 0 Bembibre
16:30ENDAtletico Astorga 1 - 2 CF Cristo Atletico
17:00ENDArandina CF 3 - 0 Sporting Uxama
17:00ENDReal Avila 1 - 1 La Baneza FC
17:30ENDZamora 2 - 0 Atletico Tordesillas
10 november 2018
15:45ENDLa Virgen del Camino 0 - 1 Arandina CF
11 november 2018
12:00La Virgen del CaminoBurgos
16:00ENDCD Cebrerena 3 - 2 Real Avila
16:15ENDCD Burgos 1 - 1 Burgos Promesas
16:30ENDAtletico Tordesillas 1 - 0 Numancia B
17:00ENDCF Cristo Atletico 2 - 1 SD Almazan
17:00ENDG. Segoviana 1 - 1 Zamora
17 november 2018
15:45ENDNumancia B 3 - 0 G. Segoviana
15:45ENDLa Virgen del Camino 0 - 1 Atletico Tordesillas
16:15ENDBurgos Promesas 0 - 0 Bembibre
17:00ENDAtletico Astorga 2 - 0 La Baneza FC
18 november 2018
12:00ENDZamora 3 - 0 CD Burgos
17:00ENDReal Avila 2 - 0 Sporting Uxama
24 november 2018
16:30ENDBembibre 1 - 1 Zamora
25 november 2018
16:00ENDCD Burgos 1 - 1 Numancia B
16:00ENDCD Cebrerena 0 - 1 Atletico Astorga
16:15ENDAtletico Tordesillas 1 - 1 Arandina CF
16:15ENDLa Baneza FC 2 - 5 SD Almazan
17:00ENDCF Cristo Atletico 1 - 3 Burgos Promesas
17:00ENDG. Segoviana 4 - 0 La Virgen del Camino
1 december 2018
14:45ENDLa Virgen del Camino 1 - 0 CD Burgos
15:45ENDNumancia B 1 - 0 Bembibre
16:30ENDSD Almazan 1 - 0 CD Cebrerena
16:30ENDAtletico Astorga 4 - 0 Sporting Uxama
17:00ENDArandina CF 1 - 1 Real Avila
2 december 2018
12:00BurgosG. Segoviana
16:15ENDAtletico Tordesillas 0 - 1 G. Segoviana
17:30ENDZamora 2 - 0 CF Cristo Atletico
6 december 2018
12:00ENDCD Burgos 1 - 2 Atletico Tordesillas
12:00Atletico TordesillasBurgos
16:00ENDSporting Uxama 1 - 2 SD Almazan
16:00ENDLa Baneza FC 0 - 1 Burgos Promesas
16:30ENDBembibre 0 - 0 La Virgen del Camino
17:00ENDCF Cristo Atletico 1 - 2 Numancia B
9 december 2018
12:00BurgosBurgos Promesas
12:00Arandina CFCD Burgos
12:00ENDLa Virgen del Camino 2 - 2 CF Cristo Atletico
16:00ENDBurgos Promesas 0 - 0 CD Cebrerena
16:00ENDAtletico Tordesillas 0 - 0 Bembibre
16:30ENDAtletico Astorga 1 - 2 Real Avila
17:00ENDG. Segoviana 3 - 0 CD Burgos
17:30ENDZamora 1 - 0 La Baneza FC
13 december 2018
20:15ENDG. Segoviana 0 - 1 Arandina CF
15 december 2018
16:00ENDSporting Uxama 0 - 2 Burgos Promesas
16 december 2018
12:00BurgosReal Avila
16:00CD CebrerenaZamora
16:00La Baneza FCNumancia B
16:30BembibreG. Segoviana
17:00CF Cristo AtleticoAtletico Tordesillas
17:00Real AvilaSD Almazan
17:00Arandina CFCD Burgos
23 december 2018
11:00La Virgen del CaminoLa Baneza FC
12:00ZamoraSporting Uxama
12:00Atletico AstorgaArandina CF
12:00Numancia BCD Cebrerena
12:00CD BurgosBembibre
17:00G. SegovianaCF Cristo Atletico
13 januari 2019
12:00CD BurgosCF Cristo Atletico
12:00Real AvilaCF Cristo Atletico
12:00Burgos PromesasReal Avila
12:00BembibreArandina CF
12:00Numancia BSporting Uxama
12:00La Virgen del CaminoCD Cebrerena
17:00SD AlmazanAtletico Astorga
20 januari 2019
11:00Real AvilaZamora
11:00Sporting UxamaLa Virgen del Camino
11:00La Baneza FCG. Segoviana
12:00CF Cristo AtleticoBembibre
12:00CD CebrerenaAtletico Tordesillas
12:00Arandina CFSD Almazan
27 januari 2019
11:00Numancia BReal Avila
12:00CF Cristo AtleticoArandina CF
12:00Burgos PromesasAtletico Astorga
12:00CD BurgosLa Baneza FC
12:00G. SegovianaCD Cebrerena
12:00BurgosCD Cebrerena
12:00Atletico TordesillasSporting Uxama
3 februari 2019
11:00SD AlmazanBurgos Promesas
12:00Real AvilaLa Virgen del Camino
12:00CD CebrerenaCD Burgos
12:00La Baneza FCBembibre
12:00Atletico AstorgaZamora
12:00Sporting UxamaG. Segoviana
10 februari 2019
11:00Atletico TordesillasReal Avila
12:00BembibreCD Cebrerena
12:00ZamoraSD Almazan
12:00Numancia BAtletico Astorga
12:00CD BurgosSporting Uxama
12:00CF Cristo AtleticoLa Baneza FC
17 februari 2019
11:00Arandina CFBurgos Promesas
12:00Sporting UxamaBembibre
17:00Atletico AstorgaLa Virgen del Camino
17:00CD CebrerenaCF Cristo Atletico
17:00Real AvilaG. Segoviana
24 februari 2019
17:00CD BurgosReal Avila
17:00La Baneza FCArandina CF
17:00Atletico TordesillasAtletico Astorga
17:00ZamoraBurgos Promesas
17:00La Virgen del CaminoSD Almazan
17:00CF Cristo AtleticoSporting Uxama
3 maart 2019
12:00Arandina CFZamora
12:00Burgos PromesasLa Virgen del Camino
12:00CD BurgosBurgos
12:00SD AlmazanG. Segoviana
17:00Real AvilaBembibre
17:00Atletico AstorgaG. Segoviana
17:00Burgos PromesasNumancia B
17:00CD CebrerenaLa Baneza FC
10 maart 2019
12:00BurgosBembibre
12:00Real AvilaCD Burgos
17:00CF Cristo AtleticoReal Avila
17:00La Baneza FCSporting Uxama
17:00Numancia BZamora
17:00CD CebrerenaArandina CF
17:00G. SegovianaSD Almazan
17:00La Virgen del CaminoBurgos Promesas
17:00CD BurgosAtletico Astorga
17 maart 2019
12:00Arandina CFCF Cristo Atletico
12:00BembibreReal Avila
17:00Atletico AstorgaBembibre
17:00SD AlmazanCD Burgos
17:00ZamoraLa Virgen del Camino
17:00Burgos PromesasAtletico Tordesillas
17:00Sporting UxamaCD Cebrerena
17:00Arandina CFNumancia B
24 maart 2019
12:00ZamoraArandina CF
12:00Atletico AstorgaBurgos Promesas
17:00BembibreSD Almazan
17:00La Baneza FCReal Avila
17:00G. SegovianaBurgos Promesas
17:00Atletico TordesillasZamora
17:00Sporting UxamaArandina CF
17:00La Virgen del CaminoNumancia B
17:00CF Cristo AtleticoAtletico Astorga
31 maart 2019
12:00Arandina CFLa Baneza FC
12:00G. SegovianaAtletico Astorga
12:00Sporting UxamaBurgos
12:00BembibreCF Cristo Atletico
18:00Real AvilaCD Cebrerena
18:00SD AlmazanCF Cristo Atletico
18:00Arandina CFLa Virgen del Camino
18:00Burgos PromesasCD Burgos
18:00ZamoraG. Segoviana
18:00Numancia BAtletico Tordesillas
7 april 2019
12:00La Baneza FCCD Burgos
18:00Atletico TordesillasLa Virgen del Camino
18:00Sporting UxamaReal Avila
18:00BembibreBurgos Promesas
18:00CD BurgosZamora
18:00La Baneza FCAtletico Astorga
18:00G. SegovianaNumancia B
14 april 2019
12:00La Virgen del CaminoReal Avila
12:00SD AlmazanZamora
12:00CD BurgosCD Cebrerena
12:00BembibreLa Baneza FC
18:00Burgos PromesasCF Cristo Atletico
18:00La Virgen del CaminoG. Segoviana
18:00SD AlmazanLa Baneza FC
18:00Arandina CFAtletico Tordesillas
18:00Atletico AstorgaCD Cebrerena
18:00ZamoraBembibre
18:00Numancia BCD Burgos
21 april 2019
12:00Atletico AstorgaCD Burgos
12:00BurgosNumancia B
12:00CD CebrerenaBembibre
18:00CD BurgosLa Virgen del Camino
18:00G. SegovianaAtletico Tordesillas
18:00CD CebrerenaSD Almazan
18:00CF Cristo AtleticoZamora
18:00Sporting UxamaAtletico Astorga
18:00BembibreNumancia B
18:00Real AvilaArandina CF
23 april 2019
12:00G. SegovianaBurgos
28 april 2019
12:00Atletico AstorgaSD Almazan
12:00BurgosAtletico Tordesillas
18:00Burgos PromesasLa Baneza FC
18:00Arandina CFG. Segoviana
18:00La Virgen del CaminoBembibre
18:00Atletico TordesillasCD Burgos
18:00Numancia BCF Cristo Atletico
18:00SD AlmazanSporting Uxama
1 mei 2019
12:00Burgos PromesasBurgos
5 mei 2019
12:00ZamoraNumancia B
12:00Real AvilaBurgos
18:00CF Cristo AtleticoLa Virgen del Camino
18:00CD BurgosG. Segoviana
18:00La Baneza FCZamora
18:00Real AvilaAtletico Astorga
18:00BembibreAtletico Tordesillas
18:00CD CebrerenaBurgos Promesas
12 mei 2019
12:00La Virgen del CaminoAtletico Astorga
18:00SD AlmazanReal Avila
18:00Burgos PromesasSporting Uxama
18:00G. SegovianaBembibre
18:00CD BurgosArandina CF
18:00Atletico TordesillasCF Cristo Atletico
18:00Numancia BLa Baneza FC
13 mei 2019
18:00ZamoraCD Cebrerena
19 mei 2019
18:00La Baneza FCLa Virgen del Camino
18:00Arandina CFAtletico Astorga
18:00Sporting UxamaZamora
18:00CF Cristo AtleticoG. Segoviana
18:00CD CebrerenaNumancia B
18:00BembibreCD Burgos
Discussie
0 Berichten