Live wedstrijd Tercera Division - Grp. 9 Live score resultaten van voetbalwedstrijden - Rankings Tercera Division - Grp. 9

Tercera Division - Grp. 9-wedstrijden

25 augustus 2018
20:00ENDAntequera 2 - 0 CD Rincon
26 augustus 2018
19:30ENDEL Palo 2 - 0 CD Martos
20:00ENDCD Huetor Vega 0 - 2 Atletico Mancha Real
20:00ENDJaen 1 - 0 Linares Deportivo
20:00ENDMotril 2 - 0 Atarfe Industrial CF
20:00ENDUD San Pedro 0 - 0 Guadix
2 september 2018
18:30ENDLinares Deportivo 4 - 0 CD Huetor Vega
19:00ENDCD Rincon 2 - 1 UD San Pedro
20:00ENDGuadix 0 - 0 CD Loja
20:00ENDHuector Tajar 2 - 1 Motril
20:00ENDVelez CF 2 - 2 Juventud Torremoli.
20:00ENDAtarfe Industrial CF 0 - 1 EL Palo
9 september 2018
11:30ENDJaen 2 - 3 Guadix
12:00ENDCD Loja 3 - 0 CD Rincon
19:00ENDAntequera 1 - 0 Velez CF
19:00ENDJuventud Torremoli. 1 - 0 CD Martos
19:30ENDEL Palo 1 - 2 Huector Tajar
20:00ENDMotril 2 - 1 Ciudad Torredonjim.
16 september 2018
12:00ENDAtarfe Industrial CF 0 - 2 Juventud Torremoli.
12:00ENDVelez CF 2 - 1 UD San Pedro
12:00ENDAtletico Mancha Real 1 - 2 Motril
18:00ENDCD Martos 1 - 1 Antequera
18:00ENDCD Rincon 2 - 0 Jaen
18:00ENDGuadix 2 - 0 Linares Deportivo
19:00ENDCiudad Torredonjim. 0 - 2 EL Palo
22 september 2018
17:00ENDJuventud Torremoli. 1 - 1 Huector Tajar
18:30ENDEL Palo 1 - 1 Atletico Mancha Real
23 september 2018
12:00ENDUD San Pedro 2 - 1 CD Martos
12:00ENDCD Loja 2 - 1 Velez CF
18:30ENDAntequera 3 - 0 Atarfe Industrial CF
18:45ENDLinares Deportivo 2 - 0 CD Rincon
30 september 2018
12:00ENDVelez CF 1 - 1 Jaen
12:00ENDAtarfe Industrial CF 2 - 1 UD San Pedro
18:00ENDGuadix 1 - 1 CD Huetor Vega
18:00ENDCD Martos 4 - 2 CD Loja
19:00ENDHuector Tajar 0 - 0 Antequera
19:00ENDCiudad Torredonjim. 2 - 1 Juventud Torremoli.
6 oktober 2018
18:30ENDJuventud Torremoli. 0 - 0 Atletico Mancha Real
19:00ENDLinares Deportivo 2 - 0 Velez CF
7 oktober 2018
12:00ENDUD San Pedro 3 - 2 Huector Tajar
12:00ENDCD Loja 2 - 3 Atarfe Industrial CF
12:00ENDCD Huetor Vega 2 - 3 Motril
18:00ENDAntequera 1 - 1 Ciudad Torredonjim.
18:00ENDGuadix 2 - 1 CD Rincon
18:30ENDJaen 5 - 1 CD Martos
10 oktober 2018
20:30ENDAtletico Mancha Real 2 - 2 Antequera
11 oktober 2018
19:00ENDCD Martos 1 - 0 Linares Deportivo
20:00ENDHuector Tajar 1 - 0 CD Loja
20:30ENDAtarfe Industrial CF 1 - 2 Jaen
20:45ENDMotril 0 - 0 EL Palo
20:45ENDCiudad Torredonjim. 1 - 1 UD San Pedro
12 oktober 2018
12:15ENDCD Rincon 2 - 1 CD Huetor Vega
14 oktober 2018
12:00ENDUD San Pedro 2 - 3 Atletico Mancha Real
18:00ENDCD Huetor Vega 0 - 1 EL Palo
18:00ENDGuadix 2 - 2 Velez CF
18:00ENDLinares Deportivo 3 - 0 Atarfe Industrial CF
18:00ENDJaen 2 - 1 Huector Tajar
19:30ENDCD Loja 1 - 0 Ciudad Torredonjim.
21 oktober 2018
12:00ENDAtletico Mancha Real 0 - 1 CD Loja
12:00ENDVelez CF 0 - 1 CD Rincon
17:00ENDCD Martos 2 - 1 Guadix
18:00ENDMotril 4 - 0 Juventud Torremoli.
18:00ENDHuector Tajar 0 - 1 Linares Deportivo
19:00ENDCiudad Torredonjim. 0 - 2 Jaen
27 oktober 2018
20:00ENDJaen 2 - 1 Atletico Mancha Real
22:00ENDAntequera 2 - 0 Motril
28 oktober 2018
12:15ENDGuadix 2 - 3 Atarfe Industrial CF
12:15ENDCD Rincon 1 - 1 CD Martos
12:35ENDJuventud Torremoli. 0 - 1 EL Palo
13:00ENDLinares Deportivo 1 - 0 Ciudad Torredonjim.
31 oktober 2018
20:00ENDEL Palo 3 - 1 Antequera
1 november 2018
11:30ENDAtletico Mancha Real 1 - 2 Linares Deportivo
12:00ENDVelez CF 1 - 0 CD Huetor Vega
12:00ENDAtarfe Industrial CF 1 - 3 CD Rincon
17:00ENDHuector Tajar 2 - 1 Guadix
17:00ENDMotril 1 - 3 UD San Pedro
4 november 2018
12:00ENDVelez CF 3 - 0 CD Martos
12:00ENDCD Huetor Vega 2 - 0 Juventud Torremoli.
12:00ENDUD San Pedro 0 - 1 EL Palo
12:30ENDCD Rincon 1 - 0 Huector Tajar
16:30ENDGuadix 1 - 0 Ciudad Torredonjim.
18:00ENDCD Loja 2 - 0 Motril
10 november 2018
18:30ENDJuventud Torremoli. 3 - 2 Antequera
11 november 2018
12:00ENDAtletico Mancha Real 1 - 1 Guadix
12:00Atarfe Industrial CFVelez CF
17:00ENDCD Martos 3 - 4 CD Huetor Vega
18:00ENDEL Palo 2 - 0 CD Loja
18:15Ciudad Torredonjim.CD Rincon
18:15ENDMotril 2 - 2 Jaen
17 november 2018
17:30ENDCD Martos 1 - 0 Atarfe Industrial CF
18 november 2018
12:00ENDUD San Pedro 1 - 0 Juventud Torremoli.
12:00ENDCD Huetor Vega 2 - 1 Antequera
12:15CD RinconAtletico Mancha Real
17:00ENDLinares Deportivo 2 - 0 Motril
17:00ENDVelez CF 2 - 0 Huector Tajar
17:30ENDJaen 1 - 1 EL Palo
24 november 2018
18:00ENDJuventud Torremoli. 1 - 0 CD Loja
25 november 2018
12:00ENDAtarfe Industrial CF 2 - 0 CD Huetor Vega
17:00ENDCiudad Torredonjim. 1 - 1 Velez CF
17:00ENDHuector Tajar 8 - 1 CD Martos
17:00ENDAntequera 4 - 0 UD San Pedro
18:15ENDEL Palo 1 - 1 Linares Deportivo
1 december 2018
18:30ENDCD Loja 1 - 3 Antequera
2 december 2018
12:00ENDAtarfe Industrial CF 1 - 1 Huector Tajar
12:00ENDVelez CF 1 - 1 Atletico Mancha Real
12:00ENDCD Huetor Vega 1 - 2 UD San Pedro
12:00ENDCD Martos 0 - 3 Ciudad Torredonjim.
17:00ENDGuadix 1 - 2 Motril
18:00ENDJaen 1 - 0 Juventud Torremoli.
5 december 2018
20:00ENDHuector Tajar 1 - 1 CD Huetor Vega
20:00ENDEL Palo 1 - 0 Guadix
6 december 2018
12:00ENDMotril 4 - 2 CD Rincon
12:00ENDCiudad Torredonjim. 2 - 2 Atarfe Industrial CF
12:00ENDUD San Pedro 1 - 3 CD Loja
17:00ENDAntequera 4 - 0 Jaen
18:00ENDJuventud Torremoli. 0 - 1 Linares Deportivo
18:30ENDAtletico Mancha Real 2 - 0 CD Martos
9 december 2018
12:00ENDAtarfe Industrial CF 0 - 1 Atletico Mancha Real
12:00ENDCD Huetor Vega 2 - 0 CD Loja
12:15ENDCD Rincon 2 - 0 EL Palo
17:00ENDHuector Tajar 0 - 1 Ciudad Torredonjim.
17:30ENDLinares Deportivo 1 - 1 Antequera
18:00ENDJaen 4 - 0 UD San Pedro
15 december 2018
18:30ENDAtletico Mancha Real 1 - 0 Huector Tajar
16 december 2018
12:00ENDCD Huetor Vega 0 - 1 Ciudad Torredonjim.
12:00ENDUD San Pedro 1 - 3 Linares Deportivo
16:30ENDJuventud Torremoli. 3 - 1 Guadix
17:00ENDMotril 3 - 2 Velez CF
17:30ENDCD Loja 0 - 2 Jaen
19 december 2018
19:00CD MartosEL Palo
20:30Atletico Mancha RealCD Huetor Vega
20 december 2018
20:00CD RinconAntequera
20:30Atarfe Industrial CFMotril
22 december 2018
16:30JaenCD Huetor Vega
23 december 2018
12:00GuadixAntequera
12:00Velez CFEL Palo
12:15CD RinconJuventud Torremoli.
17:30Linares DeportivoCD Loja
18:00CD MartosMotril
18:30Ciudad Torredonjim.Atletico Mancha Real
30 december 2018
11:00GuadixUD San Pedro
11:00Linares DeportivoJaen
7 januari 2019
11:00MotrilHuector Tajar
11:00EL PaloAtarfe Industrial CF
11:00CD LojaGuadix
11:00UD San PedroCD Rincon
11:00Juventud Torremoli.Velez CF
13 januari 2019
11:00Ciudad Torredonjim.Motril
11:00Huector TajarEL Palo
11:00GuadixJaen
11:00Velez CFAntequera
11:00CD RinconCD Loja
11:00CD MartosJuventud Torremoli.
20 januari 2019
11:00Linares DeportivoGuadix
11:00JaenCD Rincon
11:00UD San PedroVelez CF
11:00AntequeraCD Martos
11:00Juventud Torremoli.Atarfe Industrial CF
11:00EL PaloCiudad Torredonjim.
11:00MotrilAtletico Mancha Real
27 januari 2019
11:00Huector TajarJuventud Torremoli.
11:00Atletico Mancha RealEL Palo
11:00Atarfe Industrial CFAntequera
11:00Velez CFCD Loja
11:00CD RinconLinares Deportivo
11:00CD MartosUD San Pedro
3 februari 2019
11:00CD Huetor VegaGuadix
11:00JaenVelez CF
11:00CD LojaCD Martos
11:00UD San PedroAtarfe Industrial CF
11:00AntequeraHuector Tajar
11:00Juventud Torremoli.Ciudad Torredonjim.
10 februari 2019
11:00MotrilCD Huetor Vega
11:00CD MartosJaen
11:00Velez CFLinares Deportivo
11:00Atarfe Industrial CFCD Loja
11:00CD RinconGuadix
11:00Huector TajarUD San Pedro
11:00Ciudad Torredonjim.Antequera
11:00Atletico Mancha RealJuventud Torremoli.
17 februari 2019
11:00Linares DeportivoCD Martos
11:00CD Huetor VegaCD Rincon
11:00JaenAtarfe Industrial CF
11:00AntequeraAtletico Mancha Real
11:00CD LojaHuector Tajar
11:00UD San PedroCiudad Torredonjim.
11:00EL PaloMotril
24 februari 2019
11:00Ciudad Torredonjim.CD Loja
11:00EL PaloCD Huetor Vega
11:00Huector TajarJaen
11:00Velez CFGuadix
11:00Atarfe Industrial CFLinares Deportivo
11:00Atletico Mancha RealUD San Pedro
28 februari 2019
11:00CD RinconVelez CF
11:00GuadixCD Martos
11:00Linares DeportivoHuector Tajar
11:00JaenCiudad Torredonjim.
11:00CD LojaAtletico Mancha Real
11:00Juventud Torremoli.Motril
3 maart 2019
11:00CD MartosCD Rincon
11:00Atarfe Industrial CFGuadix
11:00Ciudad Torredonjim.Linares Deportivo
11:00Atletico Mancha RealJaen
11:00MotrilAntequera
11:00EL PaloJuventud Torremoli.
10 maart 2019
11:00CD Huetor VegaVelez CF
11:00CD RinconAtarfe Industrial CF
11:00GuadixHuector Tajar
11:00Linares DeportivoAtletico Mancha Real
11:00UD San PedroMotril
11:00AntequeraEL Palo
17 maart 2019
11:00CD MartosVelez CF
11:00Huector TajarCD Rincon
11:00Ciudad Torredonjim.Guadix
11:00MotrilCD Loja
11:00EL PaloUD San Pedro
11:00Juventud Torremoli.CD Huetor Vega
24 maart 2019
11:00CD LojaEL Palo
11:00AntequeraJuventud Torremoli.
11:00JaenMotril
11:00CD Huetor VegaCD Martos
11:00Velez CFAtarfe Industrial CF
11:00GuadixAtletico Mancha Real
11:00CD RinconCiudad Torredonjim.
31 maart 2019
12:00Juventud Torremoli.UD San Pedro
12:00AntequeraCD Huetor Vega
12:00Atarfe Industrial CFCD Martos
12:00Huector TajarVelez CF
12:00MotrilLinares Deportivo
12:00Atletico Mancha RealCD Rincon
12:00EL PaloJaen
7 april 2019
12:00Linares DeportivoEL Palo
12:00CD MartosHuector Tajar
12:00CD LojaJuventud Torremoli.
12:00UD San PedroAntequera
12:00CD Huetor VegaAtarfe Industrial CF
12:00Velez CFCiudad Torredonjim.
14 april 2019
12:00MotrilGuadix
12:00Atletico Mancha RealVelez CF
12:00Huector TajarAtarfe Industrial CF
12:00Ciudad Torredonjim.CD Martos
12:00AntequeraCD Loja
12:00Juventud Torremoli.Jaen
12:00UD San PedroCD Huetor Vega
28 april 2019
12:00CD LojaUD San Pedro
12:00JaenAntequera
12:00Linares DeportivoJuventud Torremoli.
12:00CD MartosAtletico Mancha Real
12:00GuadixEL Palo
12:00Atarfe Industrial CFCiudad Torredonjim.
12:00CD Huetor VegaHuector Tajar
12:00CD RinconMotril
5 mei 2019
12:00CD LojaCD Huetor Vega
12:00UD San PedroJaen
12:00Atletico Mancha RealAtarfe Industrial CF
12:00EL PaloCD Rincon
12:00Ciudad Torredonjim.Huector Tajar
12:00AntequeraLinares Deportivo
12 mei 2019
12:00Ciudad Torredonjim.CD Huetor Vega
12:00Velez CFMotril
12:00Huector TajarAtletico Mancha Real
12:00GuadixJuventud Torremoli.
12:00Linares DeportivoUD San Pedro
12:00JaenCD Loja
19 mei 2019
12:00CD Huetor VegaJaen
12:00EL PaloVelez CF
12:00CD LojaLinares Deportivo
12:00MotrilCD Martos
12:00AntequeraGuadix
12:00Atletico Mancha RealCiudad Torredonjim.
12:00Juventud Torremoli.CD Rincon
Discussie
0 Berichten