Inloggen
Registreren
Voetbal
IJshockey
Basketbal
Overigen
Tennis
Handbal
Honkbal
Rugby
American Football
Volleybal
Wedstrijden van vandaag
Live
0
Mijn wedstrijden
Mijn competities
WK
Eredivisie
Premier League
Bundesliga
Primera División
Serie A
Ligue 1
First Division A
Alles bekijken
Klik hier om competities aan je favorieten toe te voegen
Mijn teams
Ajax
FC Twente
PSV
Manchester United
FC Barcelona
Real Madrid
AC Milan
Klik hier om teams aan je favorieten toe te voegen
Toplanden
England
Deutschland
Italien
Frankreich
Niederlande
Landen
Afrika
Ägypten
Albanien
Algerien
Andorra
Alles bekijken
WatisDeScore.com
Voetbal
Südamerika
Copa Libertadores
Live wedstrijd Copa Libertadores
Live wedstrijd Copa Libertadores Live score resultaten van voetbalwedstrijden - Rankings Copa Libertadores
Copa Libertadores
Südamerika
2017
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Uitslagen / Programma
Standen
100% bonus of up to 100€
100%
Registreren
Copa Libertadores-wedstrijden
Endphase
Qualification
Gruppe Phase
Endphase
Ronde-Finale
8ste finale
Kwartfinale
Halve finale
Ronde-Finale
tweede etappe
eerste etappe
tweede etappe
Südamerika :
Copa Libertadores
30 november 2017
00:50
END
Lanus
1
-
2
Gremio
(0 - 2)
Discussie
0
Berichten
Inloggen of registreren
> Plaats reactie
Uitslagen Copa Libertadores
Gruppe Phase - Gruppe 1
#
Team
ptn
j
+/-
1
Botafogo RJ
10
6
1
2
Barcelona Gua.
10
6
0
3
Estudiantes
9
6
-1
4
Atletico Naci.
6
6
0
Uitslagenlegenda weergeven
Qualifies for next round
Gruppe Phase - Gruppe 2
#
Team
ptn
j
+/-
1
Santos FC
12
6
7
2
The Strongest
9
6
4
3
Santa Fe
8
6
2
4
Sporting Cris.
2
6
-13
Uitslagenlegenda weergeven
Qualifies for next round
Gruppe Phase - Gruppe 3
#
Team
ptn
j
+/-
1
River Plate
13
6
5
2
Emelec
10
6
3
3
Independiente.
9
6
0
4
FBC Melgar
3
6
-8
Uitslagenlegenda weergeven
Qualifies for next round
Gruppe Phase - Gruppe 4
#
Team
ptn
j
+/-
1
San Lorenzo
10
6
0
2
Atletico PR
10
6
-1
3
Flamengo
9
6
4
4
Universidad C.
5
6
-3
Uitslagenlegenda weergeven
Qualifies for next round
Gruppe Phase - Gruppe 5
#
Team
ptn
j
+/-
1
Palmeiras
13
6
4
2
Jorge Wilster.
9
6
2
3
Atletico Tucu.
7
6
-2
4
Penarol
6
6
-4
Uitslagenlegenda weergeven
Qualifies for next round
Gruppe Phase - Gruppe 6
#
Team
ptn
j
+/-
1
Atletico MG
13
6
11
2
Godoy Cruz Mza.
11
6
2
3
Libertad
6
6
-2
4
Sport Boys Wa.
2
6
-11
Uitslagenlegenda weergeven
Qualifies for next round
Gruppe Phase - Gruppe 7
#
Team
ptn
j
+/-
1
Lanus
13
6
10
2
Nacional
8
6
2
3
Chapecoense AF
7
6
-6
4
Zulia
5
6
-6
Uitslagenlegenda weergeven
Qualifies for next round
Gruppe Phase - Gruppe 8
#
Team
ptn
j
+/-
1
Gremio
13
6
9
2
Guarani
11
6
2
3
Deportes Iqui.
10
6
3
4
Zamora FC
0
6
-14
Uitslagenlegenda weergeven
Qualifies for next round
Feedback