Wedstrijden Voetbal volledig live

UEFA Cup 1
19:00END(0 - 3)
Europa : UEFA Cup 1
19:00END Young Boys 1 - 1 Partizan Belgrado (1 - 1)
19:00END Villarreal 3 - 1 Lokomotiv Astana (1 - 0)
19:00END Slavia Praag 1 - 0 Maccabi Tel Aviv (1 - 0)
19:00END Atalanta 3 - 0 Everton (3 - 0)
19:00END Rijeka 1 - 2 AEK Athens (1 - 1)
19:00END Apollon Limassol 1 - 1 Lyon (0 - 0)
19:00END Zlin 0 - 0 FC Sheriff (0 - 0)
19:00END FC København 0 - 0 Lok. Moskou (0 - 0)
19:00END Istanbul Buyuksehir 0 - 0 PFC Ludogorets Raz. (0 - 0)
19:00END Hoffenheim 1 - 2 Sporting Braga (1 - 1)
19:00END Dynamo Kiev 3 - 1 Skenderbeu (0 - 1)
21:05END Hertha BSC 0 - 0 Athletic Bilbao (0 - 0)
21:05END Vitesse 2 - 3 Lazio (1 - 0)
21:05END Real Sociedad 4 - 0 Rosenborg (3 - 0)
21:05END Vardar Skopje 0 - 5 Zenit Petersburg (0 - 3)
21:05END Zulte-Waregem 1 - 5 Nice (0 - 3)
21:05END Hapoel Beer Sheva 2 - 1 Lugano (1 - 0)
21:05END Guimaraes 1 - 1 Salzburg (1 - 1)
21:05END Zorya 0 - 2 Ostersund (0 - 0)
21:05END(0 - 0)
21:05END Steaua Boekarest 3 - 0 Plzen (2 - 0)
21:05END Rode Ster Belgrado 1 - 1 BATE Borisov (0 - 0)
22:05END Arsenal 3 - 1 FC Köln (0 - 1)
Argentinië : Primera B Nacional
01:05END Defensores de Belg. 2 - 1 Acassuso (1 - 1)
02:00END Club Atletico Plat. 0 - 0 Sacachispas FC (0 - 0)
Argentinië : Copa Argentina
01:10END Guillermo Brown 0 - 1 Boca Juniors (0 - 0)
Armenië : Beker van Armenië
17:00END Gandzasar 3 - 0 Avan Academy
Bolivia : Liga Profesional B. : Clausura
02:00END1 Bolivar 1 - 1 Oriente Petrolero (1 - 0)
02:30END Blooming 0 - 0 The Strongest (0 - 0)
Chili : Copa Chile : round-1/2
01:00END1 U. San Felipe 1 - 3 Huachipato (1 - 0)
22:30END San Luis 0 - 1 Univ. de Chile 1(0 - 1)
Colombia : Torneo Águila : Clausura
02:30END Cucuta 0 - 0 Centauros
Egypte : Premier League
17:00END Petrojet 0 - 1 Al Masry 1(0 - 0)
19:30END El Geish 2 - 2 El Entag El Harby (1 - 2)
El Salvador : Primera Division : Apertura
02:30END CD Chalatenango 0 - 0 Santa Tecla FC (0 - 0)
03:00END1 Firpo 3 - 0 CD Dragons 1(0 - 0)
Estland : Esiliiga
18:00END FCI Tallinn II 2 - 5 Levadia Tallinn II
Europa : Europees Kampioens. : Kwalificatie - 1e .
17:00END Romania U19 0 - 8 Denmark U19
17:00END Lithuania U19 0 - 1 Slovakia U19
Europa : WK, Qualification . : World Cup Qualific.
20:00END Faroe Islands 0 - 8 Czech Republic (0 - 6)
Finland : Ykkonen
17:30END Haka 0 - 2 Turku PS (0 - 2)
Frankrijk : CHN
19:00END Pau 0 - 0 Grenoble (0 - 0)
15:00END FC Mesakhte Tkibuli 0 - 2 FC Gagra
15:00END Spartaki Tskhinvali 3 - 0 Baia
Honduras : Liga : Apertura
03:00END Real España 2 - 1 Juticalpa (2 - 1)
03:15END Honduras Progreso 4 - 3 CD Marathon 1(2 - 2)
IJsland : Úrvalsdeild
19:00END KA Akureyri 1 - 1 Valur (0 - 0)
19:00END Breiðablik 1 - 3 KR Reykjavik (0 - 2)
19:00END IB Vestmannaeyar 2 - 1 Grindavik (2 - 0)
19:00END Fjolnir 2 - 2 Akranes (0 - 0)
19:00END Vikingur R. 2 - 4 Hafnarfjorður (2 - 4)
21:15END Stjarnan 3 - 0 Vikingur O. (1 - 0)
Indonesië : Indonesië Super Le.
08:30END Perseru Serui 2 - 1 Mitra Kukar (0 - 0)
Iran : Pro League
16:15END Sepidrood Rasht 2 - 0 Sanat Naft Abadan (2 - 0)
17:15END Naft Tehran 0 - 0 Gostaresh Foolad FC (0 - 0)
17:30END Foolad Khuzestan 2 - 0 Sepahan (0 - 0)
Jordanië : League
16:00END Mansheiat Bani Hasan 1 - 1 Al-Baqa´a (0 - 0)
18:30END Al-Yarmouk 2 - 1 Al-Hussein (1 - 0)
Koeweit : Kuwait League
Kosovo : Superliga
Litouwen : NFKA A Lyga
Mexico : Mexico Cup 1
Noorwegen : Derde Divisie : 3 divisie - Groeps.
Oezbekistan : Uzbekistan 2
Paraguay : Liga 1 : Division Profesional
Peru : Primera División : Primera Divisie
Polen : Liga I
Saoedi-Arabië : Saudi Professional.
Verenigde Staten : USA 3
Verenigde Staten : NASL : NASL Fall season
Verenigde Staten : MLS
Zuid-Amerika : Copa Libertadores : Eindfase
Zuid-Amerika : Copa Sudamericana