Wedstrijden IJshockey volledig live

Geen wedstrijden in 'Mijn wedstrijden' vandaag Ga naar 'Mijn wedstrijden'
Denemarken : Denmark 1
D1D2D3OT
19:00abges. Hvidovre Ligahockey
Rungsted Ishockey
19:30 Frederikshavn White Hawks
Odense Bulldogs
19:30 SønderjyskE
Aalborg Pirates
20:00 Herlev Eagles
Rødovre Mighty Bulls
Duitsland : Germany 1
D1D2D3OT
19:30 Eisbaren Berlin
Adler Mannheim
19:30 EHC München
Augsburger Panther
19:30 Bremerhaven
ERC Ingolstadt
19:30 Iserlohn Roosters
Krefeld Pinguine
19:30 Schwenninger Wild Wings
Kolner Haie
19:30 Thomas Sabo Ice Tigers
Grizzly Adams Wolfsburg
Duitsland : Germany 2
D1D2D3OT
19:30 Lausitzer Füchse
SC Bietigheim-Bissingen
19:30 Loewen Frankfurt
EHC Bayreuth - Die Tigers
19:30 Toelzer Loewen
EV Ravensburg
19:30 Dresdner Eislöwen
Kassel Huskies
19:30 ESV Kaufbeuren
Deggendorfer SC
20:00 Heilbronner Falken
Wolfe Freiburg
20:00 ETC Crimmitschau
EC Bad Nauheim
Finland : Finland 1
D1D2D3OT
17:30 Pelicans
TPS
17:30 SaiPa
Tappara
17:30 JYP
HIFK
17:30 KooKoo
Sport
Finland : Finland 2
D1D2D3OT
17:30 K-Vantaa
LeKi
17:30 IPK
TuTo
17:30 SaPKo
Ketterae
17:30 Koovee
Jokipojat
Frankrijk : France 1
D1D2D3OT
20:00 Grenoble
Gap
20:00 Rouen
Amiens
20:30 Angers
Bordeaux
Hongarije : Hungary 1
D1D2D3OT
17:30 ASC Corona Brasov
Vienna Capitals II
17:30 Csikszereda
KMH Budapest
18:00 Ujpesti TE
Dab. Docler Dunaujvaros
18:00 Ferencvaros
Gyergyoi HK
Oostenrijk : Austria 1
D1D2D3OT
19:15 Klagenfurter AC
SAPA Fehervar AV19
19:15 Vienna Capitals
Pasut VSV
19:15 Graz 99ers
Salzburg
19:15 Liwest Linz
Innsbruck
19:45 Bolzano
Medvescak
Polen : Poland 1
D1D2D3OT
18:00 GKS Tychy
JKH GKS Jastrzebie
18:30 Nesta Torun
MUKS Orlik Opole
18:30 MH Automatyka Gdansk
TMH Polonia Bytom
19:00 Zaglebie Sosnowiec
Aksam Unia Oswiecim
Rusland : Ice Hockey VHL
D1D2D3OT
14:30 Zauralie Kurgan
Chelmet Chelyabinsk
15:00 Bars Kazan
Lada Togliatti
17:00 Dizel Penza
VVS Samara
Rusland : Ice Hockey MHL
D1D2D3OT
14:00 Belye Medvedi
Ladya Togliatti Juniors
15:00 Krasnaya Armiya
Almaz
Slowakije : Slovakia 1
D1D2D3OT
17:30 Zilina
Nove Zamky
17:30 Kosice
DVTK Jegesmedvek
18:00 Dukla Trencin
L. Mikulas
18:00 Nitra
Poprad
18:00 Zvolen
Detva
19:00 MAC Ujbuda
Ban. Bystrica
Slowakije : Slovakia 2
D1D2D3OT
16:30 Trnava
Michalovce
17:00 Skalica
Dubnica
17:30 Presov 07
MHK Humenne
17:30 Nova Ves
Mountfield Martin
18:00 HK Bratislava
Topolcany
18:30 Michalovce
Pov. Bystrica
Tsjechië : Czech Republic 1
D1D2D3OT
Verenigde Staten : NHL
D1D2D3OT
Zweden : Sweden 1
D1D2D3OT
Zweden : Sweden 2
D1D2D3OT
Zwitserland : Switzerland 1
D1D2D3OT
Zwitserland : Switzerland 2
D1D2D3OT