Live Voetbal Resultaten

Geen wedstrijden in 'Mijn wedstrijden' vandaag Ga naar 'Mijn wedstrijden'
Argentinië : Copa Argentina
21:00 Independiente Voorspellingen Talleres
Bolivia : Liga Profesional B. : Clausura
21:00 Royal Pari Voorspellingen Always Ready
Bosnië en Herzegovina : Prva Liga, Rep of .
15:30 Slavija Sarajevo Voorspellingen Radnik Bn
Brazilië : Série A
02:00 Santos FC Voorspellingen Atletico PR
Colombia : Torneo Águila : Clausura
22:00 Deportes Quindio Voorspellingen Atletico Huila
Colombia : Liga Águila : Liga Postobon - Cl.
02:00 Deportivo Pasto Voorspellingen Cortulua
Denemarken : Ekstra Bladet Cup
18:00 Næstved Voorspellingen Silkeborg
Duitsland : Regionalliga North.
19:00 Carl Zeiss Jena Voorspellingen Cottbus
Ecuador : Serie B : Apertura
22:00 Santo Domingo Voorspellingen El Nacional
22:00 Independiente Juni. Voorspellingen Manta
El Salvador : Primera Division : Apertura
23:30 CD Águila Voorspellingen CD Chalatenango
Engeland : WPL
20:05 Chelsea Ladies Voorspellingen West Ham United Wo.
Griekenland : Griekenland Cup : Eindfase
15:00Verl. Apollon Larissa - Ergotelis
15:00 Veria FC Voorspellingen Kissamikos FC
15:00 Ilioupoli GS Voorspellingen Kalithea
15:00 Kalamata Voorspellingen Proodeftiki
15:00 Agios Nikolaos Voorspellingen Episkopi Rethymno
15:00 Iraklis Voorspellingen Niki Volou
15:30 Darya Caspian Babol Voorspellingen Chadormelo Ardakan.
16:00 Kheybar Khorramabad Voorspellingen Esteghlal Khuzestan
16:15 Pars Jonoubi Jam Voorspellingen Van Pars Naqsh Jahan
16:30 Esteghlal Molasani Voorspellingen Arman Gohar Sirjan
15:00 Vastese Voorspellingen Roma City
17:00 Fano Alma J. Voorspellingen ASD Trastevere
18:30 Sambenedettese Voorspellingen SN Notaresco
15:00 Franciacorta FC Voorspellingen Folgore Caratese
15:00 Virtus CiseranoBer. Voorspellingen Ponte San Pietro
15:00 Union ASD Casatese Voorspellingen Citta di Varese
15:00 Alcione Voorspellingen Caronnese
20:30 Seregno Voorspellingen Brusaporto
15:00 Giana Erminio Voorspellingen Pistoiese
15:00 Scandicci Voorspellingen Forlì
15:00 Ravenna Voorspellingen ASD Fanfulla
15:00 Real Forte Querceta Voorspellingen Correggese
15:00 Bra Voorspellingen Asti
15:00 US Fezzanese Voorspellingen Derthona
15:00 AC Legnano Voorspellingen Pinerolo
15:00 A.S. Casale Voorspellingen Borgosesia
15:00 Puteolana Voorspellingen Cavese
15:00 ACD Nardo Voorspellingen Sporting Fulgor Mo.
15:30 Barletta Voorspellingen Francavilla
15:30 Brindisi Voorspellingen Casarano
15:00 Cassino Voorspellingen Casertana
15:00 Ponsacco Voorspellingen Grosseto
15:00 Trestina Voorspellingen U.S. Gavorrano
15:00 Pianese Voorspellingen Sangiovannese
Maleisië : Super Liga
15:00 Kuala Lumpur FA Voorspellingen Sarawak United
Mexico : Liga de Ascenso : Apertura
04:05 Cimarrones de Sonora Voorspellingen Correcaminos de la.
Montenegro : Liga 2
15:30 FK Bokelj Voorspellingen FK Podgorica
15:30 Berane Voorspellingen Igalo
15:30 Otrant Voorspellingen Grbalj Radanovici
15:30 Kom Voorspellingen Zeta
Noorwegen : Bekerkwalificatie : Eindfase
18:00 Tromsdalen Voorspellingen Bryne
Noorwegen : Derde Divisie
14:00 Mjøndalen 2 Voorspellingen Tromsø 2
19:30 Eik-Tonsberg Voorspellingen Follo
Peru : Primera División : Primera Divisie
22:30 Sport Huancayo Voorspellingen Deportivo Municipal
Schotland : Lowland League
Slovenië : 2. Slovenska Nogom.