Live Voetbal Resultaten

Geen wedstrijden in 'Mijn wedstrijden' vandaag Ga naar 'Mijn wedstrijden'
Nederland : KNVB Cup
20:45 AZ - Vitesse
Algerije : Ligue 1
17:45 MC Oran - JS Saoura
Australië : A-League
09:55END Melbourne Heart 4 - 3 Western Sydney Wan. (2 - 1)
Brazilië : Gaucho
23:30 Avenida - Brasil de Pelotas
Democratische Republiek Congo : Linafoot Congo
15:30Unbekannt Motema Pembe - Maniema Union
Engeland : FLT : Efl Trophy - Eindf.
20:00 Portsmouth - Peterboro
20:45 Bristol Rovers - Port Vale
20:45 Sunderland - Manchester City Ac.
20:45 Bury - Oxford
Engeland : Conference : North
20:45 Guiseley - Hereford
20:45 Altrincham - Blyth Spartans
20:45 Leamington - Stockport
20:45 Alvechurch - Stratford Town
20:45 Barwell F.C. - St. Ives Town FC
20:45 Kettering - Coalville
20:45 Plymouth - Walsall
20:45 AFC Wimbledon - Fleetwood
20:45 Yeovil - Lincoln
20:45 Forest Green - Grimsby
Frankrijk : Coupe de France
18:30 Nancy - Guingamp
18:30 Andrezieux - Lyon la Duchère
18:30 Villefranche sur S. - Les Herbiers
18:30 Toulouse - Reims
21:00 Monaco - Metz
21:00 Sète - Lille
Internationaal : Club Vrienschappel.
01:10END Belgrano 0 - 2 Talleres (0 - 2)
02:15END Penarol 2 - 0 Nacional (0 - 0)
09:00END Terek Grozny 1 - 1 Budapest Honved (1 - 1)
12:00END Molde 1 - 2 CSKA Moskou (0 - 0)
13:00END Basel 2 - 0 FC Krasnodar (0 - 0)
13:00END Lokomotiv Sofia 2 - 0 FK Oborishte (1 - 0)
13:00END Podbrezova 3 - 1 Dubnica (1 - 1)
13:00END Wisla Krakow 2 - 3 Puszcza Niepolomice (1 - 1)
13:30 Sutjeska - FK Bokelj
14:00END Hjørring 0 - 3 Grasshoppers (0 - 0)
14:00 Borussia Dortmund II - TSV Steinbach
14:00END Dukla Praha 4 - 0 Pribram (2 - 0)
14:00END Bohemians 1905 1 - 0 Sion (1 - 0)
14:3070' Kaiserslautern 0 - 0 Homburg (0 - 0)
15:00HZ Shakhtar Donetsk 1 - 3 Hajduk Split (1 - 3)
15:0049' Salzburg 1 - 1 BW Linz (1 - 1)
15:3028' Magdeburg 1 - 1 FSV Zwickau
15:30 PFC Ludogorets Raz. - CFR Cluj
16:002' Austria Wien (A) 0 - 0 Mattersburg
17:00 Lausanne - Puskas FC Academy
17:00 Bardejov - Lipany
18:00 Holstein Kiel - Hansa Rostock
18:45 Bayern München II - Burghausen
19:00abges. Viktoria Koln 1904 - Bonner SC
20:30 Drogheda - Derry
Internationaal : Vriendschappelijk .
16:00 Italië - Wales
18:00 Canada - Noorwegen
20:30 Spain - Verenigde Staten
19:30 Bnei Sachnin - Maccabi Haifa
Italië : Serie C Grp B
Jamaica : Premier League
Mexico : 2nda Division - Li. : Nuevos Talentos - .
Noord-Ierland : Premiership
Portugal : Taça de Liga : Eindfase
Spanje : Copa Del Rey
Turkije : Turkse Cup : Eindfase
Zuid-Afrika : PSL