Live Voetbal Resultaten

Geen wedstrijden in 'Mijn wedstrijden' vandaag Ga naar 'Mijn wedstrijden'
Internationaal : WK
14:00 België - Tunesië
17:00 Zuid-Korea - Mexico
20:00 Duitsland - Zweden
Australië : Brisbane Capital L.
10:15 Caboolture FC - Moggill
Australië : New South Wales Pr.
11:00 Blacktown Spartans - Spirit FC
11:00 St George FC - Mt Druitt Town Ran.
11:00 Hills United FC - Canterbury Banksto.
Australië : NSW Premier League
11:00 South Coast Wolves - Hakoah Sydney City.
11:00 Bonnyrigg White Ea. - Sydney FC Youth
11:30 Sydney United - Sutherland Sharks
11:45 Sydney Olympic - Marconi Stallions
Australië : Australia Youth 2
04:00 Sunshine Coast U20 - Western Pride U20
06:30 SWQ Thunder U20 - Olympic FC U20
07:00 ECU Joondalup U20 - Perth Glory U20
07:00 Inglewood United U20 - Armadale U20
07:00 Stirling Lions U20 - Sorrento U20
07:00 Subiaco U20 - Perth U20
07:00 Joondalup United U20 - Floreat Athena U20
07:00 Bayswater City U20 - Cockburn City U20
07:00 Balcatta U20 - Forrestfield Unite.
Australië : Queensland Nat. Pr.
06:00 Sunshine Coast - Western Pride
09:00 SWQ Thunder - Brisbane Olympic U.
10:00 Gold Coast United FC - Brisbane Strikers
10:30 Brisbane City - FNQ Bulls
Australië : Northern NSW Pre. .
06:30 Weston Workers - Lambton Jaffas FC
Australië : Victoria Premier L.
07:00 Avondale Heights - Port Melbourne Sha.
07:00 Northcote City - Bentleigh Greens
10:00 Green Gully Cavali. - Dandenong Thunder SC
Australië : Victorian Premier .
07:00 Melbourne City FC . - Eastern Lions SC
07:00 Moreland City FC - Murray United FC
07:00 Springvale White E. - Dandenong City
07:00 Whittlesea Zebras - Werribee City
07:00 Brunswick City - Melbourne Victory .
07:00 North Geelong Warr. - Whittlesea Ranges
10:00 Ballarat City FC - St Albans Saints
10:30 Altona Magic - Sunshine George Cr.
11:00 Goulburn Valley Suns - Langwarrin SC
Australië : ACT Premier League
07:00 Gungahlin United - Riverina Rhinos
09:30 Belconnen United - Woden Valley
Australië : Southern State Lea.
07:30 Adelaide Raiders - Port Adelaide Lion.
07:30 Modbury Jets - Western Strikers
07:30 Salisbury United - Cumberland United
11:30 The Cove - Adelaide Blue Eagles
Australië : South Australia Pr.
07:30 Sturt Lions - Adelaide Comets
10:30 Campbelltown City - Para Hills Knights
10:30 Adelaide Olympic - North Eastern Metr.
Australië : West State League
09:00 Joondalup United FC - Floreat Athena
09:00 Subiaco - Perth
09:00 Bayswater City - Cockburn City
09:00 Inglewood United - Armadale
09:00 ECU Joondalup - Perth Glory Youth
09:00 Stirling Lions - Sorrento
09:00 Balcatta - Forrestfield Unite.
Brazilië : Série B
23:30 Coritiba - Figueirense
Brazilië : Série C : Groepsfase - Groep B
21:00 Tupi - Bragantino
21:30 Cuiaba - Volta Redonda
23:00 Botafogo SP - Luverdense
Canada : Soccer League
01:00 Serbian White Eagles - FC Ukraine United
Chili : Copa Chile : round-1/2
Democratische Republiek Congo : Linafoot Congo : Eindfase
Ecuador : Serie A Ecuatoriana : Serie A - Apertura
Faeroër : Vodafonedeildin
Internationaal : Club Vrienschappel.
Irak : Superliga
Japan : J. League 2
Kazachstan : Premjer Liga
Litouwen : 1 Lyga
Noorwegen : Eliteserien
Noorwegen : Eerste Divisie
Noorwegen : Tweede Divisie
Noorwegen : Toppserien (V)
Noorwegen : Derde Divisie
Paraguay : Segunda División
Singapore : S.League
Spanje : Segunda B Playoffs : Promoveren - Playoff
Thailand : Thailand 2
Thailand : Premier League
Verenigde Staten : NWSL (Femenino)
Verenigde Staten : MLS
Vietnam : V-League
Wit-Rusland : Vysshaya Liga