Live Voetbal Resultaten

Geen wedstrijden in 'Mijn wedstrijden' vandaag Ga naar 'Mijn wedstrijden'
Afrika : Afrika Cup, QF
12:00abges. Sierra Leone - Ethiopië
14:00 Malawi - Marokko
15:00 Soedan - Equatoriaal Guinea
16:00 Nigerië - Seychellen
17:00 Burkina Faso - Mauritanië
17:30 Guinee-Bissau - Mozambique
18:00 Botswana - Angola
19:15 Tunesië - Swaziland
20:45 Algerije - Gambia
Argentinië : Copa Argentina
00:20END Lanus 2 - 0 Huracan Las Heras (0 - 0)
Argentinië : Primera C
19:00 Club Lujan - CA Midland
Brazilië : Catarinense : Catarinense 1st gr.
00:00END Brusque 0 - 0 Criciuma (0 - 0)
00:30END Joinville 1 - 1 Hercilio Luz (0 - 0)
Brazilië : Carioca : Carioca - 1 divisi.
01:30END Botafogo RJ 4 - 1 Portuguesa RJ (0 - 0)
Colombia : Copa Postobon : Copa Postobon, Gro.
01:00END Orsomarso 3 - 1 Cortulua
01:00END Deportes Quindio 1 - 3 Atletico Huila
Costa Rica : Liga de Costa Rica : Clausura
03:0090'+ Deportiva Carmelita 0 - 3 Club Sport Herediano (0 - 2)
03:0583' Belen 0 - 3 C.S. Cartaginés (0 - 2)
Duitsland : Oberliga Hamburg
19:30 Victoria Hamburg - Wedeler TSV
20:00 FC Suederelbe - HSV Barmbek-Uhlenh.
Duitsland : Oberliga Bremen
19:00 Brinkumer SV - Geestemuende
19:30 Oberneuland - SG Aumund-Vegesack
Duitsland : 3e Liga
19:00 Fortuna Köln - Aalen
Duitsland : Oberliga Bayern No.
19:00 SC Eltersdorf - Ansbach
Duitsland : Regionalliga North.
19:00 VfB Auerbach - Optik Rathenow
19:00 Babelsberg - FC Oberlausitz Neu.
19:00 BFC Dynamo - Hertha BSC II
Duitsland : Regionalliga West
19:00 SC Verl - Lippstadt
19:30 Oberhausen - Fortuna Düsseldorf.
19:00 TSV Buchbach - Burghausen
19:30 FC Memmingen - FC Schweinfurt
18:00 Bulgarije - Montenegro
20:45 Luxemburg - Litouwen
20:45 Portugal - Oekraïne
20:45 Andorra - IJsland
20:45 Moldavië - Frankrijk
20:45 Albanië - Turkije
20:45 Engeland - Tsjechië
Ierland : First Division
20:30 Cobh Ramblers - Shelbourne
20:45 Galway United FC - Drogheda
20:45 Athlone - Longford
20:45 Wexford Youths - Bray Wanderers
Internationaal : Vriendschappelijk
01:00END Verenigde Staten 1 - 0 Ecuador (0 - 0)
11:20 Japan - Colombia
12:00 Zuid-Korea - Bolivia
12:35 Oezbekistan - Uruguay
21:00 Argentinië - Venezuela
Internationaal : Club Vrienschappel.
14:30 Nurnberg - M Boleslav
18:00 Bielefeld - Hannover 96
20:45 Sevilla - Schalke '04
Israël : Liga Nacional
14:00 Ironi Rishon Lezion - Hapoel Marmorek
14:00 Hapoel Petach Tikva - Hapoel Afula
14:00 Hapoel Natzrat-Elite - Hapoel Ramat Gan
14:00 Hapoel Iksal - Hapoel Katamon Jer.
15:00 Hajduk Split B - NK Varazdin
15:30 NK Radnik Sesvete - Medimurje
18:00 Necaxa II - Reynosa F.C.
22:00 Cruz Azul Hidalgo - Coyotes de Tlaxcala
Mexico : 2nda Division - Li. : Nuevos Talentos - .
22:00 Ciervos - Estudiantes Tecos II
Nederland : Jupiler League
Noord-Ierland : Premiership
Noorwegen : Bekerkwalificatie : Kwalificatie
Oekraïne : Persha Liga
Oostenrijk : Regionalliga East
Oostenrijk : Regionalliga Centre
Peru : Primera División : primera divisie - .
Schotland : Championship
Slowakije : Liga 2
Syrië : Premier League