Resultaten voetbal Deutschland - Wedstrijden, programma en rankings

Deutschland
Deutschland
Voetbal
Geen wedstrijden in 'Mijn wedstrijden' vandaag Ga naar 'Mijn wedstrijden'
Duitsland : Bundesliga
15:30END RasenBallsport Lei. 6 - 0 Hertha BSC (3 - 0)
15:30END Hoffenheim 3 - 1 Wolfsburg (1 - 1)
15:30END Bayer Leverkusen 1 - 0 Mainz '05 (0 - 0)
15:30END Eintracht Frankfurt 1 - 1 FC Köln (1 - 1)
15:30END Union Berlin 1 - 0 Bielefeld (0 - 0)
18:30END Monchengladbach 1 - 0 Borussia Dortmund (1 - 0)
Duitsland : Regionalliga North.
13:00END Optik Rathenow 0 - 1 FSV Luckenwalde (0 - 0)
13:00END Cottbus 9 - 0 FC Eilenburg (3 - 0)
13:00END Tennis Borussia 3 - 2 SV Lichtenberg 47 (1 - 1)
14:05END Carl Zeiss Jena 3 - 2 BSG Chemie Leipzig (1 - 0)
Duitsland : Bundesliga 2
13:30 Karlsruhe Voorspellingen St.Pauli
13:30 Paderborn Voorspellingen Holstein Kiel
13:30 Ingolstadt Voorspellingen Fortuna Düsseldorf
20:30 Hansa Rostock Voorspellingen Schalke '04
Duitsland : Oberliga Bayern So.
14:00END TSV Landsberg 5 - 1 SV Pullach (3 - 1)
15:00END SV Kirchanschoering 3 - 1 TSV Kottern (1 - 1)
15:00END TSV Schwaben Augsb. 2 - 1 TSV Dachau (0 - 1)
16:00END Regensburg II 2 - 1 SpVgg Hankofen-Hai. (1 - 1)
Duitsland : 3e Liga
14:00END Würzburger Kickers 0 - 4 Wehen (0 - 0)
14:00END Braunschweig 0 - 0 Waldhof Mannheim (0 - 0)
14:00END Meppen 2 - 2 Saarbrucken (1 - 2)
14:00END SC Verl 1 - 1 1860 Munchen (0 - 1)
14:00END Kaiserslautern 2 - 0 Osnabrück (2 - 0)
14:00END Viktoria Koln 1904 4 - 2 Duisburg (2 - 0)
Duitsland : Regionalliga West
14:00END Lippstadt 1 - 2 Essen (0 - 1)
14:00END Schalke '04 II 1 - 1 SV Straelen (0 - 0)
14:00END Bonner SC 0 - 3 Fortuna Düsseldorf. (0 - 1)
14:00END SC Wiedenbrück 1 - 1 FC Wegberg-Beeck (1 - 1)
14:00END Uerdingen 1 - 2 SV Rodinghausen (0 - 1)
14:00END FC Köln II 4 - 0 Sportfreunde Lotte (1 - 0)
14:00END VfB Homberg 0 - 0 Fortuna Köln (0 - 0)
14:00END Oberhausen 4 - 0 RW Ahlen (1 - 0)
16:00END Alemania Aachen 0 - 1 Borussia Monchengl. (0 - 0)
Duitsland : Oberliga NOFV
14:00END FC Mecklenburg Sch. 0 - 2 Ludwigsfelde (0 - 1)
14:00END Einheit Rudolstadt 1 - 0 Union Sandersdorf (0 - 0)
14:00END FC Oberlausitz Neu. 0 - 3 Carl Zeiss Jena II (0 - 1)
14:00END VfL Halle 96 1 - 1 RW Erfurt (0 - 1)
Duitsland : Oberliga Baden-Wur.
14:00END Neckarsulmer Sport. 1 - 3 FCA Walldorf II (1 - 1)
14:00END TSV Ilshofen 0 - 6 Nottingen (0 - 4)
14:00END 1. CfR Pforzheim 1 - 0 St.Kickers (1 - 0)
14:00END FV Ravensburg 4 - 2 Dorfmerkingen (2 - 0)
14:30END Freiburger FC 2 - 1 SV Oberachern (2 - 1)
15:30END FC Bruchsal 2 - 1 FV Loerrach-Brombach (0 - 1)
15:30END FSV 08 Bissingen 1 - 1 Goeppinger SV (1 - 1)
15:30END FC 08 Villingen 2 - 0 TSG Backnang (1 - 0)
Duitsland : Regionalliga South.
14:00END Mainz '05 II 2 - 0 Kick. Offenbach (1 - 0)
14:00END Hessen Kassel 2 - 0 TuS RW Koblenz (0 - 0)
14:00END FC Giessen 1 - 3 TSV Steinbach (1 - 1)
14:00END TSV Schott Mainz 3 - 3 Elversberg (1 - 2)
14:00END Aalen 2 - 1 Sonnenhof Großaspa. (0 - 1)
14:00END Bahlinger SC 1 - 0 FSV Frankfurt (1 - 0)
Discussie
0 Berichten