Wedstrijden Voetbal volledig live

Geen wedstrijden in 'Mijn wedstrijden' vandaag Ga naar 'Mijn wedstrijden'
Brazilië : Copa do Brasil
02:45 Corinthians - Cruzeiro
Chili : Primera B : Apertura
01:00 Barnechea - La Serena
Colombia : Liga Águila : Liga Postobon - Cl.
01:00 Atletico Junior - Patriotas
01:00 La Equidad - Tolima
03:00 Independiente Mede. - A. Petrolera
03:00 Once Caldas - Santa Fe
03:00 Chico FC - CD Jaguares
23:00 Envigado - Deportivo Pasto
Costa Rica : Liga de Costa Rica : Apertura
04:00 C.S. Cartaginés - Club Sport Herediano
04:05 LD Alajuelense - Santos de Guápiles
Denemarken : Tweede Divisie
19:00 Hvidovre - HB Køge
Egypte : Premier League
15:00 El Geish - El Entag El Harby
18:00 Nogoom EL Mostakbal - El Gounah
21:00 Arab Contractors - Wadi Degla FC
El Salvador : Primera Division : Apertura
02:30 CD Chalatenango - CD FAS
03:00 Firpo - CD Sonsonate
03:00 Isidro Metapán - CD Audaz
03:15 Alianza FC - Jocoro FC
23:00 CD Águila - Santa Tecla FC
Estland : Esiliiga
18:00 Levadia Tallinn II - Nomme Kalju U21
Europa : Europees Kampioens. : Kwalificatie - Gro.
14:00 Czech Republic U17 - Ukraine U17
14:00 Denmark U17 - Faroe Islands U17
Frankrijk : CHN
20:45 Avranches - Laval
Honduras : Liga : Apertura
03:00 CD Motagua - CD Vida
Indonesië : Indonesië Super Le.
13:30 Sriwijaya FC - PSMS
Iran : Iran Cup 1
16:30 Perspolis - Gostaresh Foolad FC
Iran : Pro League
13:30 Padideh Shandiz - Foolad Khuzestan
Israël : Liga Nacional
18:00 Hapoel Petach Tikva - Beitar Shimshon Te.
Italië : Serie C Grp A
20:30 Lucchese - Arzachena
20:30 Pontedera - ASDC Gozzano
Italië : Serie C Grp C
18:30 Siracusa Calcio - Rende
Jordanië : League
16:00 That Ras - Aqaba
18:30 Al-Baqa´a - Al-Salt
19:00 Marsa FC - Vittoriosa Stars
Polen : II Liga
19:00 Znicz Pruszkow - Stal Stalowa Wola
Portugal : Taça de Portugal
21:45 Sertanense - Benfica
Roemenië : Liga 2, Seria 1
18:00 Ripensia Timisoara - Universitatea Cluj
Saoedi-Arabië : Saudi Professional.
17:15 Al Hazm - Al Quadisiya
17:35 Al Wahda - Al Fath
Spanje : Copa Del Rey
20:00 Rayo Majadahonda - Gijon
21:00 UD Almeria - Reus
Venezuela : Segunda División : Apertura - Groep o.
21:30 GV Maracay - Libertador FC
Venezuela : Primera Division : Primera Divisie
00:0024' Monagas SC 0 - 0 Anzoategui
01:00 Carabobo FC - Deportivo Metropol.
Verenigde Staten : MLS
01:30 DC United - Toronto FC
01:30 Orlando City - Seattle Sounders FC
04:00 Vancouver Whitecaps - Sporting Kansas City