Wedstrijden Voetbal volledig live

Geen wedstrijden in 'Mijn wedstrijden' vandaag Ga naar 'Mijn wedstrijden'
Engeland : Premier League
21:00 Everton - Watford
21:00 Athletic Bilbao - Girona
Argentinië : Primera B Nacional
00:00END Instituto 1 - 1 Quilmes (0 - 0)
21:00 Almagro - Central Cordoba
Argentinië : Federal A
00:30END San Lorenzo de Alem 2 - 0 Racing de Cordoba (1 - 0)
21:00 Deportivo Roca - Sansinena BB
21:00 Club Atletico Alva. - Sol de Mayo
21:00 Ferro Carril Oeste. - Deportivo Madryn
21:00 Villa Mitre - Independiente de N.
Argentinië : PDA : Apertura
01:30END Racing Club 1 - 0 San Martin San Juan (1 - 0)
01:30Verl. Rosario Central - River Plate
23:00 Patronato de Parana - Velez Sarsfield
Argentinië : Primera C
21:00 Laferrere - Excursionistas
21:00 Argentino de Quilmes - Berazategui
21:00 Club Lujan - El Porvenir
Argentinië : Primera B Nacional
21:00 Comunicaciones - Dep.Espanol
21:00 Justo Jose de Urqu. - Acassuso
21:00 Sacachispas FC - Club Atlético Estu.
Bolivia : Liga Profesional B. : Clausura
00:30END Destroyers 0 - 2 Bolivar (0 - 1)
00:30END Guabira 3 - 0 Aurora (0 - 0)
Bulgarije : Parva Liga
16:30 Botev Plovdiv - Vitosha Bistrica
Bulgarije : PFG B
13:00END Lokomotiv Gorna Or. 1 - 0 Ludogorets Razgrad. (1 - 0)
Cyprus : Cyprus 1 : 1 Divisie
18:00 AEL Limassol - Ermis Aradippou
Denemarken : Superligaen
19:00 FC Nordsjælland - AGF
Duitsland : Bundesliga 2
20:30 Bochum - St.Pauli
Duitsland : 3e Liga
19:00 FSV Zwickau - Sonnenhof Großaspa.
Egypte : Premier League
13:45END Arab Contractors 3 - 0 Petrojet (0 - 0)
16:0014' Al Masry 0 - 0 El Dakhleya
18:30 Pyramids FC - El Hodood
13:00END Blackburn U21 3 - 1 Swansea U23 (3 - 0)
20:00 Newcastle U21 - Norwich U21
20:00 Brighton & Hove Al. - Leicester U21
Griekenland : Super League
18:00 Panaitolikos - Apollon Smirnis
18:30 Panionios - Levadiakos
Israël : Liga Nacional
18:00 Ironi Ramat Hasharon - Hapoel Ashkelon
18:00 Hapoel Afula - Hapoel Petach Tikva
18:00 Sektzia Nes Tziona - Hapoel Acco
18:00 Hapoel Katamon Jer. - Hapoel Iksal
Israël : Liga Premier
20:00 Hapoel Tel Aviv - Beitar Jerusalem
Italië : Serie B
21:00 Salernitana - Brescia
Italië : Serie C Grp A
20:45 Pro Vercelli - Cuneo
18:00 Rudes - Slaven
Marokko : Botola Pro
15:0057' MCO Oujda 1 - 0 CR Al Hoceima (1 - 0)
18:00 MAT Tetouan - El Jadida
Mexico : Primera División : Apertura - Playoff
01:45END CF America 6 - 1 Pumas UNAM (3 - 1)
Nederland : Jupiler League
20:00 Jong PSV - SC Cambuur
20:00 Jong AZ Alkmaar - Telstar
Polen : Ekstraklasa
18:00 Arka Gdynia - Cracovia Krakow
Portugal : Liga NOS
21:15 Feirense - Maritimo
Roemenië : Liga I
16:30 Sepsi OSK - Botosani
19:00 Steaua Boekarest - FC Viitorul Consta.
19:00 CS Universitatea C. - SC FC Voluntari
Rusland : Premjer-Liga
17:30 Terek Grozny - Arsenal Tula
Servië : Prva Liga
13:00END Becej 1918 0 - 0 TSC Backa Topola (0 - 0)
18:00 FK Sloboda Point S. - Javor
Tsjechië : Synot Liga
18:00 Liberec - Opava
Turkije : Süper Lig
18:00 Kasimpasa - Kayserispor
18:00 Ankaragucu - Istanbul Buyuksehir
Turkije : Bank Asya 1. Lig