Wedstrijden Voetbal volledig live

Champions League
21:00
Europa : Champions League : Kwalificatie
21:00 Benfica - PAOK Saloniki
21:00 Rode Ster Belgrado - Salzburg
Argentinië : Primera B Nacional
02:05END Club Atlético Estu. 2 - 0 Almirante Brown 1(1 - 0)
Australië : Australia Youth 2
11:00Unbekannt Brisbane Roar U20 - SWQ Thunder U20
12:30Unbekannt Sorrento U20 - Perth Glory U20
Australië : Victorian Premier .
11:30END Melbourne City FC . 1 - 3 Springvale White E. (1 - 0)
Australië : Australia Cup 1
11:30END Avondale Heights 4 - 1 Devonport City 1(2 - 1)
11:30END Sydney Tigers 3 - 2 Melbourne Victory (1 - 0)
11:30END Broadmeadow Magic 0 - 4 Bentleigh Greens (0 - 0)
Brazilië : Série A
01:00END Vasco da Gama 1 - 1 Ceara 1(0 - 0)
China : FA Cup
13:35END Dalian Aerbin 0 - 1 Shandong Luneng (0 - 1)
Colombia : Liga Águila : Liga Postobon - Cl.
00:30END Envigado 0 - 1 La Equidad (0 - 0)
Duitsland : Oberliga Rheinland.
19:00Unbekannt Koblenz - TSV Schott Mainz
18:00END Bayern München II 1 - 0 Nürnberg II (0 - 0)
Duitsland : Oberliga Schleswig.
19:00Unbekannt Eutin 08 - SV Todesfelde
Egypte : Premier League
20:0026' Al Ahly 0 - 0 Wadi Degla FC
20:45 Blackpool - Coventry
20:45 AFC Wimbledon - Walsall
20:45 Oxford - Accrington
20:45 Plymouth - Wycombe
20:45 Charlton - Peterboro
20:45 Bristol Rovers - Portsmouth
20:45 Bradford - Burton
20:45 Luton - Southend
20:45 Doncaster - Shrewsbury
20:45 Rochdale - Barnsley
Engeland : FLC
20:45 Rotherham - Hull
20:45 Derby - Ipswich
20:45 Queens Park Rangers - Bristol City
20:45 Swansea - Leeds
20:45 Milton Keynes Dons - Grimsby
20:45 Macclesfield - Cheltenham
20:45 Lincoln - Bury
20:45 Forest Green - Stevenage
20:45 Crawley - Swindon
20:45 Carlisle - Port Vale
20:45 Colchester - Crewe
20:45 Cambridge U - Exeter
20:45 Yeovil - Oldham
20:45 Tranmere - Mansfield
20:45 Newport - Notts Co.
20:45 Morecambe - Northampton
20:45 North Ferriby United - Whitby
20:45 Stafford - Grantham Town
20:45 Stalybridge - Marine
20:45 Witton Albion - Hyde FC
20:45 Scarborough Athletic - Matlock Town
20:45 Lancaster - Warrington Town
20:45 Farsley C. - South Shields
20:45 Bamber Bridge - Workington
20:45 Gainsborough - Mickleover Sports
20:45 Nantwich Town - Buxton
Internationaal : Club Vrienschappel.
14:00END Aue 1 - 0 Carl Zeiss Jena (0 - 0)
Noorwegen : Tweede Divisie : Oddsen-ligaen - Gr.
17:00END Alta 1 - 0 Odd Grenland 2
Paraguay : Liga 1 : Division Profesional
01:10END Libertad 1 - 0 Nacional (0 - 0)
Slowakije : Liga 2
16:30END Bardejov 2 - 0 Inter Bratislava (1 - 0)
Wit-Rusland : Vysshaya Liga
16:00abges. Krumkachy Minsk - BATE Borisov
Zweden : Svenska Cupen : Eindfase