Live wedstrijd Liga de Ascenso Live score resultaten van voetbalwedstrijden - Rankings Liga de Ascenso

Liga de Ascenso-wedstrijden

Mexiko : Liga de Ascenso
5 januari 2019
02:00ENDAtlante 5 - 1 Cimarrones de Sonora(1 - 1)
02:00ENDEstudiantes Tecos 0 - 0 San Luis(0 - 0)
04:00ENDJaibos Tampico Mad. 2 - 0 Monarcas Merida(1 - 0)
6 januari 2019
00:00ENDClub Zacatepec 2 - 2 Correcaminos de la.(1 - 1)
02:00ENDAltamira FC 0 - 1 U.A. Estado de Mex.(0 - 1)
04:00ENDDorados 0 - 1 Celaya(0 - 0)
7 januari 2019
00:00ENDAlebrijes Oaxaca 2 - 0 FC Juarez(2 - 0)
12 januari 2019
02:00ENDCorrecaminos de la. 3 - 1 Atlante(1 - 0)
04:30ENDCimarrones de Sonora 2 - 1 Altamira FC(0 - 0)
13 januari 2019
00:00ENDSan Luis 2 - 1 Jaibos Tampico Mad.(2 - 0)
00:00ENDMonarcas Merida 0 - 2 Club Zacatepec(0 - 1)
02:00ENDFC Juarez 2 - 1 Leones Negros U. d.(2 - 1)
02:00ENDU.A. Estado de Mex. 0 - 0 Alebrijes Oaxaca(0 - 0)
02:00ENDCelaya 0 - 0 Estudiantes Tecos(0 - 0)
19 januari 2019
02:00AtlanteClub Zacatepec
03:30Monarcas MeridaSan Luis
04:00Jaibos Tampico Mad.Celaya
20 januari 2019
02:00Alebrijes OaxacaCimarrones de Sonora
02:00Altamira FCCorrecaminos de la.
19:00Leones Negros U. d.U.A. Estado de Mex.
26 januari 2019
02:00AtlanteAltamira FC
04:30Cimarrones de SonoraLeones Negros U. d.
27 januari 2019
00:00U.A. Estado de Mex.Dorados
02:00CelayaMonarcas Merida
02:00FC JuarezEstudiantes Tecos
02:00Correcaminos de la.Alebrijes Oaxaca
28 januari 2019
01:00Club ZacatepecSan Luis
2 februari 2019
04:00Jaibos Tampico Mad.FC Juarez
04:00Leones Negros U. d.Correcaminos de la.
23:00Estudiantes TecosU.A. Estado de Mex.
3 februari 2019
00:00San LuisCelaya
02:00Alebrijes OaxacaAtlante
04:00DoradosCimarrones de Sonora
04:00Altamira FCClub Zacatepec
9 februari 2019
02:00U.A. Estado de Mex.Jaibos Tampico Mad.
03:08Correcaminos de la.Dorados
10 februari 2019
00:00Club ZacatepecCelaya
02:00Altamira FCAlebrijes Oaxaca
02:00FC JuarezMonarcas Merida
04:00Cimarrones de SonoraEstudiantes Tecos
11 februari 2019
01:00AtlanteLeones Negros U. d.
16 februari 2019
02:00Estudiantes TecosCorrecaminos de la.
03:00San LuisFC Juarez
17 februari 2019
00:00Alebrijes OaxacaClub Zacatepec
02:00Monarcas MeridaU.A. Estado de Mex.
04:00DoradosAtlante
19:00Leones Negros U. d.Altamira FC
18 februari 2019
01:00Jaibos Tampico Mad.Cimarrones de Sonora
23 februari 2019
02:00AtlanteEstudiantes Tecos
03:08Correcaminos de la.Jaibos Tampico Mad.
04:30Cimarrones de SonoraMonarcas Merida
24 februari 2019
02:00Alebrijes OaxacaLeones Negros U. d.
04:00Altamira FCDorados
19:00U.A. Estado de Mex.San Luis
25 februari 2019
01:00FC JuarezCelaya
2 maart 2019
03:00San LuisCimarrones de Sonora
23:00Estudiantes TecosAltamira FC
3 maart 2019
00:00CelayaU.A. Estado de Mex.
02:00Monarcas MeridaCorrecaminos de la.
03:00DoradosAlebrijes Oaxaca
19:00Leones Negros U. d.Club Zacatepec
4 maart 2019
01:00Jaibos Tampico Mad.Atlante
5 maart 2019
22:00Alebrijes OaxacaEstudiantes Tecos
22:00Correcaminos de la.San Luis
22:00AtlanteMonarcas Merida
22:00Altamira FCJaibos Tampico Mad.
6 maart 2019
22:00Leones Negros U. d.Dorados
22:00Club ZacatepecFC Juarez
22:00Cimarrones de SonoraCelaya
9 maart 2019
02:00Estudiantes TecosLeones Negros U. d.
03:00San LuisAtlante
03:30Monarcas MeridaAltamira FC
04:00Jaibos Tampico Mad.Alebrijes Oaxaca
10 maart 2019
02:00CelayaCorrecaminos de la.
03:00DoradosClub Zacatepec
11 maart 2019
00:00FC JuarezU.A. Estado de Mex.
16 maart 2019
02:00Altamira FCSan Luis
03:00AtlanteCelaya
04:00Leones Negros U. d.Jaibos Tampico Mad.
17 maart 2019
02:00Alebrijes OaxacaMonarcas Merida
03:00DoradosEstudiantes Tecos
18 maart 2019
01:00Cimarrones de SonoraFC Juarez
01:00Club ZacatepecU.A. Estado de Mex.
24 maart 2019
04:00DoradosFC Juarez
30 maart 2019
02:00Estudiantes TecosClub Zacatepec
02:00U.A. Estado de Mex.Cimarrones de Sonora
03:30Monarcas MeridaLeones Negros U. d.
31 maart 2019
01:00FC JuarezCorrecaminos de la.
03:00San LuisAlebrijes Oaxaca
20:00CelayaAltamira FC
1 april 2019
02:00Jaibos Tampico Mad.Dorados
6 april 2019
03:00Estudiantes TecosJaibos Tampico Mad.
04:00AtlanteFC Juarez
04:00DoradosMonarcas Merida
7 april 2019
01:00Club ZacatepecCimarrones de Sonora
03:00Alebrijes OaxacaCelaya
19:00Leones Negros U. d.San Luis
8 april 2019
01:00Correcaminos de la.U.A. Estado de Mex.
13 april 2019
02:00San LuisDorados
03:30Cimarrones de SonoraCorrecaminos de la.
03:30Monarcas MeridaEstudiantes Tecos
14 april 2019
00:00U.A. Estado de Mex.Atlante
01:00FC JuarezAltamira FC
02:00CelayaLeones Negros U. d.
15 april 2019
01:00Jaibos Tampico Mad.Club Zacatepec
Discussie
0 Berichten