Live wedstrijd Liga de Ascenso Live score resultaten van voetbalwedstrijden - Rankings Liga de Ascenso

Liga de Ascenso-wedstrijden

Mexiko : Liga de Ascenso
5 januari 2019
02:00ENDAtlante 5 - 1 Cimarrones de Sonora(1 - 1)
02:00ENDEstudiantes Tecos 0 - 0 San Luis(0 - 0)
04:00ENDJaibos Tampico Mad. 2 - 0 Monarcas Merida(1 - 0)
6 januari 2019
00:00ENDClub Zacatepec 2 - 2 Correcaminos de la.(1 - 1)
02:00ENDAltamira FC 0 - 1 U.A. Estado de Mex.(0 - 1)
04:00ENDDorados 0 - 1 Celaya(0 - 0)
7 januari 2019
00:00ENDAlebrijes Oaxaca 2 - 0 FC Juarez(2 - 0)
12 januari 2019
02:00ENDCorrecaminos de la. 3 - 1 Atlante(1 - 0)
04:30ENDCimarrones de Sonora 2 - 1 Altamira FC(0 - 0)
13 januari 2019
00:00ENDSan Luis 2 - 1 Jaibos Tampico Mad.(2 - 0)
00:00ENDMonarcas Merida 0 - 2 Club Zacatepec(0 - 1)
02:00ENDFC Juarez 2 - 1 Leones Negros U. d.(2 - 1)
02:00ENDU.A. Estado de Mex. 0 - 0 Alebrijes Oaxaca(0 - 0)
02:00ENDCelaya 0 - 0 Estudiantes Tecos(0 - 0)
19 januari 2019
02:00ENDAtlante 3 - 2 Club Zacatepec(2 - 2)
03:30ENDMonarcas Merida 1 - 1 San Luis(0 - 0)
04:00ENDJaibos Tampico Mad. 1 - 3 Celaya(1 - 1)
20 januari 2019
02:00ENDAlebrijes Oaxaca 0 - 1 Cimarrones de Sonora(0 - 1)
02:00ENDAltamira FC 4 - 1 Correcaminos de la.(1 - 1)
19:00ENDLeones Negros U. d. 3 - 0 U.A. Estado de Mex.(2 - 0)
26 januari 2019
02:00ENDAtlante 1 - 2 Altamira FC(0 - 1)
04:30ENDCimarrones de Sonora 1 - 0 Leones Negros U. d.(0 - 0)
27 januari 2019
00:00ENDU.A. Estado de Mex. 2 - 1 Dorados(0 - 0)
02:00ENDCelaya 1 - 1 Monarcas Merida(0 - 0)
02:00ENDFC Juarez 1 - 1 Estudiantes Tecos(0 - 1)
02:00ENDCorrecaminos de la. 0 - 0 Alebrijes Oaxaca(0 - 0)
28 januari 2019
01:00ENDClub Zacatepec 0 - 1 San Luis(0 - 1)
2 februari 2019
04:00ENDJaibos Tampico Mad. 0 - 1 FC Juarez(0 - 1)
04:00ENDLeones Negros U. d. 2 - 2 Correcaminos de la.(1 - 1)
23:00ENDEstudiantes Tecos 1 - 0 U.A. Estado de Mex.(0 - 0)
3 februari 2019
00:00ENDSan Luis 4 - 1 Celaya(2 - 1)
02:00ENDAlebrijes Oaxaca 1 - 0 Atlante(0 - 0)
04:00ENDDorados 0 - 1 Cimarrones de Sonora(0 - 0)
04:00ENDAltamira FC 0 - 2 Club Zacatepec(0 - 0)
9 februari 2019
02:00ENDU.A. Estado de Mex. 1 - 1 Jaibos Tampico Mad.(1 - 0)
03:08ENDCorrecaminos de la. 0 - 1 Dorados(0 - 1)
10 februari 2019
00:00ENDClub Zacatepec 1 - 0 Celaya(1 - 0)
02:00ENDAltamira FC 2 - 0 Alebrijes Oaxaca(0 - 0)
02:00ENDFC Juarez 0 - 1 Monarcas Merida(0 - 0)
04:00ENDCimarrones de Sonora 0 - 0 Estudiantes Tecos(0 - 0)
11 februari 2019
01:00ENDAtlante 4 - 0 Leones Negros U. d.(3 - 0)
16 februari 2019
02:00ENDEstudiantes Tecos 0 - 0 Correcaminos de la.(0 - 0)
03:00ENDSan Luis 2 - 0 FC Juarez(1 - 0)
17 februari 2019
00:00ENDAlebrijes Oaxaca 1 - 0 Club Zacatepec(0 - 0)
02:00ENDMonarcas Merida 1 - 0 U.A. Estado de Mex.(0 - 0)
04:00ENDDorados 3 - 6 Atlante(1 - 2)
19:00ENDLeones Negros U. d. 4 - 2 Altamira FC(4 - 0)
18 februari 2019
01:00ENDJaibos Tampico Mad. 1 - 0 Cimarrones de Sonora(1 - 0)
23 februari 2019
02:00ENDAtlante 0 - 1 Estudiantes Tecos(0 - 0)
03:08ENDCorrecaminos de la. 3 - 1 Jaibos Tampico Mad.(0 - 0)
04:30ENDCimarrones de Sonora 3 - 2 Monarcas Merida(2 - 0)
24 februari 2019
02:00ENDAlebrijes Oaxaca 1 - 1 Leones Negros U. d.(0 - 1)
04:00ENDAltamira FC 2 - 2 Dorados(1 - 2)
19:00ENDU.A. Estado de Mex. 1 - 2 San Luis(0 - 0)
25 februari 2019
01:00ENDFC Juarez 2 - 1 Celaya(2 - 1)
2 maart 2019
23:00ENDEstudiantes Tecos 3 - 2 Altamira FC(0 - 1)
3 maart 2019
00:00ENDCelaya 1 - 1 U.A. Estado de Mex.(0 - 1)
02:00ENDSan Luis 0 - 0 Cimarrones de Sonora(0 - 0)
02:00ENDMonarcas Merida 0 - 1 Correcaminos de la.(0 - 0)
04:00ENDDorados 4 - 0 Alebrijes Oaxaca(3 - 0)
04:00ENDJaibos Tampico Mad. 1 - 1 Atlante(0 - 0)
19:00ENDLeones Negros U. d. 4 - 0 Club Zacatepec(0 - 0)
6 maart 2019
00:00ENDAlebrijes Oaxaca 2 - 1 Estudiantes Tecos(1 - 0)
02:00ENDAtlante 1 - 2 Monarcas Merida(0 - 2)
02:00ENDAltamira FC 3 - 1 Jaibos Tampico Mad.(1 - 1)
04:00ENDCorrecaminos de la. 0 - 1 San Luis(0 - 1)
7 maart 2019
02:00ENDClub Zacatepec 2 - 1 FC Juarez(2 - 0)
04:00ENDLeones Negros U. d. 0 - 0 Dorados(0 - 0)
04:00ENDCimarrones de Sonora 0 - 2 Celaya(0 - 1)
9 maart 2019
02:00ENDEstudiantes Tecos 2 - 0 Leones Negros U. d.(0 - 0)
03:00ENDSan Luis 0 - 0 Atlante(0 - 0)
03:30ENDMonarcas Merida 2 - 1 Altamira FC(1 - 0)
04:00ENDJaibos Tampico Mad. 2 - 1 Alebrijes Oaxaca(1 - 0)
10 maart 2019
02:00ENDCelaya 0 - 0 Correcaminos de la.(0 - 0)
04:00ENDDorados 2 - 1 Club Zacatepec(1 - 1)
11 maart 2019
00:00ENDFC Juarez 1 - 1 U.A. Estado de Mex.(1 - 1)
16 maart 2019
02:00ENDAltamira FC 2 - 2 San Luis(1 - 2)
02:00ENDAtlante 1 - 2 Celaya(1 - 1)
04:00ENDLeones Negros U. d. 1 - 0 Jaibos Tampico Mad.(1 - 0)
17 maart 2019
02:00ENDAlebrijes Oaxaca 0 - 0 Monarcas Merida(0 - 0)
04:00ENDDorados 1 - 1 Estudiantes Tecos(0 - 1)
18 maart 2019
01:00ENDClub Zacatepec 3 - 1 U.A. Estado de Mex.(2 - 0)
02:00ENDCimarrones de Sonora 0 - 0 FC Juarez(0 - 0)
24 maart 2019
04:00DoradosFC Juarez
30 maart 2019
02:00Estudiantes TecosClub Zacatepec
02:00U.A. Estado de Mex.Cimarrones de Sonora
03:30Monarcas MeridaLeones Negros U. d.
31 maart 2019
01:00FC JuarezCorrecaminos de la.
03:00San LuisAlebrijes Oaxaca
20:00CelayaAltamira FC
1 april 2019
02:00Jaibos Tampico Mad.Dorados
6 april 2019
03:00Estudiantes TecosJaibos Tampico Mad.
03:00AtlanteFC Juarez
05:00DoradosMonarcas Merida
7 april 2019
01:00Club ZacatepecCimarrones de Sonora
03:00Alebrijes OaxacaCelaya
19:00Leones Negros U. d.San Luis
8 april 2019
01:00Correcaminos de la.U.A. Estado de Mex.
13 april 2019
02:00San LuisDorados
03:30Monarcas MeridaEstudiantes Tecos
05:30Cimarrones de SonoraCorrecaminos de la.
14 april 2019
00:00U.A. Estado de Mex.Atlante
02:00CelayaLeones Negros U. d.
02:00FC JuarezAltamira FC
15 april 2019
01:00Jaibos Tampico Mad.Club Zacatepec
Discussie
0 Berichten