Geen wedstrijden in 'Mijn wedstrijden' vandaag
Ga naar 'Mijn wedstrijden'
|
|
---|
01:00 | END |
Sportivo Belgrano
1 - 0
Gimnasia y Esgrima
| (0 - 0) | |
|
---|
15:00 | END |
BKMA
0 - 0
Shirak
| (0 - 0) | |
17:00 | END |
Banants Yerevan
0 - 1
FC Noah
| (0 - 1) | |
|
---|
17:30 | END |
Uzbekistan U23
3 - 0
Vietnam U23
| (3 - 0) | |
17:30 | END |
Kuwait U23
2 - 1
Malaysia U23
| (1 - 0) | |
|
---|
18:00 | END |
Al-Hala
0 - 1
Al-Shabbab
| (0 - 0) | |
18:00 | END |
Sitra
1 - 1
Al-Hadd
| (0 - 0) | |
18:00 | END |
East Riffa
1 - 1
Al-Rifaa
| (1 - 0) | |
|
---|
16:00 | END |
Igman Konjic
0 - 0
GOSK Gabela
| (0 - 0) | |
18:00 | END |
FK Velez Mostar
1 - 0
Sloga Doboj
| (1 - 0) | |
20:30 | END |
Zeljeznicar
1 - 0
Siroki Brijeg
| (0 - 0) | |
|
---|
00:00 | END |
Barnechea
1 - 0
U. San Felipe
| (1 - 0) | |
02:30 | END |
Univ. Conce
2 - 0
Curico Unido
| (1 - 0) | |
02:30 | END |
La Serena
2 - 1
Deportes Santa Cruz
| (1 - 1) | |
|
---|
01:10 | END |
Chico FC
1 - 2
Itagui
| (1 - 1) | |
03:20 | END |
Deportivo Pasto
2 - 3
La Equidad
| (2 - 0) | |
|
---|
04:00 | END |
Guanacasteca
1 - 2
Club Sport Herediano
| (0 - 2) | |
|
---|
16:00 | END |
Ethnikos Achnas
3 - 3
Apollon Limassol
| (2 - 0) | |
18:00 | END |
AE Zakakiou
2 - 3
Doxa Katokopia
| (1 - 0) | |
|
---|
21:00 | END |
Leicester
5 - 0
Southampton
| (1 - 0) | |
|
---|
20:45 | 117' |
Braintree Town
1 - 0
Bath City
| (0 - 0) | |
20:45 | 101' |
Alfreton
0 - 0
Boston Utd.
| (0 - 0) | |
|
---|
20:45 | END |
Cambridge U
1 - 1
Wycombe
| (0 - 0) | |
20:45 | END |
Cheltenham
2 - 0
Peterboro
| (2 - 0) | |
|
---|
20:45 | END |
Potters Bar Town
1 - 3
Hastings
| (0 - 2) | |
20:45 | END |
Whitehawk
1 - 0
Enfield Town
| (1 - 0) | |
20:45 | END |
Cheshunt
1 - 0
Horsham
| (1 - 0) | |
20:45 | END |
Concord Rangers
0 - 4
Bognor Regis Town
| (0 - 1) | |
|
---|
20:45 | END |
Barrow
1 - 2
Bradford
| (0 - 1) | |
20:45 | END |
Colchester
1 - 4
Doncaster
| (1 - 2) | |
|
---|
17:00 | abges. |
Caen
-
Sochaux
| | |
20:45 | END |
Caen
2 - 1
Annecy FC
| (1 - 0) | |
20:45 | END |
Guingamp
1 - 2
Angers
| (1 - 1) | |
20:45 | END |
Valenciennes
1 - 0
Ajaccio
| (0 - 0) | |
20:45 | END |
Auxerre
4 - 0
Laval
| (3 - 0) | |
20:45 | END |
Quevilly
3 - 3
Amiens
| (1 - 3) | |
20:45 | END |
Rodez
1 - 0
Paris FC
| (1 - 0) | |
20:45 | END |
Bastia
2 - 0
Concarneau
| (0 - 0) | |
20:45 | END |
Bordeaux
2 - 0
Dunkerque
| (1 - 0) | |
20:45 | END |
Troyes
2 - 2
Pau
| (0 - 1) | |
20:45 | END |
Grenoble
0 - 2
Saint Etienne
| (0 - 0) | |
|
---|
17:15 | END |
Al Zawraa
3 - 0
Naft Al Junoob
| (1 - 0) | |
19:30 | END |
Al Najaf
1 - 1
Baghdad FC
| (1 - 1) | |
|
---|
12:00 | END |
Grobina
0 - 4
Rigas Futbola skola
| (0 - 2) | |
16:30 | END |
L. Metalurgs
0 - 1
FK Jelgava
| (0 - 0) | |