Live wedstrijd Liga de Costa Rica Live score resultaten van voetbalwedstrijden - Rankings Liga de Costa Rica

Liga de Costa Rica-wedstrijden

Costa Rica : Liga de Costa Rica
13 januari 2019
02:55ENDClub Sport Herediano 1 - 1 Deportiva San Carlos(1 - 1)
18:05ENDGrecia 0 - 1 C.S. Cartaginés(0 - 1)
20:30ENDMunicipal Pérez Ze. 2 - 1 Deportiva Carmelita(0 - 1)
22:00ENDSantos de Guápiles 1 - 3 LD Alajuelense(1 - 2)
22:35ENDBelen 1 - 4 Universidad de Cos.(0 - 2)
23:00ENDDeportivo Saprissa 2 - 2 Limon(0 - 2)
16 januari 2019
03:00ENDDeportiva San Carlos 0 - 0 Belen(0 - 0)
22:05ENDLimon 2 - 1 Santos de Guápiles(1 - 0)
17 januari 2019
03:00ENDC.S. Cartaginés 1 - 1 Municipal Pérez Ze.(0 - 0)
03:00ENDClub Sport Herediano 2 - 3 Grecia(1 - 0)
03:05ENDLD Alajuelense 3 - 3 Universidad de Cos.(1 - 3)
18 januari 2019
03:00ENDDeportivo Saprissa 4 - 1 Deportiva Carmelita(3 - 0)
20 januari 2019
02:30ENDLD Alajuelense 0 - 1 Deportiva San Carlos(0 - 0)
20:30ENDMunicipal Pérez Ze. 2 - 2 Grecia(0 - 0)
22:00ENDUniversidad de Cos. 4 - 4 C.S. Cartaginés(1 - 3)
22:05ENDLimon 1 - 0 Club Sport Herediano(0 - 0)
22:55ENDDeportivo Saprissa 1 - 3 Belen(0 - 0)
21 januari 2019
00:00ENDSantos de Guápiles 2 - 0 Deportiva Carmelita(2 - 0)
23 januari 2019
22:00ENDDeportiva Carmelita 2 - 0 Limon(1 - 0)
22:05ENDGrecia 2 - 0 Universidad de Cos.(0 - 0)
24 januari 2019
01:00ENDDeportiva San Carlos 2 - 2 Municipal Pérez Ze.(1 - 0)
03:05ENDBelen 2 - 0 Santos de Guápiles(1 - 0)
27 januari 2019
02:00ENDClub Sport Herediano 1 - 0 Deportiva Carmelita(0 - 0)
18:00ENDC.S. Cartaginés 2 - 3 Belen(1 - 0)
20:00ENDGrecia 2 - 1 Deportiva San Carlos(0 - 1)
20:30ENDMunicipal Pérez Ze. 2 - 3 Deportivo Saprissa(1 - 2)
22:00ENDUniversidad de Cos. 1 - 3 Santos de Guápiles(1 - 2)
22:05ENDLimon 1 - 1 LD Alajuelense(0 - 1)
30 januari 2019
22:00ENDDeportiva Carmelita 0 - 1 Grecia(0 - 0)
22:05ENDBelen 1 - 1 Limon(1 - 1)
23:00ENDUniversidad de Cos. 1 - 1 Municipal Pérez Ze.(0 - 1)
31 januari 2019
01:00ENDSantos de Guápiles 1 - 5 Deportiva San Carlos(0 - 3)
03:00ENDDeportivo Saprissa 1 - 2 C.S. Cartaginés(0 - 0)
3 februari 2019
02:30ENDDeportiva San Carlos 0 - 2 Deportivo Saprissa(0 - 1)
02:55ENDClub Sport Herediano 1 - 2 Universidad de Cos.(1 - 1)
18:00ENDLD Alajuelense 1 - 2 Municipal Pérez Ze.(0 - 0)
18:00ENDC.S. Cartaginés 1 - 0 Limon(0 - 0)
20:30ENDDeportiva Carmelita 4 - 1 Belen(3 - 0)
22:05ENDGrecia 5 - 0 Santos de Guápiles(3 - 0)
5 februari 2019
22:00ENDUniversidad de Cos. 3 - 1 Deportiva Carmelita(0 - 1)
6 februari 2019
22:00ENDMunicipal Pérez Ze. 2 - 1 Belen(1 - 1)
22:05ENDLimon 1 - 0 Deportiva San Carlos(1 - 0)
7 februari 2019
03:00ENDDeportivo Saprissa 1 - 0 Santos de Guápiles(1 - 0)
03:00ENDClub Sport Herediano 2 - 1 C.S. Cartaginés(0 - 0)
03:05ENDGrecia 1 - 0 LD Alajuelense(0 - 0)
10 februari 2019
01:00ENDSantos de Guápiles 0 - 1 Municipal Pérez Ze.(0 - 0)
03:00ENDDeportivo Saprissa 0 - 0 LD Alajuelense(0 - 0)
20:30ENDDeportiva Carmelita 0 - 3 C.S. Cartaginés(0 - 1)
22:05ENDLimon 0 - 2 Grecia(0 - 1)
11 februari 2019
00:05ENDBelen 0 - 0 Club Sport Herediano(0 - 0)
01:00ENDDeportiva San Carlos 3 - 1 Universidad de Cos.(0 - 0)
13 februari 2019
22:00ENDMunicipal Pérez Ze. 3 - 0 Limon(1 - 0)
22:05ENDGrecia 2 - 2 Belen(2 - 1)
14 februari 2019
03:00ENDC.S. Cartaginés 0 - 0 Deportiva San Carlos(0 - 0)
03:00ENDClub Sport Herediano 3 - 2 Santos de Guápiles(1 - 0)
03:05ENDLD Alajuelense 1 - 0 Deportiva Carmelita(0 - 0)
15 februari 2019
02:30ENDUniversidad de Cos. 0 - 2 Deportivo Saprissa(0 - 0)
17 februari 2019
01:00ENDSantos de Guápiles 2 - 1 C.S. Cartaginés(1 - 1)
03:00ENDDeportivo Saprissa 4 - 2 Grecia(3 - 0)
22:00ENDMunicipal Pérez Ze. 1 - 1 Club Sport Herediano(1 - 1)
22:05ENDLimon 1 - 2 Universidad de Cos.(1 - 1)
18 februari 2019
00:05ENDBelen 0 - 3 LD Alajuelense(0 - 1)
01:00ENDDeportiva San Carlos 1 - 0 Deportiva Carmelita(0 - 0)
23 februari 2019
22:05ENDLimon 2 - 1 Deportivo Saprissa(2 - 0)
24 februari 2019
01:00ENDLD Alajuelense 0 - 1 Santos de Guápiles(0 - 1)
18:00ENDC.S. Cartaginés 1 - 1 Grecia(0 - 1)
20:30ENDDeportiva Carmelita 2 - 4 Municipal Pérez Ze.(0 - 2)
23:00ENDUniversidad de Cos. 1 - 0 Belen(0 - 0)
25 februari 2019
01:00ENDDeportiva San Carlos 3 - 2 Club Sport Herediano(0 - 1)
28 februari 2019
03:00ENDC.S. Cartaginés 2 - 4 LD Alajuelense(2 - 0)
3 maart 2019
01:00ENDSantos de Guápiles 4 - 2 Limon(2 - 1)
02:30ENDBelen 1 - 2 Deportiva San Carlos(1 - 1)
20:30ENDDeportiva Carmelita 0 - 1 Deportivo Saprissa(0 - 0)
23:30ENDMunicipal Pérez Ze. 0 - 0 C.S. Cartaginés(0 - 0)
4 maart 2019
00:00ENDUniversidad de Cos. 2 - 2 LD Alajuelense(2 - 1)
01:00ENDGrecia 1 - 2 Club Sport Herediano(1 - 1)
10 maart 2019
01:00ENDDeportiva San Carlos 3 - 0 LD Alajuelense(1 - 0)
02:55ENDClub Sport Herediano 2 - 1 Limon(1 - 1)
20:30ENDDeportiva Carmelita 2 - 2 Santos de Guápiles(2 - 2)
22:05ENDGrecia 2 - 2 Municipal Pérez Ze.(1 - 1)
23:00ENDC.S. Cartaginés 2 - 2 Universidad de Cos.(1 - 1)
11 maart 2019
00:05ENDBelen 0 - 2 Deportivo Saprissa(0 - 1)
16 maart 2019
23:00ENDUniversidad de Cos. 2 - 1 Grecia(1 - 0)
17 maart 2019
01:00ENDSantos de Guápiles 1 - 2 Belen(1 - 0)
02:30ENDLD Alajuelense 2 - 2 C.S. Cartaginés(1 - 1)
03:00ENDMunicipal Pérez Ze. 1 - 0 Deportiva San Carlos(1 - 0)
18 maart 2019
00:00ENDDeportivo Saprissa 2 - 1 Club Sport Herediano(1 - 0)
20 maart 2019
03:00ENDSantos de Guápiles 2 - 1 Universidad de Cos.(0 - 0)
21 maart 2019
03:00ENDDeportiva San Carlos 2 - 2 Grecia(1 - 1)
03:00ENDDeportivo Saprissa 1 - 1 Municipal Pérez Ze.(0 - 0)
03:05ENDLD Alajuelense 1 - 0 Limon(1 - 0)
22 maart 2019
03:00ENDDeportiva Carmelita 0 - 3 Club Sport Herediano(0 - 2)
03:05ENDBelen 0 - 3 C.S. Cartaginés(0 - 2)
24 maart 2019
02:30Deportiva San CarlosSantos de Guápiles
18:00C.S. CartaginésDeportivo Saprissa
18:05GreciaDeportiva Carmelita
22:05LimonBelen
22:55Municipal Pérez Ze.Universidad de Cos.
25 maart 2019
01:00Club Sport HeredianoLD Alajuelense
27 maart 2019
22:05BelenDeportiva Carmelita
28 maart 2019
01:00Santos de GuápilesGrecia
03:00Deportivo SaprissaDeportiva San Carlos
22:05LimonC.S. Cartaginés
29 maart 2019
02:00Universidad de Cos.Club Sport Herediano
03:00Municipal Pérez Ze.LD Alajuelense
31 maart 2019
19:00C.S. CartaginésClub Sport Herediano
21:30Deportiva CarmelitaUniversidad de Cos.
23:00Santos de GuápilesDeportivo Saprissa
23:05BelenMunicipal Pérez Ze.
1 april 2019
01:00LD AlajuelenseGrecia
2 april 2019
04:00Deportiva San CarlosLimon
4 april 2019
23:05LimonDeportiva Carmelita
7 april 2019
02:00LD AlajuelenseDeportivo Saprissa
03:55Club Sport HeredianoBelen
19:00C.S. CartaginésDeportiva Carmelita
23:05GreciaLimon
23:55Municipal Pérez Ze.Santos de Guápiles
8 april 2019
01:00Universidad de Cos.Deportiva San Carlos
14 april 2019
02:00Santos de GuápilesClub Sport Herediano
03:30Deportiva San CarlosC.S. Cartaginés
21:30Deportiva CarmelitaLD Alajuelense
23:05LimonMunicipal Pérez Ze.
23:55Deportivo SaprissaUniversidad de Cos.
15 april 2019
01:05BelenGrecia
18 april 2019
04:00Club Sport HeredianoDeportivo Saprissa
21 april 2019
02:00LD AlajuelenseClub Sport Herediano
22:00Deportiva CarmelitaDeportiva San Carlos
22:00C.S. CartaginésSantos de Guápiles
22:00Verl.LD AlajuelenseBelen
22:00Verl.Club Sport HeredianoMunicipal Pérez Ze.
22:00GreciaDeportivo Saprissa
28 april 2019
22:00Universidad de Cos.Limon
Discussie
0 Berichten