Live wedstrijd Kakkonen - Lohko Live score resultaten van voetbalwedstrijden - Rankings Kakkonen - Lohko

Kakkonen - Lohko-wedstrijden

Finnland : Kakkonen - Lohko
7 mei 2021
18:00END JS Hercules 0 - 1 OLS (0 - 1)
18:00END JBK 3 - 2 SJK Akatemia (2 - 0)
9 mei 2021
13:00END FCV 3 - 0 GBK (2 - 0)
13 mei 2021
15:00END OTP 4 - 0 Närpes Kraft (2 - 0)
17:30END VIFK 4 - 1 JBK (2 - 0)
15 mei 2021
15:45END FCV 2 - 2 JS Hercules (2 - 0)
17 mei 2021
17:30END SJK Akatemia 3 - 1 Jyvaskyla JK (1 - 1)
22 mei 2021
16:00END JBK 2 - 2 OTP (2 - 0)
17:00END JS Hercules 6 - 0 GBK (3 - 0)
23 mei 2021
16:00END Jyvaskyla JK 4 - 0 VIFK (2 - 0)
17:30END Närpes Kraft 4 - 1 OLS (3 - 0)
17:30END PS Kemi 0 - 5 SJK Akatemia (0 - 2)
29 mei 2021
16:00END FC Jazz 0 - 0 SalPa (0 - 0)
16:00END MyPa 0 - 2 NJS (0 - 2)
16:30END Peka 1 - 0 KäPa (0 - 0)
17:00END OTP 0 - 0 Jyvaskyla JK (0 - 0)
18:30END Ilves II 1 - 1 I-Kissat (1 - 1)
30 mei 2021
17:30END SC KuFu-98 6 - 0 Mikkelin Kissat (3 - 0)
17:30END VIFK 1 - 3 PS Kemi (0 - 2)
17:30END FCV 2 - 1 Närpes Kraft (0 - 0)
17:30END GBK 1 - 5 SJK Akatemia (1 - 2)
17:30END OLS 1 - 2 JBK (1 - 2)
1 juni 2021
18:00END Atlantis 1 - 1 Pepo 1 (1 - 0)
18:00END PK Keski-Uusimaa 0 - 1 FC Reipas (0 - 0)
18:15END JaPS 5 - 1 FC Kiffen (2 - 0)
3 juni 2021
17:30END TPV Tampere 0 - 0 FC Jazz (0 - 0)
4 juni 2021
17:30END Ilves II 2 - 3 KaaPo (1 - 2)
17:30END FC Reipas 3 - 2 MyPa (2 - 0)
17:30END NJS 0 - 0 KäPa (0 - 0)
17:30END Pepo 1 3 - 2 SC KuFu-98 (1 - 1)
6 juni 2021
14:00END JBK 1 - 1 FCV (0 - 0)
17:30END I-Kissat 2 - 3 Pargas IF (1 - 2)
17:30END EPS 1 - 3 GrIFK Grankulla (1 - 0)
17:30END Peka 1 - 2 JaPS (0 - 2)
17:30END Mikkelin Kissat 2 - 0 PK Keski-Uusimaa (0 - 0)
17:30END SJK Akatemia 9 - 1 VIFK (5 - 1)
17:30END PS Kemi 1 - 2 OTP (0 - 0)
17:30END Närpes Kraft 0 - 1 JS Hercules (0 - 1)
17:30END Jyvaskyla JK 2 - 0 OLS (1 - 0)
7 juni 2021
17:30END Honka (A) 4 - 0 TPV Tampere (2 - 0)
9 juni 2021
18:00END JaPS 3 - 0 NJS (3 - 0)
11 juni 2021
17:30END Pargas IF 0 - 3 KaaPo (0 - 1)
12 juni 2021
13:00END Mikkelin Kissat 5 - 1 MyPa (1 - 0)
13:00END JS Hercules 3 - 0 JBK (0 - 0)
15:00END SC KuFu-98 7 - 0 FC Kiffen (3 - 0)
13 juni 2021
12:00END OLS 2 - 0 PS Kemi (0 - 0)
16:00END PK Keski-Uusimaa 0 - 2 Pepo 1 (0 - 2)
17:30END GrIFK Grankulla 2 - 3 I-Kissat (1 - 0)
17:30END Honka (A) 1 - 0 FC Jazz (1 - 0)
17:30END Ilves II 0 - 2 SalPa (0 - 0)
17:30END KäPa 1 - 2 JaPS (1 - 1)
17:30END Atlantis 2 - 1 Peka (1 - 0)
17:30END NJS 2 - 1 FC Reipas (0 - 1)
17:30END OTP 3 - 1 SJK Akatemia (3 - 1)
17:30END GBK 0 - 2 VIFK (0 - 1)
16 juni 2021
17:30END MyPa 1 - 0 SC KuFu-98 (0 - 0)
17:30END GBK 3 - 1 PS Kemi (1 - 0)
18 juni 2021
18:00END Mikkelin Kissat 0 - 2 NJS (0 - 1)
18:00END JaPS 4 - 5 Atlantis (0 - 3)
19 juni 2021
13:00END EPS 0 - 0 Honka (A) (0 - 0)
13:00END Peka 2 - 2 SC KuFu-98 (1 - 2)
13:00END FC Kiffen 2 - 4 PK Keski-Uusimaa (0 - 3)
15:00END SalPa 1 - 1 Pargas IF (0 - 0)
20 juni 2021
15:00END Pepo 1 2 - 0 MyPa (1 - 0)
15:00END FC Reipas 0 - 1 KäPa (0 - 0)
15:00END Närpes Kraft 3 - 0 GBK (2 - 0)
15:00END PS Kemi 0 - 1 FCV (0 - 0)
15:00END Jyvaskyla JK 2 - 0 JS Hercules (1 - 0)
15:00END SJK Akatemia 3 - 3 OLS (2 - 2)
23 juni 2021
17:30END Pargas IF 2 - 1 EPS (1 - 0)
17:30END JaPS 2 - 2 Mikkelin Kissat (0 - 1)
18:00END KaaPo 1 - 1 GrIFK Grankulla (0 - 0)
18:00END NJS 0 - 3 Atlantis (0 - 1)
18:00END Pepo 1 0 - 1 FC Kiffen (0 - 0)
24 juni 2021
17:30END VIFK 3 - 2 OTP (1 - 0)
18:00END TPV Tampere 1 - 0 Ilves II (1 - 0)
30 juni 2021
17:30END KaaPo 0 - 2 EPS (0 - 1)
17:30END TPV Tampere 0 - 5 GrIFK Grankulla (0 - 2)
17:30END Honka (A) 2 - 3 I-Kissat (1 - 3)
17:30END FC Jazz 1 - 2 Pargas IF (1 - 2)
17:30END Pepo 1 1 - 1 FC Reipas (1 - 1)
17:30END KäPa 5 - 0 Mikkelin Kissat (3 - 0)
17:30END OTP 2 - 0 OLS (1 - 0)
17:30END Jyvaskyla JK 5 - 0 Närpes Kraft (2 - 0)
1 juli 2021
17:30END VIFK 1 - 2 FCV (0 - 1)
17:30END JaPS 2 - 0 PK Keski-Uusimaa (0 - 0)
17:30END GBK 0 - 0 JBK (0 - 0)
17:30END SJK Akatemia 5 - 4 JS Hercules (3 - 1)
18:00END Atlantis 4 - 0 SC KuFu-98 (3 - 0)
3 juli 2021
14:00END Närpes Kraft 3 - 2 PS Kemi (1 - 0)
4 juli 2021
13:00END JS Hercules 2 - 2 VIFK (1 - 1)
16:00END PK Keski-Uusimaa 0 - 4 Atlantis (0 - 1)
17:30END EPS 2 - 1 SalPa (1 - 0)
17:30END GrIFK Grankulla 2 - 4 FC Jazz (1 - 1)
17:30END SC KuFu-98 2 - 0 KäPa (1 - 0)
17:30END NJS 2 - 2 Peka (0 - 1)
17:30END FCV 0 - 2 OTP (0 - 1)
17:30END JBK 1 - 0 Jyvaskyla JK (0 - 0)
17:30END OLS 1 - 1 GBK (1 - 1)
6 juli 2021
17:30END Ilves II 2 - 4 Honka (A) (0 - 3)
9 juli 2021
17:30END JS Hercules 1 - 0 OTP (0 - 0)
10 juli 2021
16:00END EPS 5 - 0 TPV Tampere (3 - 0)
16:00END Närpes Kraft 1 - 2 SJK Akatemia (1 - 1)
16:00END FCV 0 - 0 OLS (0 - 0)
16:00END JBK 2 - 1 PS Kemi (1 - 0)
16:30END Pargas IF 6 - 0 Ilves II (2 - 0)
11 juli 2021
17:30END Jyvaskyla JK 1 - 1 GBK (1 - 0)
17 juli 2021
16:00END FC Reipas 1 - 1 Peka (0 - 0)
16:00END Pepo 1 2 - 1 KäPa (0 - 1)
16:00END PK Keski-Uusimaa 1 - 1 SC KuFu-98 (0 - 1)
16:00END Mikkelin Kissat 1 - 2 FC Kiffen (1 - 0)
16:00END NJS 3 - 4 JaPS (1 - 2)
16:00END PS Kemi 1 - 4 Jyvaskyla JK (0 - 2)
16:00END GBK 0 - 4 FCV (0 - 3)
17:00END VIFK 0 - 1 Närpes Kraft (0 - 0)
21:00END OLS 1 - 1 JS Hercules (0 - 1)
18 juli 2021
17:30END SJK Akatemia 8 - 1 JBK (2 - 0)
20 juli 2021
17:30END MyPa 2 - 4 JaPS (1 - 3)
23 juli 2021
18:00END TPV Tampere 3 - 3 I-Kissat (1 - 1)
24 juli 2021
16:00END Peka 2 - 0 Mikkelin Kissat (2 - 0)
16:00END KäPa 2 - 1 PK Keski-Uusimaa (1 - 1)
16:00END Atlantis 2 - 0 NJS (2 - 0)
16:00END JaPS 3 - 1 FC Reipas (1 - 1)
16:00END SC KuFu-98 1 - 0 MyPa (1 - 0)
17:00END Ilves II 2 - 4 GrIFK Grankulla (0 - 4)
25 juli 2021
17:30END FC Kiffen 2 - 2 Pepo 1 (1 - 0)
17:30END SJK Akatemia 1 - 0 PS Kemi (1 - 0)
28 juli 2021
17:30END FC Jazz 1 - 1 I-Kissat (1 - 0)
17:30END FC Reipas 3 - 2 JaPS (2 - 2)
18:30END PK Keski-Uusimaa 0 - 2 KäPa (0 - 2)
30 juli 2021
17:30END Pepo 1 5 - 0 Peka (3 - 0)
31 juli 2021
16:00END MyPa 5 - 2 PK Keski-Uusimaa (2 - 1)
16:00END FC Reipas 1 - 1 Atlantis (0 - 0)
16:00END PS Kemi 0 - 2 GBK (0 - 0)
17:00END JS Hercules 0 - 1 FCV (0 - 0)
17:30END I-Kissat 2 - 2 FC Jazz (1 - 2)
17:30END Mikkelin Kissat 0 - 5 JaPS (0 - 4)
1 augustus 2021
16:00END KaaPo 4 - 0 TPV Tampere (3 - 0)
17:00END SC KuFu-98 0 - 1 NJS (0 - 1)
17:30END GrIFK Grankulla 0 - 2 Pargas IF (0 - 2)
17:30END FC Kiffen 1 - 4 KäPa (0 - 3)
17:30END Närpes Kraft 0 - 2 OTP (0 - 2)
2 augustus 2021
17:30END JBK 0 - 1 VIFK (0 - 1)
17:30END Jyvaskyla JK 1 - 1 SJK Akatemia (0 - 0)
3 augustus 2021
17:30END MyPa 1 - 3 Atlantis (1 - 2)
4 augustus 2021
17:30END FC Jazz 4 - 0 EPS (1 - 0)
17:30END Mikkelin Kissat 0 - 2 Peka (0 - 0)
6 augustus 2021
17:30END JaPS 1 - 0 Pepo 1 (0 - 0)
7 augustus 2021
14:00END Ilves II 2 - 1 EPS (1 - 0)
16:00END FC Jazz 1 - 0 KaaPo (1 - 0)
16:00END Honka (A) 3 - 0 GrIFK Grankulla (0 - 0)
16:00END KäPa 2 - 3 MyPa (1 - 2)
16:00END Atlantis 0 - 1 Mikkelin Kissat (0 - 0)
16:00END PK Keski-Uusimaa 3 - 1 NJS (1 - 1)
16:00END OTP 3 - 2 JBK (2 - 1)
17:00END VIFK 0 - 3 Jyvaskyla JK (0 - 3)
17:30END TPV Tampere 0 - 2 SalPa (0 - 0)
8 augustus 2021
17:30END Peka 2 - 1 FC Kiffen (0 - 1)
17:30END GBK 1 - 5 JS Hercules (1 - 2)
17:30END OLS 3 - 0 Närpes Kraft (2 - 0)
9 augustus 2021
17:30END SC KuFu-98 2 - 4 FC Reipas (2 - 0)
11 augustus 2021
17:30END KaaPo 1 - 2 FC Jazz (1 - 1)
17:30END SalPa 5 - 0 TPV Tampere (2 - 0)
17:30END MyPa 2 - 1 KäPa (1 - 0)
17:30END Mikkelin Kissat 0 - 3 Atlantis (0 - 1)
17:30END Pepo 1 2 - 1 JaPS (1 - 0)
17:30END FC Reipas 2 - 1 SC KuFu-98 (1 - 1)
18:00END FC Kiffen 2 - 0 Peka (1 - 0)
14 augustus 2021
14:00END FC Reipas 1 - 0 PK Keski-Uusimaa (1 - 0)
16:00END SalPa 1 - 1 FC Jazz (0 - 0)
16:00END NJS 6 - 0 MyPa (3 - 0)
16:00END JBK 3 - 1 OLS (2 - 0)
17:30END TPV Tampere 0 - 0 Honka (A) (0 - 0)
15 augustus 2021
17:30END Pepo 1 4 - 1 Atlantis (1 - 1)
17:30END FC Kiffen 0 - 1 JaPS (0 - 0)
17:30END Närpes Kraft 2 - 2 FCV (0 - 1)
17:30END SJK Akatemia 1 - 0 GBK (0 - 0)
16 augustus 2021
17:30END Mikkelin Kissat 0 - 0 SC KuFu-98 (0 - 0)
18:00END KäPa 4 - 2 Peka (1 - 1)
17 augustus 2021
17:30END I-Kissat 2 - 2 Ilves II (1 - 0)
18 augustus 2021
17:30END SalPa 1 - 1 KaaPo (1 - 0)
20 augustus 2021
17:30END FC Jazz 2 - 1 TPV Tampere (1 - 0)
17:30END MyPa 2 - 1 FC Reipas (1 - 0)
17:30END OTP 1 - 1 PS Kemi (1 - 1)
21 augustus 2021
16:00END Pargas IF 4 - 3 I-Kissat (1 - 2)
16:00END PK Keski-Uusimaa 5 - 1 Mikkelin Kissat (1 - 1)
16:00Ende nach Wertung KäPa 0 - 3 NJS
16:00END Atlantis 1 - 1 FC Kiffen (0 - 1)
16:00END FCV 3 - 2 JBK (0 - 2)
16:30END SC KuFu-98 1 - 2 Pepo 1 (1 - 1)
17:00END JS Hercules 2 - 1 Närpes Kraft (1 - 0)
22 augustus 2021
17:30END KaaPo 3 - 1 Ilves II (0 - 1)
17:30END GrIFK Grankulla 1 - 1 EPS (0 - 1)
17:30END OLS 1 - 1 Jyvaskyla JK (0 - 1)
23 augustus 2021
17:30END VIFK 0 - 1 SJK Akatemia (0 - 0)
24 augustus 2021
17:30END Atlantis 2 - 2 FC Reipas (2 - 1)
25 augustus 2021
17:30END GrIFK Grankulla 1 - 0 Ilves II (0 - 0)
17:30END NJS 1 - 1 PK Keski-Uusimaa (1 - 0)
18:15END I-Kissat 3 - 0 SalPa (2 - 0)
27 augustus 2021
17:30END FC Jazz 0 - 1 Honka (A) (0 - 1)
17:30END KaaPo 4 - 0 Pargas IF (2 - 0)
17:30END JaPS 5 - 2 KäPa (2 - 1)
18:00END FC Kiffen 1 - 1 SC KuFu-98 (1 - 0)
18:00END Jyvaskyla JK 1 - 0 FCV (0 - 0)
28 augustus 2021
12:00END JBK 1 - 2 JS Hercules (0 - 1)
16:00END SalPa 0 - 1 Ilves II (0 - 1)
16:00END FC Reipas 2 - 0 NJS (1 - 0)
16:00END PS Kemi 1 - 2 OLS (0 - 1)
16:00END SJK Akatemia 3 - 2 OTP (2 - 0)
29 augustus 2021
14:00END Peka 1 - 1 Atlantis (0 - 1)
16:00END Pepo 1 2 - 0 PK Keski-Uusimaa (2 - 0)
17:30END I-Kissat 1 - 2 GrIFK Grankulla (1 - 1)
17:30END MyPa 2 - 2 Mikkelin Kissat (2 - 2)
30 augustus 2021
17:30END VIFK 0 - 2 GBK (0 - 0)
31 augustus 2021
17:30END FC Reipas 1 - 1 FC Kiffen (0 - 0)
18:00END KaaPo 0 - 1 Honka (A) (0 - 1)
1 september 2021
17:00END JaPS 6 - 2 Peka (4 - 0)
17:30END Pargas IF 3 - 0 GrIFK Grankulla (2 - 0)
2 september 2021
17:30END Jyvaskyla JK 4 - 1 PS Kemi (1 - 1)
3 september 2021
17:30END I-Kissat 2 - 2 TPV Tampere (1 - 1)
17:30END KaaPo 0 - 2 SalPa (0 - 0)
17:30END PK Keski-Uusimaa 4 - 0 MyPa (2 - 0)
18:00END FC Kiffen 2 - 0 NJS (2 - 0)
4 september 2021
13:00END JaPS 4 - 0 SC KuFu-98 (1 - 0)
14:00END FC Reipas 0 - 1 Pepo 1 (0 - 1)
15:00END EPS 1 - 2 FC Jazz (1 - 2)
5 september 2021
14:00END Pargas IF 1 - 0 Honka (A) (0 - 0)
14:00END Närpes Kraft 1 - 3 VIFK (1 - 2)
15:00END FCV 0 - 0 Jyvaskyla JK (0 - 0)
16:00END JS Hercules 0 - 1 SJK Akatemia (0 - 0)
7 september 2021
17:30END I-Kissat 1 - 2 KaaPo (1 - 1)
17:30END Peka 3 - 1 MyPa (1 - 0)
18:00END FC Kiffen 0 - 0 Atlantis (0 - 0)
8 september 2021
17:00END SalPa 2 - 0 Honka (A) (0 - 0)
17:30END EPS 0 - 4 Pargas IF (0 - 2)
17:30END Mikkelin Kissat 0 - 11 Pepo 1 (0 - 8)
10 september 2021
18:00END Ilves II 3 - 0 TPV Tampere (3 - 0)
11 september 2021
13:00END OTP 0 - 2 VIFK (0 - 0)
13:00END NJS 2 - 1 Mikkelin Kissat (1 - 0)
14:00END Pargas IF 3 - 1 SalPa (0 - 0)
15:00END KäPa 2 - 0 FC Reipas (1 - 0)
15:00END Atlantis 1 - 3 JaPS (0 - 2)
15:00END PK Keski-Uusimaa 2 - 1 FC Kiffen (1 - 1)
15:00END FCV 5 - 0 PS Kemi (3 - 0)
16:00END MyPa 3 - 2 Pepo 1 (1 - 2)
17:00END JS Hercules 1 - 1 Jyvaskyla JK (0 - 1)
12 september 2021
13:00END SC KuFu-98 2 - 0 Peka (1 - 0)
15:00END Honka (A) 1 - 1 EPS (1 - 0)
15:00END GBK 2 - 4 Närpes Kraft (2 - 1)
16:00END GrIFK Grankulla 4 - 4 KaaPo (1 - 3)
17:00END OLS 0 - 2 SJK Akatemia (0 - 2)
15 september 2021
15:00END PS Kemi 0 - 4 VIFK (0 - 3)
17:30END KäPa 1 - 3 FC Kiffen (0 - 0)
17:30END Peka 0 - 1 Pepo 1 (0 - 0)
17:30END NJS 0 - 2 SC KuFu-98 (0 - 0)
16 september 2021
18:00END JBK 2 - 0 Närpes Kraft (1 - 0)
17 september 2021
17:30END I-Kissat 3 - 0 EPS (0 - 0)
18 september 2021
14:00END SalPa 1 - 1 GrIFK Grankulla (0 - 0)
14:00END FC Jazz 3 - 2 Ilves II (2 - 1)
15:00END Atlantis 3 - 0 KäPa (0 - 0)
15:00END VIFK 1 - 3 OLS (1 - 1)
15:00END PS Kemi 1 - 5 JS Hercules (1 - 2)
16:00END TPV Tampere 1 - 4 Pargas IF (1 - 1)
16:00END Mikkelin Kissat 0 - 2 FC Reipas (0 - 0)
19 september 2021
14:00END Peka 1 - 2 PK Keski-Uusimaa (0 - 0)
17:30END FC Kiffen 2 - 0 MyPa (0 - 0)
17:30END Pepo 1 2 - 0 NJS (1 - 0)
17:30END SJK Akatemia 2 - 0 FCV (2 - 0)
21 september 2021
17:30END Honka (A) 0 - 0 Pargas IF (0 - 0)
22 september 2021
17:30END TPV Tampere 2 - 1 KaaPo (1 - 1)
17:45END EPS 2 - 1 Ilves II (1 - 1)
25 september 2021
13:00END FCV 2 - 2 SJK Akatemia (1 - 1)
14:00END Ilves II 3 - 2 FC Jazz (2 - 1)
14:00END GrIFK Grankulla 3 - 4 SalPa (2 - 2)
14:00END EPS 1 - 1 I-Kissat (1 - 0)
14:00END Peka 1 - 0 FC Reipas (0 - 0)
14:00END Atlantis 6 - 0 MyPa (2 - 0)
14:00END FC Kiffen 3 - 1 Mikkelin Kissat (2 - 0)
17:00END JS Hercules 5 - 0 PS Kemi (4 - 0)
18:00END SC KuFu-98 5 - 0 PK Keski-Uusimaa (3 - 0)
26 september 2021
12:30 OLS Voorspellingen VIFK
14:00 KäPa Voorspellingen Pepo 1
14:00 Närpes Kraft Voorspellingen JBK
14:00 GBK Voorspellingen OTP
29 september 2021
17:30 Honka (A) Voorspellingen SalPa
1 oktober 2021
17:30 OTP Voorspellingen JS Hercules
2 oktober 2021
12:00 Ilves II Voorspellingen Pargas IF
13:00 PS Kemi Voorspellingen JBK
13:00 SJK Akatemia Voorspellingen Närpes Kraft
13:00 GBK Voorspellingen Jyvaskyla JK
14:00 FC Reipas Voorspellingen Mikkelin Kissat
14:00 NJS Voorspellingen Pepo 1
15:00 KäPa Voorspellingen Atlantis
16:00 MyPa Voorspellingen FC Kiffen
16:00 SC KuFu-98 Voorspellingen JaPS
17:00 OLS Voorspellingen FCV
3 oktober 2021
13:00 SalPa Voorspellingen I-Kissat
16:30 PK Keski-Uusimaa Voorspellingen Peka
17:00 Honka (A) Voorspellingen KaaPo
5 oktober 2021
17:30 TPV Tampere Voorspellingen EPS
17:30 Jyvaskyla JK Voorspellingen OTP
9 oktober 2021
16:00 OTP Voorspellingen GBK
10 oktober 2021
13:00 Pargas IF Voorspellingen TPV Tampere
17:30 GrIFK Grankulla Voorspellingen Honka (A)
15 oktober 2021
17:30 OLS Voorspellingen OTP
16 oktober 2021
13:00 FCV Voorspellingen VIFK
13:00 Närpes Kraft Voorspellingen Jyvaskyla JK
14:00 Pargas IF Voorspellingen FC Jazz
14:00 EPS Voorspellingen KaaPo
14:00 MyPa Voorspellingen Peka
14:00 NJS Voorspellingen FC Kiffen
14:00 SC KuFu-98 Voorspellingen Atlantis
14:00 Mikkelin Kissat Voorspellingen KäPa
15:00 PK Keski-Uusimaa Voorspellingen JaPS
16:00 GrIFK Grankulla Voorspellingen TPV Tampere
17 oktober 2021
13:00 JBK Voorspellingen GBK
14:00 I-Kissat Voorspellingen Honka (A)
23 oktober 2021
13:00 Peka Voorspellingen NJS
13:00 FC Kiffen Voorspellingen FC Reipas
13:00 Pepo 1 Voorspellingen Mikkelin Kissat
13:00 Atlantis Voorspellingen PK Keski-Uusimaa
13:00 KäPa Voorspellingen SC KuFu-98
13:00 JaPS Voorspellingen MyPa
24 oktober 2021
13:00 SalPa Voorspellingen EPS
13:00 FC Jazz Voorspellingen GrIFK Grankulla
13:00 Honka (A) Voorspellingen Ilves II
13:00 KaaPo Voorspellingen I-Kissat
13:00 Jyvaskyla JK Voorspellingen JBK
13:00 PS Kemi Voorspellingen Närpes Kraft
13:00 GBK Voorspellingen OLS
13:00 OTP Voorspellingen FCV
13:00 VIFK Voorspellingen JS Hercules
Discussie
0 Berichten