Live wedstrijd Coupe de France Live score resultaten van voetbalwedstrijden - Rankings Coupe de France

Coupe de France-wedstrijden

Frankreich : Coupe de France
16 november 2018
18:00ENDValenciennes 3 - 1 Dunkerque(2 - 1)
18:00ENDCroix 1 - 0 Paris FC(0 - 0)
17 november 2018
01:00n. V.Golden Lion de Sai. 2 - 4 Epinal(1 - 2)
15:30n. V.Limoges 0 - 1 Villefranche sur S.(0 - 0)
16:00ENDAS Magenta 0 - 1 Bobigny(0 - 1)
17:00n. V.Lusitanos 1 - 0 Drancy(0 - 0)
17:00ENDEntente SSG 4 - 0 FC Mtsapere(2 - 0)
17:00ELFCS De Volvic 0 - 0 Le Puy *(0 - 0)
18:00ENDAFC Compiegne 0 - 2 Troyes(0 - 0)
18:00ENDMontceau 1 - 4 Lyon la Duchère(1 - 2)
18:00ENDLe Poire Sur Vie 2 - 1 Cholet(0 - 1)
18:00ENDAndrezieux 1 - 0 Louhans-C(0 - 0)
18:00ELFLa Châtaigneraie 1 - 1 Tours *(0 - 0)
18:00ENDAnnecy FC 0 - 1 Nancy(0 - 1)
18:00n. V.Anglet 1 - 3 Pau(0 - 0)
18:30ENDVendée Fontenay Fo. 2 - 3 Chateauroux(1 - 2)
19:00ENDPontivy 1 - 0 Plouvorn(1 - 0)
19:00ENDMarcq 0 - 2 Boulogne(0 - 1)
19:00ENDAles 2 - 0 Ajaccio(1 - 0)
20:00ENDUS Matoury 2 - 3 Concarneau(0 - 1)
20:00ENDBastia 2 - 1 Le Mans(1 - 1)
18 november 2018
14:00ELF *Nesle 0 - 0 Chambly(0 - 0)
14:00ENDES Cheminots Longu. 2 - 1 Blois(2 - 1)
14:00n. V.Marck 0 - 1 St. Omer(0 - 0)
14:00n. V.AS Auch 0 - 1 GFCO Ajaccio(0 - 0)
14:00ELFSarreguemines FC 1 - 1 Metz *(0 - 1)
14:00ENDRaon L Etape 1 - 0 Bourg Peronnas(1 - 0)
14:30ENDLuzenac 2 - 5 Rodez(2 - 3)
14:30ENDLes Herbiers 2 - 0 Chauvigny(0 - 0)
15:00ENDAvenir Foot Lozere 2 - 3 Red Star(0 - 2)
15:00ENDChassieu Decines 1 - 5 Hyeres(0 - 2)
16:30ENDSt. Malo 1 - 0 Lorient(1 - 0)
8 december 2018
14:30ENDCote Bleue 1 - 2 Lyon la Duchère(0 - 1)
15:00ELFBoulogne 2 - 2 Croix *(0 - 0)
15:00ELF *Raon L Etape 2 - 2 Lusitanos(1 - 2)
17:00ENDBobigny 0 - 2 Clermont Foot(0 - 1)
17:00ENDEntente SSG 1 - 0 Sedan(1 - 0)
17:00ENDSaint Louis Neuweg 0 - 2 Nancy(0 - 2)
18:00ENDLe Poire Sur Vie 1 - 6 Les Herbiers(1 - 1)
18:00ELFHyeres 1 - 1 Grenoble *(0 - 0)
18:00ENDChateauroux 4 - 0 Pau(1 - 0)
18:00ENDSt Pontivyen 1 - 0 Avranches(0 - 0)
18:00ENDGrand-Quevilly FC 1 - 2 Pontivy(1 - 0)
18:00ENDVitre 2 - 0 US Montagnarde(1 - 0)
18:00ENDBesancon FC 1 - 2 Tours(0 - 0)
18:30ENDConcarneau 2 - 0 St. Malo(1 - 0)
9 december 2018
13:30ENDOissel 0 - 1 Metz(0 - 1)
13:45ENDVannes 2 - 3 Brest(2 - 2)
14:00BastiaSt. Omer
14:30ELFCréteil 1 - 1 FC de Limonest *(0 - 1)
15:00ENDSète 2 - 0 Rodez(1 - 0)
15 december 2018
20:00n. V.Bastia 3 - 1 St. Omer(0 - 0)
4 januari 2019
20:55ENDNantes 4 - 1 Chateauroux(2 - 1)
20:55Verl.GrenobleStrasbourg
5 januari 2019
13:00ENDViry Chatillon 1 - 0 Angers(0 - 0)
13:00ENDCroix 2 - 0 Raon L Etape(0 - 0)
13:00ELF *Bastia 2 - 2 Concarneau(1 - 1)
13:00ENDTours 1 - 2 Les Herbiers(0 - 1)
15:00ENDBergerac Perigord 2 - 1 Niort(2 - 1)
15:00ENDEntente SSG 1 - 0 Montpellier(0 - 0)
15:00ENDAmiens 1 - 0 Valenciennes(0 - 0)
15:00ENDLyon la Duchère 3 - 0 Nîmes(1 - 0)
15:00ENDSt Pontivyen 2 - 4 Guingamp(1 - 2)
15:00ENDLe Puy 0 - 1 Nancy(0 - 1)
18:00ENDRed Star 0 - 1 Caen(0 - 0)
18:00ENDSchiltingheim 1 - 3 Dijon(0 - 0)
18:00ENDSète 1 - 0 FC de Limonest(0 - 0)
20:55ENDBourges 18 0 - 2 Lyon(0 - 0)
6 januari 2019
14:15ENDAndrezieux 2 - 0 Marseille(1 - 0)
14:15ENDReims 2 - 0 Lens(2 - 0)
14:15ELF *Rennes 2 - 2 Brest(1 - 2)
17:15ELFES Cheminots Longu. 0 - 0 Vitre *(0 - 0)
17:15ENDToulouse 4 - 1 Nice(2 - 0)
17:15ENDBordeaux 0 - 1 Le Havre(0 - 0)
20:45ENDPontivy 0 - 4 Paris Saint Germain(0 - 1)
7 januari 2019
20:55ENDLille 1 - 0 Sochaux(1 - 0)
16 januari 2019
19:15n. V.Grenoble 0 - 1 Strasbourg(0 - 0)
22 januari 2019
18:30n. V.Nancy 1 - 2 Guingamp(0 - 1)
18:30ENDAndrezieux 1 - 2 Lyon la Duchère(1 - 0)
18:30ENDVillefranche sur S. 2 - 0 Les Herbiers(0 - 0)
18:30ELF *Toulouse 4 - 4 Reims(1 - 0)
21:00ENDMonaco 1 - 3 Metz(1 - 1)
21:00ENDSète 0 - 1 Lille(0 - 0)
23 januari 2019
18:30n. V.Bergerac Perigord 2 - 3 Orléans(0 - 0)
18:30ENDViry Chatillon 0 - 6 Caen(0 - 3)
18:30Verl.Entente SSGNantes
18:30ENDSaint Etienne 3 - 6 Dijon(1 - 2)
21:05ENDParis Saint Germain 2 - 0 Strasbourg(1 - 0)
24 januari 2019
18:00ENDVitre 3 - 0 Le Havre(1 - 0)
21:00ENDAmiens 0 - 2 Lyon(0 - 2)
27 januari 2019
16:30Verl.Entente SSGNantes
2 februari 2019
15:00ENDEntente SSG 0 - 1 Nantes(0 - 0)
5 februari 2019
18:30ENDMetz 0 - 1 Orléans(0 - 1)
18:30ENDCroix 0 - 3 Dijon(0 - 2)
18:30ENDNantes 2 - 0 Toulouse(2 - 0)
21:00ELFBastia 2 - 2 Caen *(0 - 1)
6 februari 2019
18:30ENDVitre 3 - 2 Lyon la Duchère(2 - 2)
18:30n. V.Villefranche sur S. 0 - 3 Paris Saint Germain(0 - 0)
21:05ENDRennes 2 - 1 Lille(0 - 0)
7 februari 2019
21:00ENDGuingamp 1 - 2 Lyon(0 - 1)
26 februari 2019
21:10Paris Saint GermainDijon
27 februari 2019
18:30RennesOrléans
21:00LyonCaen
6 maart 2019
18:30VitreNantes
Discussie
0 Berichten