Live wedstrijd Tercera Division - Grp. 10 Live score resultaten van voetbalwedstrijden - Rankings Tercera Division - Grp. 10

Tercera Division - Grp. 10-wedstrijden

25 augustus 2018
19:30ENDCeuta 1 - 3 Arcos CF
20:30ENDUB Lebrijana 1 - 1 Utrera
26 augustus 2018
19:00ENDCordoba B 2 - 0 Los Barrios
19:30ENDLucena 3 - 1 Cadiz B
20:00ENDAlgeciras 1 - 0 Ecija
20:00ENDCD Cabecense 2 - 2 San Roque
20:00ENDCD Guadalcacin 1 - 2 CD Gerena
20:00ENDPuente Genil 3 - 0 Atletico Espeleno
1 september 2018
18:45ENDSan Roque 3 - 1 UB Lebrijana
20:00ENDEcija 0 - 1 Cordoba B
2 september 2018
11:30ENDCD Gerena 0 - 3 Algeciras
19:00ENDSevilla C 3 - 0 CD Guadalcacin
19:00ENDXerez 2 - 1 Puente Genil
19:00ENDAtletico Espeleno 1 - 3 Betis B
19:30ENDArcos CF 2 - 0 CD Cabecense
20:15ENDLos Barrios 0 - 2 Lucena
9 september 2018
11:30ENDBetis B 1 - 1 Xerez
11:30ENDCordoba B 1 - 1 CD Gerena
12:00ENDCD Guadalcacin 1 - 2 Utrera
17:45ENDCeuta 1 - 1 CD Cabecense
19:30ENDPuente Genil 0 - 0 Cadiz B
19:30ENDAlgeciras 4 - 0 Sevilla C
20:00ENDLucena 1 - 1 Ecija
20:00ENDUB Lebrijana 1 - 0 Arcos CF
13 september 2018
20:00ENDCD Cabecense 1 - 1 UB Lebrijana
15 september 2018
19:00ENDAtletico Espeleno 0 - 1 Ceuta
20:30ENDCD Gerena 1 - 0 Lucena
16 september 2018
11:30ENDSevilla C 1 - 2 Cordoba B
12:00ENDUtrera 0 - 2 Algeciras
17:00ENDCadiz B 2 - 0 Betis B
18:30ENDSan Roque 1 - 0 CD Guadalcacin
19:00ENDLos Barrios 1 - 0 Puente Genil
23 september 2018
11:30ENDBetis B 7 - 0 Los Barrios
11:30ENDCordoba B 1 - 1 Utrera
12:00ENDCD Guadalcacin 1 - 2 Arcos CF
17:30ENDLucena 1 - 2 Sevilla C
17:30ENDCeuta 5 - 1 UB Lebrijana
18:00ENDAlgeciras 2 - 2 San Roque
18:00ENDPuente Genil 1 - 0 Ecija
18:30ENDAtletico Espeleno 2 - 1 Xerez
29 september 2018
18:00ENDArcos CF 2 - 1 Algeciras
20:30ENDUtrera 1 - 1 Lucena
30 september 2018
11:30ENDCD Gerena 0 - 2 Puente Genil
11:30ENDCadiz B 1 - 1 Atletico Espeleno
11:30ENDCD Cabecense 3 - 1 CD Guadalcacin
17:30ENDXerez 1 - 1 Ceuta
18:00ENDSan Roque 0 - 1 Cordoba B
19:00ENDEcija 3 - 2 Betis B
7 oktober 2018
11:30ENDCordoba B 2 - 1 Arcos CF
11:30ENDBetis B 8 - 0 CD Gerena
12:00ENDCD Guadalcacin 0 - 0 UB Lebrijana
18:00ENDAtletico Espeleno 1 - 4 Los Barrios
18:00ENDPuente Genil 0 - 0 Sevilla C
18:00ENDAlgeciras 1 - 0 CD Cabecense
18:00ENDLucena 0 - 4 San Roque
18:00ENDXerez 0 - 1 Cadiz B
11 oktober 2018
17:30ENDCadiz B 1 - 0 Ceuta
20:00ENDArcos CF 0 - 0 Lucena
20:30ENDCD Cabecense 3 - 3 Cordoba B
21:00ENDEcija 2 - 1 Atletico Espeleno
12 oktober 2018
11:30ENDSevilla C 0 - 3 Betis B
12:00ENDUtrera 0 - 0 Puente Genil
12:00ENDUB Lebrijana 1 - 1 Algeciras
17:30ENDLos Barrios 0 - 0 Xerez
14 oktober 2018
11:30ENDCordoba B 4 - 2 UB Lebrijana
11:30ENDCadiz B 0 - 0 Los Barrios
17:00ENDLucena 4 - 1 CD Cabecense
17:00ENDCeuta 3 - 0 CD Guadalcacin
18:00ENDXerez 2 - 2 Ecija
18:00ENDAtletico Espeleno 2 - 5 CD Gerena
18:00ENDPuente Genil 0 - 1 San Roque
16 oktober 2018
17:30ENDBetis B 1 - 1 Utrera
21 oktober 2018
11:30ENDCD Gerena 1 - 0 Xerez
12:00ENDArcos CF 2 - 2 Puente Genil
12:00ENDCD Guadalcacin 2 - 3 Algeciras
12:00ENDUB Lebrijana 2 - 1 Lucena
12:00ENDSevilla C 1 - 0 Atletico Espeleno
17:00ENDEcija 0 - 3 Cadiz B
17:30ENDLos Barrios 2 - 0 Ceuta
18:00ENDSan Roque 0 - 2 Betis B
27 oktober 2018
16:30ENDBetis B 1 - 0 Arcos CF
20:00ENDCeuta 3 - 2 Algeciras
28 oktober 2018
11:30ENDCadiz B 0 - 0 CD Gerena
11:30ENDCordoba B 2 - 0 CD Guadalcacin
12:00ENDPuente Genil 3 - 1 CD Cabecense
12:00ENDLos Barrios 1 - 0 Ecija
12:30ENDAtletico Espeleno 1 - 1 Utrera
17:00ENDXerez 1 - 0 Sevilla C
31 oktober 2018
16:30ENDSevilla C 1 - 0 Cadiz B
1 november 2018
11:30ENDCD Cabecense 0 - 1 Betis B
12:00ENDEcija 0 - 1 Ceuta
12:00ENDAlgeciras 2 - 0 Cordoba B
12:00ENDSan Roque 2 - 1 Atletico Espeleno
12:00ENDUtrera 3 - 1 Xerez
12:30ENDUB Lebrijana 1 - 1 Puente Genil
17:00ENDCD Guadalcacin 0 - 1 Lucena
18:00ENDCD Gerena 0 - 2 Los Barrios
4 november 2018
12:00ENDBetis B 1 - 1 UB Lebrijana
12:00ENDEcija 2 - 1 CD Gerena
16:30ENDXerez 2 - 1 San Roque
16:30ENDCadiz B 1 - 2 Utrera
17:00Atletico EspelenoArcos CF
17:00ENDLucena 1 - 1 Algeciras
17:00ENDCeuta 1 - 1 Cordoba B
17:30ENDLos Barrios 3 - 0 Sevilla C
10 november 2018
16:00ENDCD Gerena 1 - 0 Ceuta
17:30ENDSan Roque 0 - 3 Cadiz B
11 november 2018
11:30ENDCordoba B 1 - 1 Lucena
12:00ENDCD Cabecense 1 - 1 Atletico Espeleno
12:00ENDCD Guadalcacin 1 - 2 Puente Genil
12:00ENDArcos CF 0 - 1 Xerez
12:00ENDUtrera 3 - 0 Los Barrios
12:00ENDSevilla C 0 - 2 Ecija
17 november 2018
16:00ENDCD Gerena 2 - 1 Sevilla C
17:00ENDCeuta 1 - 0 Lucena
18 november 2018
11:30ENDCadiz B 1 - 0 Arcos CF
12:00ENDBetis B 7 - 1 CD Guadalcacin
12:00ENDEcija 0 - 2 Utrera
16:15ENDXerez 0 - 1 CD Cabecense
16:30ENDAtletico Espeleno 0 - 1 UB Lebrijana
17:00ENDLos Barrios 2 - 1 San Roque
17:00ENDPuente Genil 1 - 1 Algeciras
24 november 2018
17:00ENDArcos CF 1 - 2 Los Barrios
17:30ENDSan Roque 0 - 2 Ecija
25 november 2018
12:00ENDUtrera 3 - 0 CD Gerena
12:00ENDCD Cabecense 0 - 2 Cadiz B
12:30ENDUB Lebrijana 0 - 2 Xerez
13:00ENDSevilla C 0 - 1 Ceuta
16:15ENDCordoba B 1 - 1 Puente Genil
17:00ENDAlgeciras 1 - 0 Betis B
1 december 2018
12:00ENDEcija 0 - 0 Arcos CF
17:00ENDLos Barrios 2 - 0 CD Cabecense
17:30ENDCD Gerena 0 - 3 San Roque
2 december 2018
12:00ENDSevilla C 0 - 1 Utrera
12:00ENDCadiz B 3 - 0 UB Lebrijana
15:45ENDBetis B 1 - 1 Cordoba B
16:30ENDPuente Genil 1 - 1 Lucena
16:30ENDAtletico Espeleno 2 - 0 CD Guadalcacin
6 december 2018
11:30ENDSan Roque 0 - 0 Sevilla C
12:00ENDCD Guadalcacin 1 - 1 Xerez
12:00ENDCD Cabecense 0 - 2 Ecija
12:30ENDUB Lebrijana 0 - 2 Los Barrios
12:30ENDUtrera 1 - 1 Ceuta
17:00ENDArcos CF 3 - 0 CD Gerena
17:00AlgecirasAtletico Espeleno
17:00ENDLucena 2 - 3 Betis B
9 december 2018
11:00ENDCadiz B 1 - 0 CD Guadalcacin
11:30ENDCD Gerena 1 - 0 CD Cabecense
12:00ENDEcija 0 - 1 UB Lebrijana
12:00ENDSevilla C 3 - 0 Arcos CF
12:00ENDUtrera 0 - 0 San Roque
17:00ENDAtletico Espeleno 0 - 0 Cordoba B
17:00ENDXerez 0 - 0 Algeciras
17:30ENDCeuta 2 - 0 Puente Genil
15 december 2018
16:30ENDCD Cabecense 2 - 1 Sevilla C
17:15ENDCeuta 4 - 3 San Roque
16 december 2018
11:30Cordoba BXerez
12:00CD GuadalcacinLos Barrios
12:30UB LebrijanaCD Gerena
12:30Arcos CFUtrera
16:45Puente GenilBetis B
17:00AlgecirasCadiz B
17:30LucenaAtletico Espeleno
19 december 2018
20:00CD GerenaCD Guadalcacin
20:30UtreraUB Lebrijana
20 december 2018
12:30Cadiz BCordoba B
23 december 2018
11:00XerezLucena
11:00Los BarriosAlgeciras
11:00EcijaCD Guadalcacin
11:00Betis BCeuta
11:00UtreraCD Cabecense
11:00San RoqueArcos CF
11:00Sevilla CUB Lebrijana
29 december 2018
12:00EcijaAlgeciras
17:00Atletico EspelenoPuente Genil
30 december 2018
11:00Cadiz BLucena
11:00Los BarriosCordoba B
11:00San RoqueCD Cabecense
11:00Arcos CFCeuta
7 januari 2019
11:00CD CabecenseArcos CF
11:00CD GuadalcacinSevilla C
11:00AlgecirasCD Gerena
11:00UB LebrijanaSan Roque
11:00LucenaLos Barrios
11:00Betis BAtletico Espeleno
11:00Puente GenilXerez
11:00Cordoba BEcija
13 januari 2019
11:00Sevilla CAlgeciras
11:00UtreraCD Guadalcacin
11:00Cadiz BPuente Genil
11:00CD GerenaCordoba B
11:00CD CabecenseCeuta
11:00XerezBetis B
11:00EcijaLucena
11:00Arcos CFUB Lebrijana
20 januari 2019
11:00CeutaAtletico Espeleno
11:00Betis BCadiz B
11:00Puente GenilLos Barrios
11:00LucenaCD Gerena
11:00Cordoba BSevilla C
11:00AlgecirasUtrera
11:00CD GuadalcacinSan Roque
11:00UB LebrijanaCD Cabecense
27 januari 2019
11:00Sevilla CLucena
11:00XerezAtletico Espeleno
11:00Arcos CFCD Guadalcacin
11:00UtreraCordoba B
11:00San RoqueAlgeciras
11:00UB LebrijanaCeuta
11:00Los BarriosBetis B
11:00EcijaPuente Genil
3 februari 2019
11:00CeutaXerez
11:00Atletico EspelenoCadiz B
11:00Betis BEcija
11:00Puente GenilCD Gerena
11:00LucenaUtrera
11:00Cordoba BSan Roque
11:00AlgecirasArcos CF
11:00CD GuadalcacinCD Cabecense
10 februari 2019
11:00UB LebrijanaCD Guadalcacin
11:00Cadiz BXerez
11:00Los BarriosAtletico Espeleno
11:00CD GerenaBetis B
11:00Sevilla CPuente Genil
11:00San RoqueLucena
11:00Arcos CFCordoba B
11:00CD CabecenseAlgeciras
17 februari 2019
11:00Betis BSevilla C
11:00XerezLos Barrios
11:00Puente GenilUtrera
11:00Atletico EspelenoEcija
11:00CeutaCadiz B
11:00AlgecirasUB Lebrijana
11:00Cordoba BCD Cabecense
11:00LucenaArcos CF
24 februari 2019
11:00CD GerenaAtletico Espeleno
11:00EcijaXerez
11:00Los BarriosCadiz B
11:00CD CabecenseLucena
11:00UtreraBetis B
11:00San RoquePuente Genil
11:00CD GuadalcacinCeuta
11:00UB LebrijanaCordoba B
28 februari 2019
11:00CeutaLos Barrios
11:00Cadiz BEcija
11:00XerezCD Gerena
11:00Atletico EspelenoSevilla C
11:00Betis BSan Roque
11:00Puente GenilArcos CF
11:00LucenaUB Lebrijana
11:00AlgecirasCD Guadalcacin
3 maart 2019
11:00EcijaLos Barrios
11:00CD GerenaCadiz B
11:00Sevilla CXerez
11:00UtreraAtletico Espeleno
11:00Arcos CFBetis B
11:00CD CabecensePuente Genil
11:00CD GuadalcacinCordoba B
11:00AlgecirasCeuta
10 maart 2019
11:00Betis BCD Cabecense
11:00Puente GenilUB Lebrijana
11:00Cordoba BAlgeciras
11:00Los BarriosCD Gerena
11:00CeutaEcija
11:00LucenaCD Guadalcacin
11:00Cadiz BSevilla C
11:00XerezUtrera
11:00Atletico EspelenoSan Roque
17 maart 2019
11:00CD GerenaEcija
11:00Sevilla CLos Barrios
11:00UtreraCadiz B
11:00San RoqueXerez
11:00Arcos CFAtletico Espeleno
11:00UB LebrijanaBetis B
11:00AlgecirasLucena
11:00Cordoba BCeuta
24 maart 2019
11:00Puente GenilCD Guadalcacin
11:00LucenaCordoba B
11:00EcijaSevilla C
11:00CeutaCD Gerena
11:00Cadiz BSan Roque
11:00Atletico EspelenoCD Cabecense
11:00Los BarriosUtrera
11:00XerezArcos CF
31 maart 2019
12:00UtreraEcija
12:00San RoqueLos Barrios
12:00CD GuadalcacinBetis B
12:00Arcos CFCadiz B
12:00CD CabecenseXerez
12:00Sevilla CCD Gerena
12:00UB LebrijanaAtletico Espeleno
12:00LucenaCeuta
12:00AlgecirasPuente Genil
7 april 2019
12:00Puente GenilCordoba B
12:00CeutaSevilla C
12:00CD GerenaUtrera
12:00EcijaSan Roque
12:00Los BarriosArcos CF
12:00Cadiz BCD Cabecense
12:00XerezUB Lebrijana
12:00Betis BAlgeciras
14 april 2019
12:00Arcos CFEcija
12:00Cordoba BBetis B
12:00UtreraSevilla C
12:00UB LebrijanaCadiz B
12:00CD GuadalcacinAtletico Espeleno
12:00San RoqueCD Gerena
12:00CD CabecenseLos Barrios
12:00LucenaPuente Genil
28 april 2019
12:00CeutaUtrera
12:00Sevilla CSan Roque
12:00CD GerenaArcos CF
12:00EcijaCD Cabecense
12:00Los BarriosUB Lebrijana
12:00XerezCD Guadalcacin
12:00Atletico EspelenoAlgeciras
12:00Betis BLucena
5 mei 2019
12:00San RoqueUtrera
12:00AlgecirasXerez
12:00CD GuadalcacinCadiz B
12:00Cordoba BAtletico Espeleno
12:00Puente GenilCeuta
12:00Arcos CFSevilla C
12:00CD CabecenseCD Gerena
12:00UB LebrijanaEcija
12 mei 2019
12:00UtreraArcos CF
12:00Sevilla CCD Cabecense
12:00San RoqueCeuta
12:00CD GerenaUB Lebrijana
12:00Cadiz BAlgeciras
12:00XerezCordoba B
12:00Los BarriosCD Guadalcacin
12:00Atletico EspelenoLucena
12:00Betis BPuente Genil
19 mei 2019
12:00Arcos CFSan Roque
12:00AlgecirasLos Barrios
12:00CeutaBetis B
12:00Cordoba BCadiz B
12:00CD GuadalcacinEcija
12:00UB LebrijanaSevilla C
12:00CD CabecenseUtrera
12:00LucenaXerez
Discussie
0 Berichten