Live wedstrijd Tercera Division - Grp. 10 Live score resultaten van voetbalwedstrijden - Rankings Tercera Division - Grp. 10

Tercera Division - Grp. 10-wedstrijden

25 augustus 2018
19:30ENDCeuta 1 - 3 Arcos CF
20:30ENDUB Lebrijana 1 - 1 Utrera
26 augustus 2018
19:00ENDCordoba B 2 - 0 Los Barrios
19:30ENDLucena 3 - 1 Cadiz B
20:00ENDAlgeciras 1 - 0 Ecija
20:00ENDCD Cabecense 2 - 2 San Roque
20:00ENDCD Guadalcacin 1 - 2 CD Gerena
20:00ENDPuente Genil 3 - 0 Atletico Espeleno
1 september 2018
18:45ENDSan Roque 3 - 1 UB Lebrijana
20:00ENDEcija 0 - 1 Cordoba B
2 september 2018
11:30ENDCD Gerena 0 - 3 Algeciras
19:00ENDSevilla C 3 - 0 CD Guadalcacin
19:00ENDXerez 2 - 1 Puente Genil
19:00ENDAtletico Espeleno 1 - 3 Betis B
19:30ENDArcos CF 2 - 0 CD Cabecense
20:15ENDLos Barrios 0 - 2 Lucena
9 september 2018
11:30ENDBetis B 1 - 1 Xerez
11:30ENDCordoba B 1 - 1 CD Gerena
12:00ENDCD Guadalcacin 1 - 2 Utrera
17:45ENDCeuta 1 - 1 CD Cabecense
19:30ENDPuente Genil 0 - 0 Cadiz B
19:30ENDAlgeciras 4 - 0 Sevilla C
20:00ENDLucena 1 - 1 Ecija
20:00ENDUB Lebrijana 1 - 0 Arcos CF
13 september 2018
20:00ENDCD Cabecense 1 - 1 UB Lebrijana
15 september 2018
19:00ENDAtletico Espeleno 0 - 1 Ceuta
20:30ENDCD Gerena 1 - 0 Lucena
16 september 2018
11:30ENDSevilla C 1 - 2 Cordoba B
12:00ENDUtrera 0 - 2 Algeciras
17:00ENDCadiz B 2 - 0 Betis B
18:30ENDSan Roque 1 - 0 CD Guadalcacin
19:00ENDLos Barrios 1 - 0 Puente Genil
23 september 2018
11:30ENDBetis B 7 - 0 Los Barrios
11:30ENDCordoba B 1 - 1 Utrera
12:00ENDCD Guadalcacin 1 - 2 Arcos CF
17:30ENDLucena 1 - 2 Sevilla C
17:30ENDCeuta 5 - 1 UB Lebrijana
18:00ENDAlgeciras 2 - 2 San Roque
18:00ENDPuente Genil 1 - 0 Ecija
18:30ENDAtletico Espeleno 2 - 1 Xerez
29 september 2018
18:00ENDArcos CF 2 - 1 Algeciras
20:30ENDUtrera 1 - 1 Lucena
30 september 2018
11:30ENDCD Gerena 0 - 2 Puente Genil
11:30ENDCadiz B 1 - 1 Atletico Espeleno
11:30ENDCD Cabecense 3 - 1 CD Guadalcacin
17:30ENDXerez 1 - 1 Ceuta
18:00ENDSan Roque 0 - 1 Cordoba B
19:00ENDEcija 3 - 2 Betis B
7 oktober 2018
11:30ENDCordoba B 2 - 1 Arcos CF
11:30ENDBetis B 8 - 0 CD Gerena
12:00ENDCD Guadalcacin 0 - 0 UB Lebrijana
18:00ENDAtletico Espeleno 1 - 4 Los Barrios
18:00ENDPuente Genil 0 - 0 Sevilla C
18:00ENDAlgeciras 1 - 0 CD Cabecense
18:00ENDLucena 0 - 4 San Roque
18:00ENDXerez 0 - 1 Cadiz B
11 oktober 2018
17:30ENDCadiz B 1 - 0 Ceuta
20:00ENDArcos CF 0 - 0 Lucena
20:30ENDCD Cabecense 3 - 3 Cordoba B
21:00ENDEcija 2 - 1 Atletico Espeleno
12 oktober 2018
11:30ENDSevilla C 0 - 3 Betis B
12:00ENDUtrera 0 - 0 Puente Genil
12:00ENDUB Lebrijana 1 - 1 Algeciras
17:30ENDLos Barrios 0 - 0 Xerez
14 oktober 2018
11:30ENDCordoba B 4 - 2 UB Lebrijana
11:30ENDCadiz B 0 - 0 Los Barrios
17:00ENDLucena 4 - 1 CD Cabecense
17:00ENDCeuta 3 - 0 CD Guadalcacin
18:00ENDXerez 2 - 2 Ecija
18:00ENDAtletico Espeleno 2 - 5 CD Gerena
18:00ENDPuente Genil 0 - 1 San Roque
16 oktober 2018
17:30ENDBetis B 1 - 1 Utrera
21 oktober 2018
11:30ENDCD Gerena 1 - 0 Xerez
12:00ENDArcos CF 2 - 2 Puente Genil
12:00ENDCD Guadalcacin 2 - 3 Algeciras
12:00ENDUB Lebrijana 2 - 1 Lucena
12:00ENDSevilla C 1 - 0 Atletico Espeleno
17:00ENDEcija 0 - 3 Cadiz B
17:30ENDLos Barrios 2 - 0 Ceuta
18:00ENDSan Roque 0 - 2 Betis B
27 oktober 2018
16:30ENDBetis B 1 - 0 Arcos CF
20:00ENDCeuta 3 - 2 Algeciras
28 oktober 2018
11:30ENDCadiz B 0 - 0 CD Gerena
11:30ENDCordoba B 2 - 0 CD Guadalcacin
12:00ENDPuente Genil 3 - 1 CD Cabecense
12:00ENDLos Barrios 1 - 0 Ecija
12:30ENDAtletico Espeleno 1 - 1 Utrera
17:00ENDXerez 1 - 0 Sevilla C
31 oktober 2018
16:30ENDSevilla C 1 - 0 Cadiz B
1 november 2018
11:30ENDCD Cabecense 0 - 1 Betis B
12:00ENDEcija 0 - 1 Ceuta
12:00ENDAlgeciras 2 - 0 Cordoba B
12:00ENDSan Roque 2 - 1 Atletico Espeleno
12:00ENDUtrera 3 - 1 Xerez
12:30ENDUB Lebrijana 1 - 1 Puente Genil
17:00ENDCD Guadalcacin 0 - 1 Lucena
18:00ENDCD Gerena 0 - 2 Los Barrios
4 november 2018
12:00ENDBetis B 1 - 1 UB Lebrijana
12:00ENDEcija 2 - 1 CD Gerena
16:30ENDXerez 2 - 1 San Roque
16:30ENDCadiz B 1 - 2 Utrera
17:00Atletico EspelenoArcos CF
17:00ENDLucena 1 - 1 Algeciras
17:00ENDCeuta 1 - 1 Cordoba B
17:30ENDLos Barrios 3 - 0 Sevilla C
10 november 2018
16:00ENDCD Gerena 1 - 0 Ceuta
17:30ENDSan Roque 0 - 3 Cadiz B
11 november 2018
11:30ENDCordoba B 1 - 1 Lucena
12:00ENDCD Cabecense 1 - 1 Atletico Espeleno
12:00ENDCD Guadalcacin 1 - 2 Puente Genil
12:00ENDArcos CF 0 - 1 Xerez
12:00ENDUtrera 3 - 0 Los Barrios
12:00ENDSevilla C 0 - 2 Ecija
17 november 2018
16:00ENDCD Gerena 2 - 1 Sevilla C
17:00ENDCeuta 1 - 0 Lucena
18 november 2018
11:30ENDCadiz B 1 - 0 Arcos CF
12:00ENDBetis B 7 - 1 CD Guadalcacin
12:00ENDEcija 0 - 2 Utrera
16:15ENDXerez 0 - 1 CD Cabecense
16:30ENDAtletico Espeleno 0 - 1 UB Lebrijana
17:00ENDLos Barrios 2 - 1 San Roque
17:00ENDPuente Genil 1 - 1 Algeciras
24 november 2018
17:00ENDArcos CF 1 - 2 Los Barrios
17:30ENDSan Roque 0 - 2 Ecija
25 november 2018
12:00ENDUtrera 3 - 0 CD Gerena
12:00ENDCD Cabecense 0 - 2 Cadiz B
12:30ENDUB Lebrijana 0 - 2 Xerez
13:00ENDSevilla C 0 - 1 Ceuta
16:15ENDCordoba B 1 - 1 Puente Genil
17:00ENDAlgeciras 1 - 0 Betis B
1 december 2018
12:00ENDEcija 0 - 0 Arcos CF
17:00ENDLos Barrios 2 - 0 CD Cabecense
17:30ENDCD Gerena 0 - 3 San Roque
2 december 2018
12:00ENDSevilla C 0 - 1 Utrera
12:00ENDCadiz B 3 - 0 UB Lebrijana
15:45ENDBetis B 1 - 1 Cordoba B
16:30ENDPuente Genil 1 - 1 Lucena
16:30ENDAtletico Espeleno 2 - 0 CD Guadalcacin
6 december 2018
11:30ENDSan Roque 0 - 0 Sevilla C
12:00ENDCD Guadalcacin 1 - 1 Xerez
12:00ENDCD Cabecense 0 - 2 Ecija
12:30ENDUB Lebrijana 0 - 2 Los Barrios
12:30ENDUtrera 1 - 1 Ceuta
17:00ENDArcos CF 3 - 0 CD Gerena
17:00AlgecirasAtletico Espeleno
17:00ENDLucena 2 - 3 Betis B
9 december 2018
11:00ENDCadiz B 1 - 0 CD Guadalcacin
11:30ENDCD Gerena 1 - 0 CD Cabecense
12:00ENDEcija 0 - 1 UB Lebrijana
12:00ENDSevilla C 3 - 0 Arcos CF
12:00ENDUtrera 0 - 0 San Roque
17:00ENDAtletico Espeleno 0 - 0 Cordoba B
17:00ENDXerez 0 - 0 Algeciras
17:30ENDCeuta 2 - 0 Puente Genil
15 december 2018
16:30ENDCD Cabecense 2 - 1 Sevilla C
17:15ENDCeuta 4 - 3 San Roque
16 december 2018
11:30ENDCordoba B 1 - 1 Xerez
12:00ENDCD Guadalcacin 1 - 3 Los Barrios
12:30ENDUB Lebrijana 1 - 0 CD Gerena
12:30ENDArcos CF 0 - 4 Utrera
16:45ENDPuente Genil 2 - 0 Betis B
17:00ENDAlgeciras 0 - 1 Cadiz B
17:30ENDLucena 4 - 0 Atletico Espeleno
19 december 2018
17:00ENDArcos CF 0 - 1 Ceuta
20:00ENDCD Gerena 3 - 1 CD Guadalcacin
20:30ENDUtrera 1 - 0 UB Lebrijana
20 december 2018
12:30ENDCadiz B 1 - 0 Cordoba B
23 december 2018
11:00ENDSevilla C 3 - 2 UB Lebrijana
12:00ENDEcija 3 - 1 CD Guadalcacin
12:00ENDBetis B 0 - 2 Ceuta
12:00ENDUtrera 3 - 1 CD Cabecense
12:00ENDSan Roque 3 - 1 Arcos CF
17:00ENDXerez 2 - 0 Lucena
17:30ENDLos Barrios 2 - 0 Algeciras
29 december 2018
12:00ENDEcija 1 - 0 Algeciras
17:00Atletico EspelenoPuente Genil
30 december 2018
11:30ENDCadiz B 1 - 0 Lucena
12:00ENDSan Roque 0 - 0 CD Cabecense
17:00ENDLos Barrios 2 - 1 Cordoba B
7 januari 2019
11:30ENDCordoba B 1 - 2 Ecija
12:00ENDCD Cabecense 1 - 2 Arcos CF
12:00ENDCD Guadalcacin 0 - 0 Sevilla C
12:00ENDBetis B 5 - 1 Atletico Espeleno
12:30ENDUB Lebrijana 3 - 2 San Roque
16:45ENDPuente Genil 1 - 2 Xerez
17:00ENDAlgeciras 4 - 0 CD Gerena
17:00ENDLucena 2 - 2 Los Barrios
13 januari 2019
11:30ENDCadiz B 1 - 0 Puente Genil
12:00ENDSevilla C 0 - 0 Algeciras
12:00ENDUtrera 1 - 0 CD Guadalcacin
12:00ENDCD Gerena 1 - 1 Cordoba B
12:30ENDCD Cabecense 1 - 2 Ceuta
16:00ENDArcos CF 0 - 1 UB Lebrijana
16:15ENDEcija 2 - 0 Lucena
17:00ENDXerez 2 - 3 Betis B
19 januari 2019
18:30ENDCeuta 1 - 2 Atletico Espeleno
20 januari 2019
11:30ENDCordoba B 2 - 1 Sevilla C
12:00ENDCD Guadalcacin 2 - 1 San Roque
16:00ENDBetis B 1 - 1 Cadiz B
16:30ENDUB Lebrijana 2 - 1 CD Cabecense
17:00ENDPuente Genil 1 - 1 Los Barrios
17:00ENDLucena 2 - 0 CD Gerena
17:00ENDAlgeciras 1 - 1 Utrera
26 januari 2019
17:00ENDSan Roque 1 - 3 Algeciras
27 januari 2019
12:00ENDSevilla C 1 - 2 Lucena
12:00ENDArcos CF 0 - 0 CD Guadalcacin
12:00ENDUtrera 1 - 0 Cordoba B
17:00ENDXerez 3 - 1 Atletico Espeleno
17:00ENDUB Lebrijana 1 - 0 Ceuta
17:30ENDLos Barrios 2 - 1 Betis B
30 januari 2019
20:00ENDEcija 1 - 1 Puente Genil
3 februari 2019
11:30ENDCordoba B 3 - 0 San Roque
12:00ENDBetis B 1 - 0 Ecija
12:00ENDCD Guadalcacin 0 - 2 CD Cabecense
17:00ENDCeuta 2 - 0 Xerez
17:00ENDAtletico Espeleno 0 - 2 Cadiz B
17:00ENDPuente Genil 2 - 2 CD Gerena
17:00ENDLucena 0 - 0 Utrera
17:00ENDAlgeciras 1 - 1 Arcos CF
9 februari 2019
17:00ENDCD Gerena 0 - 1 Betis B
10 februari 2019
12:00ENDSevilla C 1 - 3 Puente Genil
12:00ENDSan Roque 1 - 0 Lucena
12:00ENDArcos CF 0 - 1 Cordoba B
12:30ENDUB Lebrijana 3 - 0 CD Guadalcacin
16:00ENDCadiz B 0 - 0 Xerez
17:30ENDLos Barrios 4 - 1 Atletico Espeleno
11 februari 2019
20:00ENDCD Cabecense 0 - 1 Algeciras
17 februari 2019
11:30ENDCordoba B 6 - 3 CD Cabecense
12:00ENDBetis B 2 - 0 Sevilla C
17:00ENDXerez 1 - 0 Los Barrios
17:00ENDPuente Genil 1 - 2 Utrera
17:00ENDCeuta 2 - 0 Cadiz B
17:00ENDAlgeciras 1 - 0 UB Lebrijana
17:30ENDAtletico Espeleno 1 - 1 Ecija
18:00ENDLucena 3 - 2 Arcos CF
22 februari 2019
20:00ENDCD Cabecense 0 - 3 Lucena
23 februari 2019
16:45ENDEcija 0 - 0 Xerez
24 februari 2019
12:00ENDSan Roque 0 - 0 Puente Genil
12:00ENDCD Guadalcacin 1 - 5 Ceuta
12:30ENDUB Lebrijana 0 - 4 Cordoba B
16:15ENDCD Gerena 1 - 0 Atletico Espeleno
16:30ENDUtrera 1 - 0 Betis B
17:30ENDLos Barrios 0 - 0 Cadiz B
27 februari 2019
17:00ENDBetis B 4 - 0 San Roque
28 februari 2019
12:00ENDXerez 2 - 2 CD Gerena
12:00ENDAtletico Espeleno 1 - 2 Sevilla C
12:00ENDPuente Genil 1 - 0 Arcos CF
12:00ENDLucena 2 - 1 UB Lebrijana
12:00ENDAlgeciras 3 - 0 CD Guadalcacin
16:00ENDCadiz B 2 - 0 Ecija
20:00ENDCeuta 0 - 0 Los Barrios
3 maart 2019
12:00ENDEcija 0 - 0 Los Barrios
12:00ENDCD Gerena 0 - 0 Cadiz B
12:00ENDUtrera 2 - 0 Atletico Espeleno
12:00ENDArcos CF 2 - 1 Betis B
12:00ENDCD Cabecense 3 - 1 Puente Genil
12:00ENDCD Guadalcacin 0 - 3 Cordoba B
13:00ENDSevilla C 2 - 2 Xerez
17:00ENDAlgeciras 3 - 0 Ceuta
9 maart 2019
16:45ENDCeuta 3 - 0 Ecija
17:00ENDBetis B 5 - 1 CD Cabecense
10 maart 2019
11:30ENDCordoba B 2 - 1 Algeciras
17:00ENDPuente Genil 3 - 2 UB Lebrijana
17:00ENDCadiz B 1 - 0 Sevilla C
17:00ENDXerez 1 - 2 Utrera
17:30ENDLos Barrios 4 - 2 CD Gerena
18:00ENDLucena 2 - 0 CD Guadalcacin
18:00ENDAtletico Espeleno 1 - 0 San Roque
17 maart 2019
11:30ENDCordoba B 2 - 2 Ceuta
12:00ENDCD Gerena 2 - 1 Ecija
12:00ENDUtrera 1 - 1 Cadiz B
12:30ENDUB Lebrijana 0 - 4 Betis B
13:00ENDSevilla C 1 - 0 Los Barrios
17:00ENDSan Roque 4 - 1 Xerez
17:00ENDArcos CF 3 - 2 Atletico Espeleno
17:00ENDAlgeciras 1 - 2 Lucena
24 maart 2019
12:00ENDCadiz B 1 - 0 San Roque
12:00ENDXerez 1 - 0 Arcos CF
16:00ENDCeuta 2 - 2 CD Gerena
17:00ENDEcija 0 - 2 Sevilla C
17:30ENDPuente Genil 5 - 0 CD Guadalcacin
17:30ENDAtletico Espeleno 1 - 2 CD Cabecense
17:30ENDLos Barrios 1 - 0 Utrera
18:00ENDLucena 1 - 0 Cordoba B
30 maart 2019
18:00ENDUB Lebrijana 3 - 2 Atletico Espeleno
19:00ENDCD Cabecense 0 - 0 Xerez
31 maart 2019
12:00ENDUtrera 2 - 0 Ecija
12:00ENDCD Guadalcacin 3 - 2 Betis B
12:00ENDArcos CF 0 - 5 Cadiz B
12:30ENDLucena 0 - 4 Ceuta
13:00ENDSevilla C 0 - 0 CD Gerena
18:00ENDSan Roque 4 - 4 Los Barrios
18:00ENDAlgeciras 1 - 0 Puente Genil
6 april 2019
17:30ENDEcija 1 - 0 San Roque
7 april 2019
11:30ENDCD Gerena 1 - 0 Utrera
12:00ENDBetis B 1 - 3 Algeciras
13:00ENDCeuta 1 - 0 Sevilla C
17:00ENDCadiz B 0 - 0 CD Cabecense
17:30ENDPuente Genil 0 - 0 Cordoba B
18:00ENDLos Barrios 3 - 3 Arcos CF
18:00ENDXerez 2 - 0 UB Lebrijana
12 april 2019
20:00ENDUtrera 1 - 2 Sevilla C
13 april 2019
17:00ENDSan Roque 1 - 1 CD Gerena
18:00ENDArcos CF 2 - 1 Ecija
14 april 2019
11:30ENDCordoba B 0 - 3 Betis B
11:30ENDCD Cabecense 0 - 1 Los Barrios
12:00ENDCD Guadalcacin 0 - 0 Atletico Espeleno
12:00ENDLucena 2 - 2 Puente Genil
12:30ENDUB Lebrijana 1 - 1 Cadiz B
27 april 2019
18:00Betis BLucena
28 april 2019
12:00CeutaUtrera
12:00Sevilla CSan Roque
12:00CD GerenaArcos CF
12:00EcijaCD Cabecense
12:00Los BarriosUB Lebrijana
12:00Atletico EspelenoAlgeciras
18:00XerezCD Guadalcacin
5 mei 2019
12:00San RoqueUtrera
12:00AlgecirasXerez
12:00CD GuadalcacinCadiz B
12:00Cordoba BAtletico Espeleno
12:00Puente GenilCeuta
12:00Arcos CFSevilla C
12:00CD CabecenseCD Gerena
12:00UB LebrijanaEcija
12 mei 2019
12:00UtreraArcos CF
12:00Sevilla CCD Cabecense
12:00San RoqueCeuta
12:00CD GerenaUB Lebrijana
12:00Cadiz BAlgeciras
12:00XerezCordoba B
12:00Los BarriosCD Guadalcacin
12:00Atletico EspelenoLucena
12:00Betis BPuente Genil
19 mei 2019
12:00Arcos CFSan Roque
12:00AlgecirasLos Barrios
12:00CeutaBetis B
12:00Cordoba BCadiz B
12:00CD GuadalcacinEcija
12:00UB LebrijanaSevilla C
12:00CD CabecenseUtrera
12:00LucenaXerez
Discussie
0 Berichten