Live wedstrijd Tercera Division - Grp. 14 Live score resultaten van voetbalwedstrijden - Rankings Tercera Division - Grp. 14

Tercera Division - Grp. 14-wedstrijden

26 augustus 2018
11:00ENDUD Montijo 0 - 0 CD Diocesano
19:00ENDCP Valdivia 1 - 0 Arroyo
19:30ENDCD Azuaga 0 - 1 Jerez CF
20:00ENDUP Plasencia 2 - 0 CD Castuera
20:00ENDOlivenza 0 - 5 Moralo
20:00ENDMerida 1 - 0 Extremadura B
20:00ENDEMD Aceuchal 1 - 1 Calamonte
1 september 2018
19:00ENDCA Pueblonuevo 1 - 1 Olivenza
2 september 2018
11:00ENDExtremadura B 1 - 2 EMD Aceuchal
11:30ENDCD Diocesano 0 - 3 CD Coria
12:00ENDCD Castuera 0 - 0 CD Azuaga
19:00ENDArroyo 1 - 1 UP Plasencia
20:30ENDMoralo 2 - 0 CP Valdivia
21:30ENDJerez CF 0 - 1 Cacereno
7 september 2018
21:00ENDOlivenza 2 - 2 CP Valdivia
8 september 2018
12:00ENDCacereno 2 - 1 CD Castuera
9 september 2018
11:00ENDUD Montijo 1 - 2 Jerez CF
19:00ENDCD Azuaga 1 - 0 Arroyo
19:30ENDMerida 0 - 0 CD Diocesano
19:30ENDUP Plasencia 1 - 0 Moralo
19:30ENDCA Pueblonuevo 0 - 0 Calamonte
16 september 2018
11:30ENDExtremadura B 1 - 0 CA Pueblonuevo
12:00ENDCD Castuera 1 - 1 UD Montijo
12:00ENDArroyo 0 - 2 Cacereno
12:00ENDCalamonte 1 - 1 Olivenza
18:15ENDCP Valdivia 3 - 2 UP Plasencia
18:30ENDCD Diocesano 1 - 2 EMD Aceuchal
19:30ENDJerez CF 1 - 1 CD Coria
20:00ENDMoralo 1 - 1 CD Azuaga
23 september 2018
12:00ENDOlivenza 2 - 2 UP Plasencia
12:00ENDUD Montijo 1 - 1 Arroyo
12:00ENDCD Azuaga 2 - 1 CP Valdivia
12:00ENDCacereno 1 - 0 Moralo
12:00ENDCalamonte 0 - 4 Extremadura B
18:00ENDMerida 3 - 1 Jerez CF
18:30ENDCD Coria 2 - 0 CD Castuera
30 september 2018
11:00ENDExtremadura B 0 - 0 Olivenza
12:00ENDCD Castuera 0 - 3 Merida
18:00ENDCP Valdivia 0 - 2 Cacereno
18:00ENDCD Diocesano 0 - 0 CA Pueblonuevo
18:00ENDJerez CF 1 - 1 EMD Aceuchal
18:00ENDArroyo 0 - 1 CD Coria
18:30ENDUP Plasencia 1 - 0 CD Azuaga
19:00ENDMoralo 4 - 0 UD Montijo
7 oktober 2018
12:00ENDOlivenza 2 - 0 CD Azuaga
12:00ENDUD Montijo 2 - 1 CP Valdivia
12:00ENDCalamonte 1 - 1 CD Diocesano
12:00ENDCacereno 1 - 1 UP Plasencia
18:00ENDMerida 3 - 0 Arroyo
18:00ENDCD Coria 0 - 2 Moralo
18:30ENDEMD Aceuchal 0 - 1 CD Castuera
12 oktober 2018
12:00ENDCD Diocesano 0 - 2 Extremadura B
17:00ENDCP Valdivia 0 - 5 CD Coria
18:00ENDUP Plasencia 3 - 1 UD Montijo
14 oktober 2018
12:00ENDCD Azuaga 0 - 1 Cacereno
18:00ENDArroyo 2 - 1 EMD Aceuchal
18:00ENDJerez CF 2 - 0 CA Pueblonuevo
18:00ENDMoralo 4 - 1 Merida
21 oktober 2018
12:00ENDCalamonte 1 - 1 Jerez CF
12:00ENDUD Montijo 1 - 0 CD Azuaga
12:00ENDOlivenza 0 - 3 Cacereno
17:00ENDCA Pueblonuevo 1 - 2 CD Castuera
17:00ENDMerida 4 - 0 CP Valdivia
17:30ENDCD Coria 2 - 2 UP Plasencia
18:00ENDEMD Aceuchal 0 - 1 Moralo
27 oktober 2018
18:00ENDCD Diocesano 0 - 0 Olivenza
18:00ENDArroyo 0 - 1 CA Pueblonuevo
18:00ENDUP Plasencia 0 - 1 Merida
28 oktober 2018
12:00ENDCD Castuera 0 - 3 Calamonte
12:00ENDCD Azuaga 2 - 0 CD Coria
12:00ENDCacereno 2 - 1 UD Montijo
12:15ENDJerez CF 1 - 1 Extremadura B
12:30ENDCP Valdivia 2 - 1 EMD Aceuchal
31 oktober 2018
21:00ENDCA Pueblonuevo 2 - 1 Moralo
21:30ENDMerida 2 - 1 CD Azuaga
1 november 2018
12:00ENDEMD Aceuchal 0 - 1 UP Plasencia
12:00ENDOlivenza 2 - 0 UD Montijo
12:00ENDCalamonte 0 - 1 Arroyo
12:00ENDExtremadura B 1 - 1 CD Castuera
17:00ENDCD Coria 2 - 0 Cacereno
4 november 2018
12:00ENDCD Azuaga 1 - 1 EMD Aceuchal
12:00ENDUD Montijo 0 - 1 CD Coria
12:00ENDCacereno 1 - 1 Merida
16:15ENDCP Valdivia 3 - 3 CA Pueblonuevo
17:00ENDArroyo 0 - 0 Extremadura B
17:00ENDJerez CF 2 - 0 CD Diocesano
17:00ENDMoralo 0 - 0 Calamonte
11 november 2018
12:00ENDExtremadura B 1 - 2 Moralo
12:00ENDCalamonte 2 - 2 CP Valdivia
12:00ENDOlivenza 1 - 1 CD Coria
12:00ENDCA Pueblonuevo 1 - 0 UP Plasencia
16:30ENDCD Diocesano 4 - 0 CD Castuera
17:00ENDMerida 3 - 1 UD Montijo
18:15ENDEMD Aceuchal 0 - 0 Cacereno
18 november 2018
12:00ENDUP Plasencia 2 - 1 Calamonte
12:00ENDCD Azuaga 0 - 0 CA Pueblonuevo
12:00ENDUD Montijo 3 - 1 EMD Aceuchal
12:15ENDJerez CF 2 - 1 Olivenza
16:15ENDCP Valdivia 2 - 1 Extremadura B
17:00ENDCD Coria 0 - 0 Merida
17:00ENDArroyo 2 - 1 CD Diocesano
25 november 2018
11:00ENDExtremadura B 0 - 0 UP Plasencia
12:00ENDOlivenza 2 - 2 Merida
12:00ENDCalamonte 1 - 0 CD Azuaga
16:15ENDCA Pueblonuevo 0 - 1 Cacereno
16:30ENDCD Diocesano 2 - 1 Moralo
16:30ENDEMD Aceuchal 1 - 2 CD Coria
17:00ENDJerez CF 4 - 1 CD Castuera
2 december 2018
12:00ENDUD Montijo 0 - 0 CA Pueblonuevo
12:00ENDCD Azuaga 2 - 1 Extremadura B
12:00ENDCD Castuera 3 - 0 Olivenza
12:00ENDCacereno 3 - 1 Calamonte
16:15ENDCP Valdivia 1 - 1 CD Diocesano
17:00ENDArroyo 0 - 2 Jerez CF
17:00ENDMerida 5 - 0 EMD Aceuchal
6 december 2018
12:00ENDCD Castuera 2 - 3 Arroyo
12:00ENDOlivenza 1 - 1 EMD Aceuchal
12:30ENDCA Pueblonuevo 0 - 0 CD Coria
16:30ENDCD Diocesano 1 - 1 UP Plasencia
8 december 2018
17:00ENDJerez CF 1 - 3 Moralo
9 december 2018
12:00ENDCalamonte 1 - 1 UD Montijo
16:00ENDExtremadura B 2 - 1 Cacereno
16 december 2018
12:00OlivenzaArroyo
12:00CD AzuagaCD Diocesano
12:00UD MontijoExtremadura B
16:15CP ValdiviaJerez CF
16:30CD CoriaCalamonte
17:00MoraloCD Castuera
17:00MeridaCA Pueblonuevo
22 december 2018
11:00ArroyoMoralo
11:00CalamonteMerida
11:00Extremadura BCD Coria
11:00CD CastueraCP Valdivia
11:00CA PueblonuevoEMD Aceuchal
11:00Jerez CFUP Plasencia
16:30CD DiocesanoCacereno
13 januari 2019
11:00Jerez CFCD Azuaga
11:00CD CastueraUP Plasencia
11:00CD DiocesanoUD Montijo
11:00Extremadura BMerida
11:00CalamonteEMD Aceuchal
11:00MoraloOlivenza
11:00ArroyoCP Valdivia
20 januari 2019
11:00CP ValdiviaMoralo
11:00OlivenzaCA Pueblonuevo
11:00EMD AceuchalExtremadura B
11:00CD CoriaCD Diocesano
11:00CacerenoJerez CF
11:00CD AzuagaCD Castuera
11:00UP PlasenciaArroyo
27 januari 2019
11:00MoraloUP Plasencia
11:00ArroyoCD Azuaga
11:00CD CastueraCacereno
11:00Jerez CFUD Montijo
11:00CD DiocesanoMerida
11:00CalamonteCA Pueblonuevo
11:00CP ValdiviaOlivenza
3 februari 2019
11:00CA PueblonuevoExtremadura B
11:00UP PlasenciaCP Valdivia
11:00OlivenzaCalamonte
11:00EMD AceuchalCD Diocesano
11:00CD CoriaJerez CF
11:00CacerenoArroyo
11:00CD AzuagaMoralo
10 februari 2019
11:00Jerez CFMerida
11:00CD CastueraCD Coria
11:00ArroyoUD Montijo
11:00MoraloCacereno
11:00CP ValdiviaCD Azuaga
11:00UP PlasenciaOlivenza
11:00Extremadura BCalamonte
17 februari 2019
11:00OlivenzaExtremadura B
11:00CA PueblonuevoCD Diocesano
11:00EMD AceuchalJerez CF
11:00MeridaCD Castuera
11:00CD CoriaArroyo
11:00UD MontijoMoralo
11:00CacerenoCP Valdivia
11:00CD AzuagaUP Plasencia
24 februari 2019
11:00CP ValdiviaUD Montijo
11:00CD DiocesanoCalamonte
11:00CD AzuagaOlivenza
11:00ArroyoMerida
11:00UP PlasenciaCacereno
11:00CD CastueraEMD Aceuchal
11:00MoraloCD Coria
3 maart 2019
11:00Extremadura BCD Diocesano
11:00CA PueblonuevoJerez CF
11:00EMD AceuchalArroyo
11:00MeridaMoralo
11:00CD CoriaCP Valdivia
11:00UD MontijoUP Plasencia
11:00CacerenoCD Azuaga
10 maart 2019
11:00Jerez CFCalamonte
11:00CD CastueraCA Pueblonuevo
11:00MoraloEMD Aceuchal
11:00CP ValdiviaMerida
11:00UP PlasenciaCD Coria
11:00CD AzuagaUD Montijo
11:00CacerenoOlivenza
17 maart 2019
11:00CA PueblonuevoArroyo
11:00OlivenzaCD Diocesano
11:00Extremadura BJerez CF
11:00CalamonteCD Castuera
11:00MeridaUP Plasencia
11:00EMD AceuchalCP Valdivia
11:00CD CoriaCD Azuaga
11:00UD MontijoCacereno
24 maart 2019
11:00UD MontijoOlivenza
11:00CacerenoCD Coria
11:00CD CastueraExtremadura B
11:00ArroyoCalamonte
11:00MoraloCA Pueblonuevo
11:00CD AzuagaMerida
11:00UP PlasenciaEMD Aceuchal
31 maart 2019
12:00CD DiocesanoJerez CF
12:00Extremadura BArroyo
12:00CalamonteMoralo
12:00CA PueblonuevoCP Valdivia
12:00EMD AceuchalCD Azuaga
12:00MeridaCacereno
12:00CD CoriaUD Montijo
7 april 2019
12:00CD CastueraCD Diocesano
12:00MoraloExtremadura B
12:00CP ValdiviaCalamonte
12:00UP PlasenciaCA Pueblonuevo
12:00CacerenoEMD Aceuchal
12:00UD MontijoMerida
12:00CD CoriaOlivenza
14 april 2019
12:00OlivenzaJerez CF
12:00CD DiocesanoArroyo
12:00EMD AceuchalUD Montijo
12:00CalamonteUP Plasencia
12:00CA PueblonuevoCD Azuaga
12:00Extremadura BCP Valdivia
12:00MeridaCD Coria
21 april 2019
12:00CacerenoCA Pueblonuevo
12:00CD AzuagaCalamonte
12:00CD CastueraJerez CF
12:00CD CoriaEMD Aceuchal
12:00UP PlasenciaExtremadura B
12:00MeridaOlivenza
12:00MoraloCD Diocesano
28 april 2019
12:00EMD AceuchalMerida
12:00CA PueblonuevoUD Montijo
12:00CalamonteCacereno
12:00Extremadura BCD Azuaga
12:00CD DiocesanoCP Valdivia
12:00Jerez CFArroyo
12:00OlivenzaCD Castuera
5 mei 2019
12:00UD MontijoCalamonte
12:00EMD AceuchalOlivenza
12:00ArroyoCD Castuera
12:00CacerenoExtremadura B
12:00CD CoriaCA Pueblonuevo
12:00UP PlasenciaCD Diocesano
12:00MoraloJerez CF
12 mei 2019
12:00CalamonteCD Coria
12:00Extremadura BUD Montijo
12:00CA PueblonuevoMerida
12:00CD DiocesanoCD Azuaga
12:00Jerez CFCP Valdivia
12:00CD CastueraMoralo
12:00ArroyoOlivenza
19 mei 2019
12:00EMD AceuchalCA Pueblonuevo
12:00MeridaCalamonte
12:00CD CoriaExtremadura B
12:00CacerenoCD Diocesano
12:00UP PlasenciaJerez CF
12:00CP ValdiviaCD Castuera
12:00MoraloArroyo
Discussie
0 Berichten