Live wedstrijd Tercera Division - Grp. 16 Live score resultaten van voetbalwedstrijden - Rankings Tercera Division - Grp. 16

Tercera Division - Grp. 16-wedstrijden

26 augustus 2018
12:30ENDYague 1 - 2 CD Varea
18:00ENDCalasancio 1 - 1 Alfaro
18:00ENDAgoncillo 0 - 2 UD Logrones B
18:00ENDNaxara 3 - 2 Arnedo
18:00ENDAt. River Ebro 2 - 0 Berceo
18:30ENDPradejon 3 - 0 At. Vianes
2 september 2018
11:30ENDUD Logrones B 0 - 1 Oyonesa
12:00ENDCD Varea 0 - 2 Pradejon
18:00ENDAlfaro 3 - 0 Agoncillo
18:00ENDArnedo 3 - 0 Calasancio
18:30ENDAt. Vianes 2 - 2 SD Logrones
19:30ENDHaro 1 - 1 Naxara
8 september 2018
17:30ENDAnguiano 4 - 1 Berceo
18:00ENDAgoncillo 0 - 1 Arnedo
19:00ENDYague 1 - 0 UD Logrones B
9 september 2018
18:00ENDCalasancio 1 - 4 Haro
18:00ENDAt. River Ebro 2 - 1 At. Vianes
18:00ENDOyonesa 0 - 2 Alfaro
18:00ENDSD Logrones 2 - 0 CD Varea
15 september 2018
11:00ENDCD Varea 1 - 3 At. River Ebro
16 september 2018
12:00ENDUD Logrones B 1 - 0 Pradejon
18:00ENDAlfaro 2 - 3 Yague
18:00ENDArnedo 3 - 1 Oyonesa
18:00ENDHaro 6 - 1 Agoncillo
19:45ENDNaxara 1 - 0 Calasancio
22 september 2018
17:30ENDAgoncillo 1 - 2 Naxara
23 september 2018
12:30ENDYague 4 - 3 Arnedo
17:00ENDPradejon 0 - 2 Alfaro
17:30ENDOyonesa 0 - 2 Haro
17:30ENDAnguiano 3 - 1 At. Vianes
17:30ENDSD Logrones 2 - 3 UD Logrones B
29 september 2018
12:00ENDUD Logrones B 5 - 2 At. River Ebro
18:30ENDHaro 1 - 0 Yague
19:45ENDArnedo 1 - 2 Pradejon
30 september 2018
12:00ENDCD Varea 3 - 0 Anguiano
17:00ENDNaxara 2 - 0 Oyonesa
17:00ENDAlfaro 1 - 3 SD Logrones
18:00ENDAt. Vianes 1 - 0 Berceo
18:00ENDCalasancio 1 - 0 Agoncillo
6 oktober 2018
18:00ENDYague 2 - 2 Naxara
7 oktober 2018
17:00ENDBerceo 0 - 1 CD Varea
17:00ENDAt. River Ebro 2 - 1 Alfaro
17:00ENDPradejon 0 - 2 Haro
17:00ENDSD Logrones 2 - 0 Arnedo
17:30ENDOyonesa 1 - 0 Calasancio
12 oktober 2018
17:00ENDAgoncillo 1 - 1 Oyonesa
17:30ENDArnedo 1 - 1 At. River Ebro
14 oktober 2018
12:00ENDUD Logrones B 0 - 2 Anguiano
17:00ENDCalasancio 0 - 2 Yague
17:00ENDNaxara 0 - 0 Pradejon
18:00ENDHaro 2 - 0 SD Logrones
20 oktober 2018
18:30ENDYague 1 - 1 Agoncillo
21 oktober 2018
12:00ENDBerceo 1 - 1 UD Logrones B
16:30ENDAnguiano 0 - 0 Alfaro
17:00ENDAt. Vianes 1 - 1 CD Varea
17:00ENDPradejon 2 - 0 Calasancio
17:00ENDAt. River Ebro 0 - 1 Haro
17:00ENDSD Logrones 1 - 3 Naxara
27 oktober 2018
16:30ENDAgoncillo 1 - 0 Pradejon
28 oktober 2018
12:00ENDAlfaro 1 - 1 Berceo
17:00ENDNaxara 6 - 2 At. River Ebro
17:00ENDArnedo 0 - 2 Anguiano
17:00ENDOyonesa 0 - 1 Yague
17:00ENDCalasancio 0 - 2 SD Logrones
1 november 2018
12:00ENDBerceo 0 - 2 Arnedo
16:30ENDAt. River Ebro 6 - 1 Calasancio
17:00ENDPradejon 1 - 1 Oyonesa
4 november 2018
16:00ENDAnguiano 2 - 3 Haro
17:00ENDSD Logrones 4 - 0 Agoncillo
17:00ENDAt. Vianes 0 - 3 UD Logrones B
10 november 2018
16:00ENDUD Logrones B 2 - 1 CD Varea
16:15ENDAgoncillo 1 - 3 At. River Ebro
18:30ENDYague 2 - 0 Pradejon
11 november 2018
16:00ENDAlfaro 1 - 0 At. Vianes
17:00ENDHaro 1 - 2 Berceo
17:00ENDNaxara 5 - 2 Anguiano
17:00ENDOyonesa 0 - 1 SD Logrones
17 november 2018
15:45ENDAnguiano 1 - 1 Calasancio
18 november 2018
12:00ENDCD Varea 0 - 0 Alfaro
15:45ENDBerceo 0 - 3 Naxara
16:15ENDAt. River Ebro 4 - 1 Oyonesa
16:30ENDAt. Vianes 1 - 1 Arnedo
17:00ENDSD Logrones 2 - 1 Yague
24 november 2018
16:30ENDAgoncillo 1 - 2 Anguiano
18:30ENDYague 3 - 1 At. River Ebro
25 november 2018
16:30ENDCalasancio 1 - 1 Berceo
16:30ENDArnedo 0 - 2 CD Varea
16:30ENDPradejon 0 - 1 SD Logrones
17:00ENDHaro 1 - 0 At. Vianes
1 december 2018
18:30ENDUD Logrones B 0 - 1 Alfaro
2 december 2018
12:00ENDBerceo 1 - 3 Agoncillo
12:00ENDCD Varea 0 - 2 Haro
15:45ENDAnguiano 2 - 1 Oyonesa
16:15ENDAt. River Ebro 5 - 1 Pradejon
16:30ENDAt. Vianes 0 - 0 Naxara
6 december 2018
11:30ENDCalasancio 0 - 2 At. Vianes
12:00ENDYague 2 - 1 Anguiano
12:00ENDOyonesa 0 - 1 Berceo
16:30ENDArnedo 1 - 1 UD Logrones B
17:00ENDSD Logrones 3 - 0 At. River Ebro
9 december 2018
17:00ENDNaxara 1 - 2 CD Varea
16 december 2018
12:00CD VareaCalasancio
12:00BerceoYague
12:30UD Logrones BHaro
15:45AnguianoPradejon
16:30At. VianesAgoncillo
17:30AlfaroArnedo
23 december 2018
11:00PradejonBerceo
11:00AgoncilloCD Varea
11:00HaroAlfaro
11:00OyonesaAt. Vianes
11:00NaxaraUD Logrones B
11:00SD LogronesAnguiano
6 januari 2019
11:00AlfaroNaxara
11:00AnguianoAt. River Ebro
11:00ArnedoHaro
11:00CD VareaOyonesa
11:00At. VianesYague
13 januari 2019
11:00ArnedoNaxara
11:00AlfaroCalasancio
11:00CD VareaYague
11:00BerceoAt. River Ebro
11:00At. VianesPradejon
20 januari 2019
11:00NaxaraHaro
11:00PradejonCD Varea
11:00AgoncilloAlfaro
11:00CalasancioArnedo
27 januari 2019
11:00AlfaroOyonesa
11:00HaroCalasancio
11:00At. VianesAt. River Ebro
11:00ArnedoAgoncillo
11:00BerceoAnguiano
3 februari 2019
11:00YagueAlfaro
11:00At. River EbroCD Varea
11:00OyonesaArnedo
11:00AgoncilloHaro
11:00CalasancioNaxara
10 februari 2019
11:00At. VianesAnguiano
11:00AlfaroPradejon
11:00ArnedoYague
11:00HaroOyonesa
11:00NaxaraAgoncillo
17 februari 2019
11:00BerceoAt. Vianes
11:00AnguianoCD Varea
11:00PradejonArnedo
11:00YagueHaro
11:00OyonesaNaxara
11:00AgoncilloCalasancio
24 februari 2019
11:00CD VareaBerceo
11:00AlfaroAt. River Ebro
11:00HaroPradejon
11:00NaxaraYague
11:00CalasancioOyonesa
3 maart 2019
11:00PradejonNaxara
11:00At. River EbroArnedo
11:00OyonesaAgoncillo
11:00YagueCalasancio
10 maart 2019
11:00CD VareaAt. Vianes
11:00AlfaroAnguiano
11:00HaroAt. River Ebro
11:00CalasancioPradejon
11:00AgoncilloYague
17 maart 2019
11:00At. River EbroNaxara
11:00BerceoAlfaro
11:00YagueOyonesa
11:00PradejonAgoncillo
11:00AnguianoArnedo
24 maart 2019
11:00ArnedoBerceo
11:00HaroAnguiano
11:00CalasancioAt. River Ebro
11:00OyonesaPradejon
31 maart 2019
12:00At. VianesAlfaro
12:00BerceoHaro
12:00AnguianoNaxara
12:00At. River EbroAgoncillo
12:00PradejonYague
7 april 2019
12:00AlfaroCD Varea
12:00ArnedoAt. Vianes
12:00NaxaraBerceo
12:00CalasancioAnguiano
12:00OyonesaAt. River Ebro
14 april 2019
12:00CD VareaArnedo
12:00At. VianesHaro
12:00BerceoCalasancio
12:00AnguianoAgoncillo
12:00At. River EbroYague
18 april 2019
12:00PradejonAt. River Ebro
12:00OyonesaAnguiano
12:00AgoncilloBerceo
12:00NaxaraAt. Vianes
12:00HaroCD Varea
28 april 2019
12:00AnguianoYague
12:00BerceoOyonesa
12:00At. VianesCalasancio
12:00CD VareaNaxara
5 mei 2019
12:00CalasancioCD Varea
12:00YagueBerceo
12:00AgoncilloAt. Vianes
12:00ArnedoAlfaro
12:00PradejonAnguiano
12 mei 2019
12:00At. VianesOyonesa
12:00AlfaroHaro
12:00BerceoPradejon
12:00CD VareaAgoncillo
19 mei 2019
12:00At. River EbroAnguiano
12:00YagueAt. Vianes
12:00OyonesaCD Varea
12:00HaroArnedo
12:00NaxaraAlfaro
Discussie
0 Berichten