Live wedstrijd Tercera Division - Grp. 16 Live score resultaten van voetbalwedstrijden - Rankings Tercera Division - Grp. 16

Tercera Division - Grp. 16-wedstrijden

26 augustus 2018
12:30ENDYague 1 - 2 CD Varea
18:00ENDCalasancio 1 - 1 Alfaro
18:00ENDAgoncillo 0 - 2 UD Logrones B
18:00ENDNaxara 3 - 2 Arnedo
18:00ENDAt. River Ebro 2 - 0 Berceo
18:30ENDPradejon 3 - 0 At. Vianes
2 september 2018
11:30ENDUD Logrones B 0 - 1 Oyonesa
12:00ENDCD Varea 0 - 2 Pradejon
18:00ENDAlfaro 3 - 0 Agoncillo
18:00ENDArnedo 3 - 0 Calasancio
18:30ENDAt. Vianes 2 - 2 SD Logrones
19:30ENDHaro 1 - 1 Naxara
8 september 2018
17:30ENDAnguiano 4 - 1 Berceo
18:00ENDAgoncillo 0 - 1 Arnedo
19:00ENDYague 1 - 0 UD Logrones B
9 september 2018
18:00ENDCalasancio 1 - 4 Haro
18:00ENDAt. River Ebro 2 - 1 At. Vianes
18:00ENDOyonesa 0 - 2 Alfaro
18:00ENDSD Logrones 2 - 0 CD Varea
15 september 2018
11:00ENDCD Varea 1 - 3 At. River Ebro
16 september 2018
12:00ENDUD Logrones B 1 - 0 Pradejon
18:00ENDAlfaro 2 - 3 Yague
18:00ENDArnedo 3 - 1 Oyonesa
18:00ENDHaro 6 - 1 Agoncillo
19:45ENDNaxara 1 - 0 Calasancio
22 september 2018
17:30ENDAgoncillo 1 - 2 Naxara
23 september 2018
12:30ENDYague 4 - 3 Arnedo
17:00ENDPradejon 0 - 2 Alfaro
17:30ENDOyonesa 0 - 2 Haro
17:30ENDAnguiano 3 - 1 At. Vianes
17:30ENDSD Logrones 2 - 3 UD Logrones B
29 september 2018
12:00ENDUD Logrones B 5 - 2 At. River Ebro
18:30ENDHaro 1 - 0 Yague
19:45ENDArnedo 1 - 2 Pradejon
30 september 2018
12:00ENDCD Varea 3 - 0 Anguiano
17:00ENDNaxara 2 - 0 Oyonesa
17:00ENDAlfaro 1 - 3 SD Logrones
18:00ENDAt. Vianes 1 - 0 Berceo
18:00ENDCalasancio 1 - 0 Agoncillo
6 oktober 2018
18:00ENDYague 2 - 2 Naxara
7 oktober 2018
17:00ENDBerceo 0 - 1 CD Varea
17:00ENDAt. River Ebro 2 - 1 Alfaro
17:00ENDPradejon 0 - 2 Haro
17:00ENDSD Logrones 2 - 0 Arnedo
17:30ENDOyonesa 1 - 0 Calasancio
12 oktober 2018
17:00ENDAgoncillo 1 - 1 Oyonesa
17:30ENDArnedo 1 - 1 At. River Ebro
14 oktober 2018
12:00ENDUD Logrones B 0 - 2 Anguiano
17:00ENDCalasancio 0 - 2 Yague
17:00ENDNaxara 0 - 0 Pradejon
18:00ENDHaro 2 - 0 SD Logrones
20 oktober 2018
18:30ENDYague 1 - 1 Agoncillo
21 oktober 2018
12:00ENDBerceo 1 - 1 UD Logrones B
16:30ENDAnguiano 0 - 0 Alfaro
17:00ENDAt. Vianes 1 - 1 CD Varea
17:00ENDPradejon 2 - 0 Calasancio
17:00ENDAt. River Ebro 0 - 1 Haro
17:00ENDSD Logrones 1 - 3 Naxara
27 oktober 2018
16:30ENDAgoncillo 1 - 0 Pradejon
28 oktober 2018
12:00ENDAlfaro 1 - 1 Berceo
17:00ENDNaxara 6 - 2 At. River Ebro
17:00ENDArnedo 0 - 2 Anguiano
17:00ENDOyonesa 0 - 1 Yague
17:00ENDCalasancio 0 - 2 SD Logrones
1 november 2018
12:00ENDBerceo 0 - 2 Arnedo
16:30ENDAt. River Ebro 6 - 1 Calasancio
17:00ENDPradejon 1 - 1 Oyonesa
4 november 2018
16:00ENDAnguiano 2 - 3 Haro
17:00ENDSD Logrones 4 - 0 Agoncillo
17:00ENDAt. Vianes 0 - 3 UD Logrones B
10 november 2018
16:00ENDUD Logrones B 2 - 1 CD Varea
16:15ENDAgoncillo 1 - 3 At. River Ebro
18:30ENDYague 2 - 0 Pradejon
11 november 2018
16:00ENDAlfaro 1 - 0 At. Vianes
17:00ENDHaro 1 - 2 Berceo
17:00ENDNaxara 5 - 2 Anguiano
17:00ENDOyonesa 0 - 1 SD Logrones
17 november 2018
15:45ENDAnguiano 1 - 1 Calasancio
18 november 2018
12:00ENDCD Varea 0 - 0 Alfaro
15:45ENDBerceo 0 - 3 Naxara
16:15ENDAt. River Ebro 4 - 1 Oyonesa
16:30ENDAt. Vianes 1 - 1 Arnedo
17:00ENDSD Logrones 2 - 1 Yague
24 november 2018
16:30ENDAgoncillo 1 - 2 Anguiano
18:30ENDYague 3 - 1 At. River Ebro
25 november 2018
16:30ENDCalasancio 1 - 1 Berceo
16:30ENDArnedo 0 - 2 CD Varea
16:30ENDPradejon 0 - 1 SD Logrones
17:00ENDHaro 1 - 0 At. Vianes
1 december 2018
18:30ENDUD Logrones B 0 - 1 Alfaro
2 december 2018
12:00ENDBerceo 1 - 3 Agoncillo
12:00ENDCD Varea 0 - 2 Haro
15:45ENDAnguiano 2 - 1 Oyonesa
16:15ENDAt. River Ebro 5 - 1 Pradejon
16:30ENDAt. Vianes 0 - 0 Naxara
6 december 2018
11:30ENDCalasancio 0 - 2 At. Vianes
12:00ENDYague 2 - 1 Anguiano
12:00ENDOyonesa 0 - 1 Berceo
16:30ENDArnedo 1 - 1 UD Logrones B
17:00ENDSD Logrones 3 - 0 At. River Ebro
9 december 2018
17:00ENDNaxara 1 - 2 CD Varea
16 december 2018
12:00ENDCD Varea 7 - 1 Calasancio
12:00ENDBerceo 1 - 2 Yague
12:30ENDUD Logrones B 0 - 1 Haro
15:45ENDAnguiano 3 - 1 Pradejon
16:30ENDAt. Vianes 1 - 1 Agoncillo
17:30ENDAlfaro 2 - 0 Arnedo
22 december 2018
11:30ENDHaro 3 - 2 Alfaro
16:30ENDAgoncillo 0 - 1 CD Varea
17:00ENDNaxara 0 - 1 UD Logrones B
18:00ENDOyonesa 3 - 1 At. Vianes
23 december 2018
16:30ENDPradejon 1 - 1 Berceo
17:00ENDSD Logrones 3 - 1 Anguiano
5 januari 2019
12:00ENDCD Varea 1 - 4 Oyonesa
12:30ENDArnedo 0 - 1 Haro
15:30BerceoSD Logrones
15:45AnguianoAt. River Ebro
16:30ENDAlfaro 0 - 1 Naxara
16:30ENDAt. Vianes 0 - 0 Yague
6 januari 2019
11:00ENDUD Logrones B 3 - 0 Calasancio
13 januari 2019
12:00ENDCD Varea 2 - 0 Yague
12:00ENDBerceo 2 - 3 At. River Ebro
16:30ENDArnedo 2 - 1 Naxara
16:30ENDAlfaro 0 - 1 Calasancio
16:30ENDAt. Vianes 0 - 0 Pradejon
20 januari 2019
12:00ENDAgoncillo 1 - 3 Alfaro
16:30ENDPradejon 0 - 2 CD Varea
16:30ENDCalasancio 1 - 1 Arnedo
17:00ENDNaxara 2 - 1 Haro
17:00ENDSD Logrones 3 - 0 At. Vianes
26 januari 2019
18:30ENDUD Logrones B 0 - 1 Yague
27 januari 2019
12:00ENDBerceo 1 - 1 Anguiano
12:00ENDCD Varea 1 - 0 SD Logrones
16:30ENDAlfaro 1 - 0 Oyonesa
16:30ENDAt. Vianes 2 - 3 At. River Ebro
17:00ENDHaro 3 - 0 Calasancio
17:00ENDArnedo 4 - 0 Agoncillo
2 februari 2019
16:30ENDCalasancio 0 - 3 Naxara
16:30ENDPradejon 3 - 2 UD Logrones B
18:00ENDOyonesa 1 - 0 Arnedo
18:30ENDYague 0 - 1 Alfaro
3 februari 2019
16:00ENDAt. River Ebro 2 - 0 CD Varea
16:15ENDAgoncillo 0 - 4 Haro
9 februari 2019
18:30UD Logrones BSD Logrones
10 februari 2019
16:30ENDAt. Vianes 1 - 1 Anguiano
16:30ENDAlfaro 3 - 1 Pradejon
17:00ENDArnedo 0 - 0 Yague
17:00ENDHaro 1 - 0 Oyonesa
17:00ENDNaxara 2 - 0 Agoncillo
16 februari 2019
16:30ENDAgoncillo 0 - 1 Calasancio
18:30ENDYague 0 - 3 Haro
17 februari 2019
12:00ENDBerceo 3 - 1 At. Vianes
16:00ENDAnguiano 2 - 1 CD Varea
16:00ENDAt. River Ebro 1 - 2 UD Logrones B
17:00ENDPradejon 0 - 2 Arnedo
17:00ENDOyonesa 0 - 0 Naxara
17:00ENDSD Logrones 3 - 0 Alfaro
24 februari 2019
12:00ENDCD Varea 3 - 1 Berceo
16:30ENDAlfaro 2 - 0 At. River Ebro
16:30ENDCalasancio 0 - 0 Oyonesa
17:00ENDHaro 2 - 0 Pradejon
17:00ENDNaxara 7 - 3 Yague
17:00ENDArnedo 0 - 5 SD Logrones
2 maart 2019
17:00ENDAt. River Ebro 1 - 0 Arnedo
18:30ENDYague 3 - 0 Calasancio
3 maart 2019
16:30ENDAnguiano 0 - 1 UD Logrones B
17:00ENDPradejon 2 - 2 Naxara
17:00ENDOyonesa 2 - 0 Agoncillo
17:00ENDSD Logrones 1 - 2 Haro
9 maart 2019
17:00ENDAgoncillo 1 - 0 Yague
10 maart 2019
11:00ENDUD Logrones B 3 - 2 Berceo
12:00ENDCD Varea 1 - 0 At. Vianes
17:00ENDAlfaro 2 - 5 Anguiano
17:00ENDHaro 1 - 1 At. River Ebro
17:00ENDCalasancio 1 - 0 Pradejon
17:00ENDNaxara 0 - 1 SD Logrones
16 maart 2019
16:45ENDBerceo 0 - 0 Alfaro
18:30ENDYague 2 - 2 Oyonesa
17 maart 2019
16:30ENDAt. River Ebro 1 - 0 Naxara
17:00ENDPradejon 4 - 1 Agoncillo
17:00ENDAnguiano 4 - 1 Arnedo
17:00ENDSD Logrones 3 - 1 Calasancio
23 maart 2019
17:00ENDAgoncillo 1 - 9 SD Logrones
18:30UD Logrones BAt. Vianes
20:00ENDArnedo 0 - 1 Berceo
24 maart 2019
17:00ENDHaro 2 - 0 Anguiano
17:00ENDCalasancio 0 - 1 At. River Ebro
17:00ENDOyonesa 1 - 1 Pradejon
31 maart 2019
12:00ENDCD Varea 1 - 0 UD Logrones B
12:00ENDBerceo 1 - 3 Haro
17:00ENDAt. Vianes 3 - 1 Alfaro
17:00ENDAt. River Ebro 3 - 1 Agoncillo
17:00ENDPradejon 3 - 0 Yague
17:00ENDSD Logrones 1 - 0 Oyonesa
17:30ENDAnguiano 2 - 3 Naxara
6 april 2019
19:00ENDYague 2 - 3 SD Logrones
7 april 2019
17:00ENDAlfaro 2 - 3 CD Varea
17:00ENDNaxara 2 - 0 Berceo
17:00ENDOyonesa 1 - 2 At. River Ebro
17:30ENDArnedo 0 - 2 At. Vianes
17:30ENDCalasancio 1 - 2 Anguiano
13 april 2019
16:00ENDAt. River Ebro 2 - 0 Yague
14 april 2019
12:00ENDCD Varea 3 - 0 Arnedo
12:00ENDBerceo 1 - 2 Calasancio
17:00ENDAt. Vianes 0 - 4 Haro
17:00ENDSD Logrones 2 - 1 Pradejon
17:30ENDAnguiano 6 - 1 Agoncillo
17 april 2019
20:30ENDOyonesa 1 - 1 Anguiano
18 april 2019
12:00ENDPradejon 3 - 2 At. River Ebro
12:00ENDAgoncillo 0 - 1 Berceo
12:00ENDNaxara 4 - 0 At. Vianes
12:00ENDHaro 2 - 1 CD Varea
12:00ENDAlfaro 0 - 1 UD Logrones B
27 april 2019
16:00UD Logrones BArnedo
17:00At. River EbroSD Logrones
17:30BerceoOyonesa
28 april 2019
17:30AnguianoYague
18:00At. VianesCalasancio
18:00CD VareaNaxara
5 mei 2019
12:00CalasancioCD Varea
12:00YagueBerceo
12:00AgoncilloAt. Vianes
12:00ArnedoAlfaro
12:00PradejonAnguiano
12 mei 2019
12:00At. VianesOyonesa
12:00AlfaroHaro
12:00BerceoPradejon
12:00CD VareaAgoncillo
19 mei 2019
12:00At. River EbroAnguiano
12:00YagueAt. Vianes
12:00OyonesaCD Varea
12:00HaroArnedo
12:00NaxaraAlfaro
Discussie
0 Berichten