Live wedstrijd Tercera Division - Grp. 17 Live score resultaten van voetbalwedstrijden - Rankings Tercera Division - Grp. 17

Tercera Division - Grp. 17-wedstrijden

26 augustus 2018
18:00ENDSabinanigo 0 - 0 CD Brea
18:00ENDUtebo 2 - 1 Atletico Monzon
18:30ENDAD Almudevar 2 - 1 SD Borja
18:30ENDCD La Almunia 1 - 1 Belchite 97
18:30ENDCF Illueca 1 - 1 CD Binéfar
19:00ENDSD Tarazona 1 - 0 Zaragoza B
1 september 2018
18:30ENDSarinena 0 - 0 SD Tarazona
2 september 2018
17:30ENDCD Robres 4 - 1 CD Tamarite
18:00ENDAtletico Monzon 2 - 2 AD Almudevar
18:00ENDCD Brea 0 - 1 Utebo
18:30ENDBelchite 97 0 - 2 CF Illueca
8 september 2018
19:30ENDCD Tamarite 2 - 2 CD Binéfar
9 september 2018
17:00ENDSabinanigo 3 - 0 CD Robres
17:00ENDSD Borja 3 - 0 Atletico Monzon
17:30ENDAD Almudevar 1 - 2 CD Brea
18:00ENDCD La Almunia 1 - 1 Zaragoza B
16 september 2018
11:00ENDZaragoza B 1 - 1 CF Illueca
17:00ENDCD Binéfar 1 - 1 Sabinanigo
17:00ENDCD Robres 0 - 2 Utebo
17:00ENDCD Brea 3 - 1 SD Borja
17:30ENDSarinena 3 - 0 CD La Almunia
18:00ENDBelchite 97 2 - 0 CD Tamarite
23 september 2018
17:00ENDCD La Almunia 0 - 2 SD Tarazona
17:00ENDAtletico Monzon 0 - 3 CD Brea
17:00ENDSabinanigo 1 - 3 Belchite 97
17:30ENDAD Almudevar 0 - 1 CD Robres
17:30UteboCD Binéfar
17:30ENDCF Illueca 0 - 1 Sarinena
30 september 2018
11:30ENDZaragoza B 1 - 0 CD Tamarite
17:00ENDCD Robres 0 - 0 SD Borja
17:00ENDBelchite 97 1 - 1 Utebo
17:30ENDCD Binéfar 2 - 2 AD Almudevar
17:30ENDSD Tarazona 4 - 2 CF Illueca
7 oktober 2018
17:00ENDSD Borja 3 - 1 CD Binéfar
17:00ENDAtletico Monzon 1 - 0 CD Robres
17:00ENDAD Almudevar 0 - 0 Belchite 97
17:00ENDSabinanigo 0 - 1 Zaragoza B
17:30ENDCD Tamarite 3 - 1 Sarinena
13 oktober 2018
16:30ENDCD Robres 0 - 2 CD Brea
14 oktober 2018
11:30ENDZaragoza B 0 - 0 Utebo
12:00ENDSarinena 1 - 0 Sabinanigo
16:30ENDCD La Almunia 0 - 2 CF Illueca
17:00ENDSD Tarazona 4 - 0 CD Tamarite
17:00ENDBelchite 97 0 - 0 SD Borja
17:30ENDCD Binéfar 0 - 1 Atletico Monzon
21 oktober 2018
11:30ENDZaragoza B 4 - 1 AD Almudevar
12:00ENDSabinanigo 0 - 2 SD Tarazona
16:30ENDCD Brea 0 - 0 CD Binéfar
16:30ENDAtletico Monzon 1 - 0 Belchite 97
17:00ENDUtebo 1 - 0 Sarinena
27 oktober 2018
17:00ENDSarinena 2 - 1 AD Almudevar
28 oktober 2018
12:00ENDBelchite 97 1 - 2 CD Brea
12:00ENDZaragoza B 5 - 1 SD Borja
16:00ENDCD La Almunia 2 - 0 CD Tamarite
18:30ENDSD Tarazona 2 - 0 Utebo
1 november 2018
11:30ENDCD Robres 2 - 0 CD Binéfar
12:00ENDSabinanigo 1 - 0 CD La Almunia
16:00ENDCD Tamarite 1 - 4 CF Illueca
16:00ENDSD Borja 1 - 1 Sarinena
16:15ENDAtletico Monzon 0 - 0 Zaragoza B
16:30ENDAD Almudevar 0 - 0 SD Tarazona
4 november 2018
11:30ENDZaragoza B 0 - 2 CD Brea
15:30ENDSarinena 0 - 0 Atletico Monzon
16:00ENDBelchite 97 1 - 3 CD Robres
16:00ENDCD La Almunia 1 - 2 Utebo
16:30ENDCF Illueca 0 - 0 Sabinanigo
16:30ENDSD Tarazona 0 - 0 SD Borja
11 november 2018
16:00ENDAtletico Monzon 0 - 1 SD Tarazona
16:00ENDAD Almudevar 3 - 1 CD La Almunia
16:00ENDCD Brea 0 - 1 Sarinena
16:30ENDCD Binéfar 1 - 0 Belchite 97
16:30ENDUtebo 2 - 1 CF Illueca
18 november 2018
11:30ENDZaragoza B 1 - 0 CD Robres
16:00ENDCF Illueca 1 - 2 AD Almudevar
16:00ENDCD Tamarite 3 - 0 Sabinanigo
16:00ENDCD La Almunia 1 - 2 SD Borja
16:30ENDSD Tarazona 2 - 0 CD Brea
25 november 2018
15:30ENDCD Robres 1 - 4 Sarinena
16:00ENDSD Borja 1 - 2 CF Illueca
16:00ENDAtletico Monzon 3 - 0 CD La Almunia
16:30ENDUtebo 0 - 0 CD Tamarite
16:30ENDCD Binéfar 1 - 1 Zaragoza B
2 december 2018
11:30ENDZaragoza B 0 - 2 Belchite 97
15:30ENDSarinena 2 - 1 CD Binéfar
16:00ENDCD Tamarite 1 - 2 AD Almudevar
16:00ENDCF Illueca 1 - 0 Atletico Monzon
16:00ENDCD La Almunia 4 - 2 CD Brea
16:00ENDSabinanigo 1 - 2 Utebo
16:30ENDSD Tarazona 2 - 0 CD Robres
6 december 2018
12:00ENDCD Binéfar 1 - 3 SD Tarazona
15:45ENDBelchite 97 1 - 1 Sarinena
15:45ENDCD Brea 2 - 1 CF Illueca
16:00ENDSD Borja 1 - 0 CD Tamarite
16:00ENDAD Almudevar 1 - 0 Sabinanigo
16 december 2018
16:00ENDCD Tamarite 0 - 1 Atletico Monzon
16:00ENDCD La Almunia 1 - 4 CD Robres
16:00ENDSabinanigo 1 - 1 SD Borja
16:30ENDUtebo 0 - 0 AD Almudevar
16:30ENDSD Tarazona 0 - 0 Belchite 97
22 december 2018
11:30ENDZaragoza B 0 - 0 Sarinena
15:45ENDCD Brea 1 - 2 CD Tamarite
16:30ENDAtletico Monzon 2 - 0 Sabinanigo
17:00ENDCD Binéfar 0 - 1 CD La Almunia
17:30ENDCD Robres 0 - 0 CF Illueca
23 december 2018
12:00ENDSD Borja 3 - 0 Utebo
5 januari 2019
16:00Atletico MonzonUtebo
6 januari 2019
11:30ENDSD Borja 1 - 0 AD Almudevar
11:30ENDZaragoza B 0 - 0 SD Tarazona
12:00ENDCD Binéfar 0 - 2 CF Illueca
15:45ENDBelchite 97 2 - 2 CD La Almunia
16:00ENDCD Brea 4 - 2 Sabinanigo
12 januari 2019
16:15ENDCD Tamarite 0 - 0 CD Robres
13 januari 2019
16:00ENDCF Illueca 3 - 1 Belchite 97
16:00ENDAD Almudevar 0 - 1 Atletico Monzon
16:30ENDUtebo 2 - 1 CD Brea
16:30ENDSD Tarazona 4 - 2 Sarinena
20 januari 2019
11:30ENDZaragoza B 0 - 0 CD La Almunia
15:30ENDCD Robres 0 - 0 Sabinanigo
16:00ENDAtletico Monzon 1 - 0 SD Borja
16:00ENDCD Brea 1 - 0 AD Almudevar
16:30ENDCD Binéfar 1 - 0 CD Tamarite
26 januari 2019
17:00ENDCF Illueca 2 - 1 Zaragoza B
27 januari 2019
12:00ENDSabinanigo 1 - 5 CD Binéfar
16:00ENDCD La Almunia 0 - 0 Sarinena
16:00ENDCD Tamarite 0 - 1 Belchite 97
16:00ENDSD Borja 1 - 0 CD Brea
16:30ENDUtebo 1 - 1 CD Robres
3 februari 2019
16:00ENDCD Brea 0 - 0 Atletico Monzon
16:00ENDCD Robres 1 - 2 AD Almudevar
16:00ENDBelchite 97 0 - 1 Sabinanigo
16:00ENDSarinena 1 - 2 CF Illueca
16:30ENDCD Binéfar 2 - 2 Utebo
16:30ENDSD Tarazona 1 - 1 CD La Almunia
10 februari 2019
16:00ENDSD Borja 3 - 0 CD Robres
16:15ENDCF Illueca 0 - 0 SD Tarazona
16:30ENDAD Almudevar 1 - 1 CD Binéfar
16:30ENDUtebo 1 - 2 Belchite 97
16:30ENDCD Tamarite 0 - 1 Zaragoza B
16 februari 2019
16:00Zaragoza BSabinanigo
17 februari 2019
16:00CD RobresAtletico Monzon
16:30CD BinéfarSD Borja
16:30Belchite 97AD Almudevar
16:30SarinenaCD Tamarite
24 februari 2019
11:00CD BreaCD Robres
11:00Atletico MonzonCD Binéfar
11:00SD BorjaBelchite 97
11:00SabinanigoSarinena
11:00CD TamariteSD Tarazona
11:00CF IlluecaCD La Almunia
3 maart 2019
11:00SarinenaUtebo
11:00CD BinéfarCD Brea
11:00Belchite 97Atletico Monzon
11:00SD TarazonaSabinanigo
11:00CD La AlmuniaSan Juan
11:00AD AlmudevarZaragoza B
10 maart 2019
11:00AD AlmudevarSarinena
11:00CD BreaBelchite 97
11:00UteboSD Tarazona
11:00CD TamariteCD La Almunia
17 maart 2019
11:00CD La AlmuniaSabinanigo
11:00SarinenaSD Borja
11:00CD BinéfarCD Robres
11:00CF IlluecaCD Tamarite
11:00SD TarazonaAD Almudevar
24 maart 2019
11:00CD RobresBelchite 97
11:00Atletico MonzonSarinena
11:00SD BorjaSD Tarazona
11:00UteboCD La Almunia
11:00SabinanigoCF Illueca
31 maart 2019
12:00Belchite 97CD Binéfar
12:00SarinenaCD Brea
12:00SD TarazonaAtletico Monzon
12:00CD La AlmuniaAD Almudevar
12:00CF IlluecaUtebo
7 april 2019
12:00CD BreaSD Tarazona
12:00SD BorjaCD La Almunia
12:00AD AlmudevarCF Illueca
12:00SabinanigoCD Tamarite
14 april 2019
12:00CD TamariteUtebo
12:00CD La AlmuniaAtletico Monzon
12:00CF IlluecaSD Borja
12:00SarinenaCD Robres
18 april 2019
12:00UteboSabinanigo
12:00AD AlmudevarCD Tamarite
12:00Atletico MonzonCF Illueca
12:00CD BreaCD La Almunia
12:00CD RobresSD Tarazona
12:00CD BinéfarSarinena
28 april 2019
12:00CD TamariteSD Borja
12:00SabinanigoAD Almudevar
12:00CF IlluecaCD Brea
12:00SD TarazonaCD Binéfar
12:00SarinenaBelchite 97
5 mei 2019
12:00Belchite 97SD Tarazona
12:00Atletico MonzonCD Tamarite
12:00CD RobresCD La Almunia
12:00SD BorjaSabinanigo
12:00AD AlmudevarUtebo
12 mei 2019
12:00UteboSD Borja
12:00CD La AlmuniaCD Binéfar
12:00CF IlluecaCD Robres
12:00CD TamariteCD Brea
12:00SabinanigoAtletico Monzon
Discussie
0 Berichten