Live wedstrijd Bekerkwalificatie Live score resultaten van voetbalwedstrijden - Rankings Bekerkwalificatie

Bekerkwalificatie-wedstrijden

Norwegen : Bekerkwalificatie
9 maart 2019
16:00n. V.Bardufoss 5 - 4 Landsås
14 maart 2019
18:30ENDModum FK 1 - 3 Vestfossen
19:00ENDEiger 1 - 3 Aalgaard FK
16 maart 2019
12:00ENDStrindheim 3 - 0 Melhus
13:00ENDKolbu/KK 4 - 1 Valdres FK
13:00ENDBjørnevatn 7 - 1 Hammerfest
14:00ENDRedalen 2 - 1 FF Lillehammer
14:00ENDÅndalsnes 4 - 2 Kristiansund FK
15:00ENDPorsanger 3 - 0 Kirkenes
16:00ENDFu/Vo 4 - 2 Skedsmo
16:00ENDToten 4 - 0 Konnerud
17:00n. V.Norild 5 - 4 Tverrelvdalen
17 maart 2019
15:00ENDØrsta 4 - 5 Bergsøy
18 maart 2019
19:00ENDTomrefjord IL 1 - 2 Eide/Omegn
19 maart 2019
19:30ENDKolstad 4 - 2 Charlottenlund
19:30ENDLommedalen 1 - 6 Ullern
20:15ENDGjelleråsen 4 - 1 Blaker
20 maart 2019
18:00ENDKaupanger 1 - 7 Fjøra
19:00ENDKløfta 0 - 2 Aurskog-Hoeland
19:00ENDHalsen 3 - 2 Hei
19:00ELF *Lyngdal 0 - 0 Mandalskam
19:00ENDIL Frøya 3 - 0 Sandviken
19:00ENDAakra 2 - 1 Vardeneset
19:00ENDMadla 6 - 1 Midtbygdens
19:00ENDVaregg 1 - 0 Gneist
19:00ELF *Sund SK 2 - 2 Bjarg
19:00ENDFinnsnes 4 - 0 Nordkjosbotn
21 maart 2019
18:30ENDUrædd FK 3 - 0 Tollnes
19:00ENDÅssiden 3 - 0 Kongsberg
19:00ENDFlekkefjord 5 - 1 Vaag
19:00ENDKopervik 2 - 1 Djerv 1919
19:00ENDStaal Jorpeland 1 - 0 Lura
19:30ENDEik-Tonsberg 5 - 0 Runar
20:30ENDRælingen (7er) 1 - 5 Skjetten
22 maart 2019
18:30ENDKlepp 3 - 1 Voll
18:30ENDFroyland 1 - 0 Varhaug
19:00ENDKorsvoll 1 - 4 Årvoll
20:00ENDLyngen/Karnes 1 - 7 Skjervøy
23 maart 2019
14:00ELFBorgen 4 - 4 Sprint Jeløy *
14:00UnbekanntTeieFlint
14:00ENDSolid 0 - 4 Fana
15:00ENDHallingdal FK 0 - 5 Drammen BK
15:00ENDFaaberg 2 - 1 Trysil FK
15:00ENDLyngbø 1 - 3 Trott
15:00ENDRiska 3 - 4 Hinna FK
15:00n. V.Rollon 2 - 3 Herd
15:30ENDNTNUI 1 - 0 Tynset
16:00UnbekanntHolmliaNordstrand
16:00ENDGjøvik FF 3 - 1 Løten
17:00ENDEmblem IL 0 - 2 Averoykam.
18:00ENDRommen 1 - 2 Heming
18:00ENDSkånland 8 - 1 Leknes
18:30ENDOslojuvelene 2 - 5 Grei
20:00ENDChristiania Ballkl. 0 - 1 Follo
24 maart 2019
12:00UnbekanntReadyRillindja
14:00LoddefjordTrio
14:00KolbotnManglerud Star Top.
14:45ØstsidenSelbak
15:00StrynEid IL
15:00VukuNamsos
15:00SteinkjerKvik
15:00Fauske/SprintInnstranden
15:00SunndalSurnadal
15:00BrønnøysundRørvik
15:00HeimdalSverresborg
15:00OrklaMeldal Fotb.
15:00RådeRakkestad
15:00Vestsiden-AskøyArna-Bjørnar
15:00ØysteseBergen Nord
15:00Ende nach WertungOs 3 - 0 Odda
15:00Stord SunnhordlandTertnes
15:00VigorPors Grenland
15:00Drobak/FrognÅs
15:30Sortland ILGrand Bodø
16:00Gran ILJevnaker
16:00OttestadSander
20:00MorildMelbo
Discussie
0 Berichten