Wedstrijden Voetbal volledig live

Geen wedstrijden in 'Mijn wedstrijden' vandaag Ga naar 'Mijn wedstrijden'
Nederland : Eredivisie
20:00END SC Heerenveen 1 - 0 Willem II (1 - 0)
Duitsland : Bundesliga
20:30END FC Köln 1 - 1 Hoffenheim (0 - 0)
21:00END Sevilla 2 - 0 Granada (1 - 0)
Frankrijk : Ligue 1
20:45END Nancy 0 - 0 Marseille (0 - 0)
België : First Division A : Championship Group.
20:30END Gent 1 - 1 Oostende (0 - 0)
Albanië : Kategoria e Pare : Kategoria e Pare, .
14:00END Elbasani 2 - 2 Apolonia
Algerije : Ligue 1
17:00END CA Batna 0 - 1 JS Kabylie (0 - 0)
18:00END MC Oran 0 - 0 MC Alger (0 - 0)
Argentinië : Primera B Nacional
00:05END Los Andes 0 - 0 Guillermo Brown (0 - 0)
02:00END Juv.Unida Gualegua. 0 - 2 All Boys 1(0 - 1)
Argentinië : Primera B Nacional
19:05END Almirante Brown 1 - 0 Defensores de Belg. (0 - 0)
20:30END San Telmo 1 - 0 Deportivo Riestra (1 - 0)
15:00END Ararat 1 - 0 Pyunik
Australië : Northern League
12:15END Darwin Olympic 1 - 6 Hellenic (1 - 5)
Australië : Victoria Premier L.
12:15END Bentleigh Greens 2 - 0 Avondale Heights (0 - 0)
12:15END Pascoe Vale SC 1 - 1 Heidelberg United (1 - 1)
12:30END Melbourne Knights 0 - 6 Oakleigh Cannons (0 - 2)
Australië : A-League : Playoff
12:00ELF Brisbane Roar FC 1 - 1 Western Sydney Wan. 1(0 - 1)
Australië : Australia Youth 2 : NPL Youth Victoria
10:15END Bentleigh Greens U20 0 - 2 Avondale Heights U20
10:15END Pascoe Vale SC U20 0 - 1 Heidelberg United .
Australië : Victorian Premier .
12:30END Richmond 3 - 0 Werribee City (2 - 0)
12:30END Dandenong City 0 - 2 Northcote City (0 - 0)
Australië : South Australia Pr.
12:30END Adelaide Comets 5 - 1 Adelaide Olympic (1 - 1)
Azerbeidzjan : Azerbeidzjan Eerst.
14:00END Energetik FC 1 - 1 Bakili
14:00END FC Agsu 4 - 0 Zaqatala
14:00END Geyazan Gazakh 3 - 7 Mil Mugan
14:00abges. Sharurspor - Ravan Baku
14:00END Sabail 1 - 0 Shamkir
14:00END Neftchi ISM 3 - 0 MOIK
14:00END Shahdag Samur 1 - 1 Turan Tovuz
Bahrein : Premier League
16:35END East Riffa 3 - 0 Bahrain FC
18:50END Al Ahli 0 - 1 Manama
België : First Division B : First Division B R.
20:30END Lommel 0 - 1 Cercle Bruges (0 - 0)
Bolivia : Liga Profesional B. : Apertura
21:00END Club Petrolero 2 - 2 Nacional Potosi (2 - 1)
Botswana : Premier League
19:00END Orapa United FC 1 - 1 Police XI
Brazilië : Paulista, Serie A1 : Paulista A1 Trophy.
21:00END Ituano FC 1 - 0 Santo Andre (0 - 0)
Brazilië : Roraimense : Roraimense
22:30END Nautico RR 0 - 3 Atletico Roraima
Brazilië : Paraibano : Paraibano - Playoff
01:30END Treze 2 - 1 Campinense
Brazilië : Maranhense : Maranhense - Tweed.
01:15END Sampaio Correa 2 - 2 Moto Club MA
Brazilië : Piauiense : Piauiense 2nd grou.
01:00END Altos 2 - 2 Parnahyba
Brazilië : Copa Sul-Minas-Rio : Copa Sul-minas-rio.
00:30END Figueirense 1 - 1 Avai FC
Bulgarije : Professional A Foo. : First Professional.
19:00END Levski Sofia 1 - 1 Dunav Ruse (1 - 0)
Chili : Primera B : Clausura
00:30END Deportes Valdivia 1 - 3 La Serena
13:35END Shanghai East Asia 3 - 0 Hebei CFFC (2 - 0)
13:35END1 Guangzhou Evergrande 2 - 1 Liaoning Hongyun (0 - 0)
13:35END Beijing Guoan 1 - 1 Tianjin Songjiang (0 - 1)
13:35END Jiangsu Sainty 1 - 2 Changsha Ginde (1 - 0)
Colombia : Torneo Águila : Apertura
01:00END Real Santander 2 - 1 Union Magdalena
03:00END Deportivo Pereira 1 - 0 Deportes Quindio
Denemarken : Deense Series : Groepsfase - Groep 3
18:00END Kolding B 1 - 1 Varde
Denemarken : Superligaen
18:00END Silkeborg 1 - 2 Viborg (1 - 1)
20:15END SønderjyskE 1 - 2 Lyngby (0 - 1)
Duitsland : Oberliga NOFV : Nofv-nord
19:45END Hertha Zehlendorf 2 - 1 Germania Schoneiche
Duitsland : Oberliga Hamburg
19:30END Victoria Hamburg 7 - 1 KF Kosova
20:00END FC Suederelbe 2 - 1 SV Halstenbek-Rell.
18:30END SV Seligenporten 0 - 4 Augsburg II (0 - 2)
18:30END FV Illertissen 1 - 3 SV Schalding-Heining (1 - 2)
19:00END TSV Buchbach 1 - 1 Greuther Furth II (1 - 0)
19:00END Ingolstadt II 1 - 1 VfR Garching (0 - 0)
Duitsland : Oberliga Bremen
Duitsland : Oberliga Bayern No.
Duitsland : Bundesliga 2
Duitsland : Regionalliga South.
Duitsland : Regionalliga West
Egypte : Tweede Divisie : 2 divisie - Groeps.
Engeland : FLC
Estland : Meistriliiga
Finland : Veikkausliga
Frankrijk : CHN
Frankrijk : Ligue 2
Georgië : Oemaghlesi Liga
Gibraltar : Premier Division
Hong Kong : First Division
Ierland : Premier Division
Ierland : First Division
Indonesië : Indonesië Super Le.
Israël : Liga Nacional
Italië : Serie B
Ivoorkust : Première Division
Japan : J. League
Jordanië : League
Kazachstan : Pervoj Liga
Koeweit : Kuwait League
Kosovo : Superliga
Letland : Virsliga
Libanon : Premier League
Litouwen : 1 Lyga
Marokko : Botola Pro
Mexico : Liga de Ascenso : Clausura - Eindfase
Nederland : Jupiler League
Noord-Ierland : Premiership : Premiership Relega.
Noorwegen : Derde Divisie : 3 divisie - Groeps.
Oeganda : Super League
Oekraïne : Vysjtsja Liha : Premier League Cha.
Oekraïne : Persha Liga
Oezbekistan : PFL
Oman : Liga 1
Oostenrijk : Regionalliga Centre
Oostenrijk : Regionalliga East
Oostenrijk : Regionalliga West
Oostenrijk : Erste Liga
Peru : Copa Inca : Copa - Groepsfase .
Polen : Liga I
Polen : II Liga
Portugal : Liga NOS
Roemenië : Liga 2, Seria 1
Roemenië : Liga I : Groepsfase - Degra.
Rusland : Premjer-Liga
Saoedi-Arabië : Saudi Professional.
Servië : Prva Liga
Singapore : S.League
Slovenië : Prva Liga
Slowakije : Liga 2 : 2. Liga - Groepsfa.
Tsjechië : Synot Liga
Turkije : Süper Lig
Venezuela : Segunda División : Segunda Division -.
Wit-Rusland : Vysshaya Liga
Zuid-Amerika : Copa Libertadores
Zweden : Superettan